Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2008., 14:47   #81
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Meni je osobno hijena simpatična...pa taman bila i bivša moga muža ...

Opet ponavaljam... mene je povrijedio moj muž, ne njegova ljubavnica!!
Hvala, hvala

Nisam bivša od tvog muža, al s nama otimačicama muškaraca i razaračicama brakova nikad ne znaš... Šta ako mi, jadan, naleti na nekakvom seminaru, a ja ispružim svoje svemoguće kandže i mignem mu svojim neodoljivim okicama... i ode on, nema mu pomoći...

Čuj, trokut ima tri kuta, ne poričem to. Nikad neću tvrditi da nisam znala u što se upuštam i da nisam znala da negdje, daleko, postoji nekakva žena.
Al s obzirom da sam imala posla sa serijskim preljubnikom, nosim... oh, možda 1/30 odgovornosti za razaranje njegovog braka... koji se još drži, btw.
__________________
Never trust a species that grins all the time. It's up to something.
mala hijena is offline  
Old 04.04.2008., 15:09   #82
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
cuj, ti si tako ogorcena da muz sigurno mora bjezat od tebe

cime ga zadrzavas? stavljas mu nesto u caj? ili si svjesna da te i sad vara, samo to nama ne kazes?
mora da je konstantno pod utjecajem teških droga,jer smo cijelo vrijeme zajedno, zaljubljeni ko prvog dana pa kaže da mu ni ne trebaju druge.ako se jednog dana ipak odljubimo i ode svatko svojim putem-Bože moj,to se svaki dan dešava.nisam ni financijski ni u bilo kojem drugom smislu ovisna o suprugu.čemu onda ogorčenost?govoriš iz vlastitog iskustva?
scarletlemur is offline  
Old 04.04.2008., 15:14   #83
Quote:
dove_zena kaže: Pogledaj post
i jos nesto...pa kaj sam ja jedina koju je muz varao?

ja sam nekoliko dana prije zakazanog datuma vjenčanja doznala da me zaručnik prevario-ništa strašno,nije bilo sexa....
svejedno, to mi je strašno zasmetalo-ostavila sam mu sve-i kuću i auto i tu glupaćicu-otkazala vjenčanje i nikad se više nismo vidjeli.
moja je hrabrost očito nagrađena sadašnjim suprugom!
scarletlemur is offline  
Old 04.04.2008., 17:13   #84
Svašta pi... rodi, reklo bi se u narodu... a bome se i čovjek nasluša svašta u životu...
1.Zaručnik prevario buduću ženu s bivšom curom koju nikako nije mogao zaboraviti... bivša mu lijepo kaže, dušo, razumim ja tebe, da se ti ne ženiš iz ljubavi nego zato što je mala ostala trudna pa moraš, ali ajde srce, javi se ti meni kad se (i ako se ikad) razvedeš... tko zna, možda još uvijek budem slobodna...
Epilog: čovjek i dan danas živi u "sretnom" braku, a tadašnja buduća (a danas sadašnja) vjerojatno nikad nije saznala za prevaru.
2. Dečko prevario curu sa "nešto starijom kokom", ali je nije mogao ostaviti... jerbo bi se obitelj (njegova i njena) digla na noge ko Matija Gubec i njegovi kmetovi... i tako se vukla ta veza, uz obilje šaranja s njegove strane neke 3-4 godine... zanimljivo, uvijek ju je iznova varao s - istom ženskom...
Epilog: cura ga na kraju ostavila, ali bogami ni ta ženska nije čekala da se on odluči... tip oženio treću i nakon par mjeseci se razveo... bog bi dragi znao što je tom tipu u glavi, ali eto...
3. Muž ne živi sa ženom, ali se formalno nikad nisu razveli... s ljubavnicom kupuje stan, s njom ljetuje, čak ju je i s majkom upoznao (koja by the way NIJE na strani njegove žene što je SVOJEVRSNI RARITET NA NACIONALNOJ RAZINI )
Epilog: žena je i dalje "zakonita" i nema namjeru sići sa svog trona... nagradno pitanje je naravno - zašto se on ne razvede i formalno? (možda mu je razvod preskup...? - čovjek ima pola kredita za stan, pa je malo problem naći 5000kn za razvod, i svaki mjesec 900kn za alimentaciju?!)

Je... ga, neke su stvari toliko glupe, da stavarno moraju biti - istinite! Jer ovako glupih laži jednostavno - nema...

Pozdrav i pusa... veeeelika... svima

tessaa is offline  
Old 04.04.2008., 19:48   #85
Quote:
maslincica kaže: Pogledaj post
Ja to čisto onako ljudski.Ja bih vjerojatno(kakva jesam) razmišljala ovako:ja sam sad s njim,a jedno je biće zbog toga beskrajno nesretno.Glupavo sentimentalno ženski.Vjerojatno zato nisam imala muda biti ljubavnica.
ih, super ti je logika. po tome bi prevarena zena trebala ostavit muza jer je jedno bice (ljubavnica) beskrajno nesretno sto je taj muz i dalje u braku

Zadnje uređivanje Vilenica : 04.04.2008. at 19:49. Reason: dodatak
Vilenica is offline  
Old 04.04.2008., 20:46   #86
Quote:
only kaže:
Ne nalazim se u ovom topicu.... jer mene je muž prevario... ne vara me..barem se nadam . Kako sam se tada osjećala, a i još uvijek u meni živit to njezino ime... da da mi prizna ili da otkirjem da veza traje...ode ti dragi iz mog srca i života, bez razglavanja, uvjeravanja
Dosta se prepoznajem u ovome pa prema tome nebi trebala ni pisati ovdje (ni ovdje) ali ne mogu da ne primjetim sta se dogadja:

Quote:
scarletlemur kaže:
drage moje supruge,kad pogledate koliko je ljubavnica,postova i priča prošlo kroz taj njihov topic;ne preostaje nam ništa drugo nego da priznamo da su ljubavnice preplavile svijet.
iako ne razumijem žene koje pristaju na to da budu No 2.,spoznaja da žive za to- ne ostavlja mi drugog izbora nego da čuvam svog supruga od takvih pohotnica koje bi se poubijale i međusobno za mrvice sa tuđeg stola.
kuda ide ovaj svijet?
odgovore na ovo i ostala egzistencijalna pitanja potražite na "trokutastom topicu"!
katastrofa

Quote:
al zato lamentirate po forumu kad se tip svaki dan vrača ženi , a to vas ubija u pojam
Quote:
ubija nas u pojam sto uvijek zaboravi ponjeti i moj prljav ves da ga zena opere a svaki put majmun mi obeca da nece ovaj puta zaboraviti..


Quote:
dove_zena kaže:
pa normalno da nećeš ić gnjavi ljude doma jer bi dobila nogom u guzicu i od žene a i od ljubavnika.


pa daj si onda zamisli kakva si ti ak se unatoč svemu on vrača toj debeloj, dosadnoj vreći celulita.zbilja te komplementirao!



sve se vraća, sve se plaća
frajer jebe?sigurno nije isti osječaj biti ljubavnica i prevarena žena

i pitam se jel ovaj topic otvoren da bi zene koje muzevi varaju pomagale jedna drugoj ili da se prevarene i ljubavnice prepucavaju (nastavak sa drugog topica, mozda jer vidim tamo su sada trenutno vise zene koje varaju muzeve) Sve gore od goreg.

Opet ja i moja analiza ali sta vam mogu.



Quote:
scarletlemur kaže:
moram priznat da ni sama nisam znala odgovor na to pitanje(zapravo ja sam imala na umu nešto drugo) a onda sam pitala svog mužića kak se on čuva?
a on ko iz topa ispali:redovitim
ah, kako su muškarci divni-tako malo im treba da budu sretni
E bas ti je muz divan. Vidim ima sve preduvjete da mu se oprosti
Nadam se da se nikada neces razboljeti
__________________
Ovi kao hoce da se odcjepljuju a mi kao nedamo...
Solskin is offline  
Old 04.04.2008., 20:48   #87
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Ma kakve pohotnice.... ljubavnice.. nisu one krive... kriv je mužjak koji pušta svoj miris i svoje sjeme... kako da žena na prvu zna dali je čovjek oženjen ili nije??
Npr. moj muž otišao van...ljeto...disco i upucava se cijelo vrijeme ženi.. kaj bi ona trebala?! žena mu da svoj broj telefona i ostalo je povijest! Ali na prvu, kako da ona zna ima li on suprugu i sina koji par sto metara spavaju!!

Jebo ja njemu pas mater...ne njoj!!
Slazem se
__________________
Ovi kao hoce da se odcjepljuju a mi kao nedamo...
Solskin is offline  
Old 04.04.2008., 20:50   #88
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Da je našao tu ženu tko god ona bila.... poševio je i to je to! A jebemu život... mislim da bi nekako to složila u svojoj glavi... ali SMS "Ljube već mi fališ"... u meni izaziva takvu količinu bijesa da bi mogla zgradu pomaknuti, iščupati mu svaki zub i nanizati mu ogrlicu oko vrata....

I njegovo negiranje izluđuje me...sve je to bila zajebancija

Ne želi razgovarati...a ja ko pravo žensko moram bockati, jednostavno moram... jer veeliki upitnik mi je iznad glave...
Kad se to sve dogodilo? Poznata mi je prica. Mozda ti mogu pomoci?
__________________
Ovi kao hoce da se odcjepljuju a mi kao nedamo...
Solskin is offline  
Old 04.04.2008., 22:39   #89
Quote:
cicamaca kaže: Pogledaj post
neželim ispast zločesta al nekako mi se čini da se i ti osjećaš prevareno s obzirom da si zalutala na ovi topic...

mislim koliko god on varao svoju zakonitu tako i tebe vara s njom, a iskutvo mi veli da kurbetine strašno prže žifce na zakonite

samo se ti izjadaj na pravom si mjestu
Zločesta si,htjela ne htjela.Ja nikako ne mislim da bi ovako trebale komunicirati.Kurbe se plačaju novcem,draga moja ,a ne ljubavlju...stoga,smanji tenzije
__________________
Nekad bolje.Nekad ne..
maslincica is offline  
Old 04.04.2008., 23:14   #90
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
ih, super ti je logika. po tome bi prevarena zena trebala ostavit muza jer je jedno bice (ljubavnica) beskrajno nesretno sto je taj muz i dalje u braku
ali draga,ja to bidna ne znam...
__________________
Nekad bolje.Nekad ne..
maslincica is offline  
Old 04.04.2008., 23:50   #91
Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
to je u nasoj kulturi tako usadjeno odgojem
gdje su muskarci i zene nauceni na visezenstvo kao dio tradicije,ne vjerujem da se na to tako gleda
ne znam,mozda i grijesim....
mislim ako su i naučeni na višeženstvo da se smatra da bi se trebali seksat u okviru neke svoje "bračne " zajednice

ali malo ćeš naći primjera da se se podrazumjeva da žena ima više seksualnih partnera u tom višeženstvu

ta društva su većinom bazirana na višeženstvu muškarca, koji itekako ima pravo tražiti ekskluzivnost na ženinu seksualnost, tako da to po meni nije dobro rješenje, jer je diskriminatorno niti pragmatično ako već pokušavamo na taj način gledati stvari


Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
npr.ako tvoj prijatelj vara zenu,moze ti biti zao nje i to mu ne opravdavas,ali da je slobodan,bilo bi ti drago sto je nasao neku za svoj gust
nece on tebi postati ni losiji ni bolji zato sto spava sa nekim,jer to tebe ne dira
jer me se na kraju krajeva ne tiče
ali ako mi je stvarno dobar prijatelj osjećat ću žaljenje za njega, jer smatram da osobe koje moraju tako nisu sretne ni na ovaj ni na onaj način

ako moraš varati partnera, za mene je to pokazatelj da nisi sretan u toj vezi

Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
to jest ono....ocekujes vjernost,samo zato sto je dajes??
i suzdrzavas se od svojih zelja radi toga
hvalevrijedno ponasanje,nije ga tesko provesti kad nemas zelju za promjenom
svi mi imamo želju za promijenom, ali te promjene bi trebalo izvoditi u okvirima veze - barem po meni

što nije nemoguće, ako je veza sazdana i građena na pravim temeljima

Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
samo znas kako druga strana nece na to gledati blagonaklono,sa razumjevanjem,pa zato se i vara u tisini


ali slazem se da ima i sebicnosti...bi ja ali da se mene ne...sto je opet rezultat odgoja jer se na prevarene gleda sa podsmjehom i zaljenjem
to su samo izgovori
jer da je to tako ne bi muž koji je imao par ljubavnica, ispalio kad sazna da je njegva žena učinila nešto približno prevari, a takvi slučajevi nisu rijetkost


problem je što mnogi smatraju da im pripada pravo na ono što partneru ne pripada, da svatko partnera gleda baš kao to - partnera, mnogih problema, pa i prevara ne bi bilo

Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
citam trubadurra,nitko mu nije rekao ...ti si budala...sve je u smjeru...ja to ne bi,ali ako vama pase...
a sigurno je bilo ljudi koji su to pomislili...i da je budala i da bi i oni rado kad bi mogli tako
u biti trubadur nije prevaren, u tome je bit njegove priče, prevara je kad se radi partneru iza leđa
on je jako seksualno osvješten, a i njegova žena
a većina onih koji varaju nisu ni blizu seksualne osvještenosti, već sebično osvješteni, a to je velika razlika

Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
Ljudi traze otvorenost i komunikaciju u vezi,a da nisu svjesni kakve posljedice bi to moglo imati
Mislim da otvorenosti i komunikaciji u vezi stvarno nema pandama.
Neke stvari koje čuješ od partnera mogu te kratkoročno uznemirit, ali dugoročno vaš odnos uravnotežit.
Ja sam recimo po pitanju seksualnosti imala jako dobru komunikaciju i vidim sve njene prednosti, dok sam na drugom polju s njim imala blokadu i vidim sve negativne posljedice toga.
Komunikacija je zlatno pravilo za opstanak i funkcionalnost veza.

E sad - otvorenost - to je jedno posebno poglavlje, nećeš kad koja dobra ženska naiđe komentirat joj što bi joj ga sad stavio, ali svaka normalna osoba trebala bi imati svijest da partnera privlače i druge osobe našeg spola i ne shvaćati to osobno.

Ali to privlačenje nije opravdanje za ulazak u veze sa tim osobama, jer veza kako je mi danas poznajemo i vrednujemo bi trebao biti odnos baziran na povjerenju, uzajamnosti i uvažavanju tuđih osjećaja

možda jesam idealista, ali za mene je ovo realnost veze

mogla bih biti čak i u nemonogamnoj vezi - možda - ali pod uvjetom da se zna šta je šta i da sve bude proporcionalno i da vrijedi za mene šta vrijedi za partnera
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Old 05.04.2008., 00:00   #92
Just, potpisujem svaku tvoju riječ.
Zezalice draga, ti to pišeš kao da je sve vrlo jednostavno kao da nema emocija. Vjeruj mi kad se jednoga dana iskreno zaljubiš u nekoga i kad ćeš ga voljeti svim srcem, duša će ti se cijepati od same pomisli da bi ga dijelila s drugom. To je jednostavno tako. Sve što si rekla zvuči logično, ali kod srca nema logike. I ovo što Just kaže, fali reciprocitet. Ima društava gdje je mnogoženstvo normalno, ali gotovo da nema onih gdje je normalno imati više muškaraca. Koliko ja znam, to prakticira samo nekoliko izoliranih plemena u Južnoj Americi koje jedva da možemo nazvati društvom. I uvjeravam te da žene u društvima gdje je dozvoljena poligamija nisu nimalo sretne zbog toga. naprotiv, svaka od njih bila bi sretna da je jedna i jedina, ali nema pravo pobuniti se i nema pravo zahtjevati išta za sebe, a još manje ima pravo ponašati se kao muško i tražiti drugog partnera jer bi bila kamenovana ili u najboljem slučaju bičevana i vrlo vjeroajtno ubijena od člana vlastite obitelji koju je "osramotila".
Ja sam svom mužu rekla, ako poželi seks s drugom neka mi kaže da se onda znam ravnati pa da i ja sebi dam mandat da tražim seks s drugim. Mada se nadam da se takvo što neće dogoditi. Ali više bih cijenila to nego da mi se kurva iza leđa dok sam ja njemu vjerna. Reciprocitet - u tome je ključ. Dok ga nema nanesena je užasna nepravda jednoj strani.
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Old 05.04.2008., 01:01   #93
Quote:
zezalica kaže: Pogledaj post
cicamaca ispadas zlocesta svojim rijecnikom
a vjerujem da nisi takva

sto se tice przenja zivaca,nisu ni zakonite cjepljene od toga prema "kurbetinama"

ajde ti reci sto je tebe tako ogorcilo na njih,osobno iskustvo koje strane ili...???
tu si na pravom mjestu za jadanje

to je bila zafrkancija, mislim da je mala h skužila ili nebenda previše..

šalu na stranu, slažem se da nisu cjepljene od živciranja, al ja nekako smatram da one nemaju pravo na to, bar ne na zakonitu pa nisu im one krive šta su druge.šta se majmun neće da razvede itd...


P.S.onoj novoj forumašici kurve,prostitutke nisu isto što i "kurbetine".
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 05.04.2008., 02:10   #94
Quote:
cicamaca kaže: Pogledaj post
šalu na stranu, slažem se da nisu cjepljene od živciranja, al ja nekako smatram da one nemaju pravo na to, bar ne na zakonitu pa nisu im one krive šta su druge.šta se majmun neće da razvede itd...
cuj, ako je On idealan, sto preostaje ljubavnici? da za sve krivi zenu. sto preostaje zeni? da za sve krivi ljubavnicu

a skroz se slazem s tobom. rjesenje je njega sagledati objektivno, pa sebe. tada shvatis da si ljuta sama na sebe jer pristajes na tako los odnos.
Vilenica is offline  
Old 05.04.2008., 02:37   #95
Quote:
vilenica kaže: Pogledaj post
cuj, ako je On idealan, sto preostaje ljubavnici? da za sve krivi zenu. sto preostaje zeni? da za sve krivi ljubavnicu

a skroz se slazem s tobom. rjesenje je njega sagledati objektivno, pa sebe. tada shvatis da si ljuta sama na sebe jer pristajes na tako los odnos.
najteže je samom sebi priznat neke stvari i shvatit da tamo neka kurbetina nije kriva za tvoju nevolju i ne samo to nego da ti ona neduguje ništa za razliku od njega....

jer najednostavnije rečeno nemožeš ti od ljudi koji nemju neki minumum poštovanja prema samima sebi očekivat isto a kamoli nekakvi obzir...
__________________
"U paklu je Vrag pozitivna ličnost."
cicamaca is offline  
Old 06.04.2008., 19:53   #96
[QUOTE]
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
mislim ako su i naučeni na višeženstvo da se smatra da bi se trebali seksat u okviru neke svoje "bračne " zajednice

ali malo ćeš naći primjera da se se podrazumjeva da žena ima više seksualnih partnera u tom višeženstvu

ta društva su većinom bazirana na višeženstvu muškarca, koji itekako ima pravo tražiti ekskluzivnost na ženinu seksualnost, tako da to po meni nije dobro rješenje, jer je diskriminatorno niti pragmatično ako već pokušavamo na taj način gledati stvari
naravno ,u svim zakonima i religijama ljudskog drustva je seks dozvoljen unutar bracne zajednice,ali to je prvenstveno zbog materijalnih razloga koji su zapravo i bili razlog nastajanja braka
ljubav i tako nije postojala do unazad 200-tinjak godina,tj.nije postojala u braku(cast iznimkama)
i te kako se gledalo na pazilo na vjernost zene,ali iz razloga nasljedjivanja imovine,sto je bilo namjenjeno vlastitim genima a ne nekim tudjim

ja sam mislila na neljubomoru zene koja je naucena od malih nogu da je ok ako njen muz spava i sa drugim zenama, i u tome ne nalazi takvu povrijedjenost kao mi koji nismo na to nauceni

a to je ono sto se desava u prevarama
zahtjev za tom seksualnom ekskluzivnoscu potice znaci iz odgoja,kao i straha da ce drugi biti bolji,pa ce nas voljeni ostaviti zbog toga

sad ne ulazim u diskriminiranost zene u tim drustvima,to je cinjenica koja je takva kakva je,ali obaveza muza je da se brine o svim zenama,cak mi se cini i u seksualnom pogledu...ali to ne znam sigurno

vise sam htjela ukazati na nesmetanje zeni sto njen muz spava sa drugima



Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
jer me se na kraju krajeva ne tiče
ali ako mi je stvarno dobar prijatelj osjećat ću žaljenje za njega, jer smatram da osobe koje moraju tako nisu sretne ni na ovaj ni na onaj način

ako moraš varati partnera, za mene je to pokazatelj da nisi sretan u toj vezi

vidis,meni nije tako cudno da mozes biti sretan i zadovoljan u vezi,a ipak zeljeti seks sa nekim drugim

ne znam da li ljudi mogu izdrzati dugo u vezi a da ni ne pomisle ili pozele promjenu partnera
to sto ipak ne naprave moze imati puno uzroka,od griznje savjesti,shvacanja pojma postovanja partnera,strah da i on /ona ne napravi isto

ali da bas zelje nema,da ti je taj jedan tako dobar da nikad ne pozelis drugog...pa to ne znam....barem ja nisam takva

i to nema veze sa ljubavi,vise ono...sa seksom
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
svi mi imamo želju za promijenom, ali te promjene bi trebalo izvoditi u okvirima veze - barem po meni

što nije nemoguće, ako je veza sazdana i građena na pravim temeljima
puno ljudi i radi te promjene u okvirima veze...tipa ves,poze,ambijent

no upraznjavanje seksa kod ljudi je vrlo cesto,zapravo je jedini sisavac koji ima zelju za time cijele godine,ostali samo u doba parenja

pa kad tako mijenjas 10 ili vise godina,vise nemas ni ideja ni volje za to

i tu se obicno pojavi nova osoba,sa kojom se ne moras truditi izmisljati poze i promjene,jednostavno ti je dovoljan on ili ona da osjetis seksualni naboj kao i kod "zakonitog" pred puno godina
sto ne treba brkati sa ljubavlju koju osjecas prema onome sto imas doma,mada se nekad zna maskirati kao razni osjecaji koji su slicni tome
ali kad popusti ta seksualna zanesenost koja je izazvana cisto fizicki,vidis da je doma najljepse

Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
to su samo izgovori
jer da je to tako ne bi muž koji je imao par ljubavnica, ispalio kad sazna da je njegva žena učinila nešto približno prevari, a takvi slučajevi nisu rijetkost


