Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2010., 13:26   #41
istina. al problem je šta ljudi ne znaju svoja prava.. ti zaštitari te smiju samo zadržat do dolaska policije.. ne smiju ništa više.... E tu je ono kaj njima smeta, ak se zove murija i oni su u krivu ti imaš temelje za tužbu, oni mogu dobiti otkaz a u najmanju ruku odbitak od plaće....
uglavnom uvijek zovite policiju...isplatit će vam se

ja sam takvu scenu napravio i dalje bez beda idem u taj dućan....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 13:38   #42
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
ja ću tjerati do kraja svoje i tražiti barem ispriku, ostalo me ne zanima... a sad što će biti vidjet ćemo
teško će ti to sada biti, to se riješava na licu mjesta ... "željezo se kuje dok je vruće"
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 13:39   #43
da me netko zadrzava (pogotovo s malom bebom) i maltretira iako nije nasao nista sto sam ukrala u ducanu zvala bi policiju
i trebala si inzistirati na povratku love i ostaviti im robu koju si tamo kupila

bas me to sad razljutilo
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 13:44   #44
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
teško će ti to sada biti, to se riješava na licu mjesta ... "željezo se kuje dok je vruće"
a znam ali opet nisam više mogla stajati tamo s bebom koja plače i traži jesti

Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
da me netko zadrzava (pogotovo s malom bebom) i maltretira iako nije nasao nista sto sam ukrala u ducanu zvala bi policiju
i trebala si inzistirati na povratku love i ostaviti im robu koju si tamo kupila

bas me to sad razljutilo
je, kad sam rekla da mi vrate lovu blagajnica je rekla da ne može, a kupljeno nisam htjela ostaviti bez povratka love
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 13:47   #45
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
je, kad sam rekla da mi vrate lovu blagajnica je rekla da ne može, a kupljeno nisam htjela ostaviti bez povratka love
kakva blagajnica, trebala si traziti sefa ducana ili traziti da razgovaras s nekim u njihovoj centrali u skorpikovoj tko je zaduzen za taj ducan
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:00   #46
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
kakva blagajnica, trebala si traziti sefa ducana ili traziti da razgovaras s nekim u njihovoj centrali u skorpikovoj tko je zaduzen za taj ducan
poslovođa dućana je bila ta koja me i zadržavala, a blagajnica koja me krenula zadržavat se bavila ostalim kupcima koji su bili iza mene na blagajni...
ako mi nitko ne odgovori na mail poslan jučer, kasnije ili sutra ću zvati njihovu centralu
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 14:32   #47
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
poslovođa dućana je bila ta koja me i zadržavala, a blagajnica koja me krenula zadržavat se bavila ostalim kupcima koji su bili iza mene na blagajni...
ako mi nitko ne odgovori na mail poslan jučer, kasnije ili sutra ću zvati njihovu centralu
svakako zovi
koliko se trude oko svog imidza sumnjam da bi im se svidjelo da se negdje pojavi prica kako su zbog sumnje na kradju zadrzavali majku s dvomjesecnom bebom
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 15:38   #48
Zanima me koliko je ukupno trajalo to pregledavanje i zadržavanje.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:32   #49
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
svakako zovi
koliko se trude oko svog imidza sumnjam da bi im se svidjelo da se negdje pojavi prica kako su zbog sumnje na kradju zadrzavali majku s dvomjesecnom bebom
i zvat ću jer na mail ništa ne odgovaraju

Quote:
štemajzl kaže: Pogledaj post
Zanima me koliko je ukupno trajalo to pregledavanje i zadržavanje.
20 min sigurno je... kupovina je bila obavljena u 12:24 i nakon toga je krenulo to sa senzorom
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 16:49   #50
Quote:
JVC kaže: Pogledaj post
pitanje je šta su tu napisali, jer isto to rade kad netko nešto ukrade
Kaj bi bilo pitanje?
Pa dali su mi kopiju u kojoj je opisan taj neugodni događaj.Tu sam kopiju i poslala u njihov ured za kupce.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:01   #51
koliko je trebalo dok su ti odgovorili šta?
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:06   #52
Meni je to počelo pištat u Sloveniji na nekoj pumpi. Pa me retaj vratio nazad i počeo prepipavat. Ništa nisam uzeo, mislim da sam kupovao vodu ili tako nešto. Ponovo sam probao proć ali je opet pištalo. Pa je idiot počeo opet prepipavat ()

Kasnije je došao drugi radnik i rekao da mogu slobodno otić jer to neradi kako treba. Uglavnom glupost na kvadrat, jadni se pogube kad taj aparat proradi.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:07   #53
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
koliko se trude oko svog imidza sumnjam da bi im se svidjelo da se negdje pojavi prica kako su zbog sumnje na kradju zadrzavali majku s dvomjesecnom bebom
osobno sam svjedocio slicnoj situaciji u kozmu... takodjer majka sa djetetom u kolicima.... bila prije mene na blagajni, kupila neke sitnice... izlazi van.. tuli.... isto tako unuta van... svaki put tuli.... zastitar trazi da izvadi djete, majka pocne psovati da je ne gnjave da ce ih tuziti... na kraju digne djete, a ispod djeteta hrpa stvari.... ja na blagajni ostao sokiran jer sam cijelo vrijeme imao stav da kaj bezveze gnjave curu.... blagajnica mi je rekla da to nije prvi put....


tako da ono... ako zazvoni alarm, njihov je posao da to provjere.. radilo se tu o majci sa djetetom ili o liku sa poderanom odjecom....
okarmmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:13   #54
da, ali nemaju zastitari pravo nikog zadrzavati 20 minuta bezveze

i da joj se na kraju nisu ni ispricali ni dali da vrati kupljene stvari

ja bi im rekla neka zovu policiju
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:26   #55
Quote:
okarmmarko kaže: Pogledaj post
osobno sam svjedocio slicnoj situaciji u kozmu... takodjer majka sa djetetom u kolicima.... bila prije mene na blagajni, kupila neke sitnice... izlazi van.. tuli.... isto tako unuta van... svaki put tuli.... zastitar trazi da izvadi djete, majka pocne psovati da je ne gnjave da ce ih tuziti... na kraju digne djete, a ispod djeteta hrpa stvari.... ja na blagajni ostao sokiran jer sam cijelo vrijeme imao stav da kaj bezveze gnjave curu.... blagajnica mi je rekla da to nije prvi put....


tako da ono... ako zazvoni alarm, njihov je posao da to provjere.. radilo se tu o majci sa djetetom ili o liku sa poderanom odjecom....
shvaćam ja da je to njihov posao kad se dogodi da im zapišti alarm i da ima ljudi koji će ukrast makar to bile mame s bebama, bakice nedužnog izraza lica ili fine gospođe u bundicama, ali ne shvaćam zašto su me zadržavali ako su ustvrdili da nemam ništa kod sebe... pa da sam htjela ukrast nešto u toj prodavaonici nebi izlazila tamo gdje jesam (i to po drugi put taj dan u razmaku od 20-ak min) nego bi izašla tamo di sam i ušla jer nema senzora

Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
da, ali nemaju zastitari pravo nikog zadrzavati 20 minuta bezveze

i da joj se na kraju nisu ni ispricali ni dali da vrati kupljene stvari

ja bi im rekla neka zovu policiju
kažem, jedino mi je žao što nisam inzistirala na zvanju policije a htjela sam samo što prije ići doma te smirit bebu i sebe... znaš i sama kako je kad ti beba plače jer je gladna
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:43   #56
iskreno ne znam čemu toliko dramiš tu-da je fer što su te toliko zadržavali s malim djetetom nije,al da se to svakom od nas nije dogodilo barem jednom ne bi ništa rekla. nekad pište bezveze,a kako da oni znaju jel pišti radi toga što je nešto ukradeno ili radni mob.?!? mislim stavi se i sama na njihovo mjesto-sve su provjerili kad su vidli da nije ništa pustili su te. ispriku si zaslužila al ne znam što drugo bi ti htjela. a i kaj bi ti policija tu pomogla?!?!
ema0408 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:53   #57
dramim zato jer me nisu htjeli pustiti da odem iako su vidjeli da nemam ništa kod sebe osim onoga što je kupljeno kod njih... i nisu me oni pustili da idem, nego sam ja otišla kad mi je došao muž, da on nije došao vjerujem da bi me još zadržavali.
mogli su me uredno pustit da idem kad su vidjeli da nije ništa i ispričat se na neugodnost, a oni su samo nastavili s maltretiranjem i mi vas ne možemo pustit dok ne vidimo zašto se senzor aktivira iako i sami vide da nema zašto
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 17:53   #58
Quote:
ema0408 kaže: Pogledaj post
iskreno ne znam čemu toliko dramiš tu-da je fer što su te toliko zadržavali s malim djetetom nije,al da se to svakom od nas nije dogodilo barem jednom ne bi ništa rekla. nekad pište bezveze,a kako da oni znaju jel pišti radi toga što je nešto ukradeno ili radni mob.?!? mislim stavi se i sama na njihovo mjesto-sve su provjerili kad su vidli da nije ništa pustili su te. ispriku si zaslužila al ne znam što drugo bi ti htjela. a i kaj bi ti policija tu pomogla?!?!

Kad im senzori pište bezveze neka ih poprave i puste nedužne kupce na miru.
Ako su već pretraživali mamu s bebom kod koje nisu ništa našli red je da se ispričaju.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 22:53   #59
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
a u dm više neću ni ulazit
Hvala.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 23:25   #60
meni za sada nije pištalo u DM-u ... ali mi se dogodilo da su mi jedan proizvod naplatili dva puta ... ja nemam naviku pregledavati račune, ali toga puta sam bacila pogled na račun još dok sam stajala pored blagajne ... zašto? ne znam ... žena mi je bila nenakva čudna pa valjda zato ... i corn flakes mi je naplatila 2 puta ... i kad sam joj se požalla na to, odmah se nekako uskomešala (baš sam imala filing da je to napavila namjerno) ... i onda panika, nije znala što sada ... i to je trajalo nekih 5 minuta jer sam joj ja na kraju rekla da se ne treba "mučiti" oko storniravanje već da mi da donese još jedan corn flakes ... a ona me onak nekak pogledala i rekla da si ga mogu slobodno sama uzeti ... no kako sam bila s bebom u kolicima, rekla sam joj da mi ga ipak ona sama donese
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.