Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 17:49   #21
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
nisam beba,ja sam njoj pružio isto al smo predaleko bili,pa sam ju ostavio,inaće nebi nikad
maloprije si rekao da je ne voliš..ccc,Anđelak..muljaš li ga,muljaš
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.01.2008., 17:50   #22
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
maloprije si rekao da je ne voliš..ccc,Anđelak..muljaš li ga,muljaš
pa nisam ju volio,al sam ju mazio,ljubio,dirao,pazio.....
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 17:51   #23
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
ti si meni upala na topic...đenja,nadam se da ćeš nać nekog boksaća koji će te šamarat na svaku krivu riječ,jer očito takve voliš
"upala na topic"
ajde, maknut cu se da mi se tu ne rasplaces

boksaĆ
Peppa Pig is offline  
Old 09.01.2008., 17:51   #24
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
hm,a jel još vrijedi onaj dog da te primim za guzu il kaj je ono bilo
Dogovor je bio da sjediš pored mene, što se nisi usudio ionako. Ovo kurčenje prek Neta samo dokazuje da si klinjo bezmudaš.

Hint. E takve "dečke" cure ne vole.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 09.01.2008., 17:54   #25
Pa ima nešto istine u tome svemu. Al nije da cure ne vole dobre dečke, vole ih i u većini slučajeva žele takve u svom životu.
Al, stvar je u tome da cure vole dramu, a sa dobrim dečkima i nema baš neke drame, zar ne? I tako im brzo dosade i ohlade se. Bezveze, znam... al ima nešto u tome.
Da ne bi mislili sad da se slažem s time, ne slažem se... Meni su draže dobrice
plavi safir is offline  
Old 09.01.2008., 17:55   #26
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Dogovor je bio da sjediš pored mene, što se nisi usudio ionako. Ovo kurčenje prek Neta samo dokazuje da si klinjo bezmudaš.

Hint. E takve "dečke" cure ne vole.
hm nisam znao da vrijedi samo za onu večer.....kaj ne stignem više popravit?
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 17:55   #27
Quote:
plavi safir kaže: Pogledaj post
Pa ima nešto istine u tome svemu. Al nije da cure ne vole dobre dečke, vole ih i u većini slučajeva žele takve u svom životu.
Al, stvar je u tome da cure vole dramu, a sa dobrim dečkima i nema baš neke drame, zar ne? I tako im brzo dosade i ohlade se. Bezveze, znam... al ima nešto u tome.
Da ne bi mislili sad da se slažem s time, ne slažem se... Meni su draže dobrice
imaš msn?
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 17:56   #28
Popravljat će tebi čika doktor kičmu
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 09.01.2008., 17:57   #29
Quote:
plavi safir kaže: Pogledaj post
Pa ima nešto istine u tome svemu. Al nije da cure ne vole dobre dečke, vole ih i u većini slučajeva žele takve u svom životu.
Al, stvar je u tome da cure vole dramu, a sa dobrim dečkima i nema baš neke drame, zar ne? I tako im brzo dosade i ohlade se. Bezveze, znam... al ima nešto u tome.
Da ne bi mislili sad da se slažem s time, ne slažem se... Meni su draže dobrice
upozna san jednu curu u subotu. nismo razminili brojeve ali kao trebali bi se vidit opet u subotu u tom disku. Znaci kad je vidim odma plesku preko stola? moze tako? pa i triba pokusat, za pormejnu da vidimo sta ce bit
ronnie7 is offline  
Old 09.01.2008., 17:57   #30
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
ma odakle ti to da cure vole dobre,nježne,koji ima ugađa? Što im više ugađaš odbijaš ih od sebe,što im više pažnje poklanjaš shvate da te mogu motati oko malog prsta pa te odje...
Žene vole odlučne,koji neće na svaki njen pogled skočiti i udovoljavati im.Rijetke su one koje se pale na preveliku romantiku iako će skoro svaka reći kako im je važna dobrota i nježnost.

Slažem se u potpunosti!!!,

Svaka cura koja dominira ili kojoj se previše udovoljava (ne)svjesno s vremenom joj postane dosadno, jer je situacija pre idilična.
Nije da cure ne vole dobre momke nego jednostavno moraš se znat postaviti i izgledati odlučno.
Ale@ndro is offline  
Old 09.01.2008., 17:58   #31
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
upozna san jednu curu u subotu. nismo razminili brojeve ali kao trebali bi se vidit opet u subotu u tom disku. Znaci kad je vidim odma plesku preko stola? moze tako? pa i triba pokusat, za pormejnu da vidimo sta ce bit
zbari ju odma,boli te k......primi ju za dupe i takve stvari
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 17:59   #32
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
gdje ja to živim e......imao sam curu koja me poštivala jer sam dobar i sve....i sad mi fali ona iako ju ne volim ...fali mi da netko voli tako,svim srcem
Je l' to ona s mora koja je bila predaleko pa si je ostavio?

U vezi možeš biti zato što nekog SAMO poštuješ. Ali po meni za ljubavnu vezu je puno važnije da se volite. A obosrana i prava ljubav podrazumijeva i obostrano poštivanje.

E sad kakve su tvoje veze uopće bile i
jesi li se uopće približio sličnosti tvoje druge polovice srca
ili te čeka još duga potraga?
ZEUSICA is offline  
Old 09.01.2008., 18:00   #33
al se tema raskokodakala.....
Goran2@ is offline  
Old 09.01.2008., 18:01   #34
fascinantno je da se u svakoj temi ljudi uhvate za krajnosti..umjesto da shvate da bi normalna i stabilna osoba trebala imati malo vise osobina..

odlucan tip, onaj koji zna sto zeli, a nije ga sram (idiotski uopce zvuci) iskazati ono sto osjeca..original emocije, a ne one cmolj cmolj idiotarije koje ni najveca tuka ne bi progutala..
__________________
Neke pogreške su tako zabavne da ih je šteta napraviti samo jednom.
cirocco is offline  
Old 09.01.2008., 18:01   #35
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
upozna san jednu curu u subotu. nismo razminili brojeve ali kao trebali bi se vidit opet u subotu u tom disku. Znaci kad je vidim odma plesku preko stola? moze tako? pa i triba pokusat, za pormejnu da vidimo sta ce bit
pa nisam baš mislila na takvu dramu, al ti probaj pa ćeš vidjeti dal će biti šta od toga
plavi safir is offline  
Old 09.01.2008., 18:08   #36
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
imaš msn?
ne... al imam dobricu
plavi safir is offline  
Old 09.01.2008., 18:12   #37
Quote:
plavi safir kaže: Pogledaj post
ne... al imam dobricu
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 18:12   #38
Quote:
Ale@ndro kaže: Pogledaj post
Slažem se u potpunosti!!!,

Svaka cura koja dominira ili kojoj se previše udovoljava (ne)svjesno s vremenom joj postane dosadno, jer je situacija pre idilična.
Nije da cure ne vole dobre momke nego jednostavno moraš se znat postaviti i izgledati odlučno.

to bi otprilike bilo to
plavi safir is offline  
Old 09.01.2008., 18:13   #39
inaće čitao sam i gledao nešto o odnosima sa ženama,i zavođenju i znam da cure ne vole papke i dobričine,tak da mi nemojte o tome pričat
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 18:15   #40
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
inaće čitao sam i gledao nešto o odnosima sa ženama,i zavođenju i znam da cure ne vole papke i dobričine,tak da mi nemojte o tome pričat
naravno da ne vole dobričine tj ne vole ih većina cura.Zato često u crnim kronikama možemo pročitati kako je dečko,muž udario,premlatio,ubio svoju bolju polovicu.
zeljko_ri is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger