Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2008., 21:26   #21
pokusala bih nac neki izlaz. npr. ako nam je veza ozbiljna i planiramo brak i to, ako je on dobro situiran, odnosno ako dovoljno zaradjuje da bi oboje mogli solidno zivjeti neko vrijeme onda bih izabrala ljubav. a u suprotnom da nemamo ni ja ni on ni kune u dzepu i da se selimo negdje gdje su male sanse da ce se situacija popravit- ne znam. mislim da bih zadrzala posao, odnosno karijeru kako ti kazes. a kazem sve zavisi od situacije i od razloga zbog kojeg je nastala dilema.
__________________
nitko i nista
amy-lee**** is offline  
Old 07.01.2008., 21:26   #22
Quote:
M.aji kaže: Pogledaj post
Oboje. Neka se on odrekne svega i dodje kod tebe.

On je spreman to uradit za mene, rekao je da mu nađem posao.
Ali, to je teško, ovdje mnogi školovani ljudi ne rade, on ima fakultet ali nema državljanstvo, nezna Hrvatski. Tko će njega primit na posao!
Stefani is offline  
Old 07.01.2008., 21:27   #23
Quote:
Stefani kaže: Pogledaj post
U mom slučaju se ne može uskladiti. Oboje živimo u zemljama gdje se dobar posao teško nalazi.
A i nije samo posao u pitanju, nego sve, obitelj, kompletan život.
meni rodica ima 35 godina,troje dice,muza i unatoc svemu stize bit poslovna zena. 2-3 po vaznosti u jednoj jakoj firmi. Znaci moguce je.

zene su luda bica...one jedva cekaju rec odabrala san karijeru. A onda navecer placu u jastuk,kad prevale 30 i bas nikoga nemaju. Meni je sestra odabrala karijeru, ne bi reka da zali zbog toga,ali znan da je nekad usamljena i da se pita jer dobro odlucila. Dobijes promaknuce,imas odlican dan,i dodes doma a ono hladna 4 zida cekaju. opet ne valja
ronnie7 is offline  
Old 07.01.2008., 21:29   #24
Quote:
Stefani kaže: Pogledaj post
Šta vam je na prvom mjestu? U slučaju da morate birat, da li bi napustili karijeru, sve što ste do sada stekli zbog ljubavi?

Neki misle da je ljubav prolazna stvar, kako dođe tako i ode, i pojavi se druga, što nije slučaj sa karijerom, nju moraš godinama graditi.
Ili bi ste se odlučili za ljubav, što znači otići u drugu državu, biti kućanica, i ponovo stvarat karijeru od koje možda ne bude ništa, što zbog jezika, što zbog drugih stvari.

Razum ili srce?
Srce.
Peckham is offline  
Old 07.01.2008., 21:33   #25
Quote:
Stefani kaže: Pogledaj post
On je spreman to uradit za mene, rekao je da mu nađem posao.
Ali, to je teško, ovdje mnogi školovani ljudi ne rade, on ima fakultet ali nema državljanstvo, nezna Hrvatski. Tko će njega primit na posao!
nek bude kucanica a ti radi!
__________________
Hvala ti što postojiš...

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world.
kiki riki is offline  
Old 07.01.2008., 21:34   #26
Quote:
Stefani kaže: Pogledaj post
On je spreman to uradit za mene, rekao je da mu nađem posao.
Ali, to je teško, ovdje mnogi školovani ljudi ne rade, on ima fakultet ali nema državljanstvo, nezna Hrvatski. Tko će njega primit na posao!
Hmm a tako. Pa gdje bi ti onda trebala ici za njim, u koju drzavu?
M.aji is offline  
Old 07.01.2008., 21:51   #27
Quote:
nedodirljiva kaže: Pogledaj post
Cuj, nisam ja protiv kucanica ali sta sam ja trebala sa 19 godina zavrsiti u braku i odgajati djecu...sve dodje u svoje vrijeme a mislim da sa 19 godina biti kucanica je malo prerano,ok?
dušo premlada si,nisi trebala završiti u braku odlučila si onako kako je tvoje srce željelo,
kućanica je divna stvar ako to voliš biti,moji bi samnom poludili da sam kućanica,a i ja skupa sa njima,što ne znači da sam loša majka
samo ja sam odluku o odlasku imala sa 26 a ne sa 19
sama si dobro rekla sve dođe u svoje vrijeme i sama ćeš osjetiti to vrijeme

@bingoo tebe srce ne vuće,ne baljezgaj
cura ne treba ići tamo gdje potpuno žrtvuje sebe pa nije ovo ptice umiru pjevajući to je život
__________________
.
lana10 is offline  
Old 07.01.2008., 21:55   #28
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
meni rodica ima 35 godina,troje dice,muza i unatoc svemu stize bit poslovna zena. 2-3 po vaznosti u jednoj jakoj firmi. Znaci moguce je.

zene su luda bica...one jedva cekaju rec odabrala san karijeru. A onda navecer placu u jastuk,kad prevale 30 i bas nikoga nemaju. Meni je sestra odabrala karijeru, ne bi reka da zali zbog toga,ali znan da je nekad usamljena i da se pita jer dobro odlucila. Dobijes promaknuce,imas odlican dan,i dodes doma a ono hladna 4 zida cekaju. opet ne valja
Furam se i ja na karijeru i moć. Ali ćemu to ako nemaš s kim podijelit?
Išla bi za vezom. Ako si sposoban karijeru možeš izgradit svugdi. Možda ne odma sutra, ali za sve se treba žrtvovat...

Sve ovisi o prioritetima koje si si postavio u životu.
Važno mi je da ja budem ja, da znam tko sam i da sam zadovoljna u svojoj koži.
Važno mi je život podilit s nekim.
Važna mi je karijera.

Idem tim redom.
Imala sam privatnih problema zbog kojih se nisam osječala dobro u svojoj koži. Podredila sam sve tome da prvo to ispravim i žrtvovala dobar posao zbog toga. Jeam li dobro postupila? Definitivno.
Isto stvar bi učinila da se o vezi radi. Šta mi više znači ide na prvo misto i to je to. Naravno, pod uvjetom da sam sigurna da je ta veza upravo ono što želim i šta sam uvik tražila.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 07.01.2008., 23:16   #29
http://www.youtube.com/watch?v=3URp4pAoDpg

evo ovako sam se ja osječala
__________________
.
lana10 is offline  
Old 07.01.2008., 23:20   #30
ljubav
__________________
....ja sam samo vagabundo....
randevu is offline  
Old 07.01.2008., 23:32   #31
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
zene su luda bica...one jedva cekaju rec odabrala san karijeru. A onda navecer placu u jastuk,kad prevale 30 i bas nikoga nemaju.
Ne bih rekla da su žene te koje su luda bića, jer možda rade izbore koji se čine takvima, nego su imale posla s nekim drugim luđim bićima, koja su im npr. postavljala ultimatume ili pak bila nesposobna nositi se s izazovima života uz ženu koja radi i u tome je uspješna i ponekad uz to ne stigne / ne želi obaviti sve ono što u našem društvu spada u žensku domenu. Ili pak s izazovima koje jedna takva žena sama po sebi predstavlja.
AylaAgain is offline  
Old 07.01.2008., 23:33   #32
Ja osobno razinu zaljubljenosti mogu mjeriti razinom spremnosti odbacivanja svega radi njega
AylaAgain is offline  
Old 07.01.2008., 23:40   #33
Quote:
Stefani kaže: Pogledaj post
Šta vam je na prvom mjestu? U slučaju da morate birat, da li bi napustili karijeru, sve što ste do sada stekli zbog ljubavi?

Neki misle da je ljubav prolazna stvar, kako dođe tako i ode, i pojavi se druga, što nije slučaj sa karijerom, nju moraš godinama graditi.
Ili bi ste se odlučili za ljubav, što znači otići u drugu državu, biti kućanica, i ponovo stvarat karijeru od koje možda ne bude ništa, što zbog jezika, što zbog drugih stvari.

Razum ili srce?
zavisi s koliko godina moras donijeti tu odluku i ima li IKAKVE šanse da tamo na drugom mjestu radis nesto sto volis. jer ogorčenje neradom ili nesposobnoscu da radis sto volis jest prestrašno i na kraju moze rezultirati bijesom prema parneru i optuzivanjima tipa "Ja sam zbog tebe otisla" "Sve sam razjebala" itd..

odabrala bih srce do trenutka kad bih bila uvjerena da i tamo negdje mogu nesto raditi osim voljeti. il ako u lijepoj nasoj nemam bas neku karijeru, nego tek mogucnost za ostvarenje iste.

moja prijateljica je otisla u francusku (u planine) uvjerena da je pronasla ljubav svog zivota. nakon par mjeseci shvatila je da mrzi svoj zivot tamo. grozna klima, on stalno radi a ona doma, bez prijatelja, bez obitelji...vratila se al nije zažalila sta je pokusala, jer se ovako nece ostatak zivota pitati "sto bi bilo kad bi bilo"...

