Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2004., 14:05   #21
Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
cukerino77 kaže:
DA LI JE TO FLERT?

Also:

Bivsi partneri sretnu se nakon puno godina, kada su oboje vec dugo u sretnim i dugim vezama s nekim drugim. Odu na pice bez ikakvih primisli o bilo cemu drugome...da li je to flert i da li bi to moglo smetati one sadasnje partnere?

naravno da bi moglo smetat sadašnje partnere!!! ljude svašta smeta!
al ako sam s nekim bila u vezi, znači da sam ga smatrala izuzetno kvalitetnom osobom, i da mi je drag, i - osim u slučaju da mi je napravio gadnu pizdariju, ili u slučaju da još uvijek patim za njim - bilo bi mi drago vidjeti ga i popiti s njim kavu. to je dio mog života, ne zaboravljam svakog bivšeg čim se pojavi novi.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 14:06   #22
Re: Re: Re: Re: Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
NewsJJ kaže:
kad dobijem sms od cure nesto a'la hvala na picu bla bla
sta bi ti napravila kao prava ili kvazi frajerica?
ja bih otišla k njoj i razbila ju! kaj ***** ona tebi ima slat poruke?!?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 14:19   #23
Re: Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
mrkenangelo kaže:
ili u slučaju da još uvijek patim za njim - bilo bi mi drago vidjeti ga i popiti s njim kavu.
Odmene bi u ovom slučaju dobila nogu..jebiga, sebičan sam i nevolim biti ničija rezerva!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 14:29   #24
Re: Re: Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
u prolazu kaže:
Odmene bi u ovom slučaju dobila nogu..jebiga, sebičan sam i nevolim biti ničija rezerva!
jebiga, sranje još veće ne znaš li da si rezerva
pathway is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 14:39   #25
Re: Re: Re: Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
pathway kaže:
jebiga, sranje još veće ne znaš li da si rezerva
neš ti to doznati!
Dosta je da ti počne prodavati priče kako je njeno pravo piti kavice sa bivšim i da je on neizbrisiv dio njenog života!!
Nijedna normalna osoba to neče raditi iza leđa...

Mislim...ok! nema problema, poštujem tvoje mišljenje ali nečeš preko moje grbače!!!
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 14:57   #26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
mrkenangelo kaže:
ja bih otišla k njoj i razbila ju! kaj ***** ona tebi ima slat poruke?!?
vidim zasto si mrki andjelak
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 15:12   #27
u slučaju da mi je napravio gadnu pizdariju, ili u slučaju da još uvijek patim za njim - u ta dva slučaja NE BIH GA VOLJELA VIDJETI! jel sad jasnije???
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 15:18   #28
Quote:
mrkenangelo kaže:
u slučaju da mi je napravio gadnu pizdariju, ili u slučaju da još uvijek patim za njim - u ta dva slučaja NE BIH GA VOLJELA VIDJETI! jel sad jasnije???
kome ovo islo?
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2004., 15:22   #29
Quote:
NewsJJ kaže:
kome ovo islo?
Nama nepismenima.
( sory Mrki, krivo te svatih! )
__________________
Uostalom...smatram da ZAMP treba pohapsiti.
u prolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 09:07   #30
Post

Ako je to bilo u prolazu i samo su se jednom slucajno sreli nakon toliko vremena pa svratili na pice ocigledno je da su htjeli da se malo ispricaju. Bas zato sto su nekad bili skupa - znaci imaju zajednicku proslost. Cisto informativno, sta ima, kako zivot, i tako to. Ako je to bilo vise puta i dogovoreno sa "bivsom" to je onda vec nesto znacajnije.
Sarajevska_Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2004., 11:08   #31
Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
cukerino77 kaže:
DA LI JE TO FLERT?

Also:

Bivsi partneri sretnu se nakon puno godina, kada su oboje vec dugo u sretnim i dugim vezama s nekim drugim. Odu na pice bez ikakvih primisli o bilo cemu drugome...da li je to flert i da li bi to moglo smetati one sadasnje partnere?

Samo po sebi nije flert, al' je bitno šta se tamo događa i da li postoje neke indicije da se *piće* uskoro ponovi... Radio sam to tak' da znam da je moguće samo popit' cugu i otić' doma...

A, da li bi smetalo sadašanje patnere... to si moraš pitat' partnera... recimo, sada-već-suprug od jedne moje bivše, a s kojom bih baš htio otići na kavu, mislim da baš i ne bi dao blagoslov, iako je prošlo već 3 godine od našeg prekida...
se7en is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 00:43   #32
Re: Re: Re: Re: Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
NewsJJ kaže:
ok kvazi..

situation... hipotetska ofkors...
ja i ti hodamo, ja u gradu sretnem osobu skojom hodao 3 puta duze nego s tobom zavrsimo na picu, ti poznas tu osobu..
ja se vracam doma i razmisljam o prolaznosti zivota..
kad dobijem sms od cure nesto a'la hvala na picu bla bla
sta bi ti napravila kao prava ili kvazi frajerica?
e tek sad vidjeh ovaj post, te se bacam odmah na odgovaranje...ja kvazi frajerica.

sta bi napravila da ti dobiješ sms od bivše pičke na račun vaše zajedničke kave?

...Umanjila značaj te kave spominjući kako sam 'joj ja isto baš danas srela frenda s mora' (ne valja bit očit da sereš i reći da si sreo 'bivšeg') i da smo se dogovorili za kavu

kenjam...nemam pojma.ako je neka koju si ti otpilio, a mi s ejako volimo, iskreno -ne bih pizdila niti sekunde.
ali ako je neka tiha patnja, štrecnulo bi me..da.al onda se praviš frajerica i sve 5...
nema ništa od rospijanja kad je stvar gotova..tj kava obavljena..
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 09:53   #33
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
NoWa kaže:


...Umanjila značaj te kave spominjući kako sam 'joj ja isto baš danas srela frenda s mora' (ne valja bit očit da sereš i reći da si sreo 'bivšeg') i da smo se dogovorili za kavu

kenjam...nemam pojma.ako je neka koju si ti otpilio, a mi s ejako volimo, iskreno -ne bih pizdila niti sekunde.
ali ako je neka tiha patnja, štrecnulo bi me..da.al onda se praviš frajerica i sve 5...
nema ništa od rospijanja kad je stvar gotova..tj kava obavljena..
ok sad vidio da ovo islo meni pa da i ja odgovorim da ne ispadne da samo filozofiram

ovo sa umanjenjem znacaja kave definitivno to bih i ja napravio to nije frajerski vec razumno i ovo oko sigurnosti
a sad pitanje sto bi bilo da se sretnem sa istom hipotetskom osobom a da ti to ne znash vec sasznas od neke druge osobe, recimo "zabrinuta frendica" ti javi da ja pijem kavu i cavrljam "vec 20 minuta" sa osobom s kojom hodao wow dugo i za koju znas da sam je volio dok smo hodali ali sad nisi sigurna...

i to se sve desi prije nego ja imam mogucnost tebi reci "cuj sreo sam tu i tu u gradu bili na kavi" daklem tvoja reakcija na ovo?
ok ovo je bash hipotetska situacija
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 12:50   #34
e jesi ga iskomplicirao...

gle, ne pizdiš ukoliko covjek jadan nije imao ni šansu 'prijavit' kavu...

a srećom, nemam frendice babe. i s obzirom d aimam dosta muskih prijatelja s kojima kafenišem, dajem mogućnost da on ima zenskih frendica.

zna se sta je flert...slučajna kava u gradu NIJE flert. al kava u 11 navečer u zabačenom bircu gdje nema ljudi bi mogao biti
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2004., 15:02   #35
Quote:
NoWa kaže:
e jesi ga iskomplicirao...

gle, ne pizdiš ukoliko covjek jadan nije imao ni šansu 'prijavit' kavu...

