Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2008., 16:12   #141
trebaš prepoznati kada biti drag i dobar, a kad biti malo bezobrazan.

Uglavnom ne smiješ dati njima da imaju inicijativu jer si inače nagrabusio!
gogykiryales is offline  
Old 10.01.2008., 16:16   #142
Quote:
gogykiryales kaže: Pogledaj post
trebaš prepoznati kada biti drag i dobar, a kad biti malo bezobrazan.

Uglavnom ne smiješ dati njima da imaju inicijativu jer si inače nagrabusio!
ovo je istina....potpuno
Pali_andjeo is offline  
Old 10.01.2008., 21:40   #143
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
Eto mene sa još jednom temom ....Mene zanima nešto,stalno na usamljenim srcima pa i tu,gledam kako se cure žale kako ih dečki ne vole dovoljno ili kako vole nježne i dobre dečke......ja sam dobar,nježan i sve kako one opisuju da vole,pa opet se nađe cura poput moje bivše,da mi kaže kao da ja nisam pravi muškarac,da sam previše ko curica...cure neznaju šta žele,kad dobe dobrog dečka,žele nekog agresivca,kad imaju agresivca žele nekog dobrog i tako stalno....daj se odlučite više i nemojte čekat da vas dečki paze i maze ako nećete vi njih,to mi je najgore,ta bivša mi je prigovara da sam bezosječajan a nije kužila da sam namjerno takav da mi da pažnju koliko trebam,da me mazi puno ko bebu jer tako volim....malo pogledajte oko sebe a nemojte tražit ono što ne možete dat...hvala na čitanju
naš ono kako muškarci kažu svetica nešto (ne mogu se sjetiti sad )
i kurva u krevetu

istu stvar traže žene
plus jednu stvar
da se muškarac zaštitnički postavlja u određenim situacijama...
sanandreas is offline  
Old 11.01.2008., 00:38   #144
Quote:
Plavi Vrag kaže: Pogledaj post
Eto mene sa još jednom temom ....Mene zanima nešto,stalno na usamljenim srcima pa i tu,gledam kako se cure žale kako ih dečki ne vole dovoljno ili kako vole nježne i dobre dečke......ja sam dobar,nježan i sve kako one opisuju da vole,pa opet se nađe cura poput moje bivše,da mi kaže kao da ja nisam pravi muškarac,da sam previše ko curica...cure neznaju šta žele,kad dobe dobrog dečka,žele nekog agresivca,kad imaju agresivca žele nekog dobrog i tako stalno....daj se odlučite više i nemojte čekat da vas dečki paze i maze ako nećete vi njih,to mi je najgore,ta bivša mi je prigovara da sam bezosječajan a nije kužila da sam namjerno takav da mi da pažnju koliko trebam,da me mazi puno ko bebu jer tako volim....malo pogledajte oko sebe a nemojte tražit ono što ne možete dat...hvala na čitanju
ja sam obadvoje kad treba onda sam dobar a kad treba onda sam agresivan
pokušaj ukombinirat i ako uspiješ nema greške
Dynamite is offline  
Old 11.01.2008., 08:02   #145
Kada sam dobar, jako sam dobar. No, kada sam zločest - još sam bolji.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger