Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2013., 10:24   #161
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Asc je jedno a planete u kućama drugo. Ima puno tekstova na tu temu pa malo pročeprkaj po netu
Planeta u kući ne odražava se isto ako je na početku, u sredini ili pri kraju kuće.
Da, a neznaš što je gore u 4 ili 5 polju još k tome 180 Sunce..nešto što mi se u karti najmanje sviđa...
Bitno je da imam sreće u dobitcima iako moram priznati moji dobitci nisu isključivo novčane prirode ako razumiješ...
Kupujem stan i nešto zbrejkaju oko kvadrata te ja dobijem stan po supeer povoljnoj cijeni...i takvih primjera ima podosta..
Vidjeti ćemo što će još biti dalje...
mike1623 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 15:11   #162
Zanimljiva tema. Ubijam malo vrijeme dok djeca spavaju, pa, ako bi netko rado pogledao moju kartu, bila bih zahvalna.
Igram sa suprugom bingo, on loto, ništa do sada, ali zato sam svojedobno na Najslabijoj karici digla finu lovicu. Doduše, ostala bez 250 000 mogućih kuna na Sve u 7 :-(
Da li da nastavim s nastupima na kvizovima? Ima li šanse ovaj moj listić binga :-)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...&go.y=10&go=Go
giralda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 15:55   #163
Quote:
giralda kaže: Pogledaj post
Zanimljiva tema. Ubijam malo vrijeme dok djeca spavaju, pa, ako bi netko rado pogledao moju kartu, bila bih zahvalna.
Igram sa suprugom bingo, on loto, ništa do sada, ali zato sam svojedobno na Najslabijoj karici digla finu lovicu. Doduše, ostala bez 250 000 mogućih kuna na Sve u 7 :-(
Da li da nastavim s nastupima na kvizovima? Ima li šanse ovaj moj listić binga :-)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...&go.y=10&go=Go
Kvizovi ne spadaju baš u kategoriju igara na sreću (iako mora biti i sreće naravno, da te pogode prava pitanja) već u igru znanja.
Za jednog Blizanca idealno područje, Merkur je u svom sjedištu , u aplikacijskoj konjunkciji sa Venerom (vladar 2.polja - novac i materijalne vrijednosti), dakle svoje znanje definitivno znaš i možeš unovčiti.
Iapk, problemi nastaju zbog (separacijske doduše) opozicije Merkura i Neptuna, pa se može dogoditi da pogrešno razumiješ pitanje , a kvarat merkura i Marsa donosi brzopletost.
Uz to je venera u konjunkciji sa Saturnom pa tog novca ili unovčenog znaanja uvijek bude nekako manje od tvojih pravih mogućnosti.
Vladavina Djevice nije dobar period za sudjelovanje u kvizovima (ili u periodu kada je tranzitni Merkur u Djevici) jer se zatvara veliki križ (Merkur, Mars, Neptun).

A za Bingo listić postavi pitanje na horaranoj, jer se radi o konkretnom listiću kojeg (pretpostavljam) stalno uplaćuješ.

Ali dobici na lotu/bingu jesu mogući obzirom da se u 11.polju nalazi Jupiter bez loših aspekata, a ni vladar tog polja (saturn) nije loše postavljen. dakle strpljenjem (Saturn), možeš ostvariti dobitak.

Sretno
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 16:19   #164
Smile

Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Kvizovi ne spadaju baš u kategoriju igara na sreću (iako mora biti i sreće naravno, da te pogode prava pitanja) već u igru znanja.
Za jednog Blizanca idealno područje, Merkur je u svom sjedištu , u aplikacijskoj konjunkciji sa Venerom (vladar 2.polja - novac i materijalne vrijednosti), dakle svoje znanje definitivno znaš i možeš unovčiti.
Iapk, problemi nastaju zbog (separacijske doduše) opozicije Merkura i Neptuna, pa se može dogoditi da pogrešno razumiješ pitanje , a kvarat merkura i Marsa donosi brzopletost.
Uz to je venera u konjunkciji sa Saturnom pa tog novca ili unovčenog znaanja uvijek bude nekako manje od tvojih pravih mogućnosti.
Vladavina Djevice nije dobar period za sudjelovanje u kvizovima (ili u periodu kada je tranzitni Merkur u Djevici) jer se zatvara veliki križ (Merkur, Mars, Neptun).

A za Bingo listić postavi pitanje na horaranoj, jer se radi o konkretnom listiću kojeg (pretpostavljam) stalno uplaćuješ.

Ali dobici na lotu/bingu jesu mogući obzirom da se u 11.polju nalazi Jupiter bez loših aspekata, a ni vladar tog polja (saturn) nije loše postavljen. dakle strpljenjem (Saturn), možeš ostvariti dobitak.

Sretno
Ovo s krivim razumijevanjem, a još više s brzopletošću ne može biti točnije no što jest
Puno hvala!
__________________
Mujer al borde de un ataque de nervios
giralda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 08:39   #165
Danas i sutra je povoljno za expres lutriju (srećke, strugalice), Me 0 Ur u Ovnu.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 14:17   #166
evo feedbacka
ja danas uzela 1 expresnu za 5 kuna i dobim 5, uzmem drugu opet 5, uzmem treću opet 5 i odem doma tako da sam ostala na nuli.
srcelence is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 15:56   #167
Quote:
srcelence kaže: Pogledaj post
evo feedbacka
ja danas uzela 1 expresnu za 5 kuna i dobim 5, uzmem drugu opet 5, uzmem treću opet 5 i odem doma tako da sam ostala na nuli.

Ja ću pokušati popodne i to samo Astro srećke, uzet ću Ovna (zbog ove konj. u Ovnu) i Lava zbog Mjeseca u Lavu (to mi se pokazalo kao najbolji model, zmem srećku sa onim znakom u kojem je taj dan Mjesec)
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2013., 17:48   #168
ja sam tražila Ovna isto al ga nije bilo :/
srcelence is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 22:02   #169
Quote:
S T E L I U M kaže: Pogledaj post
Mislim da neces.
Merkur, najbitnija planeta u tvojoj karti, je doduse separaciono spaljen sto govori o sklonosti ka porocima ali ga u dobroj mjeri izvlaci dobra mundana pozicija tamo gdje se najbolje osjeca- u Blizancima, uz to u jakoj ugaonoj X kuci potpomognut trigonom sa Saturnom koji ga finalno racionalizuje tako da cisto sumnjam da ces se dovesti do stanja patoloske ovisnosti.
Jos jedan bitan faktor koji govori protiv ovisnickog ponasanja je vatreni Mjesec koji, iako polozen u losoj, kadentnoj XII kuci, "vidi" stelij iz Blizanaca sto dovodi do toga da ti najintimniji porivi nece skoditi.
hvala na odgovoru, doduše malo kasno jel.....

zadnja rečenica me zbunjuje,najintimniji porivi?seks? ili pod porive misliš na impulse ka kockanju? inače često kockam, ali rijetko mi se dogodi da potrošim sve novce koje imam kod sebe, odnosno isplaniram si kako rasporediti novac. na drugom sajtu su mi rekli gotovo identičnu stvar kao ti meni, mislim na ovo u vezi saturna.
nebraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 08:55   #170
Quote:
srcelence kaže: Pogledaj post
ja sam tražila Ovna isto al ga nije bilo :/
Nevjerojatno ali i ja sam dobila Astro srećke "ispod pulta". Imali su samo Zlatnu ribicu (jer uskoro istiće pa je nastoje uvaliti koliko se još može), a kako je baš bila teta kod koje obično uplaćujem loto . izvukla mi je Astro srećke sa strane. Ovan je bio dobitan ali i loto koji sam uplatila taj dan , a izvlaćenje je bilo u subotu.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:13   #171
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno ali i ja sam dobila Astro srećke "ispod pulta". Imali su samo Zlatnu ribicu (jer uskoro istiće pa je nastoje uvaliti koliko se još može), a kako je baš bila teta kod koje obično uplaćujem loto . izvukla mi je Astro srećke sa strane. Ovan je bio dobitan ali i loto koji sam uplatila taj dan , a izvlaćenje je bilo u subotu.
ja se toga nisam sjetila
p.s.
ali, ovo je jako zanimljivo! kao, slučajno, a u biti kuže tamo neki njihovi.
isto kao što ni kockarnice ne mogu izgubiti!

Zadnje uređivanje srcelence : 22.04.2013. at 12:40. Reason: p.s.
srcelence is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 20:54   #172
ako je netko voljan malo proučiti moju natalnu i reći svoje mišljene, bila bih zahvalana.. imam li ja kakve šanse za dobitke u igrama na sreću, kocki i/ili kladionici? ili da se držim one “nema kruha bez motike.”
već sam postavila to pitanje na ovoj temi, ali sam skužila da nisam dobro napravila natalnu (krivo mjesto rođenja sam bila unesla)

http://img825.imageshack.us/img825/4...9936439455.jpg

Zadnje uređivanje misti : 23.04.2013. at 21:09.
misti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 15:29   #173
Lightbulb

Lijep pozdrav, budući da imam neke natalne predispozicije kao i zanimljive tranzite za svibanj željela bi igrati loto ovaj mjesec.
Natalna karta je u potpisu sa današnjim tranzitima ali evo ukratko zasto bi igrala.

U natalnoj karti imam jupiter na vrhu 11 kuće, pravi kvadrat na uran (koji je u opoziciji sa ascidentom) sunce iz druge kuće pravi trigon na jupiter, a vladar druge kuće je mjesec koji je u opoziciji na jupiter, isto tako jupiter pravi sekstil na mars u osmoj kući.

Jupiter je u ribama pa se po staroj astrologiji može smatrati da nema dispozitora, ali Neptun mi je isto lijepo aspektiran mada u škrtom jarcu ali Saturn se nalazi u strijelcu tako da Jupiter opet zatvara krug.

Što se pete kuće tiče izuzev što ima Plutona u njoj vrh joj je u djevici pa mi se to isto para škrto iako je Merkur u Lavu ima puno zahtjevnih aspekata...

Pa bi zato igrala loto umjesto nagradnih igara, ali ako sam nešto predvidjela dlobodno istaknite. Čak mi se ni kladionica ne čini loš izbor sa Marsom u osmoj, još je egzaltiran a tranzitni Pluton mi se počeo šetati tom kućom..

Razlog zbog kojeg bi igrala u svibnju je što će mi tranzitni Jupiter egzaktno konjuktirati Ascident, napravit će opoziiju na Uran i kvadratirati sam sebe. Ipak ne znam može li to sve dati ploda sa svim ostalim putujucim planetima u 12 kući, al bar će mi Uran još ostati u jedanestoj kući ako ovo i ne bude moja prilika

Usto mi je u progresivnoj karti Jupiter na stupnju Mc...


Voljela bi ako mi netko može pomoći oko datuma koji su mi najpovoljniji, uputiti me koju igru da igram, ma općenito je bilo koji savjet i uvid dobrodošao i unaprijed hvala moje isprike ako je sve nabacano pišem preko mobitela pa mi nije pregledno
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 09:40   #174
Subscpace

Ja tvoju kartu vidim na malo drugačiji način. Kvadarti i opozicije (natalni i tranzitni) su izazovi koje treba prevladati , a ne nešto što donosi dobitak sa lakoćom što loto ili igre na sreću zapravo jesu.
Ono što po meni donosi dobitke je trigon Sunca i Jupitera, jer sam taj asepkt (trigon, konjunkciju i sekstil) viđala u kartama onih koji su ostvarili veće dobitke na lotu.
Točka fotrune i Sjeverni čvor u 11 također pogoduju dobicima.
Kladioncu bih iizbjegavala zbog opozicije Sunce i Marsa na relaciji 2(8 kuća.

Tranzitini Jupiter na Asc donosi (pre)velika očekivanja. ne treba zaboraviti da je u Blizancima u egzilu.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 09:53   #175
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Subscpace

Ja tvoju kartu vidim na malo drugačiji način. Kvadarti i opozicije (natalni i tranzitni) su izazovi koje treba prevladati , a ne nešto što donosi dobitak sa lakoćom što loto ili igre na sreću zapravo jesu.
Ono što po meni donosi dobitke je trigon Sunca i Jupitera, jer sam taj asepkt (trigon, konjunkciju i sekstil) viđala u kartama onih koji su ostvarili veće dobitke na lotu.
Točka fotrune i Sjeverni čvor u 11 također pogoduju dobicima.
Kladioncu bih iizbjegavala zbog opozicije Sunce i Marsa na relaciji 2(8 kuća.

Tranzitini Jupiter na Asc donosi (pre)velika očekivanja. ne treba zaboraviti da je u Blizancima u egzilu.
Obzirom da je riječ o tranzitu Jupitera na ASC dali se može očekivati neki dobitak kada Jupiter tranzitira natalni Jupiter i prelazi preko ASC?

Karta
http://i42.tinypic.com/vmypp2.jpg
mike1623 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 16:56   #176
Quote:
JBV kaže: Pogledaj post
Subscpace

Ja tvoju kartu vidim na malo drugačiji način. Kvadarti i opozicije (natalni i tranzitni) su izazovi koje treba prevladati , a ne nešto što donosi dobitak sa lakoćom što loto ili igre na sreću zapravo jesu.
Ono što po meni donosi dobitke je trigon Sunca i Jupitera, jer sam taj asepkt (trigon, konjunkciju i sekstil) viđala u kartama onih koji su ostvarili veće dobitke na lotu.
Točka fotrune i Sjeverni čvor u 11 također pogoduju dobicima.
Kladioncu bih iizbjegavala zbog opozicije Sunce i Marsa na relaciji 2(8 kuća.

Tranzitini Jupiter na Asc donosi (pre)velika očekivanja. ne treba zaboraviti da je u Blizancima u egzilu.
A neznam ove karte što sam pogledala ovih dana sve imaju trigon jupitera i urana, pa sam kontala i da se moj kvadrat računa... U pola je bilo jupiter/sunce neki aspekt.
Ali ono što bi izdvojila isto je da su dobitnici imali tranzitni uran koji je pravio kvadrat na natalno sunce iznimka bi bio jedan trigon ali dobitnica je imala natalnu konjukciju sunca i urana, sve uski orbisi, 1 stupanj.

Iz znatiželje sam napravila i midpoint kompozit za dobitnike(natalne karte i dana kada su osvojili), sve osim jedne karte su imale sunce konjukcija uran, orbis isto 1 stupanj. Izuzetak je jedan kompozit ali imao je veliki upliv urana i jupitera koji su dominirali kartom a i Pluton joj je pravio trigon na 3 osobne planete a natalno je u konjukciji s uranom.

To su karte ljudi što su osvojili milijune. Uran će mi.napraviti kvadrat na sunce 2015, a budući da nemogu u kompozitu imati konjukciju urana i sunca za to vrijeme mislila sam čačkati kada bi Jupiter i uran imali jak upliv u istom.

A po tvom mišljenju imaš li neko vrijeme koje bi predložila za igru? Npr, jupiter će mi konjuktirati sunce u listopadu i morat se oko njega jer će ići retrogandno, pa možda onda jer će aktivirati natalni trigon sunca i jupitera?

Zadnje uređivanje Subspace : 06.05.2013. at 17:17.
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 11:32   #177
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
A neznam ove karte što sam pogledala ovih dana sve imaju trigon jupitera i urana, pa sam kontala i da se moj kvadrat računa... U pola je bilo jupiter/sunce neki aspekt.
Ali ono što bi izdvojila isto je da su dobitnici imali tranzitni uran koji je pravio kvadrat na natalno sunce iznimka bi bio jedan trigon ali dobitnica je imala natalnu konjukciju sunca i urana, sve uski orbisi, 1 stupanj.

Iz znatiželje sam napravila i midpoint kompozit za dobitnike(natalne karte i dana kada su osvojili), sve osim jedne karte su imale sunce konjukcija uran, orbis isto 1 stupanj. Izuzetak je jedan kompozit ali imao je veliki upliv urana i jupitera koji su dominirali kartom a i Pluton joj je pravio trigon na 3 osobne planete a natalno je u konjukciji s uranom.

To su karte ljudi što su osvojili milijune. Uran će mi.napraviti kvadrat na sunce 2015, a budući da nemogu u kompozitu imati konjukciju urana i sunca za to vrijeme mislila sam čačkati kada bi Jupiter i uran imali jak upliv u istom.

A po tvom mišljenju imaš li neko vrijeme koje bi predložila za igru? Npr, jupiter će mi konjuktirati sunce u listopadu i morat se oko njega jer će ići retrogandno, pa možda onda jer će aktivirati natalni trigon sunca i jupitera?
Ja bih sa Suncem u 2. i trigonu sa Jupiterom stalno igrala , pa pratila pod kojiim tranzitima imam dobitke.
Vrlo lako onda uočiš obrazac i pod povoljnim tranzitima koji su tebi donijeli dobitak pojačala uplatu ili igrala više različitih loto igara.

Općenito Uran /JUpiter /Sunce daju dobitke u lotu i igrama na sreću ali kod tebe je Uran vladar 9. i 10. polja, sav u kvadratima , Jupiter vladar tog urana i 7. polja, međusobno su u kvadratu, ne znam kako bi to donijelo dobitke, jer nemaju veze sa poljima vezanim uz lot/igre na sreću.
No, ako misliš da imaš šanse pod takvim aspektima sada je idealna prilika da isprobaš, obzirom da tranzitni Jupiter aktivirqa upravo taj kvdrat.
No , uvjerena sam da imaš daleko veće šanse kad će Jupiter tranzitirati 2.polje.
Imam kartu osobe i stalnu povratnu informaciju koja ima Sunce i Jupiter u 2 polju, čak nisu ni u konnjunkciji (iako po Jyotisu jesu) i svaki put kada Mjesec tranzitira 2. polje ima dobitke. nisu miljuni u pitanju ali nekoliko desetaka tisuća kn je.
Kako je tebi vladar 2. Mjesec, prati njegovo kretanje kroz kartu i rezultate. Npr. dans je u Ovnu, tranzitira tvoje 11. polje, sjest će na točku fortune i Sjeverni čvor, odigraj nešto pa vidi da li će biti dobitak.
;kesec je Ovnu, vladar je Mars. Vladar dana danas je Mars, a vladar sata će biti Mars u vremenu 14,05 do 15,17.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 12:46   #178
JBV

Pozz, vidjela sam tvoj post oko 7 tako da sam fulala marsovski sat, ali sam zato pricekala mjesecev i igrala oko 19.30 jednu strugalicu i keno lutriju jer se trebala izvlačiti oko 20.30 kad bi mjesec trebao biti jako blizu fortuni i sjevernom čvoru.

Međutim ništa, probam opet kad bude u drugoj kući pa javim
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 13:07   #179
Nedavno sam postavila pitanje na temi horarna astrologija da li ću dobiti na lutriji do kraja godine i fensi kaže da je vrlo moguće . Karta je izrađena 21.4 i odgovor je bio za oko 3 vremenskih jedinica. Zanima me imam li natalnih predispozicija za dobitak na lotu i kad bi bilo povoljno razdoblje za igru? Poklapa li se neki povoljan tranzit do kraja ovog tjedna ili oko 20.7.? Ne znam što da gledam , Jupiter mi trenutno tranzitira prvim poljem, u konjukciji je sa natalnim smč.

Natalna karta http://i42.tinypic.com/2znwrvm.gif
__________________
D 18.05.2009. i L 30.03.2011. mamine ljubavi

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 08.05.2013. at 17:19. Reason: oslovljavanje
missy_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 15:00   #180
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Pozz, vidjela sam tvoj post oko 7 tako da sam fulala marsovski sat, ali sam zato pricekala mjesecev i igrala oko 19.30 jednu strugalicu i keno lutriju jer se trebala izvlačiti oko 20.30 kad bi mjesec trebao biti jako blizu fortuni i sjevernom čvoru.

Međutim ništa, probam opet kad bude u drugoj kući pa javim
Mjesećev sat nije povoljan za novčana pitanja, posebno ne u Marsovom danu. No, jučer je kod mnogih bio fijasko na lutrijskim igrama (prvenstveno na kladioničarskom lotu).
Vidjet ćemo danas kada je hrpa toga u Biku (Sunce, Mjesec, Merkur, Venera, Mars) ali tu je i Južni čvor (gubici), a i dva dana uoči eklipse.
JBV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.