Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2006., 15:45   #81
Quote:
ghoust26 kaže:
11 Mi zivimo u matrixu ...
12 živimo u matrixu koji se već nalazi u matrixu
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 16:24   #82
  • 1.
Elvis je živ. Milijuni Amerikanaca uvjereni su da je kralj rocka nije mrtav.
-----------------------------------------------------


Možda su ameri ugledali nekog od 2 000 000 oponašatelja Elvisa.
Na cugi i tripu;kad ih vidiš pet-šest, zakuneš se da je jedan pravi, kaj ne?


  • 2.
Napade 11. rujna organizirala je američka administracija kako bi dobila pokriće za uvođenje diktature i pokretanje strategije za uništenje islamskog svijeta i uspostavu apsolutne dominacije u svijetu.
-----------------------------------------------------


Pa ne treba im pokriće, treba im hipnotiziranje vlastite nacije i ostatka svjeta; udar 11.rujna je vrhunac spektakla; u životu nisam vidio bolje specijalne efekte te jače konstruiranu dramaturšku atmosferu.
Napad je organizirao Mosad, američka vlada im je dopustila.




  • 3.
Lady Di ubila je britanska tajna služba kako bi spriječila njezin nepovoljan utjecaj na poziciju kraljevske obitelji u britanskom društvu i politici.



Jadna Ledi je imala iz prve ruke priliku osvjedočiti se reptilsko vampirskim sklonostima krunske obitelji, pa se htjela udati za muslimana.
Lady Di je ritualno žrtvovana, a ne samo ubijena.

-----------------------------------------------------




  • 4.
Najbogatije zemlje u suradnji s burzama i farmaceutskom industrijom namjerno drže Afriku gladnom kako bi tamo besplatno testirali lijekove i lažnom humanitarnom pomoći regulirali cijene žita, vode i ostale robe.



A ovo bi trebala biti teorija zavjere?
Nemate oči ni mozga ako je za vas ovo teorija.

-----------------------------------------------------



  • 5.
Johna F. Kennedyja dali su ubiti teksaški naftaši, vojni vrh, Castro, mafija CIA...
-----------------------------------------------------


Šta je svima ostao dužan za koku? Bolje od njegove smrti mi je fakat da je JFK ubio Marylin Monroe!




  • 6.
Svjetskim događajima upravlja tajanstvena Bilderberg grupa čiji se članovi bivši prjedsednici, biznismeni i akademici, tajno okupljaju u skupim europskim i amerčkim hotelima.


Bildebergovi upravljaju bilderbergovskom politikom i ekonomijom. Nažalost, to upravlja našim životima.
Bilderbergove na vrbe!




-----------------------------------------------------
  • 7.
Virus HIV-a namjerno je pušten iz američkih laboratorija, neki kažu da ga je WHO pustila u Afriku, drugi da ga je CIA pustila na Sovjetski savez.


A neki kažu da napada samo katolike. U svakom slučaju; od seksualnih sloboda došli smo do seksualnih ugroza.

-----------------------------------------------------


  • 8.
Sve kraljevske loze u Europi su lažne jer su, svaka u svoje vrijeme, otele vlast pravoj aristrokraciji koja je izravni krvni nasljednjik Isusa zato što je on imao djecu sa Marijom Magdalenom.


Isus je prijestolonasljednik svih kruna? To je poanta naslova Kralj Kraljeva. Tim naslovom se i krunio Haile Sellasie; a On je izravni krvni nasljednik Isusa!


-----------------------------------------------------
  • 9.
Amerikanci nikada nisu sletjeli na Mjesec, sve je snimljeno u holivudskom studiu.


Mjesec je snimljen ili amerika? Postoji li amerika izvan holivudskog studija?
Postoji; zove se glad, jad, neznanje i bijeda.

----------------------------------------------------

-
  • 10.
Johna Lennona, Kurta Cobaina i Jimija Hendrixa ubila je CIA, kako svojim pjesmama ne bi tjerali mlade na bunt protiv vrijednosti koje su odgovarale tadašnjoj vlasti.


