Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2011., 13:03   #41
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
A kaj je dosada opravdanje za prevaru???

Uostalom, manje inteligente osobe "pate" od dosade; svak iole razuman i bistar će si naći neku općeprihvatljivu zabavu koja , u bračnom životu, čak može biti od koristi oboma! Muž radi dva posla kako bui nam bilo bolje; e pa onda nek žena, u fazi dosade, stvara po domu kako bi im bilo još bolje!
Citam od pocetka i odmah mi ovo padne na um.
Znaci,sad je After ispao (oprosti na izrazu,ali ne postoji laksi nacin objasnjenja ) idiot jer je davao sve od sebe da osigura lagodan zivot i egzistenciju??? Mislim,stvarno mi nije jasno sta vi zene ponekad ocekujete od prosjecnog muskarca...
Ako su i postojale neke stvari koje se doticnoj nisu svidile,ili je patila za necim,onda postoji razgovor,ukazivanje gestama,ili bilo kakav drugi nacin komunikacije,pa bi se valjda stvari dovele na pravi put. I opet,ako je vec bila nezadovoljna,zasto Afteru nije jednostavno objasnila u cemu je stvar,pa ako ne ide drugacije,onda razvod i ćaos,ali neeeee,najlakse je probat jos koju opciju sa strane,ali naravno da se ne poremeti idila prosperiteta i blagostanja za koje je After davao sve od sebe,vjerojatno 6 dana u tjednu.I sad na kraju je ON nelogican,brzoplet,ponesen osjecajima itd. itd... Sta bi sad trebao zgazit i ovo malo obraza i dostojanstva sto je ostalo,pa mozda razmislit o eventualnom pomirenju ili sta? Smijesno,"jednom" je to napravila,opet ce kad joj dosadi trula svakodnevica.
Ja recimo nisam emocionalno vezan za sve to,ali kad samo malo razmislim kako bi bilo da se meni desi nesto takvo,uffff.... Mislim da je najbolja opcija da se razidjete,ti nikad neces imat povjerenje u nju,ona se i moze promijenit ali ovaj kriz cete vjecno vuc za sobom vjeruj mi,jednostavno,ono normalno sto ste imali sa danasnjim danom prestaje,i jedino neki zajednicki interesi vas mogu ostavit skupa,ali posto nemate djece,taj razvod mi se cini jos logicnijim. Vjerojatno si relativno mlad jos,pronadji novi pocetak i bice to dobro,kako kazu musko si,ocigledno sposoban i radisan,prezivit ces ti to nekako,samo pametno. I da,iskreno mi je zao sto ti se to dogodilo
__________________
Potpis? Pa čime da se potpišem,prstom jel...
kieler is offline  
Old 22.11.2011., 13:10   #42
Quote:
Bernardino II kaže: Pogledaj post
Primi se za medunozje. Ako tamo osjetis dvije kuglice - pokazi joj prstom na vrata.
Bit ce strasno! Plac, ricanje, moljakanje, prijetnje samoubojstvom, izjave ljubavi, kajanje... itd. NE POPUSTAJ!!!Bit ce ti nevjerojatno tesko - vjerojatno najteza stvar koji si do sad morao napraviti. Ona place, a ti moras ostati hladan. Pomoci ce ti ako si uspijes u tom trenutku u glavi vizualizirati iste scene gdje ga je, vjeruj mi - s osmijehom na licu, jahala.

Nakon delozacije i svega toga bit ce ti jos i gore. No ostaci vode i masnica od tog mokrog rucnika s kojim te supila po glavi (pjesnicki, jelte) ce otic. Rana ce zacijelit. Bilo za mjesec, dva, godinu il pet...al ce zacijelit. I ti ces onda bit novi covijek u potrazi za novom osobom - boljom, nadam se!
Ne razmišljate outside the box.
Zašto si komplicirati život razlazima, i to još bolnim razlazima, kad može uzeti najbolje od oba svijeta?


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 22.11.2011., 13:17   #43
ma da....ubi je griza savesti, da je htela da ti kaze - rekla bi ti, a ne da saznas tako kako si saznao...... i jos nesto, ko jednom prevari, ponovo ce to uraditi...
snezna kraljica is offline  
Old 22.11.2011., 13:17   #44
Bes mi sve, ovaj Fejs je postao notorniji razarac brakova od tradicionalno zloglasnih svekrva...

Ne znam sto bih rekla, svatko sam mora ocijeniti i procijeniti sto mu je u zivotu vazno, preko cega moze zbog "visih ideala", a preko cega ne moze ni pod prijetnjom oruzjem. Ali sto god odlucio, onda neka i provede. Ako odluci ostati s zenom, onda neka bude spreman ostaviti to iza i nastaviti kao da se nista nije dogodilo. Ako ne moze prijeci preko prijevare, neka se rastane, nije ni to neki big dil. Ali onda opet nema opravdanja tipa: ona histerizira, ona nece ni cuti, ona nema kuda i sl. A valjda je to najteze.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Old 22.11.2011., 13:35   #45
Treba imati zeludac nekoga tako lagati dvije godine, a pogotovo covjeka kojeg kakti volis.

I da, jednom varas uvijek varas. Pogotovo ovako. Osoba koja je jednom ovo radila(toliko lagala i glumila ljubav) - definitivno je dokazala da ima zeludac za to. Mozda je nesto naucila pa nece iduci put, ali sasvim svejedno, ja ne bi htio bit s osobom koja uopce ima zeludac za to, nebitno da li ce ga iskoristiti da bi me varala i nebitno da li ga je iskoristila "protiv" mene ili nekog prije mene. Cinjenica da netko moze tako gnjusno zivjeti jasno govori o karakteru te osobe. Ne hvala.
Pestilence is offline  
Old 22.11.2011., 13:51   #46
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Slažem se i meni je to glupo, ali ona je oduvijek takva, pa sam to smatrao pod normalno.
ekskjuz mi, ali to jest normalno.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 22.11.2011., 13:58   #47
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ekskjuz mi, ali to jest normalno.
Ekskjuz me, meni to također nije normalno, moja žena se može u bilo kojem trenutku logirati na bilo koji online račun koji posjedujem, niti jedna lozinka mi nije skrivena niti obrisana, isto kao što može uzeti i mobitel u ruke te čitati šta ju mila volja, isto tako i obrnuto naravno, čemu tajnost ako nemaš šta skrivat?

On topic:
Situacija koju stvarno nikome nebi poželio, mogu komentirat samo subjektivno, poznavajući sebe, ja nebi mogao preći preko toga, mislim da bi me to pojelo, samo razmišljanje na to što mi je radila iza leđa bi me ubijalo svakodnevno... Iskreno mi je žao što to moraš sada proživljavat, drž se, i pametno dalje.
__________________
"A superior man is modest in his speech, but exceeds in his actions."

Zadnje uređivanje Manaslu : 22.11.2011. at 14:04.
Manaslu is offline  
Old 22.11.2011., 13:59   #48
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije ništa rekla u vezi toga, nikakav prigovor. Kad nisam radio bio sam s njom, osim kad je išla kod "prijateljica".
Dakle, nije imala prigovor, već joj je apsolutno odgovaralo to što ti radiš dva posla, a ona može raditi šta hoće. Prekrasno. Meni su inače osobe koje kao "iz dosade" prevare onoga koga navodno vole teško svarljive, jer krajnja sebičnost ogleda se upravo u tome da se jedna osoba žrtvuje za brak i drugu osobu, ali drugoj osobi je "dosadno", pa će se malo prašiti sa strane.

I da, nije ona tebi imala namjeru reći ništa, ne zavaravaj se.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 22.11.2011., 14:03   #49
Pošalji je roditeljima ili rodbini ako ju ima. Nisi prvi niti zadnji kojemu se to desilo, ima toga na tone. Razvedi se i kreni u novi život. Kad se dogodi prevara gotovo je, ne zbog mogućnosti ponavljanja iste, već zbog toga što osoba očigledno nije sretna s tobom kad je poželjela drugog. Zbog toga ja ne bih nikad oprostila prevaru. Imala bih stalno osjećaj da ta osoba nije sretna uz mene i da želi drugu.

Zadnje uređivanje gold_girl : 22.11.2011. at 14:09.
gold_girl is offline  
Old 22.11.2011., 14:05   #50
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Dakle, nije imala prigovor, već joj je apsolutno odgovaralo to što ti radiš dva posla, a ona može raditi šta hoće. Prekrasno. Meni su inače osobe koje kao "iz dosade" prevare onoga koga navodno vole teško svarljive, jer krajnja sebičnost ogleda se upravo u tome da se jedna osoba žrtvuje za brak i drugu osobu, ali drugoj osobi je "dosadno", pa će se malo prašiti sa strane.

I da, nije ona tebi imala namjeru reći ništa, ne zavaravaj se.
Tko zna... da nisi guji stao na rep... možda bi te jednom dočekala doma sa osmjehom i rekla ti: dragi, postat ćeš otac!

Zamisli da si nakon toga otkrio da te žena vara 3-4 godine?
Ovako... ipak je lakše... opali joj Šimecki u donji dio leđa i fertik!
__________________
Go, little book, God send thee good passage, And specially let this be thy prayere: Unto them all that thee will read or hear, Where thou art wrong, after their to call, Thee to correct in any part of all.
Blackmore is offline  
Old 22.11.2011., 14:12   #51
meni samo jedna stvar nije jasna...di su ti bile oci dvije godine????
zar ju uopce ne poznajes,pa te s lakocom lagala tolko dugo vremena?
ja nisam u braku tolko vremena,al opet vidim kada muz pokusava skriti bilo sta...ne mogu zamisliti da me vara a da ja to ne primjetim...
I da..naravno...slazem se s misljenjima da ko to uradi jednom uradit ce opet...sto se mene tice nakon ovoga sigurno nebismo ni minute bili vise pod istim krovom...i uopce me nebi zanimalo ima li kamo otici...
dok je sarala nije razmisljala o tome da nema kam...sorry..ali
poslije jebanja nema kajanja...
__________________
Ludim smatraju onoga čija se ludost ne poklapa s ludošću većine...
nisam blesava is offline  
Old 22.11.2011., 14:12   #52
2god nije sex,vec veza. Nismo u bajkama. Lako je sad suze roniti. Pitanje je dal ćeš pasti na suze i obećanja. Gdje su ta obećanja i neću više kad je trebalo reći ne jebaču?ni ja to ne bi oprostila. . .al bi se pitala ima li krivnje u meni? Pitaš li se i ti?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 22.11.2011., 14:13   #53
Quote:
Blackmore kaže: Pogledaj post
Tko zna... da nisi guji stao na rep... možda bi te jednom dočekala doma sa osmjehom i rekla ti: dragi, postat ćeš otac!
Kome ti odgovaraš?

Upravu si, ovakve kao autorova žena spremne su na sve. Vrhunske manipulatorice koje uopće nemaju osjećaje niti ih je briga za bilo koga osim sebe.
__________________
.
Soul sister is offline  
Old 22.11.2011., 14:19   #54
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
2god nije sex,vec veza. Nismo u bajkama. Lako je sad suze roniti. Pitanje je dal ćeš pasti na suze i obećanja. Gdje su ta obećanja i neću više kad je trebalo reći ne jebaču?ni ja to ne bi oprostila. . .al bi se pitala ima li krivnje u meni? Pitaš li se i ti?
Ispravno zboriš. Priča uvijek ima 2 strane, ne? Di si ti popustio, kaj nije valjalo, pogledaj u sebe i vidi...i razgovarajte...najlakše je zbrisati i nestati, biti patnik koji će se prepustiti žaljenju drugih jer mu se žena kurvala...gle, nije uvijek sve crno-bijelo.
100puta is offline  
Old 22.11.2011., 14:21   #55
Quote:
Aftermath kaže: Pogledaj post
Ona kaže da već jedno vrijeme želi prekinuti s njim i meni sve reći, te da ju je to mučilo noćima, da nije znala kako mi to reći. Ne vjerujem ja baš tome.
ona tebe stvarno smatra budalom kad ti govori onako nešto

prekinula bi s njim, a onda bi tebi rekla.
da, moš mislit
indian is offline  
Old 22.11.2011., 14:21   #56
Jedino rijesenje je rastava. Znam kako ti je tesko. Ali budi jak.

Kad covjek dobro promisli, mislim da je najbolje biti sam.

Zao mi je sto sam se uopce zenio.
Mikaha is offline  
Old 22.11.2011., 14:41   #57
Smile

rastava, da molim
rastava, ne hvala

Kao prvo ne postoji nikakvo opravdanje za život u laži dvije godine - to je osnovno nepoštivanje druge osobe ( tebe)
Šta misliš kakvo mišljenje ima o tebi osoba koja te tako majstorski laže dvije godine, a da ti nisi ništa primjetio? ( ipak ste tri bili zajedno)

Provesti život sa nekim za koga ne možeš više nikad biti siguran da li laže ili govori istinu je nevjerojatno hrabro i glupo istovremeno..u svakom slučaju može biti izazov. Možda počneš uživati u toj igri pa ti se i svidi, a možda ti život pretvori u pakao.

Moj savjet je da ako stvarno nema kud iz stana nek ti plaća stanarinu i živite ko cimeri ( svako svoja soba, ne isti krevet) dok se ne odlučiš za rastavu ili se ponovo zaljubiš....
Sretno
žvl is offline  
Old 22.11.2011., 14:41   #58
Quote:
nisam blesava kaže: Pogledaj post
meni samo jedna stvar nije jasna...di su ti bile oci dvije godine????
To se ja stalno pitam.
Izgleda da je to jako dobro skrivala. Kažem vam u te 2 godine nije bilo niti jednog trenutka na koji bi to pomislio. Počeo sam sumnjati prije jedno tjedan dana kad se zaključala u wc.
Aftermath is offline  
Old 22.11.2011., 14:47   #59
Dakle, tebi je s njom super, al samo zato što je sisala nečije tuđe ogromno tvrdo spolovilo i orgazmički vrištala nabijajući se na isto u nekom vozilu, hotelu, motelu, šumi, odjednom ti nije više super? Mislim, u čemu je uopće problem?
Gazda is offline  
Old 22.11.2011., 14:49   #60
Majstore okreni to u svoju korist...imaš poso, situiran, relativno mlad....ubit će se komadi oko tebe. Začas se to razglasi. Nisi lud da je ostaviš ukući. Ima neudatih komada tih godina ko šalate već lagano očajnih. Al pazi..barem 5 godina mlađu..pa nisi lud da uzimaš vršnjakinju. I prvo malo isprobavaj...nemoj oma vezu....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.