problem je što mnogi smatraju da im pripada pravo na ono što partneru ne pripada, da svatko partnera gleda baš kao to - partnera, mnogih problema, pa i prevara ne bi bilo
naucena stvar ponovo...
pogotovo osuda ili jos gore poruga okoline muzu "rogonji" ili zeni "kurvi" je u nepisanim ljudskim zakonima tu da bi se institucija braka sto bolje zastitila i ocuvala
zapravo, ona je prvenstveno stvorena za odgoj potomstva,a ne za neseksanje sa drugima
kako su ljudi prilicno osjetljivi na to,prevara jako pogadja
jer seks u braku je prilicno jaka poveznica,njeno narusavanje kod prevarenih stvara veliku nesigurnost...tipa...u cemu jos nisam dobar/dobra,hoce li me zbog toga ostaviti
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
u biti trubadur nije prevaren, u tome je bit njegove priče, prevara je kad se radi partneru iza leđa
on je jako seksualno osvješten, a i njegova žena
a većina onih koji varaju nisu ni blizu seksualne osvještenosti, već sebično osvješteni, a to je velika razlika
jest,ako se dvoje seksualno osvjestenih nadju zajedno,nema ni potrebe za prevarom
mozes reci sto zelis i znas da ce partner to prihvatiti sa razumjevanjem i nece imati nista protiv...jer i on misli isto
kao sto vidimo iz zivota,to se vrlo rijetko dogadja,a i takvi tipovi otvorenih veza ili swinga nailaze na veliku osudu okoline
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Mislim da otvorenosti i komunikaciji u vezi stvarno nema pandama.
Neke stvari koje čuješ od partnera mogu te kratkoročno uznemirit, ali dugoročno vaš odnos uravnotežit.
Ja sam recimo po pitanju seksualnosti imala jako dobru komunikaciju i vidim sve njene prednosti, dok sam na drugom polju s njim imala blokadu i vidim sve negativne posljedice toga.
Komunikacija je zlatno pravilo za opstanak i funkcionalnost veza.

E sad - otvorenost - to je jedno posebno poglavlje, nećeš kad koja dobra ženska naiđe komentirat joj što bi joj ga sad stavio, ali svaka normalna osoba trebala bi imati svijest da partnera privlače i druge osobe našeg spola i ne shvaćati to osobno.
komunikacija je ok,ali otvorenost???
poznas partnera i znas sto bi rekao na slobodoumna razmisljanja.

ako znas da je odgovor , neces ni pokretati temu
a obicno jest


Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
Ali to privlačenje nije opravdanje za ulazak u veze sa tim osobama, jer veza kako je mi danas poznajemo i vrednujemo bi trebao biti odnos baziran na povjerenju, uzajamnosti i uvažavanju tuđih osjećaja

možda jesam idealista, ali za mene je ovo realnost veze

mogla bih biti čak i u nemonogamnoj vezi - možda - ali pod uvjetom da se zna šta je šta i da sve bude proporcionalno i da vrijedi za mene šta vrijedi za partnera

naravno da privlacenje nije razlog za ulazak u seksualnu vezu sa nekim drugim,puno ljudi to i ne radi bas radi tog shvacanja pojma postovanja i uvazavanja osjecaja,ali da bas ne osjete zelju ...to sumnjam
reciprocitet je uvijet za to
neki se svete prevarom na prevaru,a neki prekidaju jer...nisam ja tebe,pa neces ni ti mene
zezalica is offline  
Old 06.04.2008., 21:22   #97
zezalica, svidjas mi se sa svojim razmisljanjem
Vannda is offline  
Old 07.04.2008., 10:09   #98
Kod:
Kad se to sve dogodilo? Poznata mi je prica. Mozda ti mogu pomoci?
... da nisi ti da ?? Ovo ljeto!

Pomoći? meni ne treba pomoć... u mom srcu nestalo je povjerenje..a to je ono na što sam bila sve godine vrlo vrlo ponosna.
only is offline  
Old 07.04.2008., 10:20   #99
[QUOTE=only;13488156
Pomoći? meni ne treba pomoć... u mom srcu nestalo je povjerenje..a to je ono na što sam bila sve godine vrlo vrlo ponosna.[/QUOTE]

only
dove_zena is offline  
Old 07.04.2008., 14:12   #100
Quote:
only kaže: Pogledaj post
Kod:
Kad se to sve dogodilo? Poznata mi je prica. Mozda ti mogu pomoci?
... da nisi ti da ?? Ovo ljeto!

Pomoći? meni ne treba pomoć... u mom srcu nestalo je povjerenje..a to je ono na što sam bila sve godine vrlo vrlo ponosna.
Ne, nemogu biti ja, ja nisam ljubavnica vec prevarena.

Ne razumijem. Ja sam se samo iskreno ponudila da ti pomognem jer sam mislila da ovaj topic je zato i otvoren ali ocito je ovje samo zajebancija

Opet ja budala
__________________
Ovi kao hoce da se odcjepljuju a mi kao nedamo...
Solskin is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:02.