John Lennona je ubila CIA. Cobaina je ubila žena. Hendrix se ubio sam jer je svirao gitaru bolje od bilokojeg dotad ili naknadno živućeg stvora.
-----------------------------------------------------
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 17:10   #83
Quote:
Endimion17 kaže:

za 11.rujna se ne moze reci da ga je namjestila vlada, ali je mozda namjerno propustila. u svakom slucaju, anomalija ima definitivno.
Pa javno se zna da ja CIA te iste godine G. Busha upozorila na veliku mogucnost upravo takvih napada, ali usprkos tome on nije poduzeo apsolutno nista. To me podsjeca i na Katrinu na koju je isto bio upozoren, ali opet nema reakcije. I onda se pitam kako su uopce ameri htjeli glasat za njega? Hm, da nisu mozda izbori bili namjesteni?

Po mojem misljenju je G. Bush junior samo produzena ruka staroga, jer je ocito da se samo nastavlja politika staroga a jos je ocitije (po svojim nevjerojatno glupim izjavama) da je junior preglup da bi samostalno postao predsjednik i obavljao tu duznost.

"Jednog dana uci cemo u suncev sustav"
G. Bush Junior
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 17:31   #84
Za sve je zapravo kriv Elvis. On je sve to zamijesio.
Prvo je osnovao Bilde grupu da bi držao svijet pod kontrolom.
Onda je pokupovao cjelokupnu farmaceutsku industriju jerbo mu je trebalo za njegov tabletomanski problemčić. Afrikanci ionako nisu kupovali njegove ploče. Pa nek onda umru od gladi, a usput na njima ispitamo nove tabletice.
Kennedy se, kao, usprotivio pa je dobio metak.
Ni Rusi ga nisu nešto službeno voljeli, pa je Elvis dao silne pare Hollywoodu da snimi fejk spuštanje na mjesec samo da sje8e Ruse (koji su Gagarina ionako režirali bolje, ali je taj znao previše pričati kad bi se napio, pa su ga, jelte, smaknuli...).
Usput je režirao i vlastitu "smrt" (zapravo je otišao na dijetu i smršavio stotinjak kila, pa ga nitko nije više prepoznavao).
Onda ga je Diana prepoznala dok je prodavao traperice u Istambulu. Fala Bogu, smaknuo je i nju.
A ovo o kraljevskim lozama? Ma dajte, samo je jedan King!
I tamo neki muzičari koji su mislili pomutiti njegovu slavu? Nije problem naći jednog luđaka, jednu sačmaricu i kilo heroina da se pobrinu za Lennona, Cobaina te Hendrixa (ne nužno tim redom...)
9/11 bio je režiran nakon što je Elvis došao u posjed e-maila odaslanog iz ureda American Bureau of Shipping sa 99 kata WTC 1, u kojem se razotkriva cjelokupna E-zavjera...pa se sve ono što se dogodilo može nazvati demiđ kontrol nakon što se Elvisova Bilde grupa potrudila otarasiti svjedoka.
...
Je li se štogod zaboravilo?
A da, HIV.
OK, to nije Elvis.
To je bilo iz Deksterovog laboratorija (TM).
...
...
...
Ovo je skoro jednako ozbiljno kao i gro "zavjera" odozgo.
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 18:25   #85
Quote:
lappino kaže:
Ovo je skoro jednako ozbiljno kao i gro "zavjera" odozgo.
Skoro. A ajde sad reci koje zavjere "gore" su isto plod tvoje mašte?
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 18:32   #86
da ali elvis nije na vrhu lanca.iznad njega se nalaze "jataci".hrvatska organizacija koja kontrolira sve,jer ipak se zna da smo mi odabran narod.oni isto nazalost nisu na vrhu lanca.iznad njih su "greysi",vanzemaljci koji dolaze sa 13-og planeta.

mogu ja jos ako nekog zanima,al me strah da me ne ubije tajna organizacija zaduzena za ubijanje svih koji se otmu sistemu..(sam rekao da zapravo zivimo u matrixu?)
maniche is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 19:01   #87
Quote:
maniche kaže:
hrvatska organizacija koja kontrolira sve,jer ipak se zna da smo mi odabran narod.
Hrvati su odabrani narod kao i svi drugi; odabran za ispiranje mozga da pripadnici naroda misle da su odabrani.
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 19:29   #88
Quote:
Maatsya kaže:
Hrvati su odabrani narod kao i svi drugi; odabran za ispiranje mozga da pripadnici naroda misle da su odabrani.

