Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 18:17   #41
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
naravno da ne vole dobričine tj ne vole ih većina cura.Zato često u crnim kronikama možemo pročitati kako je dečko,muž udario,premlatio,ubio svoju bolju polovicu.
nije mi ih žao....ako tako vole,tako će im i bit
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 18:23   #42
@plavi vrag
....bar nisi ispao zadnji idiot sa tom zadnjom izjavom smajlićima unatoč...

...a i viđenje fraze 'dobar dečko' ti je malo izvrnuto. To ne znači da joj moraš pisat ljubavne pjesme i cvrkutat kad ti se ona javi...biti nježan i pažljiv je jedna stvar, a biti cvilidreta rasplakana je neš totalno suprotno... Da, žene traže nekog tko će ih zaštititi, nekog tko ima svoj stav, a one koje trpe nasilnike su jednostavno blesave...
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 09.01.2008., 18:26   #43
Quote:
Galijun kaže: Pogledaj post
@plavi vrag
....bar nisi ispao zadnji idiot sa tom zadnjom izjavom smajlićima unatoč...

...a i viđenje fraze 'dobar dečko' ti je malo izvrnuto. To ne znači da joj moraš pisat ljubavne pjesme i cvrkutat kad ti se ona javi...biti nježan i pažljiv je jedna stvar, a biti cvilidreta rasplakana je neš totalno suprotno... Da, žene traže nekog tko će ih zaštititi, nekog tko ima svoj stav, a one koje trpe nasilnike su jednostavno blesave...
dobro si rekao......dečko treba bit zadovoljan sobom i samouvjeren,drag i zgodan...al to je već savršen,a to ne postoji
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 18:32   #44
Ko se tuce taj se voli
 
Old 09.01.2008., 18:39   #45
Zgodan je taaaako relativan pojam i tako važi od osobe do osobe da bi se šokirao. Plus, samo ove 4 osobine ti NIKAKO ne sumiraju čitav tvoj život...kaj je sa tvojim financijskim stanjem ? Kaj je sa obitelji ? Kaj je sa školom/faksom ? Savršeni bi bili oni koji su pored ove 4 stvari i: pametni, obrazovani, financijski osigurani, puni prijatelja, imaju sjajnu obitelj i sjajne odnose unutar iste i imau sve kaj žele imat....i to opet nije savršeno jer čovjek želi više i takvim osobama postaje dosadno u životu.

Plus, si razmišljao da se neke od ove 4 stvari (držim se njih čisto zato jer ih nabrajaš kao neko mjerilo) mogu možda izgradit, poboljšat, možda i promjenit ?? Samo ovisi o načinu kako pristupiš. Probudi se jebote, svijet nije bajka, u ovom svijetu ništa ne završava 'And they lived happily ever after', nitko ti ništa neće servirati na pladnju niti ti pasti s neba. Čak ni curama (vjerovao ili ne), ne padaju zgodni dečki u krevet jer oni također moraju tako reći, izabrat s kim će...štogod već. Ti si ti, moraš znat kakav si, dobre karakteristike isticat, mane il prikrivat da dođu što manje do izražaja il mjenjat iz temelja, samim time si ti jedinstven. Ali postoje neka pravila po kojima, htio, ne htio, moraš igrat ako želiš opstat (to želiš, zar ne ???).
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 09.01.2008., 18:45   #46
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
naravno da ne vole dobričine tj ne vole ih većina cura.Zato često u crnim kronikama možemo pročitati kako je dečko,muž udario,premlatio,ubio svoju bolju polovicu.
A-haaaaaa... zato jer cure vole da ih se ubije, udara i premlaćuje!!!!??!!!? I onda se još ljute kad se mrtve pojave u crnoj kronici!!!!

Dečki... ovo je upozorenje da nikad ne dignete ruku na svoju bolju polovicu!
Nasilje nad ženama, pa i nasilje općenito, je osobina zbog koje se sramim da sam čovjek!

OT: Valja znati, osjećati, razumijeti, voljeti... Onda se granice dobrica-zlica briše i ostaje samo ljubav!
Deedy is offline  
Old 09.01.2008., 18:48   #47
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
jedno je biti pazljiv i njezan, nesto sasvim drugo je biti slinavi priljepak
e vidiš,ovo je za temu....

kada dečko prestaje biti pažljiv i nježan a postaje slinavi priljepak...?
maniche is offline  
Old 09.01.2008., 18:55   #48
Joj, pa nisu sve ženske neodlučne!
Čemu to neprestano generaliziranje?
Bivša ti je kuja, pročitaš par postova nekih luzerica na forumu-
i odmah zaključuješ da su sve ženske neodlučne...
Svašta
Kamena is offline  
Old 09.01.2008., 18:57   #49
Quote:
Taicy kaže: Pogledaj post
Ko se tuce taj se voli
Dođi da te nabijem!
MRCINA2102 is offline  
Old 09.01.2008., 18:57   #50
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
A-haaaaaa... zato jer cure vole da ih se ubije, udara i premlaćuje!!!!??!!!? I onda se još ljute kad se mrtve pojave u crnoj kronici!!!!

Dečki... ovo je upozorenje da nikad ne dignete ruku na svoju bolju polovicu!
Nasilje nad ženama, pa i nasilje općenito, je osobina zbog koje se sramim da sam čovjek!

OT: Valja znati, osjećati, razumijeti, voljeti... Onda se granice dorica-zlica brišu i ostaje samo ljubav!
nigdje ja nisam rekao da cure vole da ih se premlaćuje
Htio sam reći da je često kod cura ismijavanje kad je dečko previše blag,pažljiv.Više vole da je muškarčina,"macho",pa im cure često znaju tolerirati kad dečko pije i više nego što bi trebao,kad se drogira jer ona njega voli.A u većini slučajeva to vodi prema crnoj kronici....
zeljko_ri is offline  
Old 09.01.2008., 18:58   #51
ajde nek neka cura opiši svog idealnog muškarca,možete sve zapravo,šta vam mora radit,ponašat i sve..ajde
Plavi Vrag is offline  
Old 09.01.2008., 19:02   #52
Cure ipak više vole kad se zna ko je muško u vezi.
__________________
Negdje u meni tvoj je znak
J, I U!
VirtualBaby is offline  
Old 09.01.2008., 19:11   #53
Quote:
Galijun kaže: Pogledaj post
Savršeni bi bili oni koji su pored ove 4 stvari i: pametni, obrazovani, financijski osigurani, puni prijatelja, imaju sjajnu obitelj i sjajne odnose unutar iste i imau sve kaj žele imat....i to opet nije savršeno jer čovjek želi više i takvim osobama postaje dosadno u životu.
ljepota je u ocima promatraca..a tako i sve drugo..
netko tko je nekome savrsen, meni ce biti daleko od savrsenstva..netko tko je drugome prazna ljustura meni ce biti nesto najbolje sto sam ikada ugledala..

savrsentvo u brojkama, savrsenstvo koje se da "izmjeriti" nije nista..

@plavi
ti shvacas da ces sad mozda i dobiti oko nekoliko slicnih opisa, al da ti je to goli kurac i stvarnom zivotu jer covjek ne upravlja svojim osjecajima i ne bira na koga ce pasti..?
__________________
Neke pogreške su tako zabavne da ih je šteta napraviti samo jednom.
cirocco is offline  
Old 09.01.2008., 19:39   #54
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
Eto mene sa još jednom temom ....Mene zanima nešto,stalno na usamljenim srcima pa i tu,gledam kako se cure žale kako ih dečki ne vole dovoljno ili kako vole nježne i dobre dečke......ja sam dobar,nježan i sve kako one opisuju da vole,pa opet se nađe cura poput moje bivše,da mi kaže kao da ja nisam pravi muškarac,da sam previše ko curica...cure neznaju šta žele,kad dobe dobrog dečka,žele nekog agresivca,kad imaju agresivca žele nekog dobrog i tako stalno....daj se odlučite više i nemojte čekat da vas dečki paze i maze ako nećete vi njih,to mi je najgore,ta bivša mi je prigovara da sam bezosječajan a nije kužila da sam namjerno takav da mi da pažnju koliko trebam,da me mazi puno ko bebu jer tako volim....malo pogledajte oko sebe a nemojte tražit ono što ne možete dat...hvala na čitanju

imam nekak osjećaj da ti se stalno bivša vrzma po glavi,
rija is offline  
Old 09.01.2008., 19:43   #55
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Cure ipak više vole kad se zna ko je muško u vezi.


je...dvatri šamara odjutra da znam da sam živa,..a kao večernja zabava slaganje njegovih čarapa dok on razmišlja kol'ko se dana nije oprao..

"muško u vezi"
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Old 09.01.2008., 19:46   #56
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
Eto mene sa još jednom temom ....Mene zanima nešto,stalno na usamljenim srcima pa i tu,gledam kako se cure žale kako ih dečki ne vole dovoljno ili kako vole nježne i dobre dečke......ja sam dobar,nježan i sve kako one opisuju da vole,pa opet se nađe cura poput moje bivše,da mi kaže kao da ja nisam pravi muškarac,da sam previše ko curica...cure neznaju šta žele,kad dobe dobrog dečka,žele nekog agresivca,kad imaju agresivca žele nekog dobrog i tako stalno....daj se odlučite više i nemojte čekat da vas dečki paze i maze ako nećete vi njih,to mi je najgore,ta bivša mi je prigovara da sam bezosječajan a nije kužila da sam namjerno takav da mi da pažnju koliko trebam,da me mazi puno ko bebu jer tako volim....malo pogledajte oko sebe a nemojte tražit ono što ne možete dat...hvala na čitanju
One koje žele vezu traže dobre dečke,a one koje preferiraju agresivce i egomanijake nisu vrijedne spomena

Gle,cure ne kuže,njima moraš reć što ti fali i treba
I nikad nemoj glumiti ili biti bezosjećajan to je tako ružno i to jako vrijeđa drugu osobu.

Budi uzoran i dobar dečko,to volimo
Djuli is offline  
Old 09.01.2008., 19:51   #57
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Cure ipak više vole kad se zna ko je muško u vezi.
pa često i cure plate zbog toga što se kasnije sazna tko je muško u vezi
o tome sam i prije govorio
zeljko_ri is offline  
Old 09.01.2008., 19:53   #58
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
pa često i cure plate zbog toga što se kasnije sazna tko je muško u vezi
o tome sam i prije govorio
a šta to znači?
__________________
"Lutajući kroz labirinte samoće, ostatke ponosa, ljubavi, inata, uzalud pokušavam spojiti sebe, jer kud got da krenem udarim u tebe i slomim se opet...."
Makena is offline  
Old 09.01.2008., 19:56   #59
Quote:
Makena kaže: Pogledaj post
a šta to znači?
da često žene plate matletiranjem kako fizičkog,tako i psihičkog zato što nekima treba "muško" u vezi i pored nekih vanjskih obilježja muškosti
zeljko_ri is offline  
Old 09.01.2008., 20:04   #60
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
ajde nek neka cura opiši svog idealnog muškarca,možete sve zapravo,šta vam mora radit,ponašat i sve..ajde
moj idealan muskarac moze samo meni biti idealan sto znaci da svi ostali mogu reci da on nije zgodan, privlacan itd a da mene to uopce nije briga jer meni savrseno odgovara po svemu!
a moj SM mora imati otprilike ove kvalitete: mora da mi bude podrska u svemu, prijatelj, dobar ljubavnik, da imamo slicne poglede na zivot i da voli masirati!
__________________
Hvala ti što postojiš...

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world.
kiki riki is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger