Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Usporedbe mobitela

Usporedbe mobitela Usporedbe raznih modela, te savjeti i pomoć oko kupovine novog mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 14:30   #41
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
evo popis telefona s tom funkcijom. jesu li dostupni kod nas, u to ne ulazim.
Hvala, ali koliko vidim to su sve bežični…zanima me za žični, ali nisam htjela samo za to otvarati posebnu temu.

Proizvođači se više uopće ne trude oko žičnih…sve top funkcije imaju samo bežični
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 14:56   #42
joj da, sori. potpuno sam previdila taj detalj.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 10:16   #43
tata hoce bezicni telefon koji svjetli dok zvoni. malo je nagluh, ali sa vidom nema problema dakle, ne samo lcd screen vec i ostatak telefona (pretpostavljam da ne svjetli bas cijeli).vidio je negdje, ali nije zapamtio model.
mozda netko zna za takav telefon?
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 15:47   #44
možda neki od ovih?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 16:34   #45
Ne znam koliko si voljan izdvojiti novaca, no ako imaš skromniji budžet za to, predlažem ti obični fiksni telefon sa narančastim displejem. Imam doma najobičniji telefon i odlično se vidi kada je uštekan u bazu, baš lijepo svijetli ekran. Pa sad eto, za 150 kuna je super, a ako si voljan izdvojiti više od 600-1000 kn, možda se nađe nešto. Bacio sam oko, no nisam pronašao baš. Možda telekomi imaju kakvu ponudu, pitaj i njih.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 17:27   #46
Mislim da bi svakom trebao svijetliti barem ekran ako ne i tipke
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:43.