Odabrani za ispiranje mozga i pušenje jeftinih fora trećeklasnih političara
__________________
ugasi svoj TV.....zauvijek.
Evil tongue is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 19:34   #89
Quote:
Koki007 kaže:
Pa javno se zna da ja CIA te iste godine G. Busha upozorila na veliku mogucnost upravo takvih napada, ali usprkos tome on nije poduzeo apsolutno nista. To me podsjeca i na Katrinu na koju je isto bio upozoren, ali opet nema reakcije. I onda se pitam kako su uopce ameri htjeli glasat za njega? Hm, da nisu mozda izbori bili namjesteni?

Po mojem misljenju je G. Bush junior samo produzena ruka staroga, jer je ocito da se samo nastavlja politika staroga a jos je ocitije (po svojim nevjerojatno glupim izjavama) da je junior preglup da bi samostalno postao predsjednik i obavljao tu duznost.

"Jednog dana uci cemo u suncev sustav"
G. Bush Junior

znas kako sam se ja preplašio kad sam vidio rezultate izbora? nisam mogao vjerovati. neki ludi osjećaj nemoći pred budalama...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 20:53   #90
Quote:
lappino kaže:
...
Ovo je skoro jednako ozbiljno kao i gro "zavjera" odozgo.
Pa nisam rekao da je to neka zavjera, samo mislim da je uspio uz debelu pomoc staroga i da se puno oslanja na njega
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 21:16   #91
Quote:
Endimion17 kaže:
znas kako sam se ja preplašio kad sam vidio rezultate izbora? nisam mogao vjerovati. neki ludi osjećaj nemoći pred budalama...
Meni je bar malo lakse znajuci da nismo jedini narod koji je dovoljno glup da glasa za takve politicare. Kad se sam sjetim preizbornih vremena kod nas, dijele se super turbo obecanja ko lizaljke. Jedina dobra strana kod Busha mi je da je nastavil inicijativu staroga da se ponovno posjeti mjesec i da se napravi stalna baza na njemu.
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 22:04   #92
Quote:
Koki007 kaže:
Jedina dobra strana kod Busha mi je da je nastavil inicijativu staroga da se ponovno posjeti mjesec i da se napravi stalna baza na njemu.
Meni je to isto super. Tak super.
Onda zaboravim da taj čovjek baca bombe na djecu.
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 22:55   #93
Quote:
Maatsya kaže:
Meni je to isto super. Tak super.
Onda zaboravim da taj čovjek baca bombe na djecu.
Da zanimljivo kak se Ameri na sav glas deru kak ti zlocesti teroristi ubijaju nevine ljude, a poubijali su vise zena i djece nego svi ti teroristi zajedno. A sad i ista situacija s njihovim pajdasima Izraelom, a svijet samo gleda jer imaju blagoslov "svemocnih i sveznajucih" Amera, UZAS!
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 11:49   #94
The Kennedy-Nixon-Bush Connection


Bush Nazi Connection
Maatsya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 13:16   #95
Quote:
Maatsya kaže:
Kad su u pitanju ameri stvarno me nebi zacudile takve stvari, a i vidim da su dosta izvora naveli samo je pitanje koliko su istiniti i vjerodostojni.
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 17:08   #96
A neke su istina....ali glupo je to da je Elvis živ i osma teorija.Užas....sigurno je da Amerika hoće biti vlast.Već i je....
noka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 02:17   #97
Niste u pravu! Glave zavjere su J. B. Tito i V. I. Uljanov - Lenjin! Sve njih dvojica kontroliraju....
Galileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 06:05   #98
Sve su te zavjere glupost, a ako mogu dodati jos jednu na tu listu, jedan glupi crnjo (s kojim na zalost radim) vjeruje da je vlada namjerno digla u zrak nasipe za vrijeme oluje tako da bi New Orleans bio poplavljen. On to dokazuje tom cinjenicom sto su vecinom poplavljena crnacka naselja sa nizim primanjima.



Inace, statistika pokazuje da je povecana stopa kriminala u Houstonu (gdje je, zamisli slucajnosti, vecina izbjeglog crnackog stanovnistva otislo nakon oluje) bit ce vlada im je mozebit dala i neke injekcije koje ih tjeraju da pljackaju benzinske i dilaju drogu

Hvala Bogu da je demokracija pa svako moze srat sto hoce
__________________
"The Devil"
Starbucks is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 06:18   #99
ovo pišem napušen, baš me zanima moje mišljenje o ovim zavjerama, malo da mozak napregnem:

1. Elvis je živ. Milijuni Amerikanaca uvjereni su da je kralj rocka nije mrtav.
elvis je mrtav.

2. Napade 11. rujna organizirala je američka administracija kako bi dobila pokriće za uvođenje diktature i pokretanje strategije za uništenje islamskog svijeta i uspostavu apsolutne dominacije u svijetu.
ja nikad nisam bio u americi, tko zna jel to uopće postoji, ajd da predpostavimo da postoji:
reko bi da je istina, neko je gore spomenio MOSAD. to je najjača organizacija na svjetu koliko sam ja ćuo da se priča. pazite muslimani su pošteni ljudi koji takvu glupost ne bi nikada napravili, moro se tu neko drugi uplesti, šta je amerikancima srušit dva nebodera, niš. prije bi rekao da su oni novi reich samo što oni to za razliku od hitlera rade poskrivečki i pomalo. amerikom su oduvijek upravljale razne tajne službe, a predsjednici su bili samo figure koji bi svojom idiotarijama dali pokriče i opravdanje da se interesi amerike šire. bush je dosad neviđeni idiot, koji je sve to "blagoslovio".

3. Lady Di ubila je britanska tajna služba kako bi spriječila njezin nepovoljan utjecaj na poziciju kraljevske obitelji u britanskom društvu i politici.
to je valjda svima jasno.

4. Najbogatije zemlje u suradnji s burzama i farmaceutskom industrijom namjerno drže Afriku gladnom kako bi tamo besplatno testirali lijekove i lažnom humanitarnom pomoći regulirali cijene žita, vode i ostale robe.
ovo nije istina, ta ideja bi bila neisplativa. afrika je žrtva ljudske ljenosti, manjka dobre volje.

5. Johna F. Kennedyja dali su ubiti teksaški naftaši, vojni vrh, Castro, mafija CIA..
JFK je ubio psihički bolesnik čisto iz privatnih pobuda.

6. Svjetskim događajima upravlja tajanstvena Bilderberg grupa čiji se članovi bivši prjedsednici, biznismeni i akademici, tajno okupljaju u skupim europskim i amerčkim hotelima.
NE.

7. Virus HIV-a namjerno je pušten iz američkih laboratorija, neki kažu da ga je WHO pustila u Afriku, drugi da ga je CIA pustila na Sovjetski savez.
pušten je iz labaratorija ali nečijom osobnom pogreškom. vjerovatno nije planiran il je došo prirodnim putem od hipie generacije

8. Sve kraljevske loze u Europi su lažne jer su, svaka u svoje vrijeme, otele vlast pravoj aristrokraciji koja je izravni krvni nasljednjik Isusa zato što je on imao djecu sa Marijom Magdalenom.
naravno da su lažne, ali ne zbog ovoga sa Isusom, već zato jer nikada zapravo nisu ni postojale to je izmišljeno. svi su ljudi bili isti. ideja obogačenih

9. Amerikanci nikada nisu sletjeli na Mjesec, sve je snimljeno u holivudskom studiu.
ja mislim da je ovo gore istina

10. Johna Lennona, Kurta Cobaina i Jimija Hendrixa ubila je CIA, kako svojim pjesmama ne bi tjerali mlade na bunt protiv vrijednosti koje su odgovarale tadašnjoj vlasti.
glupost. ubila ih droga. neposredno
nema sna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 09:16   #100
[QUOTE=Maatsya][list]]
Jadna Ledi je imala iz prve ruke priliku osvjedočiti se reptilsko vampirskim sklonostima krunske obitelji, pa se htjela udati za muslimana.
Lady Di je ritualno žrtvovana, a ne samo ubijena.

-----------------------------------------------------


ma to je organizirala kraljica majka
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.