Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 15:47   #2461
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
a to što je njegov najbolji prijatelj ispao baba koja ne shvaća izraz "u povjerenju" je druga stvar.
A dečko očito shvaća što znači izraz "u povjerenju".
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:51   #2462
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ofkors, nuklearna fizika je imat djete.. pa kaj si ga imala, ako ti je tolka obaveza..
Da, nuklearna fizika je imati maleno dijete, posao na puno radno vrijeme, kućanske obaveze i muža koji je kući dvaput mjesečno.
Zato hvala na glupavom komentaru.
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pa nisam se tebi obraćala...

btw, ova NEMA dvogodišnjaka... ima 2 tinejđerke koje i same mogu obavljati kućanske poslove... u svakom slučaju, ima više vremena OD MENE.
Realno.


(e da... to je još jedna stvar koja me živcira KOD MOJIH FRENDICA... "ti imaš vremena"... pa da, naravno... jer se 2 honorarna posla uopće ne računaju kao posao... + redovni koji imam + kuhanje i spremanje...
I ono... stvarno je velika razlika kuhati za 4 ili za dvoje (ili jednog)... prašine ima manje ako živiš sam... itd...
I koji kurac niste muževe naučile da rade dio kućanskih poslova... makar, dobro dođe i samo za odvest auto na tehnički... ili servis... ili da mu mijenjaju gume... a pogodi tko to meni radi... )

Majke s malom djecom imaju posla oko djece. Respect. Ali to je drugi par cipela. Ja govorim o ženama koje imaju školsku djecu ili čak već odraslu...
Znam da nisi meni (nismo frendice ) ali u tom trenutku mi je baš loše sjeo tvoj upis jer sam optuživana od strane nekih ljudi koji su nerazumni po pitanju obaveza da se ne želim družiti, ili kako ja sad "odjednom" ne mogu triput tjedno na trening kako sam mogla prije 3 godine, ono baš... Bezveze.
Ali ako ti osjećaš da priča tvoje frendice ne drži vodu, onda valjda imaš i neki opravdani razlog.

Edit: maleni sjedi i strpljivo čeka u autu dok vulkanizer mijenja gume
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:53   #2463
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
A došlo je do "svađice" kada je moj dečko konstatirao da je dotična prijateljica pravi primjerak drolje što je nju uvrijedilo, i u tom trenutku se od mene očekivalo da se posvađam sa dečkom stanem na njenu stranu i izjavim nešto poput: "Ispred mene i mojih prijateljica nitko ne može stat." Ja kakva jesam naravno nisam lagala i izmišljala pa sam rekla svoje iskreno mišljenje koje nije bilo daleko od toga da smatram da je promiskuitetna..
ti i decko ste clanovi katolicke mladezi?
odakle vam pravo govorit joj ovako nesto?
Imas li redovit sex sa deckom, odakle dolazi deckova frustracija?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 01:01   #2464
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Ta dotična se nije javljala niti prije 2 godine kada nisam s tim dečkom uopće bila. Ta dotična "prijateljica" nije za mene nikad nigdje bila kad sam ju trebala. S tom dotičnom nisam 2 godine imala kontakta dok slučajno nismo stupile u kontakt prije xy vremena. Nitko nije zabadao nos, jer se ona sama time hvalila i svima govorila o tome. Ja imam pravo na svoje mišljenje. Kada je ona mene uvrijedila svojim mišljenjima onda je to bilo u redu. Nju nitko nije direktno uvrijedio ili joj to rekao. Ono što je bilo rečeno je da njega nerviraju cure kao ona, cure koje se stalno hvale s kime su spavale kolko su puta prevarile dečka i slično.

Naravno da neću branit nekoga tko nije bio pravi prijatelj i prije nego ju je moj dečko "uvrijedio". A ako je baš bitno jer vidim svi ste se uspuhali kako sam ja užasna osoba a ona jadna bespomoćna žrtva, tada kad je on to rekao za nju između ostalog mu je otac bio preminuo sa 52 godine od raka i naravno da sam mu bila potpora i razumljivo je da je reagirao oštrije možda nego što je trebao. Na kraju dana nije me briga, jer se ona tako ponašala oduvijek, a ovo je samo bilo ulje na vatru. Ali da ja sam grozna osoba.

EDIT: Nije se ona udaljila nakon što joj je moj dečko rekao da je drolja nego dobrih 6 mj prije toga. A moj dečko je nju poznavao iz iste škole i nisam mu ja nikakve stvari govorila pa da je on ulazio u to. On je to znao jer se ona još u srednjoj školi hvalila time i ponašala tako. A ako je netko tu bio baba, onda je to na kraju krajeva bio najbolji prijatelj od mog dečka kojemu je on to u povjerenju rekao (svoje mišljenje o toj curi), koji je na kraju svima rekao. I nisam se čudila ponašanju.

Da li bi se vi radi prijateljice s kojom ste se vidjele 8 puta u 4 godine posvađale sa dečkom kojemu je otac bio na samrti?
Joj odvratna si. Rec cu ovo i riskirat ban.
1. Decko govori o toj curi da je drolja, ti si beskicmenjak koji ne zna reci "Ne mozea tako o zenama pricat"
2. Spominjes rak da bi izazvala simpatiju forumasa, koga briga sta mu je neko umro od raka, oprosti kakve veze to ima s time da je uvrijedio curu, aha umro mu neko pa on moze vrijedst zene, a ti si potpora i drvena Marija.
Lik je seljo i ti hodas s njime i smatras okej da vrijeda druge i zabada im nos u krevet.
3.šmrc šmrc ptac bio na samrti. Nemoj molim te
4. To s kime se zenska jebala je njena stvar. Nema veze s time kakva je njena osobnost. A ti imas ljubomornog decka seljaka kojeh kos branis. Jel ti zabranio nosit suknje da ne izgledas ko drolja kojoj je ocitao bukvicu jer on moze sta hoce, tata mu umro šmrc, pa ima opravdanje omalovazavat druge?
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 09:16   #2465
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
A ako je baš bitno jer vidim svi ste se uspuhali kako sam ja užasna osoba a ona jadna bespomoćna žrtva, tada kad je on to rekao za nju između ostalog mu je otac bio preminuo sa 52 godine od raka i naravno da sam mu bila potpora i razumljivo je da je reagirao oštrije možda nego što je trebao. Na kraju dana nije me briga, jer se ona tako ponašala oduvijek, a ovo je samo bilo ulje na vatru. Ali da ja sam grozna osoba.
Ma da, skroz je razumljivo, inače je poznato da je jedan od mehanizama nošenja sa gubitkom roditelja taj da ideš okolo i nazivaš cure droljama.

Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Taj dečko prije svega jako cijeni žene, nikad u životu nije neku djevojku uvrijedio na način da ju naziva kurvom
Samo droljom, to je puno blaži izraz.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:28   #2466
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Ta dotična se nije javljala niti prije 2 godine kada nisam s tim dečkom uopće bila. Ta dotična "prijateljica" nije za mene nikad nigdje bila kad sam ju trebala. S tom dotičnom nisam 2 godine imala kontakta dok slučajno nismo stupile u kontakt prije xy vremena. Nitko nije zabadao nos, jer se ona sama time hvalila i svima govorila o tome. Ja imam pravo na svoje mišljenje. Kada je ona mene uvrijedila svojim mišljenjima onda je to bilo u redu. Nju nitko nije direktno uvrijedio ili joj to rekao. Ono što je bilo rečeno je da njega nerviraju cure kao ona, cure koje se stalno hvale s kime su spavale kolko su puta prevarile dečka i slično.

Naravno da neću branit nekoga tko nije bio pravi prijatelj i prije nego ju je moj dečko "uvrijedio". A ako je baš bitno jer vidim svi ste se uspuhali kako sam ja užasna osoba a ona jadna bespomoćna žrtva, tada kad je on to rekao za nju između ostalog mu je otac bio preminuo sa 52 godine od raka i naravno da sam mu bila potpora i razumljivo je da je reagirao oštrije možda nego što je trebao. Na kraju dana nije me briga, jer se ona tako ponašala oduvijek, a ovo je samo bilo ulje na vatru. Ali da ja sam grozna osoba.

EDIT: Nije se ona udaljila nakon što joj je moj dečko rekao da je drolja nego dobrih 6 mj prije toga. A moj dečko je nju poznavao iz iste škole i nisam mu ja nikakve stvari govorila pa da je on ulazio u to. On je to znao jer se ona još u srednjoj školi hvalila time i ponašala tako. A ako je netko tu bio baba, onda je to na kraju krajeva bio najbolji prijatelj od mog dečka kojemu je on to u povjerenju rekao (svoje mišljenje o toj curi), koji je na kraju svima rekao. I nisam se čudila ponašanju.

Da li bi se vi radi prijateljice s kojom ste se vidjele 8 puta u 4 godine posvađale sa dečkom kojemu je otac bio na samrti?
Očito ste imale nezdrav odnos davno prije, ovo je sad samo posljedica. Međutim, to ste trebale riješiti vi same a ne uplitati još i tvog dečka u to.

Evo, kao što sam napisala ne volim kada se u neke stvari upliće druge osobe poput dečka ili drugih ljudi.
Vitalina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 11:44   #2467
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ma da, skroz je razumljivo, inače je poznato da je jedan od mehanizama nošenja sa gubitkom roditelja taj da ideš okolo i nazivaš cure droljama.

Samo droljom, to je puno blaži izraz.


stvarno čudna neka ženska, da se ne želi družiti s ljudima koji svoju bol liječe nazivajući ljude droljama. lol.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:03   #2468
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ae, dečko ti je naprosto divan
da zaista poštuje žene ne bi okolo pričao kako ga smeta što se neka tamo ženska (koja čak nije ni njegova cura) droljasto ponaša
kakvi su to razgovori između dva muškarca gdje jedan govori o razini droljastosti dok drugi širi tračeve o istoj?
Čobanski

Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Joj odvratna si. Rec cu ovo i riskirat ban.
1. Decko govori o toj curi da je drolja, ti si beskicmenjak koji ne zna reci "Ne mozea tako o zenama pricat"
Ili barem "A što te briga."


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 14:51   #2469
Quote:
chokopralina kaže: Pogledaj post

Znam da nisi meni (nismo frendice ) ali u tom trenutku mi je baš loše sjeo tvoj upis jer sam optuživana od strane nekih ljudi koji su nerazumni po pitanju obaveza da se ne želim družiti, ili kako ja sad "odjednom" ne mogu triput tjedno na trening kako sam mogla prije 3 godine, ono baš...
Ma da, ali ovo je skroz drugi kontekst... živcira me to što se nekome ZAVIDI na nečemu, a vlastita lijenost ih sprečava da i one sve to imaju/rade... dakle, umjesto rečenice "lijena sam i neda mi se vježbati, zato sam debela" - slijedi rečenica " ja ne stignem vježbati jer nemam vremena" - što je još i ok... ali kad slijedi: "blago tebi, ti nemaš obaveza..." - e na TO popizdim!!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 18:31   #2470
To su te vjecite patnice.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:11   #2471
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
ti i decko ste clanovi katolicke mladezi?
odakle vam pravo govorit joj ovako nesto?
Imas li redovit sex sa deckom, odakle dolazi deckova frustracija?
Sve znaš. Apsolutno si pogodila. Nevini smo i nosimo prstene čistoće jer naravno ništa prije braka.

Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Joj odvratna si. Rec cu ovo i riskirat ban.
1. Decko govori o toj curi da je drolja, ti si beskicmenjak koji ne zna reci "Ne mozea tako o zenama pricat"
2. Spominjes rak da bi izazvala simpatiju forumasa, koga briga sta mu je neko umro od raka, oprosti kakve veze to ima s time da je uvrijedio curu, aha umro mu neko pa on moze vrijedst zene, a ti si potpora i drvena Marija.
Lik je seljo i ti hodas s njime i smatras okej da vrijeda druge i zabada im nos u krevet.
3.šmrc šmrc ptac bio na samrti. Nemoj molim te
4. To s kime se zenska jebala je njena stvar. Nema veze s time kakva je njena osobnost. A ti imas ljubomornog decka seljaka kojeh kos branis. Jel ti zabranio nosit suknje da ne izgledas ko drolja kojoj je ocitao bukvicu jer on moze sta hoce, tata mu umro šmrc, pa ima opravdanje omalovazavat druge?
Hvala lijepa na komplimentu. Ja sam odvratna, a pogledaj sebe kako pišeš.