kad si mlad, ljubav je odgovor
kad si stariji, na cijeni je kombinacija ljubavi i razuma
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Old 07.01.2008., 23:43   #34
Sa 19 godina zbog ljubavi bi otišla i na kraj svijeta...
Sada, sa 10 godina više, dobro bi razmislila, ne znam, ovisi valjda koliko bi voljela osobu zbog koje bi morala sve napustiti!
plavi safir is offline  
Old 07.01.2008., 23:57   #35
meni je frendica koja je prilično friško udata neki dan izjavila: ljubav ti prođe, kad tražiš partnera biraj nekoga s kim možeš biti a ne pokraj koga se treseš od ljubavi.
i to je cura koja nikada nije promišljala o takvim stvarima i koja je sve svoje zanemarila u ime ljubavi.

mislim da je puno teže ponovo, od nule, izgraditi ono što smo gradili desecima godina nego naći nekoga s kime ćemo dijeliti svoju sreću.

ako smo zadovoljni svojim životom i uspjesima u životu lako ćemo pronaći ljubav jer smo sposobni predati joj se,

a ako smo nezadovoljni onime što jesmo ili nismo postali, ubit ćemo i najjaču ljubav na ovome svijetu, i nema te ljubavi koja će preživjeti preispitivanja i sumnje "što bi bilo kad..."
Žulaj is offline  
Old 08.01.2008., 00:26   #36
Uvijek sam pokušaval biti što realniji i sad kad pročitam ovo pitanje...uh, hebeno...nakon svega što sam prošao izabrao bih ljubav...
__________________
Dobre odluke dolaze s dobrim iskustvom! Dobro iskustvo stječemo lošim iskustvima, a loša iskustva dobivamo lošim odlukama!!
Soltek is offline  
Old 08.01.2008., 00:41   #37
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
razocarao sam se u ljubavi tako da mi je sada karijera najvaznija, ne pada mi na pamet prekinut skolovanje zbog bilo kakve ljubavi, jedan put sam se opeko, e reko nes vise
tkdj.na kraju krajeva bolje je prvo zavrsiti nesto i srediti svoj zivot da bi ipak imao nesto u zivotu a samim time bi vise mogao i da pruzis voljenoj osobi
Alex84 is offline  
Old 08.01.2008., 01:25   #38
Quote:
AylaAgain kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla da su žene te koje su luda bića, jer možda rade izbore koji se čine takvima, nego su imale posla s nekim drugim luđim bićima, koja su im npr. postavljala ultimatume ili pak bila nesposobna nositi se s izazovima života uz ženu koja radi i u tome je uspješna i ponekad uz to ne stigne / ne želi obaviti sve ono što u našem društvu spada u žensku domenu. Ili pak s izazovima koje jedna takva žena sama po sebi predstavlja.
luda bica mislin pod tim, da ce odbacit vezu zbog karijere samo zato da to mogu lipo izgovorit kasnije. Jer one su face, njima ne treba niko pa kasnije kuknjava. Posao te ispunjava, moras radit nesto,ali da ti to bude zivot...nikad. Jedino ako imas obiteljski posao, ali radit za neku budalu, on te digne na misto kakvog direktorcica i tebi sad ruze cvjetaju. Nije to bas tako
ronnie7 is offline  
Old 08.01.2008., 01:29   #39
Eh koliko se samo ljudi odluci za ljubav pa na kraju imaju sranje od zivota, takvih ima mali milion primjera..eto npr moja rodica ima 25 godina u troje djece, i citav njen zivot se svodi na trckaranje za djecom a njen muz po citav dan negdje luta i provodi se, a ona je zbog njega napustila medicinu..i koliko mi je samo puta rekla koliko se pokajala...

Ali opet svaka cast izuzecima, naravno ima i onih koji su jako sretni zbog svoje odluke tj sto su se opredjelili za ljubav, ali opet mislim ako vec neko odluci uci u brak bolje to uciniti u zrelijim godinama nego sa 18,19 itd!
nedodirljiva is offline  
Old 08.01.2008., 01:30   #40
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
srce
ionako ti na kraju ništa ne ostane od karijere... imaš para i sve
ali nemaš provesti s kim dane, tjedne, godine
mislim pod uvjetom da se slažete
i fakat bi bilo šteta razjebat dobru vezu radi karijere
dobro sročeno, slažem se.
__________________
''Love is all you need - All you need is Love.''
Divjok is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger