Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 20:12   #41
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
jos je jasno i otvoreno je rekao da nije siguran a ja si u glavi iz toga napravila dramu al samo zato sto je on tolko prvo kretao u to da ide u tom smjeru i sad zakocio naglo i to me izbacilo skroz.
inace bi to ja nisam siguran bolje prihvatila.

al eto... sam je gurao u to...

eto ne znam, uzasno glupa situacija

jucer navecer mi napise sms kak to da me nema, danas kad mu se javim evo sta dobim
A muško što ćemo od njih kada su nam svejedno dragi
Uvijek je dobro što manje analizirati. Znam po sebi kada krenem u puste analize svašta se izrodi iz toga.
Ne uzimaj sve k srcu i konačno. Svatko od nas ima i loš dan i loš trenutak i nešto sasvim deseto na pameti pa se znamo nespretno izraziti ili to projecirati na nešto drugo.
Ja ne vidim još nikakva problem t, samo malu dozu neke nespretnosti, ne znam kako bi to nazvala.
Ne brini se draga
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 20:17   #42
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
A muško što ćemo od njih kada su nam svejedno dragi
Uvijek je dobro što manje analizirati. Znam po sebi kada krenem u puste analize svašta se izrodi iz toga.
Ne uzimaj sve k srcu i konačno. Svatko od nas ima i loš dan i loš trenutak i nešto sasvim deseto na pameti pa se znamo nespretno izraziti ili to projecirati na nešto drugo.
Ja ne vidim još nikakva problem t, samo malu dozu neke nespretnosti, ne znam kako bi to nazvala.
Ne brini se draga
prosla sam kroz takve idiotarije sa ostalim deckima i sad sam se isla ogradit da mi se nesto slicno opet ne dogodilo i sad mi se to ovak vratilo.

pa i nije se nista strasno dogodilo ali zbog onog jucer ja sve to gledam kroz povecalo..

nisam nikad bila tip zene da odmah za gusu hvatam i idem odmah davit da se prica o tome. Evo pustam ga na miru kolko god me svrbili prsti, ak ce htjet pricat javit ce se valjda.

cilje je samo bio pokazat da nisam ljutia i da zelim pricat
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 20:33   #43
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
prosla sam kroz takve idiotarije sa ostalim deckima i sad sam se isla ogradit da mi se nesto slicno opet ne dogodilo i sad mi se to ovak vratilo.

pa i nije se nista strasno dogodilo ali zbog onog jucer ja sve to gledam kroz povecalo..

nisam nikad bila tip zene da odmah za gusu hvatam i idem odmah davit da se prica o tome. Evo pustam ga na miru kolko god me svrbili prsti, ak ce htjet pricat javit ce se valjda.

cilje je samo bio pokazat da nisam ljutia i da zelim pricat
Ovo ti je ključno
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 20:41   #44
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ovo ti je ključno
znam, da

ma mislim da sad treba pustit da slegne pa da ce opet bit ok.
tj. nadam se da i on to tak gleda
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 20:57   #45
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
znam, da

ma mislim da sad treba pustit da slegne pa da ce opet bit ok.
tj. nadam se da i on to tak gleda
Prema mom iskustvu on uopće ništa ni ne misli
Ali stvarno, mislim da on misli da je sve ok i uopće s ničim ne razbija glavu
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:01   #46
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Prema mom iskustvu on uopće ništa ni ne misli
Ali stvarno, mislim da on misli da je sve ok i uopće s ničim ne razbija glavu
pa takve poruke je jucer slao.
a ja se danas nisam javljala ni on i onda sam se to na netu gdje mi valjda "vraca" za moje kratke poruke jucer...
pokusala sam pokazat eto da to jucer nije pokazatelj nicega.
lose proslo