Osim ako nisi morala se nositi sa smrću i dugom bolesti jednog od roditelja ili bliskih članova obitelji nemaš pravo ovako vrijeđati. I nisam spominjala rak radi simpatije nego zato jer kada gledaš pred očima kako ti toliko bliska osoba umire kroz 2-3 godine, i onda se to na kraju iznenada i neočekivano dogodi, reagiraš (npr. postaneš još iskreniji i nemaš filter).

I da si pročitala SVE što sam napisala vidjela bi da nitko nije nju pogledao u facu i rekao joj drolja si jer se drogiraš i mijenjaš partnere kao čarape, ali s tobom ne mislim više niti jednu riječ progovorit jer ovo što si napisala te ne čini osobom vrijednog niti 1 sekunde više moga vremena. Nadam se samo da se ti nećeš nikad morati nosit sa takvim stvarima u životu i da su ti svi živi i zdravi.

Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Ma da, skroz je razumljivo, inače je poznato da je jedan od mehanizama nošenja sa gubitkom roditelja taj da ideš okolo i nazivaš cure droljama.



Samo droljom, to je puno blaži izraz.
Quote:
Vitalina kaže: Pogledaj post
Očito ste imale nezdrav odnos davno prije, ovo je sad samo posljedica. Međutim, to ste trebale riješiti vi same a ne uplitati još i tvog dečka u to.

Evo, kao što sam napisala ne volim kada se u neke stvari upliće druge osobe poput dečka ili drugih ljudi.
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


stvarno čudna neka ženska, da se ne želi družiti s ljudima koji svoju bol liječe nazivajući ljude droljama. lol.
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Čobanski



Ili barem "A što te briga."


-Stipe
Posljednji put ću ponovit jer očito svi ovdje ne znaju čitati s razumijevanjem. Nitko nije liječio bol niti frustracije, jer on nije išao se istresati na nju niti joj išta govoriti jer nije niti imao kontakt s njom. Pitanje je treće osobe kojoj je dao iskreno mišljenje. Iskrenost je vrlina, dok god se osobama koje žele iskrenost sviđa ono što čuju tj. dok god čuju ono što žele.

Vi se sve nešto zalažete za slobodu, a očito je sloboda mišljenja jednosmjerna, jer slučajno ako netko ima drugačije mišljenje, i smatra da nije normalno i zdravo mijenjati partnere u tolikoj mjeri, odmah si ti grozna osoba. Ali je normalno nekoga optuživati da je oduran jer ima svoje mišljenje i pisati stvari poput "šmrc šmrc tata mu umro".

Ja nisam beskičmenjak koji brani nekoga jer nisam rekla da ne smije reći za niti jednu ženu da je drolja, jer smatram da ako se netko promiskuitetno ponaša bio to muškarac ili žena da zaslužuje sve negativne i pozitive konotacije koje s time idu. Isto kao što vi imate mišljenje drage moje da je sasvim u redu "jebavat se s kime i koliko želiš i radit što gdje i kako želiš", ja sam mišljenja da nije zdravo a na kraju niti normalno toliko rano izgubit nevinost i u tolikom broju mijenjati partnere i to smatram za oba spola. U ranijem upisu sam rekla kako to na mene nije utjecalo i da je moje mišljenje bilo "Boli me briga nek radi kaj hoće." A s obzirom da ovo nije imalo veze samnom nisam reagirala, jer me nije briga, al dobro spalite me na lomači. I ja koja prihvaćam vaše mišljenje i uvažam ga sam odvratna i grozna, a vi koje me linčujete jer ne opravdavam nečije ponašanje sam užasna. Ali samo dajte, vidim da ste sve jako isfrustrirane pa sam vam punching bag. Neka zdravo je to.

EDIT: Uživajte u svom kokošinjcu internet ratnice i nadam se da ćete uskoro pronaći novu žrtvu odoh sa ove teme jer se ne mislim svađati na temu mišljenja i morala, gdje tome mjesto nije.

Zadnje uređivanje cd-doll : 20.10.2017. at 21:24.
 
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 08:22   #2472
Ti si emotivna nanipulatorica.

Kad si dozivila nekoliko komentara neslaganja onda si izvukla da mu je stari umro od raka.
Sad kao da ispadnu drugi grozni jer nisu znali da je bebica bio osjetljiv

Dat cu ti primjer
znam lika koji je pljuvao po svima da su drolje da ovo ono rugao se s ljudima
jednom sam mu rekla : Kad si zadnji put jeb#
tebi fali pičk*
onako direktno bez pardona, po splitski
ispred svih...

Kad on dozivi zivcani slom.

Frustracija tvog decka dolazi iz cinjenice da vam je sex los i neredovit.
sloboda misljenja nije vrijedat okolo a onda cmizdrit da ti je umro stari pa nisi htio.
To je djetinjasto i glupo ponašanje.

Edit: da prozivila sam isto sta i tvoj decko i nisam nakon tog zavirivala lhudma u krevet. On bi davao takve komentare i da mu stari nije umro. A ti il si naivna il si manipulativns kad iz naftalina vadis smrt njegovs oca.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:05   #2473
Uff, apply water to the burned area.
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 16:42   #2474
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Posljednji put ću ponovit jer očito svi ovdje ne znaju čitati s razumijevanjem. Nitko nije liječio bol niti frustracije, jer on nije išao se istresati na nju niti joj išta govoriti jer nije niti imao kontakt s njom. Pitanje je treće osobe kojoj je dao iskreno mišljenje. Iskrenost je vrlina, dok god se osobama koje žele iskrenost sviđa ono što čuju tj. dok god čuju ono što žele.

Kad komentiraš nečije ponašanje sa trećim osobama to nije iskrenost, nego tračanje.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 21:52   #2475
Čitam sad ovu priču cd-doll.

Ne opravdavam tračanje. Ali ne bih rekla da je njen dečko zabadao nos u tuđi krevet, ženska je očito otvoreno pričala o tome kakva je. I normalno da će ljudi to komentirati, ljudi pričaju o drugim ljudima i njihovim ponašanjima. Cd-doll nije stala prijateljici u obranu jer dijeli mišljenje svoga dečka. Ne vidim u čemu je problem ako se nekom ne sviđa preslobodno seksualno ponašanje.
Mogla je eventualno reći dečku da nije baš morao podijeliti takav komentar s prijateljem.

A ovo da njenom dečku fali one stvari i da im je seks loš, to mi je totalno jadno. To mi je u rangu onog - ako muškarac ne odmjerava žene i ne komentira 'što bi im sve radio', gay je.


I da dodam, možda je kod mene stvar u tome da sam navikla da se takve cure ne uvrijede na takve komentare jer su svjesne svog ponašanja, posebno ako se hvale 'koliko su puta prevarile dečka'. Ja sam osobno jednoj svojoj prijateljici rekla da ne odobravam njeno promiskuitetno ponašanje i da brinem da ju netko ne povrijedi, ali sam joj isto tako rekla radi kako želi jer je to njena stvar i da ću uvijek biti uz nju. Nije se naljutila i ostale smo u super odnosima. Kasnije mi je čak rekla da sam bila u pravu (kad se 'izdovoljila' sa one night standovima i kad je stvarno bila povrijeđena nekoliko puta zbog toga te kad je općenito sazrela).

Zadnje uređivanje dextra_ : 23.10.2017. at 22:11.
dextra_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:15   #2476
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Osim ako nisi morala se nositi sa smrću i dugom bolesti jednog od roditelja ili bliskih članova obitelji nemaš pravo ovako vrijeđati. I nisam spominjala rak radi simpatije nego zato jer kada gledaš pred očima kako ti toliko bliska osoba umire kroz 2-3 godine, i onda se to na kraju iznenada i neočekivano dogodi, reagiraš (npr. postaneš još iskreniji i nemaš filter).
Sori, ali iskreno mi se kenja od "dozivio sam zivotnu tragediju pa se sada izdrkavam na sve oko sebe glumeci moralnu vertikalu i nazivam to iskrenoscu".
Postoje ljudi koji idu kroz zivot normalno se ponasajuci pri cemu postuju druge i njihove zivotne odabire. Neki od njih su prosli svakakve tragedije a kad ih vidis rekla bi da su iz skladnih obitelji i da nitko nije umro/ traumatiziran/ zlostavljan itd. Mozda imas u svojoj okolini takvu osobu a da nisi ni svjesna.
Mene je jedna zenska kojoj se nikad nisam obratila zajebavala u osnovnjaku dvije godine, nista nije napravljeno jer joj je clan obitelji umro i okolina ju je pravdala na tu kartu i od mene se to isto trazilo. Jesam li trebala u srednjoj skoli i na faksu nastavit obrazac jer mi je doticna unistila te dvije godine zivota pa pljuckat po nekome da si tako ispusem komplekse?
Ne. I nema opravdanja.

