Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2009., 14:26   #41
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
ipak, ako ti njemu sustavno navaljuješ da mu gledaš mailove i mob, i ja bi zaključala. svoju privatnost čuvam. nije to ništa posebno u mom mobitelu, privatnim porukama ili mailovima, ali ne bih htjela da mi dečko gleda npr osobne probleme moje prijateljice s kojom se dopisujem, ili kako smo pričale o seksu ili tračale nekog od njegovih frendova

ne gledam mu mailove niti navaljujem ili slično ... čitaj što sam pisala.....

imala sam bivšeg koji je bio ljubomoran ko pas, znam kak je to, tražio me na face-u da mu pokažem što sam se tipkala sa frendicama i rekla sam mu da ga to ne bi trebalo zanimati..... i tu je nastala svađa.
sad sam u vezi u kojoj nema ljubomore..... ali mi se čini da on nema povjerenja u mene pa zaključava to sve ili nešto skriva.... ili sam ja luda.... i to me smeta.... i to sam mu dala do zanja.... al taj veo tajni. lozinki i skrivanja i dalje je prisutan ... s obrzirom da on zna moj pass za face i mene ne smeta da se logira tamo kad ja nisam u blizinu jer ništa ne skrivam.... zašto je on tak tajnovit u zadnje vrijeme.......
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:27   #42
ako se on toliko trudio zametnuti trag, kako je ona vidjela i našla da se on svaki dan ulogira na yahoo mail?
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:27   #43
baš zato! kako su krenuli, za godinu dana bi SVOJU sobu drzao pod lokotom!
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:29   #44
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
ne gledam mu mailove niti navaljujem ili slično ... čitaj što sam pisala.....

imala sam bivšeg koji je bio ljubomoran ko pas, znam kak je to, tražio me na face-u da mu pokažem što sam se tipkala sa frendicama i rekla sam mu da ga to ne bi trebalo zanimati..... i tu je nastala svađa.
sad sam u vezi u kojoj nema ljubomore..... ali mi se čini da on nema povjerenja u mene pa zaključava to sve ili nešto skriva.... ili sam ja luda.... i to me smeta.... i to sam mu dala do zanja.... al taj veo tajni. lozinki i skrivanja i dalje je prisutan ... s obrzirom da on zna moj pass za face i mene ne smeta da se logira tamo kad ja nisam u blizinu jer ništa ne skrivam.... zašto je on tak tajnovit u zadnje vrijeme.......
pitaj ga, recim mu da ti smeta, objasni da se ne osjećaš ugodno i misliš da skriva nešto, promijeni svoje lozinke ...
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:29   #45
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
ako se on toliko trudio zametnuti trag, kako je ona vidjela i našla da se on svaki dan ulogira na yahoo mail?
Zašto onda govori da je taj akaunt izbrisao ili da ga više ne koristi?

Kako god bilo, čudno je.
iexplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:29   #46
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
ako se on toliko trudio zametnuti trag, kako je ona vidjela i našla da se on svaki dan ulogira na yahoo mail?
zato što sam ležala pokraj njega dok je on surfao netom, nešto smo tražili i gore gdje se upisuju adrese on je počeo nešto tipkati i automatski je bio yahoo mail izlistan...
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:32   #47
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
zato što sam ležala pokraj njega dok je on surfao netom, nešto smo tražili i gore gdje se upisuju adrese on je počeo nešto tipkati i automatski je bio yahoo mail izlistan...
to se automatski izbacuje tjednima nakon brisanja historya. a da neš zbilja skriva, počistio bi history, cookies i gomilu drugih stvari.
kokoshbytheway is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:33   #48
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
zato što sam ležala pokraj njega dok je on surfao netom, nešto smo tražili i gore gdje se upisuju adrese on je počeo nešto tipkati i automatski je bio yahoo mail izlistan...
i šta to znači? da je JEDNOM NETKO bio na toj stranici... samo to
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:36   #49
Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
i šta to znači? da je JEDNOM NETKO bio na toj stranici... samo to
moj izbacuje stranice po redoslijedu, tako da je ona zadnje posjećena stranica na vrhu popisa.

Začudili bi se koliko ljudi ne zna očistiti Recycle Bin a kamoli historije kukije i ostale bakarače.
iexplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:36   #50
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
candy24girl, da baš jako sumnjam da se s tim dešava nešto čudno (čitaj: vara me) pitala bih ga da odemo skupa s njegovom korisničkog accounta na laptopu na yahoo i da vidim što je na tom mailu.
eto, to.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:41   #51
''Dragi, znas imam osjecaj da mi nesto sakrivas, nije mi bas jasno zasto imas sve pod kodom i malo si mi pre tajanstven. Bilo bi mi puno lakse kad bih znala zasto zakljucavas mob i zasto sai mi muljao oko maila kojeg navodno ne koristis. Nebi htjela da bude tajna među nama i da veza propadne kad nam može biti tako lijepo!'' Evo, jednostavno i problem rjesen! Možeš mu i citirati, imas moje dopustenje KOMUNIKACIJA!
mamica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:43   #52
Quote:
kokoshbytheway kaže: Pogledaj post
to se automatski izbacuje tjednima nakon brisanja historya. a da neš zbilja skriva, počistio bi history, cookies i gomilu drugih stvari.
promijenio je laptop .... tako da je history od kada je rekao da vise nema tog yahoo acc ostao u historiju starog laptopa ....
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:47   #53
Quote:
Rosary kaže: Pogledaj post
svi imamo pravo na privatnost, ali isto tako svi imamo pravo na istinu i na partnerovu iskrenost.
Pravo na privatnost ovdje je samo deklarativnog karaktera.
Znači li ovo što si napisala da ti svoje pravo na istinu stavljaš iznad partnerovog prava na privatnost?
Ti ćeš poštovati njegovu privatnost sve dok imaš pravo potpunog uvida u nju?

Što se partnerove iskrenosti tiče - ti ju imaš pravo tražiti & očekivati, no do nje trebaš doći razgovorom i voljnim sudjelovanjem partnera, a ne kopajući po njegovom mobitelu/džepu/smeću.


Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ono, svi imamo pravo na privatnost, ali tvoja privatnost zavrsava tako gdje pocinje moja znatizelja.

Zastrašujuće koliko često susrećemo takve stavove.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:48   #54
Quote:
candy24girl kaže: Pogledaj post
promijenio je laptop .... tako da je history od kada je rekao da vise nema tog yahoo acc ostao u historiju starog laptopa ....
a ovaj laptop je skroz novi? nije bio ničiji drugi, i nitko ga drugi nije koristio?
Ti si svjesna da ti njemu brojiš dane otkad je nešto rekao i prebrajaš iskakanja otad, btw?

Mislim, sva je prilika da će tijekom dana naići na thread netko tko misli da ne paranoiziraš i reći da si u pravu - čisto iz radoznalosti - što ćeš onda? Otići momku i reći mu da si sva sumnjičava?
Uvrebati pošto-poto neki trenutak kad su mu stvari nezaključane?
Ili mu reći - "eto, i na f.hr-u su mi reki da si previše tajansven"?
kokoshbytheway is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:49   #55
Quote:
mamica :) kaže: Pogledaj post
''Dragi, znas imam osjecaj da mi nesto sakrivas, nije mi bas jasno zasto imas sve pod kodom i malo si mi pre tajanstven. Bilo bi mi puno lakse kad bih znala zasto zakljucavas mob i zasto sai mi muljao oko maila kojeg navodno ne koristis. Nebi htjela da bude tajna među nama i da veza propadne kad nam može biti tako lijepo!'' Evo, jednostavno i problem rjesen! Možeš mu i citirati, imas moje dopustenje KOMUNIKACIJA!
draga mamice ... taj razgovor smo vec prosli.... al sve po starom i dalje... njegov odgovor je da mu ne pada na pamet na bilo koji nacin kvariti ovo medju nama i da mu je prekrasno sa mnom ,.. i to je obostrano.... al ono .. , kad sam jucer skuzila taj yahoo opet ... pa ono fakat ,,.. na poslu je stalno za kompom i pretpostavljam da je stalno na tom acc ali sto je to toliko zanimljivo da mora i doma visiti na njemu a zna da sam ga vec jednom uhvatila i da se izvlacio s glupostima tipa ne zna vise lozinku, a ulogiran je ... ono wtf pa nisam glupa... nisam ga trazila da mi pokaze sta tu ima .... nego sam mu dala do znanja da malo pripazi.... a on i dalje slampav.... i sam se oda.
i sad ako opet pokrenem tu temu ispast ce paranoicna.... ili tko zna sta vec...
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:50   #56
Quote:
kokoshbytheway kaže: Pogledaj post
a ovaj laptop je skroz novi? nije bio ničiji drugi, i nitko ga drugi nije koristio?
Ti si svjesna da ti njemu brojiš dane otkad je nešto rekao i prebrajaš iskakanja otad, btw?
novi novi laptop,,, nitko ga nije koristio...
ne brojim dane... radi se o tjednima razlike i idiot bi skužio....
candy24girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:52   #57
Dečko i ja imamo svaki svoj komp i oboje ne volimo da nam netko koristi komp. Ja na svom, on na svom, ali nije problem da uzmem njegov niti on moj ako nam je tuđi bliži. Ista stvar je i s mobitelom.
Ne pregledavamo, ne kopamo, al da odjednom stavi šifru bilo bi mi čudno.
Imala bi poriv za kopanjem, ali bih ga radije pitala o čem se radi.
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:56   #58
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
Kak znaš
Znam. Ali to bi islo u neku drugu pricu, izvan ove teme.

Quote:
maredoo kaže: Pogledaj post
i da, aj sam recimo na svom kompu doma automatski prijavljena i na forum i na gmail i na face... i tlaka mi je kad mi recimo frendica dođe pa se ona priajvi nna face... pa ja opet upisujem svoj mail i šifru... ono sitno, ali meni tlaka... možda u tome ima nečega
I meni je to tlaka.

Quote:
mamica :) kaže: Pogledaj post
pa sta je vama? kakava vas privatnost spopala? sad ce opet price pricice da nedaj boze muskarac pogleda u zeninu torbicu ili da zena uzme muzev mobitel?! najbolje da onda svatko placa svoju kavu i hranu, pa da svatko ima svoju spavacu sobu, da zasebno idu vani... ajde da onda budu samci! ma kakve lozinke i sakrivanja mobitela?! ja ne razumijem. i onda se stalno pitate zasto brakovi propadaju a neprestalno raspravljate o nekakvoj ''privatnosti''!
Znaci u tvom konceptu braka ili veze NEMA prostora za osobu, ili smo spojeni ili nismo nista. Na koji nacin te ugrozava recimo partnerov mail koji bi tebi bio nedostupan?
Na koji nacin to umanjuje ljubav? Jel ljubav ovisi od zavirivanja u partnerov novcanik, torbicu i mail?

I zasto mi se partner ulogiravao na moj fejs?! Pa nek si napravi svoj profil. A ne da mu onda greskom moja prijateljica na chat ili poruku isprica nesto vrlo intimno misleci da sam online ja.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:56   #59
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Dečko i ja imamo svaki svoj komp i oboje ne volimo da nam netko koristi komp. Ja na svom, on na svom, ali nije problem da uzmem njegov niti on moj ako nam je tuđi bliži. Ista stvar je i s mobitelom.
Ne pregledavamo, ne kopamo, al da odjednom stavi šifru bilo bi mi čudno.
Imala bi poriv za kopanjem, ali bih ga radije pitala o čem se radi.
Eto.

Mislim da ti je alexxx dala odličan savjet. Ako te to toliko muči, reci mu to i traži da skupa pogledate taj yahoo account. Mirno i staloženo, bez optužbi i histerije.

I promatraj reakciju.
iexplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:56   #60
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Pravo na privatnost ovdje je samo deklarativnog karaktera.
Znači li ovo što si napisala da ti svoje pravo na istinu stavljaš iznad partnerovog prava na privatnost?
i obratno: stavljaš li ti njegovu privatnost iznad svoje potrebe za iskrenošću među vama - za slučaj da sumnjaš da ti on nije iskren?
kao što rekoh: treba sagledat i iz drugog kuta, kako se lijepo kaže: neke stvari ne možeš razumjet dok ne hodaš u tuđim cipelama.

ne znam zašto automatski napadaš sve slične primjere, umjesto da se npr. poistovjetiš s tim da je netko možda tužan, žalostan, zabrinut zbog svoje sumnje da mu partner nešto krije ili da nije iskren s njim? tako ti se teško uživjet u to?
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.