ja se nadam najboljem, da mi nije stalo nebi ja sad tu glavu razbijala
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 21:06   #47
Draga moja ne vidim ti ja tu neki veliki problem osim što se ti sekraš i rqazbijaš glavu. Vjerujem da ga ni on ne vidi.
Opusti se, ali ozbiljno, bezveze se mučiš.
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:07   #48
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Draga moja ne vidim ti ja tu neki veliki problem osim što se ti sekraš i rqazbijaš glavu. Vjerujem da ga ni on ne vidi.
Opusti se, ali ozbiljno, bezveze se mučiš.
dosadna sam tralalalaa
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 21:10   #49
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
dosadna sam tralalalaa
Ma nisi bleso, samo ti piši što ti je na pameti
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:12   #50
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ma nisi bleso, samo ti piši što ti je na pameti
forum mi ide na zivce

kako Jurica? kad cijepis Malog?
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 21:23   #51
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
forum mi ide na zivce

kako Jurica? kad cijepis Malog?
Mali je još mali za cjepljenje

Jurica jako loše izgleda i dalje je sav pokunjen ali malo je pojeo maloprije pa mi je lakše.
Toliko je sav buban i nikakav da kada mu stavljam mast skroz mirno stoji uopće ga ne moram onako držati za šiju. I tabletu uzme bez problema. Inače je to baš problematično kod maca.
Bubica moja mama i kiše stalno i šmrca, pa dođe legne na krilo i kunja. Uopće se ne igra.
Joj baš me steže u prsima kada ga vidim takvog, jedva čekam da ozdravi i počne raditi pizdarije
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:29   #52
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Mali je još mali za cjepljenje

Jurica jako loše izgleda i dalje je sav pokunjen ali malo je pojeo maloprije pa mi je lakše.
Toliko je sav buban i nikakav da kada mu stavljam mast skroz mirno stoji uopće ga ne moram onako držati za šiju. I tabletu uzme bez problema. Inače je to baš problematično kod maca.
Bubica moja mama i kiše stalno i šmrca, pa dođe legne na krilo i kunja. Uopće se ne igra.
Joj baš me steže u prsima kada ga vidim takvog, jedva čekam da ozdravi i počne raditi pizdarije
ma brzo ce ozdravit, sigurna sam u to.
dobro da ti ne zadaje probleme sa uzimanjem tableta da se ne muci previse
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 21:34   #53
Hvala na podršci draga

Biti će sve ok i s Juricom i sa mnom. Mora biti.

I mogu ti reći da mi je nabavljanje Jurice i Malog bio pun pogodak. Baš me nekako ispunjavaju i vesele
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:39   #54
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Hvala na podršci draga

Biti će sve ok i s Juricom i sa mnom. Mora biti.

I mogu ti reći da mi je nabavljanje Jurice i Malog bio pun pogodak. Baš me nekako ispunjavaju i vesele
Super

odlicno da su se prihvatili odmah i da imaju jedno drugo za drustvo
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 21:42   #55
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
Super

odlicno da su se prihvatili odmah i da imaju jedno drugo za drustvo
Ok, sada kada su oni jedno drugom društvo, moram nabaviti treću da meni bude društvo
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:44   #56
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ok, sada kada su oni jedno drugom društvo, moram nabaviti treću da meni bude društvo
haha
ti si sebi nabavila macora
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 21:49   #57
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
haha
ti si sebi nabavila macora
Aha, on se računa
Al njega ne mogu kastrirati niti cijepiti
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:51   #58
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Aha, on se računa
Al njega ne mogu kastrirati niti cijepiti
pricekaj da se skroz zaljubi pa ces moc
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 23.10.2010., 21:55   #59
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
pricekaj da se skroz zaljubi pa ces moc

a jesi luda
c.sunny is offline  
Old 23.10.2010., 21:58   #60
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post

a jesi luda
ma znas dragi, ma meni za ljubav pa nece te bolit jako, mislim bi ja al teza je procedura za mene
hajde pa volim teeee molim te ucini mi to
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.