Prvo pocnes pricu kako ti je ona prijateljica pa onda nije prijateljica nego neka tamo s kojom se jedva vidis i dogovoris za kavu... Pa da je zenska nazvana droljom od strane tvog decka, pa da nije to rekao direktno nego trecoj osobi a onda nije ni to nego da ga nerviraju cure ko ona, a onda kad te par forumasica opralo mijenjas pricu i ubacujes svakakve detalje kako bi opravdala tipa, izmedu ostalog i to da ste poznanice a tema je o prijateljicama.
Daj si nadite zivot i gledajte svoj krevet, mozda ce frustracije bit manje.


Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
P.S. Ako ona sebi uzima za pravo da osuđuje mene jer sam "čistunka" koja se seksala sa samo 3 osobe i koja je nevinost izgubila tek sa 18 godina, onda nek se ne čudi kad nju netko osuđuje što je nevinost izgubila sa 14 i do svoje 23. godine promjenila 10 seksualnih partnera.
Bitno da si se ti pohvalila i njoj izbrojila sve

Zadnje uređivanje Lady Isadora : 23.10.2017. at 23:28.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 13:45   #2477
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
a i sudbina mi se pobrinula za besplatni fitnes jer mu je teta čuvalica na brdu, a ja nemam auto, pa svaki dan prije i poslije posla bickliram na jebeno strmi brijeg
ne moraš se otuširati poslije svog tog bicikliranja a prije posla?
Stella PoP is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 17:28   #2478
Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Čitam sad ovu priču cd-doll.

Ne opravdavam tračanje. Ali ne bih rekla da je njen dečko zabadao nos u tuđi krevet, ženska je očito otvoreno pričala o tome kakva je. I normalno da će ljudi to komentirati, ljudi pričaju o drugim ljudima i njihovim ponašanjima. Cd-doll nije stala prijateljici u obranu jer dijeli mišljenje svoga dečka. Ne vidim u čemu je problem ako se nekom ne sviđa preslobodno seksualno ponašanje.
Mogla je eventualno reći dečku da nije baš morao podijeliti takav komentar s prijateljem.

A ovo da njenom dečku fali one stvari i da im je seks loš, to mi je totalno jadno. To mi je u rangu onog - ako muškarac ne odmjerava žene i ne komentira 'što bi im sve radio', gay je.


I da dodam, možda je kod mene stvar u tome da sam navikla da se takve cure ne uvrijede na takve komentare jer su svjesne svog ponašanja, posebno ako se hvale 'koliko su puta prevarile dečka'. Ja sam osobno jednoj svojoj prijateljici rekla da ne odobravam njeno promiskuitetno ponašanje i da brinem da ju netko ne povrijedi, ali sam joj isto tako rekla radi kako želi jer je to njena stvar i da ću uvijek biti uz nju. Nije se naljutila i ostale smo u super odnosima. Kasnije mi je čak rekla da sam bila u pravu (kad se 'izdovoljila' sa one night standovima i kad je stvarno bila povrijeđena nekoliko puta zbog toga te kad je općenito sazrela).
Hvala, napokon netko tko je shvatio. Ono što je najsmješnije, kada sam saznala da je on rekao to za nju svom prijatelju, čak sam ga i pitala "Pa jesi baš morao, zašto si to rekao svom prijatelju?" (parafraziram).

Jedini razlog zašto je ona reagirala je bio taj što ona nije smatrala da je njeno ponašanje takvo i začudilo ju je zašto bi itko imao takav stav. Kada mi je to rekla objasnila sam joj da je to sve subjektivno i da mu namjera nije bila vrijeđati nego da ne voli takvo ponašanje (preotvoreno pričanje o svojoj privatnosti), i da se slažem s njime jer ja nisam takva i za mene je to mrvicu previše otvoreno. Jer na kraju krajeva svatko ima drugačiji pogled na to, subjektivnost je ključ svega. Nekome je 20 partnera malo i ne smatraju to promiskuitetnim, a nekome su i 2 partnera puno i smatraju već to promiskuitetno.

Quote:
Lady Isadora kaže: Pogledaj post
...
Nije uopće bilo mijenjanja priče, nego nisam smatrala da je bitno ići u detalje i opisivati odnose, životne situacije itd. jer to nije bila tema. Jedini razlog zašto sam spomenula smrt, je zato jer se ta "svađa" dogodila baš tada kada se to dogodilo (iako to nije opravdanje isto tako ne treba uzeti za zlo 1 komentar izrečen u teškom razdoblju, dakle nešto što se dogodilo jednom).

No ono što je najbitnije od svega je da tu uopće nije bitan niti moj stav niti mišljenje niti vaše niti tko se posvađao ili nije. Poanta je u tome da me nervira ponašanje od ljudi koji uvijek odgađaju dogovore i stalno imaju nešto i vječito ostave sve dogovore na "čuti ćemo se" itd.

A ti kao i sve ostale koje ste me napale radi 1 komentara i 1 stvari (što na kraju nema veze sa cijelom pričom) i na kraju stvorile raspravu i "dramu", da ste se fokusirale na bitnu činjenicu i pročitale ono što je bitno shvatile bi da se ta osoba tako ponašala godinama, i da me godinama takvo ponašanje živciralo kod nje. A sad ako se hoćete raspravljati dalje na temu promiskuiteta ili čegagod već otvorite novu temu na LJESU i možemo se tamo dalje raspravljati jer ovo nije tema za to.

Quote:
Daj si nadite zivot i gledajte svoj krevet, mozda ce frustracije bit manje.
Oprosti ali nitko ne zabada nos, ako ta osoba to sve otvoreno prikazuje i govori o tome itd. Nitko ne mora svoj privatni život i ono što radi i s kime u krevetu dijeliti sa svima i svakim. A ovo da sam ja frustrirana nema apsolutno nikakve veze s time što ne podržavam promiskuitet.

Quote:
Bitno da si se ti pohvalila i njoj izbrojila sve
Kakvo hvaljenje? I gdje si ti pročitala da sam ja njoj išta izbrojila? Nisam. Cijelo vrijeme pišem da je sve bilo između nje i dečka i da jedino što sam ja s time imala je da kada me pitala da li se slažem s njime sam rekla da se slažem (a razlog zašto se slažem je ono što si ti citirala što sam u sebi mislila). Pošto nisam imala namjeru vrijeđati nema potrebe ići u detalje razloga, već sam kao objašnjenje rekla da je to za mene previše promiskuitetno/otvoreno ponašanje.
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:15   #2479
Mogu se kladiti u što god hoćeš da kad ti i taj divni dečko raskinete, prvo ćeš otrčati svojoj prijateljici drolji. I neće ti smetat njena droljavost, dapače, dobro će ti doći jer takve znaju privući muškarce.
100 puta već viđeno... Dečko, dečko, dečko...I kad dobiješ nogom u rit onda onda ti frendice, a i one koje ti nikad nisu bile frendice, neće moći disati od tvojih poziva na kavu, izlazaske, šetnju, stalkanje ex-a i sl.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 22:24   #2480
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Kakvo hvaljenje? I gdje si ti pročitala da sam ja njoj išta izbrojila? Nisam. Cijelo vrijeme pišem da je sve bilo između nje i dečka i da jedino što sam ja s time imala je da kada me pitala da li se slažem s njime sam rekla da se slažem (a razlog zašto se slažem je ono što si ti citirala što sam u sebi mislila). Pošto nisam imala namjeru vrijeđati nema potrebe ići u detalje razloga, već sam kao objašnjenje rekla da je to za mene previše promiskuitetno/otvoreno ponašanje.
Ako ti toliko smeta njen promiskuitet onda kog si se vraga uopce druzila s njom ako znas da je takva i da voli pricat s ljudima o svojim avanturama
Jesi uopce imala muda rec curi u facu isto sta i dextra u svojem primjeru?

Meni se cini da si se druzila s njom samo da si skupis materijala za tracanje i uvjeravas samu sebe da si bolja od nje.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.