Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 22:52   #21
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
aj nemoj vise razmisljat.
ne razmišljam,samo promatram........zanima me samo,sve je tako sjebano......imam ja jedan savjet za vas koji sam u knjizi pročitao,živi sada,gledaj sadašnjost,ne razmišljaj o prošlosti i budućnosti,ne slušaj um,ne budi rob tog uma,osluškuj sebe i uzmi kontrolu u svoje ruke
Pali_andjeo is offline  
Old 09.01.2008., 22:52   #22
Quote:
jebate led kaže: Pogledaj post
Nisi ti pičke vidija otkad si se rodija, a po svemu sudeći još dugo i nećeš
znaš di je izlaz,slobodno otići ako misliš vrijeđat me....ili ću tražit ban ....dosadan si mi jako
Pali_andjeo is offline  
Old 09.01.2008., 22:54   #23
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
ne razmišljam,samo promatram........zanima me samo,sve je tako sjebano......imam ja jedan savjet za vas koji sam u knjizi pročitao,živi sada,gledaj sadašnjost,ne razmišljaj o prošlosti i budućnosti,ne slušaj um,ne budi rob tog uma,osluškuj sebe i uzmi kontrolu u svoje ruke
ne trebaju ti knjige za to.
fat slut is offline  
Old 09.01.2008., 22:55   #24
Mili, razlog zbog kojeg ti ne ide je upravo taj jer si ti očajan u želji da imaš nekog i to se osjeti. Upadaš bilo kome i bilo kak i ispadaš u najmanju ruku ljigav a to ljude odbija i teško da ćeš tak nekog normalnog nać.. .ohladi malo.
Taun We is offline  
Old 09.01.2008., 22:56   #25
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
ne trebaju ti knjige za to.
mila moja,trebaju.....ne treba mi matematika,al ovo kaj ja čitam će mi samo poboljšat život
Pali_andjeo is offline  
Old 09.01.2008., 22:57   #26
Quote:
Taun_We kaže: Pogledaj post
Mili, razlog zbog kojeg ti ne ide je upravo taj jer si ti očajan u želji da imaš nekog i to se osjeti. Upadaš bilo kome i bilo kak i ispadaš u najmanju ruku ljigav a to ljude odbija i teško da ćeš tak nekog normalnog nać.. .ohladi malo.
iskreno,nisi u pravu......sve cure s kojima sam bio ,one su mene pitale z avezu,i bio sam nimalo napastan...tak da ne pričaj ako me neznaš
Pali_andjeo is offline  
Old 09.01.2008., 22:58   #27
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
mila moja,trebaju.....ne treba mi matematika,al ovo kaj ja čitam će mi samo poboljšat život
Jao care brijem da si zabrijao... Ali nemoj ovo shvatit kao nekakvo omalovažavanje il slično, nego c'mon... Kaj ti fakat knjige trebaju da nađeš komada?
__________________
I am the stone that the builder refused...
Doofoos is offline  
Old 09.01.2008., 22:59   #28
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
a znam al kad mi se nijedna cura ne sviđa,teško se zaljubim a one koje mi se sviđaju,ali baš koje bi mogao volit i koje mi nikad nebi dosadile,takve su kučke i misle da su boginje....i kaj sad ...npr u jednu sam se zaljubio al je zauzeta..a ova druga je kurvica
Morala sam te citirati.

Kakva si ti samo kukavica.
I malo pripazi s dijeljenjem epiteta curama. Kakav bi sebi prilijepio?

Ako mi se nešto ne sviđa onda su to veze koje su same sebi svrha. Tako eto nisam sam, a s kim sam u vezi.... pa nema veze.

Kako malo, najprije, samopoštovanja, a onda naravno i nepoštivana drugih.

Zašto ne bi umjesto da se trošiš na ''nikakve'' veze prikupio snagu i krenuo u osvajanje one koja ti se doista sviđa?
Kažeš jedna je zauzeta... Pa što - potrudi se da joj daš do znanja da si bolji od sadašnjeg odabranika, potrudi se da joj se svidiš ..pa te možda i zavoli. Samo to podrazumijeva rad na sebi, a tebi je lakše cmoljiti.

Druga je kurvica. A ipak te privlači. Što je grozno saznanje - to je da ih je imala gomilu, a opet tko zna bi li htjela tebe.
K tome zašto ti baš ta ne bi pasala. Meni se čini da ste podosta slični. I ona vjerojatno ulazi u veze bez srca. Ako i ti ulaziš u vezu iz neke svoje računice, a ne ljubavi i k tome počesto ...kako bi sebe nazvao?

Za treću da se pojavi opet bi našao neki razlog....
A ne, nisu to razlozi, to su samo izgovori.

Plavi moj anđele, ne želim ja tebe ljutiti samo ti želim pomoći,
Zna se da organ koji se ne koristi atrofira. Ne budeš li koristio srce - uskoro bi moglo u potpunosti zakržljati i prestati obavljati svoju funkciju. A kako ćeš tek onda cmoljiti.
ZEUSICA is offline  
Old 09.01.2008., 22:59   #29
Quote:
Doofoos kaže: Pogledaj post
Jao care brijem da si zabrijao... Ali nemoj ovo shvatit kao nekakvo omalovažavanje il slično, nego c'mon... Kaj ti fakat knjige trebaju da nađeš komada?


Ne znaš ti u što je igra
__________________
Sredijo sam Bandu!
jebate led is offline  
Old 09.01.2008., 23:01   #30
Quote:
Doofoos kaže: Pogledaj post
Jao care brijem da si zabrijao... Ali nemoj ovo shvatit kao nekakvo omalovažavanje il slično, nego c'mon... Kaj ti fakat knjige trebaju da nađeš komada?
Ne pazi, one su njega pitale za vezu!
Taun We is offline  
Old 09.01.2008., 23:04   #31
Quote:
Elerrina kaže: Pogledaj post
slažem se s rečenim...ulaziš u vezu jer ti je potrebna pažnja, ljubav, brižnost, jednostavno netko koga ćeš imati uz sebe...jer je čovjek društveno biće...ali ulaziti i ulijetati u veze tek tako, da se ne bi osjećao praznim, neće riješiti tvoj problem...nađi si djevojku do koje će ti biti stalo i koja tu prazninu neće popuniti samo privremeno, nego učiniti da nestane...jer ćeš imati ljubav i pažnju koja nam je svima potrebna
...ulazis u vezu i ocekujes sve ovo boldano i onda skuzis da si sa osobom do koje ti nije ni najmanje stalo i kojoj ne zelis/ne mozes pruziti gore navedeno i prekines... Zasto nebi malo bio solo?
__________________
"Činilo se da sve ukazuje na činjenicu kako svemir želi da se ona poseksa s njim. Bilo je očito kako je viša sila odlučila da stvari krenu tim putem. Bilo joj je sudjeno da to učini. Zašto bi je inače bogovi doveli upravo na ovo mjesto? I to u Victoria Secret donjem rublju?"
...iwana... is offline  
Old 09.01.2008., 23:04   #32
Quote:
Doofoos kaže: Pogledaj post
Jao care brijem da si zabrijao... Ali nemoj ovo shvatit kao nekakvo omalovažavanje il slično, nego c'mon... Kaj ti fakat knjige trebaju da nađeš komada?
pa ne čitam ja knjige o tom,nego knjige mudrosti i psihološke,kako poboljšat život...krivo ste shvatili
Pali_andjeo is offline  
Old 09.01.2008., 23:08   #33
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
pa ne čitam ja knjige o tom,nego knjige mudrosti i psihološke,kako poboljšat život...krivo ste shvatili
a ono kurčenje "pročitao sam neke knige o zavođenju,koje je napisao tamo neki lik...."
__________________
Sredijo sam Bandu!
jebate led is offline  
Old 09.01.2008., 23:09   #34
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
pa ne čitam ja knjige o tom,nego knjige mudrosti i psihološke,kako poboljšat život...krivo ste shvatili
Čitaš knjige mudrosti kako bi si poboljšao život, a ni curu nemreš nać?

Brijem da imaš pobrkane prioritete...
__________________
I am the stone that the builder refused...
Doofoos is offline  
Old 09.01.2008., 23:09   #35
Quote:
jebate led kaže: Pogledaj post
a ono kurčenje "pročitao sam neke knige o zavođenju,koje je napisao tamo neki lik...."
a šta je toliko loše u tome,meni to samo može pomoći a ne odmoć....pročitajte i vi,nećete zato gluplji bit
Pali_andjeo is offline  
Old 09.01.2008., 23:10   #36
Quote:
Doofoos kaže: Pogledaj post
Čitaš knjige mudrosti kako bi si poboljšao život, a ni curu nemreš nać?

Brijem da imaš pobrkane prioritete...
bokte kaj ste vi mutavi ili šta?? ja mogu imat curu kad se sjetim,al ne mogu se zaljubit,imam problem u tome,daj čitaj malo
Pali_andjeo is offline  
Old 09.01.2008., 23:10   #37
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Nisam tvoja.
nisam ni to ja rekao....
Goran2@ is offline  
Old 09.01.2008., 23:12   #38
Quote:
VirtualBaby kaže: Pogledaj post
Nije meni što ti iznosiš neistinu već što misliš da ti mi vjerujemo
a meni je to tak svejedno...kaj tu na ljesu niko nezna za šalu....
Goran2@ is offline  
Old 09.01.2008., 23:13   #39
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
bokte kaj ste vi mutavi ili šta?? ja mogu imat curu kad se sjetim,al ne mogu se zaljubit,imam problem u tome,daj čitaj malo
a kak da ti mi pomognemo....problem je u tebi....ta najbolje znaš zašto se teško zaljubiš...očito da nije došla prava....ali budi strpljiv...možda ti se isplati...
Goran2@ is offline  
Old 09.01.2008., 23:13   #40
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
bokte kaj ste vi mutavi ili šta?? ja mogu imat curu kad se sjetim,al ne mogu se zaljubit,imam problem u tome,daj čitaj malo
Nismo mi niš mutavi... Nama (meni barem) je jednostavno fascinantno da ti ideš čitat knjige zato jer se nemreš zaljubit... Ili opet ispadam tulav jer ti ne čitam misli?
__________________
I am the stone that the builder refused...
Doofoos is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger