Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2011., 14:05   #21
Quote:
aancicaa kaže: Pogledaj post
hehehe vidim da si i ti 11.6 ili se to meni cini?
ja sam uzela od onog covjeka iz slavonskog broda za 3000 kuna,bojanje cijele sela,mjehirici,dim
hehehehe...

da, njega sam zvala, ali je zauzet taj dan, naravno... sad znam i tko ga je uzeo.
maza116 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:07   #22
sorry
__________________
11.06.2011 je moj dan :)
aancicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 12:29   #23
Mi smo angažirali e-dizajn. Jako smo bili zadovoljni! Ispunili su sve naše zahtjeve i učinili nam svadbu još i ljepšom! Hvala Damiru iz e -dizajna!!!
***leona*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 14:22   #24
Ja sam od MMV Aurisa dobila super ponudu. Rekla sam koliko sam novaca spremna izdvojiti i sta zelim i sve sto sam htjela su mi ubacili u ponudu, samo nisam jos nigdje vidjela njihove usluge, ali po web stranici mi se cine sasvim ok!
mihaela_mr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 10:45   #25
ja sam preko fejsa naručila njihove lampe sa efektima. Prvu koju sam uzela je bila zvjezdano nebo sestrični za roćkas i jako je lijepo, pa smo se odlučili i za svadbu uzeti dva komada. S obzirom da imamo tamburaše ovo će nam biti tek tak malo radi dojma ovih dana moram testirati kak dugo baterije mogu izdržati
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:00   #26
a ja misl'a da je to na struju...
keiTee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:14   #27
koliko si platila tu lampu??
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:33   #28
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Prvu koju sam uzela je bila zvjezdano nebo sestrični za roćkas i jako je lijepo, pa smo se odlučili i za svadbu uzeti dva komada.
Taj uređaj i je za kućne partije, jako je lijep u potpuno mračnoj sobi
ali na svadbi
ako ima svjetla u sali, a ima, onda se taj efekt skoro neće biti ni vidljiv, jedva primjetan.

Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
S obzirom da imamo tamburaše ovo će nam biti tek tak malo radi dojma ovih dana moram testirati kak dugo baterije mogu izdržati
Ne znam kakvu veličinu svadbe imaš, ali rasvjeta na baterije na svadbi, tamburaši nastupaju ... hmm malo miriše na fijasko. Javi kako je ispalo.
__________________
Ke ? :-)
Butra Mantra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:55   #29
Quote:
keiTee kaže: Pogledaj post
a ja misl'a da je to na struju...
i ja
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
koliko si platila tu lampu??
129 kuna...
Quote:
Butra Mantra kaže: Pogledaj post
Taj uređaj i je za kućne partije, jako je lijep u potpuno mračnoj sobi
ali na svadbi
ako ima svjetla u sali, a ima, onda se taj efekt skoro neće biti ni vidljiv, jedva primjetan.



Ne znam kakvu veličinu svadbe imaš, ali rasvjeta na baterije na svadbi, tamburaši nastupaju ... hmm malo miriše na fijasko. Javi kako je ispalo.
pa ni ne želim disco na svadbi da se ne vidimo međusobno i da imam osjećaj da sam u nekoj discoteci bila sam na takvoj jednoj svadbi i jedino kaj mogu reći je očaj... laseri, rasvjeta koja blješti na sve strane... ko na techno partyu .... e to je meni fijasko

zar bi manji fijasko bio da je na struju i da imam bend koji svira narodnjake
ambijentalna rasvjeta je sto puta ljepša od bilo kakvih lasera i ne znam čega... ova lampe će samo malo dati čara uz svijeće i indirektnu rasvjetu, a tamburaši sviraju sve, od rocka, zabavne, dalmatinske klape, slavonske..... di ćeš bolje
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:06   #30
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post

129 kuna...
Na e bayu ih imaš po 30ak kuna.
Mislim ono, ako ih trebaš još
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:12   #31
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
129 kuna...
Takav uređaj se prodaje i ispod 100 kn, pod rubrikom dječje igračke na njuškalu.
http://www.njuskalo.hr/djecje-igrack...-oglas-1667266

Nadam se da se nećeš uvrijedit ali ne vjerujem da će netko vidjet taj efekt osim ako isključe struju usred svadbe.

Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
pa ni ne želim disco na svadbi da se ne vidimo međusobno i da imam osjećaj da sam u nekoj discoteci
laseri, rasvjeta koja blješti na sve strane... ko na techno partyu .... e to je meni fijasko
Netko je o tome pričao ... ... usporedba svadbe sa tamburašima i tehno partyja, zanimljivo.

Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
... ova lampe će samo malo dati čara uz svijeće i indirektnu rasvjetu, a tamburaši sviraju sve, od rocka, zabavne, dalmatinske klape, slavonske..... di ćeš bolje
Svadbu imaš u nekoj manjoj sali ili ?

a za tamburaše samo mogu reć
__________________
Ke ? :-)
Butra Mantra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:25   #32
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Na e bayu ih imaš po 30ak kuna.
Mislim ono, ako ih trebaš još
daj link... da prošnjofam

Quote:
Butra Mantra kaže: Pogledaj post
Takav uređaj se prodaje i ispod 100 kn, pod rubrikom dječje igračke na njuškalu.
http://www.njuskalo.hr/djecje-igrack...-oglas-1667266
ja sam naletila samo na ovaj na fejsu i uzela to za sestričnu... svidjelo mi se pa smo kupile još jedan za vjenčanje.... psm... da sam vidla taj na njuškalu uzela bi tu ali 29 kn sim -tam

Quote:
Butra Mantra kaže: Pogledaj post
Netko je o tome pričao ... ... usporedba svadbe sa tamburašima i tehno partyja, zanimljivo.
Svadbu imaš u nekoj manjoj sali ili ?

a za tamburaše samo mogu reć
trebali smo imati u šatoru no radi nekih stvari imati ćemo u restoranu na natkrivenoj terasi sa bakljama, svijećama i rasvjetom koju restoran ima na stupovima terase... gledali smo navečer kako to izgleda i kad se ugase klasični lusteri na terasi i ostavi samo ova ambijentalna rasvjeta ugođaj je prekrasan... nije niti potpuni mrak niti previše svjetla... a ovo zvjezdano nebo tek toliko... koliko će se vidjeti (dva komada ćemo staviti) vidjeti će se... jer zapravo samo za prvi ples nam je to bitno jer bi za prvi ples terasa bila samo u svjetlu svijeća i baklji i tih lampi i rasvjeta od tamburaša koja bi nas malkec samo osvjetlila romatičarka sam u duši

zato postoji proba pa bumo to sve sprobali

p.s. da radi se omaloj svadbi sa max 100 ljudi
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:47   #33
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
zato postoji proba pa bumo to sve sprobali
Definitivno, takve detalje isprobaj, jer kad se i kamerman počne buniti da nema dovoljno svjetla za snimanje prvog plesa pa upali svoj reflektor ...
__________________
Ke ? :-)
Butra Mantra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:59   #34
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
daj link... da prošnjofam
http://shop.ebay.com/i.html?_kw=sky%...&_stpos=&gbr=1

evo ga, i kad kažeš da ćete imati manju svadbu, ja sam gledala te lampice, da bi uz prigušeno svjetlo+ svijeće na više mjesta u sali moglo lijepo izgledat
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:00   #35
Quote:
Butra Mantra kaže: Pogledaj post
Definitivno, takve detalje isprobaj, jer kad se i kamerman počne buniti da nema dovoljno svjetla za snimanje prvog plesa pa upali svoj reflektor ...
uh da... toga se sjećam sa one techo svadbe hodal je po sali sa tim reflektorom i unosio je ljudima u face da ih snimi... užas
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:01   #36
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post


trebali smo imati u šatoru no radi nekih stvari imati ćemo u restoranu na natkrivenoj terasi sa bakljama, svijećama i rasvjetom koju restoran ima na stupovima terase... gledali smo navečer kako to izgleda i kad se ugase klasični lusteri na terasi i ostavi samo ova ambijentalna rasvjeta ugođaj je prekrasan... nije niti potpuni mrak niti previše svjetla... a ovo zvjezdano nebo tek toliko... koliko će se vidjeti (dva komada ćemo staviti) vidjeti će se... jer zapravo samo za prvi ples nam je to bitno jer bi za prvi ples terasa bila samo u svjetlu svijeća i baklji i tih lampi i rasvjeta od tamburaša koja bi nas malkec samo osvjetlila romatičarka sam u duši

zato postoji proba pa bumo to sve sprobali

p.s. da radi se omaloj svadbi sa max 100 ljudi
Pošto je to lagano osvjetljenje i ne blješte te lampe, si razmišljala možda da staviš na svaki stol, po meni bi bilo baš lijepo i romantično zvijezdice po gostima.
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:23   #37
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Pošto je to lagano osvjetljenje i ne blješte te lampe, si razmišljala možda da staviš na svaki stol, po meni bi bilo baš lijepo i romantično zvijezdice po gostima.
super ideja... ali za ovu cijenu od 129/100 kn po komadu malo mi je ipak previše a i što ću poslije s tim...

a i ne bi željela da im u oči svijetli... bojim se da po stolovima bi bilo prejako svjetlo .... ali razmotriti ću ideju

još kad bi dobila link za e-bay po 30 kuna
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:33   #38
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
super ideja... ali za ovu cijenu od 129/100 kn po komadu malo mi je ipak previše a i što ću poslije s tim...

a i ne bi željela da im u oči svijetli... bojim se da po stolovima bi bilo prejako svjetlo .... ali razmotriti ću ideju

još kad bi dobila link za e-bay po 30 kuna
evo ti link 2 posta iznad, 5$komad sa poštarinom
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 19:02   #39
Jedini koji se bave ovim efektima u mom kraju su zauzeti na moj datum
Zanima me postoji li kakva alternativa, mogu li nadoplatiti sali za tu neku malo ljepšu rasvjetu (znam da to neće biti na istom nivou, naravno) ili nešto kako ne bi imala ono klasika prejako svijetlo kakvo inače bude u salama???
july23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 09:02   #40
Quote:
july23 kaže: Pogledaj post
Zanima me postoji li kakva alternativa, mogu li nadoplatiti sali za tu neku malo ljepšu rasvjetu
Nešto uvijek postoji, jedino je pitanje koliko to košta

A trebala bi pitati i ove u sali da li imaju kakve alternative ili prijedloge ...
Los Salamas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.