Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Vrt

Vrt Sobne i vrtne biljke, kantice i lopatice, vaši zeleni ljubimci.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2020., 20:24   #1
Gdje kupiti sadnicu papaje?

Lijep pozdrav,
Eto, muku mucim vec mjesec i pol pokusavajuci naci sadnicu papaje. Mama je par puta spomenula da bi bas htjela jednu ili dvije da proba uzgojiti. Htjela bih je iznenaditi ali cini se na podrucju HR tesko naci nekoga tko uzgaja papaju.
Ima li netko savjet gdje jos pokusati?
Hvala unaprijed.
hope_010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2020., 22:02   #2
Nigdje, što je više nego logično jer riječ je o tropskoj voćki koja kod nas ne raste.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 09:35   #3
Quote:
hope_010 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav,
Eto, muku mucim vec mjesec i pol pokusavajuci naci sadnicu papaje. Mama je par puta spomenula da bi bas htjela jednu ili dvije da proba uzgojiti. Htjela bih je iznenaditi ali cini se na podrucju HR tesko naci nekoga tko uzgaja papaju.
Ima li netko savjet gdje jos pokusati?
Hvala unaprijed.
guglaj Exotic king , oni imaju sve čini mi se
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2020., 09:38   #4
ili opg Šulog, ista stvar....inače, ne mogu shvatiti kako nešto tražiš mjesecima i ne nađeš, samo sam uguglala sadnica papaje i odmah iskoči njihov oglas na njuškalu...
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2020., 10:24   #5
Quote:
hope_010 kaže: Pogledaj post
Lijep pozdrav,
Eto, muku mucim vec mjesec i pol pokusavajuci naci sadnicu papaje. Mama je par puta spomenula da bi bas htjela jednu ili dvije da proba uzgojiti. Htjela bih je iznenaditi ali cini se na podrucju HR tesko naci nekoga tko uzgaja papaju.
Ima li netko savjet gdje jos pokusati?
Hvala unaprijed.
ne razumijem da nešto tako dugo tražiš, ovdje postaviš pitanje i niti ne pročitaš odgovor....
ovo mi se već prečesto dešava, odgovoriš na neko pitanje, ponudiš rješenje, a sve je bilo kao hitno, nemoguće, nitko nema....i kad odgovoriš....muk....
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.