Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2004., 17:42   #61
Quote:
kameni kamen kaže:
najvišme zabavljalo kako imaš potrebu da ti sve bude logično;

opusti se malo pa to ti je samo san
Ma znam, ali me uvek iznova oduševljavaju besmislice koje su u snu skroz logične. To me navodi da razmišljam kako je možda i naš život prepun nekih besmislica (za koje mi samo mislimo da su logične) sa stanovišta onoga koji ga "sanja" i da ćemo toga biti svesni kada umremo, tj. kada se probudimo. Logika, po svemu, sudeći postoji samo u našem umu, a možemo razlikovati bar dve - svesnu i onu koja važi u snu.
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 17:46   #62
Quote:
umorna vila kaže:
i napokon, ja sam vila. možda tip nije imao lice jer se vila moze udati samo za viteza a to je vrsta u izumiranju
Imamo mi jednog viteza ovde na forumu...
 
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 23:29   #63
Quote:
umorna vila kaže:
Pribjegla vila
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 23:32   #64
Quote:
kameni kamen kaže:
ha ha,
a kako se to molim te "zaslužuje"?
dojaše na biljelom konju u oklopu i odmah mu se daš, jer je vitez i jer je to svojim borbama zaslužio ,

PS činjenice su činjenice;
tj. ud je ud
DAj molim te .. pa dobar dildo dobiješ za 150 kuna.., a još i vibrira ,.. pa gdje si ti vidio da nečji qurac vibrira
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 23:33   #65
Quote:
grizli, bar bi ti trebao znati da se radi o astralu (budući te on jako zanima).

kameni je bio u nekom svijetu (astralnom ili možda mentalnom) koji je jednako stvaran kao i ovaj ovdje.
I astralni i mentalni i FIZIČKI su jednako iluzorni i nestvarni
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2004., 23:36   #66
Quote:
Ma znam, ali me uvek iznova oduševljavaju besmislice koje su u snu skroz logične. To me navodi da razmišljam kako je možda i naš život prepun nekih besmislica (za koje mi samo mislimo da su logične) sa stanovišta onoga koji ga "sanja" i da ćemo toga biti svesni kada umremo, tj. kada se probudimo. Logika, po svemu, sudeći postoji samo u našem umu, a možemo razlikovati bar dve - svesnu i onu koja važi u snu.
Ko što rekoh niti jedan od ovih, astrlni, mentalni, Fizički, nije manji ili više stvarniji jedan spram drugoga..

Gad si u astralu, tamo vrijedi jedna logika (skoro sve je moguce), a u fizickom neka druga logika....
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 00:01   #67
Quote:
grizli kaže:
I astralni i mentalni i FIZIČKI su jednako iluzorni i nestvarni

ovaj grizli je postao moj klon ili moj mene njegovog njega

pa covjek sve pise sto bih i parsifal tj moj mene pisao

a uopce se nismo dogovarali

i kako je to moguce...

ja sam pametan,zgodan,duhovit i skroman i kako je moguce da je i neki tip grizli isto tako kao parsifal ...

pada mi iluzorna virtualna vrijednost...

grizli ne smijes od sada vise pisati mudro nego pokusaj ovako trabunj-trabunj kao parifal

bit ce mi zanimljivije za citat jer nije valjda da ces pisati iste gluposti kao i ''já''

a ne da citam grizlija i citam misli koje proticu kroz moju malu glavu

*****
PA NA FORUM SE DOLAZI RADI NECEG NOVOG i zanimljivog a ne susresti svoje dosadne koncepte
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 00:11   #68
Quote:
grizli kaže:
Ko što rekoh niti jedan od ovih, astrlni, mentalni, Fizički, nije manji ili više stvarniji jedan spram drugoga..

Gad si u astralu, tamo vrijedi jedna logika (skoro sve je moguce), a u fizickom neka druga logika....
Hmmm...
Da li to znači da uvek kad sanjamo odlazimo u astralni svet?
 
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 00:32   #69
Najstrasnije sto sam sajala je bila jedna crna debela zmijurina koja mi je izasla iz plexusa solarisa i htjela me pojesti,pa sam joj stala na glavu i slomila joj vrat.Odtad je nisam vishe sanjala
bozanstvena333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 08:38   #70
Quote:
ence veli:
Ma znam, ali me uvek iznova oduševljavaju besmislice koje su u snu skroz logične. To me navodi da razmišljam kako je možda i naš život prepun nekih besmislica (za koje mi samo mislimo da su logične) sa stanovišta onoga koji ga "sanja" i da ćemo toga biti svesni kada umremo, tj. kada se probudimo. Logika, po svemu, sudeći postoji samo u našem umu, a možemo razlikovati bar dve - svesnu i onu koja važi u snu.


ne logike, nego načine spoznaje svijeta,..

samo mi nije jasno, kako uz takvo lijepo shvaćanje, još tražiš savjete od onih tupana na duhovnosti
kameni kamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 08:42   #71
Quote:
grizli veli:
DAj molim te .. pa dobar dildo dobiješ za 150 kuna.., a još i vibrira ,.. pa gdje si ti vidio da nečji qurac vibrira
,

hm, nešto si mi predobro upućen u vibratore
kameni kamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 08:43   #72
Quote:
astralni i mentalni i FIZIČKI su jednako iluzorni i nestvarni
--------------------------------------------------------------------------------




ovaj grizli je postao moj klon ili moj mene njegovog njega

pa covjek sve pise sto bih i parsifal tj moj mene pisao

a uopce se nismo dogovarali

i kako je to moguce...

ja sam pametan,zgodan,duhovit i skroman i kako je moguce da je i neki tip grizli isto tako kao parsifal ...

pada mi iluzorna virtualna vrijednost...

grizli ne smijes od sada vise pisati mudro nego pokusaj ovako trabunj-trabunj kao parifal

bit ce mi zanimljivije za citat jer nije valjda da ces pisati iste gluposti kao i ''já''

a ne da citam grizlija i citam misli koje proticu kroz moju malu glavu

*****
PA NA FORUM SE DOLAZI RADI NECEG NOVOG i zanimljivog a ne susresti svoje dosadne koncepte

dobro došao u klub naveden u postu ispod
kameni kamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 09:51   #73
Quote:
ja sam pametan,zgodan,duhovit i skroman
Procitaj ovo ponovo

U prve djije rijeci sebe svoga hvali a u trecoj kaze da je skroman
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 09:53   #74
Quote:
Hmmm...
Da li to znači da uvek kad sanjamo odlazimo u astralni svet?
Tako kažu...
Pa tvoje astalno tijelo je uvjek uastralnom svijetu
Samo svijet nije u njemu.. tj. tvoj "ja" misli u toku projekcije da je on "astralno tijelo" , a u fiz svijetu , muisli da je "fizicko tijelo" (ovo tijelo ne shvacajte doslovno).. ali zapravo ja nije niti jedno niti drugo
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 09:55   #75
Quote:
kameni kamen
Marija djevica
Quote:

ne logike, nego načine spoznaje svijeta,..

samo mi nije jasno, kako uz takvo lijepo shvaćanje, još tražiš savjete od onih tupana na duhovnosti
Prozivam te Majstorom Marija Djevica
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 09:56   #76
Quote:
hm, nešto si mi predobro upućen u vibratore
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 11:01   #77
Quote:
Enchantress kaže:
Logika, po svemu, sudeći postoji samo u našem umu, a možemo razlikovati bar dve - svesnu i onu koja važi u snu.

Zapravo logika ima koliko god različitih stanja svijesti postoji, a bez obzira na različite podjele, postoji ih bezbroj.
 
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 12:14   #78
Quote:
grizli kaže:
I astralni i mentalni i FIZIČKI su jednako iluzorni i nestvarni
Ne baš.
Mentalni su stvarniji, a astralni i fizički (ovaj tu) su jednako stvarni ili jednako iluzorni, naglasak na jednako, a ovo drugo ovisi kako gledaš.
crazy child is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 15:44   #79
Quote:
crazy child kaže:
Mentalni su stvarniji, a astralni i fizički (ovaj tu) su jednako stvarni ili jednako iluzorni, naglasak na jednako, a ovo drugo ovisi kako gledaš.
Ako je nešto suptilnije, to ne znači da je i stvarnije. Ono je samo suptilnije.
 
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 15:49   #80
Quote:
grizli kaže:
Procitaj ovo ponovo

U prve djije rijeci sebe svoga hvali a u trecoj kaze da je skroman
imao sam u stvari jednu manu tj nekada sam pretjeravao ,ali sada sam se i nje rijesio pa sam postao savrsen
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:33.