a srećom, nemam frendice babe. i s obzirom d aimam dosta muskih prijatelja s kojima kafenišem, dajem mogućnost da on ima zenskih frendica.

zna se sta je flert...slučajna kava u gradu NIJE flert. al kava u 11 navečer u zabačenom bircu gdje nema ljudi bi mogao biti
to mi srednje ime

pa to je ok ja znam sto meni znachi ali mi smo chini mi se krenuli u ono sto za drugu stranu znachi flert....

za moje susjede je flert i dok pijem kavu u nedjelju u 11 ujutro pred crkvom sa osobom sa kojom su oni procijenili da je potencijalno opasna po .. khm mene malog
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2004., 21:10   #36
Quote:
NoWa kaže:


zna se sta je flert...slučajna kava u gradu NIJE flert. al kava u 11 navečer u zabačenom bircu gdje nema ljudi bi mogao biti


Odgovor za Nowu:

Pa, sreli smo se slucajno u 2 ujutro na par minuta na nekoj festi...postoji dogovor da bi se mogli naci jedno vece na cugi pa da se stinemo posteno ispricati...inace sam jako, jako zaljubljena u svog sadasnjeg, dugogodisnjeg dragog i ne bi ga prevarila, al mi je jednostavno fora kad se sjetim te potencijalne kave s bivsim....ne vidim nista lose u tome, kakve god spike pale na toj kafi...

__________________
Živ-živ! :)!
Usvojimo dijete na daljinu i pomozimo Africi!
cukerino77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2004., 11:20   #37
pitanje flerta nije u kavi nego u ocekivanjima od te kave...

ako nemas nikakvih ocekivanja, ako ne podgrijavas svoje zatomljene osjecaje na mrvici vremena provedenog zajedno i ako ne polazes nadu u ponovni susret, onda to nije flert...

u protivnom je...

na kave s bivsima se ne alarmiram, jer sam sigurna u ljubav svoga partnera, a s druge strane ne vjerujem u drzanje partnera uz sebe na silu...vjerujem da je moj partner sa mnom zato sto zeli, a ne zato sto ne moze biti s drugom...isto ocekujem i od svog partnera...

isto tako mislim da 24 sata provedenih sa mnom ima vecu tezinu vrijednosti u svemiru nego 5 minuta eventualnog flertanja s nekom drugom...

ako bi stvarno sumnjala da moj partner ima zelja za nekom drugom, i da stvarno vjeruje da bi snjom bio sretniji, ispunjeniji, zadovoljniji, ne bih uopce bila ljubomorna...svako ima pravo an svoju srecu...pa nek onda ide s njom
ima gomila ljudi na ovoj planeti koji mi mogu biti zivotni partneri na obostrano zadovoljstvo, en samo na moje

dakle, meni je ljubomora izraz sebicnosti
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2004., 10:10   #38
Ljubomora kod partnera je veliki problem. Ako nema povjerenja nema ni relacije.
Sarajevska_Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 01:31   #39
da je bilo ljubavi izmedju njih nebi bila bivsa
kava sa bivsom-bivsim nije nista strasno,ali partner za to treba znati ili
i naravno ne treba odmah sjesti na prvi telefon i javit s kim si i gdje si
grizlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2004., 12:34   #40
Re: Da Li Je To Flert?

Quote:
cukerino77 kaže:
DA LI JE TO FLERT?

Also:

Bivsi partneri sretnu se nakon puno godina, kada su oboje vec dugo u sretnim i dugim vezama s nekim drugim. Odu na pice bez ikakvih primisli o bilo cemu drugome...da li je to flert i da li bi to moglo smetati one sadasnje partnere?

po meni nije, poglavito ako su te veze, a jesu...daleko iza njih.

ljudi kao ljudi - moglo bi smetati partnere i jednu i drugu stranu.

to se moze izbjeci tako da se kaze - da si sreo i bio s tom osobom iz proslosti na piću.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger