Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2011., 12:32   #101
stvarno ju volim, ali mrziiiiim to što uvijek kasni. pa barem po 15ak minuta, i više. ne shvaćam takve ljude, šta rade.. daj se kreni spremat na vrijeme i nemoj usput još obavljat 100 stvari i bok. ja i kad hoću malo zakasnit negdje, ne mogu, opet dođem bar 5 min. prije
Lampedusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 14:29   #102
Mene živcira kod jedne frendice iskompleksiranost do te mjere da radi kretena od sebe... sviđaju joj se frajeri koji pokažu interes za nju, ak joj se netko obrati odmah ispada da joj se nabacuje, ma dovoljno da ju pogleda, pa čak kad se jednoj od nas ostalih nabacuje ona drugima priča kak je to njoj... žalosno...
dart02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 19:55   #103
Živcira me što se prema svemu odnosi tako olako, ne bi me začudilo da zaboravi na vlastito vjenčanje, nečiji sprovod i slično.. A i uvijek kasni, kao i ja, ali ja ne kasnim na jako važne stvari kao što je zadnji autobus, zadnji trajekt i sl. ma slične smo ali je ona ekstrem što se toga tiče

Živcira me kad ne objasni stvari do kraja, npr. kaže mi "Moram se ići nać s tim i tim.(x nebitna osoba s kojom se ne družimo ni ona ni ja" Ja "Kako to?" Ona: "Ma nešto trebam napravit." Ja:; "Pa da, šta to?" Ona: "Joj ma duga priča." I onda ja popizdim i kad mi na kraju ispriča ispostavi se da je išla odnijet nečiji broj ili su otišli na pivo ili tako neka glupost. I svima tako objasni, to je meni tako nepojmljivo!

Živcira me što nekome tko je naporan nikada neće reći da je naporan, nego će pričati s njim (jer nitko drugi neće) dok njemu ne dojadi. uff.
Zahara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:56   #104
kad mi dodjemo kod njih ili oni kod nas "ona" ne zatvara usta....
prica samo o svom poslu i kak je samo njoj jako tesko....
njezin muz nemoze doci do rijeci od nje a bome niti mi....

kod druge frendice (kume) me zivcira to kaj nece da me cesce nazove

a kod trece me zivcira isto to kao i kod druge, nema vremena.....
pa se ponekad pitam jesu li mi to "prave" frendice ....
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 22:02   #105
Mene živcira kad su mi frendice na dijeti,,, i živcira me kad me kritiziraju ako se našminkam, kaj to njih briga., a zašto se ne bi sredila ako ja to želim!!.
Živcira me što se jednoj nikad nejde van tamo di ja želim, što ima očiti poremećaj hranjenja,
što se kad smo bile na moru uvijek gura svugdje po kuhinji i komandira i pravi se velikom gazdaricom,
što čim ju neki dečko pogleda to svima razglasi kao da se desila ljubav
ko iz meksičke sapunica,
što ne podnosi jedinog dečka kojeg sam voljela a sebe ne vidi s kim se petlja,
što glumi da je kul i ne želi ići di idu kao šminkeri.sad kad razmislim niti neznam kakva je to frendica...
1001noc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 01:56   #106
Obožavam svoje prijateljice i ne bih ih mjenjala za sva blaga ovoga svijeta, ali.... naravno da imaju neke osobine koje mene živciraju. I ne kužim vas koje su napisale da vas baš ništa ne živcira. Pa i kod mog dragog me masa stvari iživcira, ali to i je bit voljenja, prihvatiš sve super i one manje super stvari. Da me ništa ne živcira, živciralo bi me to što me ništa ne živcira.

Uglavnom, kod best frendice me živcira što je dosta usporena u nekim stvarima. Npr., učenje za faks. Za jedan kolokvij pišljivi joj treba dva tjedna cijelodnevnog učenja. A cura nije glupa, briljira na faksu, ali ona je onaj tip ljudi koji ne znaju učiti, pa si učenje od 3 dana rastegnu na tjedan dana. Naravno, u tom periodu mogu zaboraviti na kave, izlaske i sl, pa me to nervira I što joj treba tipa 10 sati sna da bi normalno funkcionirala, to me jako živcira.
Živcira me što puno toga komplicira, a zapravo je jako jednostavno, pogotovo kad je o ljubavi riječ.
Kod jedne me živcira što je škrta. Kod treće što se pretvorila u kućanicu otkad je s dečko i odjednom su njegovi problemi njezini problemi, a frajer je zadnji škart bez završene srednje škole.
Kod druge i treće najbolje prijateljice... Ne mogu se točno sjetiti, što znači da nije ništa kronično i stalno da me živcira. Vjerojatno samo onako na momente me nešto naživcira, ali ništa što prati u stopu.
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 21:32   #107
Quote:
isabella01 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, kod best frendice me živcira što je dosta usporena u nekim stvarima. Npr., učenje za faks. Za jedan kolokvij pišljivi joj treba dva tjedna cijelodnevnog učenja. A cura nije glupa, briljira na faksu, ali ona je onaj tip ljudi koji ne znaju učiti, pa si učenje od 3 dana rastegnu na tjedan dana. Naravno, u tom periodu mogu zaboraviti na kave, izlaske i sl, pa me to nervira I što joj treba tipa 10 sati sna da bi normalno funkcionirala, to me jako živcira.
Nije li ovo pomalo okrutno od tebe?
Mislim, moja best frendica ide spavati u 10 navečer, što je meni nepojmljivo, ali ne kužim kako bi me to moglo iživcirati.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 00:24   #108
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Nije li ovo pomalo okrutno od tebe?
Mislim, moja best frendica ide spavati u 10 navečer, što je meni nepojmljivo, ali ne kužim kako bi me to moglo iživcirati.
Zašto okrutno? Pa to nije nikakva prepreka našem odnosu. Kad mi se ide na kasnu cugu usred radnog tjedna, odem s nekim drugim, trećim, desetim. Nije da me to živcira u stilu- kako si glupa, ideš mi na qurac, nego me to živcira u stilu da joj kažem- ajde naspavaj se, bit ćeš kenjkava u protivnom sutra, znam da tebi treba 15 sati Ne znam, ja tako ne funkcioniram, mislim da su ljudi u ranim dvadesetima sposobni obavljati dnevne funkcije i poslije 6-7 sati sna, mislim si, spavat ću kad krepam. Ali možda je to i zato što imam xy puta više obaveza od nje pa si ni ne mogu priuštiti luksuz spavanja 10 sati.
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 00:45   #109
Quote:
isabella01 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, kod best frendice me živcira što je dosta usporena u nekim stvarima. Npr., učenje za faks. Za jedan kolokvij pišljivi joj treba dva tjedna cijelodnevnog učenja. A cura nije glupa, briljira na faksu, ali ona je onaj tip ljudi koji ne znaju učiti, pa si učenje od 3 dana rastegnu na tjedan dana. Naravno, u tom periodu mogu zaboraviti na kave, izlaske i sl, pa me to nervira I što joj treba tipa 10 sati sna da bi normalno funkcionirala, to me jako živcira.
A jeste li na istom faxu ili..? Možda za njezine kolokvije stvarno treba 2 tjedna Recimo meni i mojim frendovima je toliko trebalo (pa i više) za neke kolokvije na prve 2 godine(dok sam uopće imala kolokvije )

Mene živcira što mi frendice prigovaraju jer malo jedem, a i one ne jedu puno više, zatim ne volim kad kritiziraju mog dečka i njegov posao i kad se iščuđavaju tko mi se sve sviđa od poznatih muškaraca. Većina njih su im ružni i stari Eto frendice mi baš nemaju ukusa
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 00:57   #110
Quote:
livia5 kaže: Pogledaj post
A jeste li na istom faxu ili..? Možda za njezine kolokvije stvarno treba 2 tjedna Recimo meni i mojim frendovima je toliko trebalo (pa i više) za neke kolokvije na prve 2 godine(dok sam uopće imala kolokvije )

Mene živcira što mi frendice prigovaraju jer malo jedem, a i one ne jedu puno više, zatim ne volim kad kritiziraju mog dečka i njegov posao i kad se iščuđavaju tko mi se sve sviđa od poznatih muškaraca. Većina njih su im ružni i stari Eto frendice mi baš nemaju ukusa
Nismo na istom faksu, ali vjeruj mi, da znaš o kojem se faksu radi, shvatila bi o čemu pričam Išle smo skupa i u srednju, ista priča je bila. Ja gotova s učenjem za dva sata, ona za pet (a nisam vundekind). I dobijemo više manje istu ocijenu, još sam ja bila bolje od nje u srednjoj. To su jednostavno ljudi koji ne znaju učiti.
Zašto dopuštaš da ti kritiziraju dečka i njegov posao? To nije lijepo.
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 01:05   #111
Ja npr. imam jednu frendicu koja prema određenim ljudima (užem krugu prijatelja i meni) im određen respekt pa nam se ne usudi ništa spočitnuti (možda nas čak malo idealizira), a prema svima drugima se odnosi ko prema zadnjem smeću. I to bukvalno ko prema zadnjem smeću. Trebam spomenut da nas dovodi u neugodne situacije?

Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 01:11   #112
Quote:
isabella01 kaže: Pogledaj post
Nismo na istom faksu, ali vjeruj mi, da znaš o kojem se faksu radi, shvatila bi o čemu pričam Išle smo skupa i u srednju, ista priča je bila. Ja gotova s učenjem za dva sata, ona za pet (a nisam vundekind). I dobijemo više manje istu ocijenu, još sam ja bila bolje od nje u srednjoj. To su jednostavno ljudi koji ne znaju učiti.
Zašto dopuštaš da ti kritiziraju dečka i njegov posao? To nije lijepo.
Uff 5 sati je učila u srednjoj?

Hmm pa nije da ga baš kritiziraju nego znaju nekada MALO natuknut kako on niš ne radi i da je lijenčina. Ali ne tim riječima To uopće nije istina jer je on jako vrijedan i kreativan. Ali, iz njihove perspektive svi su lijenčine jer su mi 4 najbliže frendice s prava (kao i ja), farmacije i fera. Inače dečko mi je završio politologiju i trenutno ne radi, ali je aktivan u mladeži jedne političke stranke. Mislim nije da se izležava po cijele dane, pomaže starom u firmi i tako, ali ne vidim zašto bi ga se trebalo prozivat lijenčinom samo zato jer nije završio neki ultra teški fax
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 02:54   #113
Quote:
livia5 kaže: Pogledaj post
Uff 5 sati je učila u srednjoj?

Hmm pa nije da ga baš kritiziraju nego znaju nekada MALO natuknut kako on niš ne radi i da je lijenčina. Ali ne tim riječima To uopće nije istina jer je on jako vrijedan i kreativan. Ali, iz njihove perspektive svi su lijenčine jer su mi 4 najbliže frendice s prava (kao i ja), farmacije i fera. Inače dečko mi je završio politologiju i trenutno ne radi, ali je aktivan u mladeži jedne političke stranke. Mislim nije da se izležava po cijele dane, pomaže starom u firmi i tako, ali ne vidim zašto bi ga se trebalo prozivat lijenčinom samo zato jer nije završio neki ultra teški fax
A onda razumijem, ljudi s prava imaju tendenciju raditi takve stvari (ne svi naravno)
isabella01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 10:30   #114
Quote:
isabella01 kaže: Pogledaj post
A onda razumijem, ljudi s prava imaju tendenciju raditi takve stvari (ne svi naravno)
Ma slušaj, nije da nisu u pravu što se tiče faxa, ali opet nema smisla to govoriti ljudima Ja ću uvijek ustati i braniti svoj fax kad ga netko napadne, ali neću dirati druge i govoriti da im je lagano dok mene nitko ne dira A moj dečko stvarno nikad ne spominje fax i ne uspoređuje po težini
Razumijem frendice jer kad učiš 5 godina i ljeti i zimi(jer se godine ne mogu očistit do ljeta) i kad imaš posla s par tisuća strana po ispitu i učenjem fusnota i sličnih gluposti za 2 onda imaš potrebu istrest se na nekome, no to stvarno nije način. Bolje otić u teretanu i sl.
Ja sam isto bila prije frustrirana kad bih vidjela da neki uče 2 tjedna prije roka, a mi od 1.10. do 15.9.,ali opet to je naš izbor i istresanje na druge neće nam ništa olakšat
__________________
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away.
livia5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 17:21   #115
Nekad njezina neorganiziranost. Ali i sama sam takva ponekad, pa joj to ne zamjeram.
U globalu, nemam prijateljice koje me iritiraju. Ne bi mi onda to bile. Selektivna sam.
Obožavam ih takve kakve jesu. Nosim se s njima isto kao one sa mnom.
Selectra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 19:55   #116
kod jedne što uvijek šefuje kad smo u društvu i što se ponaša prema meni različito kada smo same i kada smo u društvu
kod jedne druge što je nekako previše osjetljiva i pomalo ramažena i uvijek joj odjeća mora biti savršena
za ostale se ne mogu sjetiti sada i to me toliko ne živcira
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 23:14   #117
Nekako što sam starija, imam sve manje i manje frendica. Tužno je kad shvatiš da ti je netko prijatelj samo kad mu nešto treba. Previše puta sam to skužila i napravila sam generalnu čistku.
Talia22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 11:44   #118
Quote:
Talia22 kaže: Pogledaj post
Nekako što sam starija, imam sve manje i manje frendica. Tužno je kad shvatiš da ti je netko prijatelj samo kad mu nešto treba. Previše puta sam to skužila i napravila sam generalnu čistku.
Potpisujem...

U mlađim danima imala sam hrpu frendova i frendica. A zapravo, sve bezveze... samo poznanici s kojima sam izlazila i zabavljala se.
Sada, kad sam +35, imam ih dvoje, troje... i to mi se ponekad čini previše.

Ontopic - iznervirala me nedavno "frendica" zapravo, bivša kolegica koja me mailom tražila da joj posudim pare. I, koja mi se uglavnom uvukla u život iz koristi, a mislila je da ne kužim... Općenito, mrzim kad me ljudi gledaju u oči i seru, a pritom misle da sam glupa i ne kužim... mislim, WTF????

Nečuveno...
Sabačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 15:27   #119
Kad šetamo ja i frendica i onda se ona počne nekom čovjeku na cesti smijati ko kreten.
Ponaša se ko balavica od 7 godina. -.-'
bublegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 20:31   #120
Nije frendica ali je kolegica ,skupa provodimo 12 sati na dan.Ona je super žena,ona sve zna,ona kad je rađala sa jednom rukom je brijala vaginu sa drugom rezala pupčanu vrpcu,kako druge žene to ne mogu??!Stalno dijeli pravdu ,ona bi ovome dala otkaz onome.STALNO govori o svojoj kćerki,ne zanima me pokazala sam to sto puta ona ne reagira.Stalno priča,pita te ali ne čeka odgovor nego nastavlja svoj monolog. tako svaki dan.12 sati.A ja imam svojih problema .
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:02.