Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 12:14   #9981
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Aupičkumaterinu, .. da su ova trojca:



.. podržali Teslu javno - sa barem 10 US$ - nebi bila "potrebna" dva svjetska rata (citaj: grabeža/jagmi za fosilnim energentima), zagadjenja atmosfere, itd.itd.
Tek sada stižemo do doba pocetka masovnije uporabe elektricnih automobila .. tek sada nam "sve to" stiže iz dupeta u glavu.
Da li je i "to" ipak na vrijeme ... u ovom vec osvitu i trećeg rata?!
A da spustimo ovu temu, opet, iz svemira na Zemlju?

Dakle, ti Cosmic-ovi "svemirski mracnjaci" su ustvari ovi notorni ovozemaljski banksteri, koji zbog svoje patološke pohlepe nisu onomad prepoznali i adekvatno podržali/ispoštovali Božji dar kroz um jednog Nikole Tesle.
Poglavito Rockefeller, koji je uz bankarstvo započeo i prvi veeeliki naftni business preko vlastite firme "Standard & Oil" u USA.
Pa "nije" bio lud da, financijskom podrškom Tesli, upropasti vlastiti profit od nafte i stvaranje "petrodollara" - 'energetske valute' (baziranoj na nafti) a za financijsko (i ino) porobljavanje ostatka svijeta preko - vlastitog bankarstva!
Monstruozno !!!

Eto što je napravio samo jedan NEsemitski hazarski-aškenaz na Zemlji ... a o ostalima poput Marxa, Lenjina & Co ... da i ne govorim(o).

Dakle, ti psihopatski-pohlepnjaci (uglavnom na novac/moć, slavu i sex ) jednostavno - od tog "stabla" nikad ne vide (ili ne žele da vide) "šumu" prirodnog života !

Za "takve", onomad okupljene oko "Zlatnog teleta", dakle, i među pravim Židovima, - Mojsije je naredio: - "sasjecite ih" ... (jer cijene više zlato nego Boga).

Zadnje uređivanje arthura : 08.05.2017. at 12:31.
arthura is offline  
Old 08.05.2017., 15:18   #9982
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post

ovi mračnjaci iz sjene i (...) njihov agent iz onog vremena ....

....zato jer su znali mračnjaci tisućama godina

majstori astralnih dimenzija
Je, Nostradamusi 21.stoljeća, zbunjeni, pojma o pojmu 3.rata.
Pravi Život is offline  
Old 08.05.2017., 15:38   #9983
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Ono što malo po malo vrijeđaš, neću ti zamjeriti, ali čovječe.....
Ma ne mogu drugo nego čestitati tebi, samokreatoru. Rata neće biti, jer ti tako želiš. Pozlatile ti se te riječi. Živ ti meni i zdrav bio.
Izvinjavam se ako sam te s nekim riječima uvrijedio, ali nikada mi nije bila namjera nikoga vrijeđati ovdje niti bilo gdje drugdje.
Po meni nisu toliko bitne riječi već energije iza tih riječi , a moje energije su dosta harmonizirane , tako da uglavnom imam suosjećanje prema drugim ljudima i tako ako bi i naškodio drugom čovjeku riječima ili na bilo koji drugi način , naškodio bih samom sebi , ali u ovakvim diskusijama čovjek se mora malo i "olabaviti".

Evo jedan od postova koji sam napisao na temu "dimenzije" a koji objašnjava zašto 3. svjetskog rata neće biti u dimenziji-realnosti u kojoj ja ovo tipkam i zdrav i živ ti nama bio:

Vrijeme sve brže i brže prolazi jer se frekvencije/vibracije planete svakim danom sve više i više uzdižu.
Mračni entiteti iz niže 4 dimenzije astrala , koji kontroliraju ovaj planet tisučljećima zajedno sa svojim mračnih marionetama/ljudima koji su u centrima moči na Zemlji , a kroz koje ovi prvi manipuliraju kolektivnom sviješću čovječanstva kroz lažnu povjest ,lažnu znanost , lažne religije.... , ti mračni entiteti na zemlji i u nižoj 4 dimenziji neće moći još dugo podnositi ovo uzdizanje frekvencija/vibracija planete.
Upravo iz razloga jer su to mračni-niskovibracioni entiteti , oni ne mogu podnijeti više vibracije kojima se zemlja trenutno uzdiže. Ne zaboravimo da je i planeta Zemlja živo biče.

Ovi mračni entiteti su itekako svijesni ovog uzdizanja vibracija planete i zato oni rade ono što najbolje znaju i šta su oduvijek radili ,a to je da stvaraju još više ratova , konflikata ,terora i drugih mračnih situacija kako bi čovječanstvo manipulirali kao što su to tisučljećima radili.
Ovi mračnjaci iz niže 4 dimenzije se hrane upravo mračnim energijama ljudi koje su posljedica ratovanja ,terora ...a to su strah , mržnja..
Oni su ustvari astralni paraziti koji koriste svoje lutke/marionete/ljude koji su na glavnim funkcijama u svim glavnim svjetskim centrima moči i koji rade za njih sve u zamjenu za moč.

Iz razloga što se planeta uzdiže u vibracijama i oni to još neće moći još dugo izdržati , vidimo da kaosa po svijetu ima kao nikada prije , kaos koji oni smišljeno rade svim svojim alatima i sredstvima , samo da bi što više ljudi zadržali u svojim niskim vibracijama koje odgovaraju patnji ,bolu ,mržnji ,strahu...

Sada tu u igru ulaze paralelne dimenzije o kojima sam pisao.
Oni su vrlo dobro upoznati sa postojanjem paralelnih dimenzija i na koji način one funkcioniraju jer su oni ipak stanovnici astralne dimenzije gdje je sve to jasno ko dan.
Pisao sam kako čovjek koji je pred nekom važnom odlukom ili događajem i dvoumi se , stvara sebi paralelnu dimenziju koja je realna kao i ova prva i u kojoj svijest čovjeka prolazi kroz manje ili više drugačija iskustva od ove prve.

Sva ova propaganda oko ratovanja sa Rusima i sl. , po netu i u svjetskim medijima -čiji su vlasnici upravo oni , a koje onda prenose domaći mediji bez ikakvog pitanja ili sumnje u istinitost informacija , su sistemi manipulacije svijesti čovjeka da povjeruje da će doći do velikog rata , kataklizme... biblijska predskazanja smaka svijeta koja su također upakirali u novi zavjet a tko drugi nego oni...

Tako da ljudi na kraju povjeruju u njihove mračne manipulacije i laži i sami sebi ,svojim vjerovanjem kreiraju jednu od paralelnih dimenzija gdje će se nastaviti s ratovima ,mržnjom ,bijedom i gdje će naravno ti isti mračnjaci nastaviti sa svojim nevidljivim terorom i porobljavanjem.

Alternativa za to je jedna druga paralelna dimenzija na višim vibracijama , koju možete kreirati svojim razmišljanjima i vjerovanjima(ipak smo svi mi kreatori u malom), gdje više neće biti nikakvih ratova ,gdje će biti više sloge i jedinstva među ljudima...
Cosmic Wanderer is offline  
Old 08.05.2017., 15:54   #9984
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Je, Nostradamusi 21.stoljeća, zbunjeni, pojma o pojmu 3.rata.
Ne znam što je pjesnikinja htjela reči s ovim pomiješanim riječima i vađenjem mojih riječi iz konteksta?!
Cosmic Wanderer is offline  
Old 08.05.2017., 19:58   #9985
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ne znam što je pjesnikinja htjela reči s ovim pomiješanim riječima i vađenjem mojih riječi iz konteksta?!
Ajd dobro, kad me se baš proziva, nerado ću učenik sam za vreme nastave pogleda kroz prozor, tamo je tamo bistro nebo...
... i time zato odgovor na tvoje pitanje je - podijelilo se ljudstvo
(eni su za a drugi protiv ; i sve je to da se prepolomi planetarno ; i sve je to samo do sve manje ljudskosti u ljudi ;
npr.
ako si popratio dokumentarce vezane za trafikantsko a onda si uočio kinezke bebe su najpoželjnije i najskuplje po kupovini, premda trafikanti vele bebe vijetnamce se podvali pod bebe kineze i niko neće znati jer oni su gena ko stopostotno istog

i
ako se pitaš kakve ima veze s temom, a onda ne hodaj unatraške već poprati.... pogledaj futuru, masa te male djece rađa se isključivo iz 3 namjere a u obe tri namjera je militarno spremni.

Ima li ovdje netko tko će zanijekati?
Pravi Život is offline  
Old 08.05.2017., 20:51   #9986
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ajd dobro, kad me se baš proziva, nerado ću učenik sam za vreme nastave pogleda kroz prozor, tamo je tamo bistro nebo...
... i time zato odgovor na tvoje pitanje je - podijelilo se ljudstvo
(eni su za a drugi protiv ; i sve je to da se prepolomi planetarno ; i sve je to samo do sve manje ljudskosti u ljudi ;
npr.
ako si popratio dokumentarce vezane za trafikantsko a onda si uočio kinezke bebe su najpoželjnije i najskuplje po kupovini, premda trafikanti vele bebe vijetnamce se podvali pod bebe kineze i niko neće znati jer oni su gena ko stopostotno istog

i
ako se pitaš kakve ima veze s temom, a onda ne hodaj unatraške već poprati.... pogledaj futuru, masa te male djece rađa se isključivo iz 3 namjere a u obe tri namjera je militarno spremni.

Ima li ovdje netko tko će zanijekati?
Ako sam te ispravno shvatio ti ćeliš reči da mnoštvo Kineza rađa decu da bi ih prodali sakupljačima organa. Ili barem da prodaju jedno dijete u tu svrhu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 08.05.2017., 22:18   #9987
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ako sam te ispravno shvatio ti ćeliš reči da mnoštvo Kineza rađa decu da bi ih prodali sakupljačima organa. Ili barem da prodaju jedno dijete u tu svrhu.
Skroz si neipravno shvatio. Dapače od tebe se tražilo da svatiš boljše.

U Kini samo eno dete ima pravo na nešto, zato - se reklo što se reklo a iza rječi stoji kineska vlast, a ne ja.

Stoga, kolega, ako ti je do provociranja hojdi pa provokni druge jerbo mene po tom pitanju nouvej ćeš provocirati.
(znaš, svi smo ti mi kosooki z vremena na vreme, i promenimo si boju kožu, ak pritreba ko kameoloni kamenja boje Dinare, samo nemoj reč da baš takve nas treba zvat u rat, jerbo naišo jedan i reko što se po Rusiji okosilo vjerske manje samo je uvod u kosu Europe jer ta kad počne kosit vratit će se nazad 2.nazi rat)
Znate li što to znači? Eto, moremo se unapred pozdraviti i nikad se više nečuti/nevidjeti opet i opet kolko god put treba sve dok vrhuška jednom zauvijek nesmrkne.

Zadnje uređivanje Pravi Život : 08.05.2017. at 22:36.
Pravi Život is offline  
Old 09.05.2017., 00:03   #9988
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post

Dakle, ti Cosmic-ovi "svemirski mracnjaci" su ustvari ovi notorni ovozemaljski banksteri, koji zbog svoje patološke pohlepe nisu onomad prepoznali i adekvatno podržali/ispoštovali Božji dar kroz um jednog Nikole Tesle.
Poglavito Rockefeller, koji je uz bankarstvo započeo i prvi veeeliki naftni business preko vlastite firme "Standard & Oil" u USA.
Upravo tako , Iluminati-Elita su orionski mračnjaci na zemlji i ne moraju biti i nisu oni svi reptilski šejpšifteri kao što su Windsori i Rothschild , ali zato u svih 13. familija Iluminata , svijesti duša potiču s Oriona , a što misliš odakle je došlo današnje svirepo bankarstvo kojeg imamo...O R I O N....imaš čak i svjetsku banku koja se tako zove i nije to ni malo slučajno.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 09.05.2017., 00:56   #9989
o
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Upravo tako , Iluminati-Elita su orionski mračnjaci na zemlji i ne moraju biti i nisu oni svi reptilski šejpšifteri kao što su Windsori i Rothschild , ali zato u svih 13. familija Iluminata , svijesti duša potiču s Oriona , a što misliš odakle je došlo današnje svirepo bankarstvo kojeg imamo...O R I O N....imaš čak i svjetsku banku koja se tako zove i nije to ni malo slučajno.
Sazvijezdje Orion je ovo:



... i zašto si tako (samo)uvjeren da "nekakva tamošnja civilizacija mračnjaka" ima bas toooliiiki interes svirepo-syebavati nas na ovoj našoj maloj planetici.
Pa svemir im nudi mnooogo izdasnijih ciljeva od nas .. već prilično svirepo ekoloski samo-syebanih.
Koji je, po tebi, za "to", temeljni razlog?
arthura is offline  
Old 09.05.2017., 01:00   #9990
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 09.05.2017., 01:33   #9991
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
o
Sazvijezdje Orion je ovo:



... i zašto si tako (samo)uvjeren da "nekakva tamošnja civilizacija mračnjaka" ima bas toooliiiki interes svirepo-syebavati nas na ovoj našoj maloj planetici.
Pa svemir im nudi mnooogo izdasnijih ciljeva od nas .. već prilično svirepo ekoloski samo-syebanih.
Koji je, po tebi, za "to", temeljni razlog?
Sasvim sam siguran da je naša mala planetica samo jedna u nizu za osvajače s Oriona.
Pa vidiš , nisam ja to samo tek tako izmislio , ima mnogo dokaza za to , mnogo sam o tome napisao na temi vanzemaljci manipulatori , a uvjeren sam u to , ne iz razloga što ja samo vjerujem u to , već što ja znam da je sve to istina o čemu pričam na ovom forumu , a to znanje je mnogo dublje od bilo kakvog vjerovanja , jer vjerovanja možeš i mijenjati.... samo ću ukratko , Orionci su vanzemaljski osvajači , osvajaju pojedine planete , slično što je Đingis Kan pojedine zemlje osvajao , a razlozi su minerali , rude , zlato im je trebalo da omotaju Nibiru dok putuje galaksijom i naravno razlog je i sami gušt osvajanja.

I onda se ti zapitaš , ako oni zaista postoje i tako su tehnološki napredni i prema nama superiorni , kako nas to već nisu otvoreno porobili ili istrijebili , npr. nuklearnim ratom , a odgovor je da oni mogu doći do ostvarivanja svojih ciljeva samo lukavstvom , jer im pozitivni vanzemaljci kojih trenutno ima mnogo oko Zemlje , ne dopuštaju ništa što nije prihvačeno od kolektivne svijesti ljudi , jer su ovi pozitivni vanzemaljci sa Siriusa , Plejada , Arcturusa(čiji nick nosiš) mnogo superiorniji tehnološki od Orionaca , pa se ovi Orionci ne mogu ni pomaknuti bez dopuštenja kolektiva ljudi i zato neprestano govorim da je sve ovo mračna igra mračnih Orionaca na Zemlji-Iluminata/Elite , jer na sve načine pokušavaju uvjeriti ljude da je 3. svjetski rat neizbježan , jer samo sa zelenim svijetlom od ljudskog kolektiva oni mogu krenuti u akciju , a pošto se dosta ljudi probudilo iz hipnoze , kao što si se ti probudila , čim se ovoliko kužiš u ove stvari , onda ovi probuđeni djeluju na kolektivnu svijest ljudi na raznorazne načine i Orioncima je kraj zagarantiran.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 09.05.2017., 02:04   #9992
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
... i zašto si tako (samo)uvjeren da "nekakva tamošnja civilizacija mračnjaka" ima bas toooliiiki interes svirepo-syebavati nas na ovoj našoj maloj planetici.
Pa svemir im nudi mnooogo izdasnijih ciljeva od nas .. već prilično svirepo ekoloski samo-syebanih.
Koji je, po tebi, za "to", temeljni razlog?
Pa zar nije očito? Nemaju kamo. Svemir kakav znaš ne postoji ustvari. Orion je isto čista fikcija, dio holograma. Mogu samo udariti u ledeni zid razbiti tintare i pasti na Zemlju.

cosmic je kuglaš koji tumači sve sa perspektive okrugle zemlje, lažne znanosti nametnute od strane masona. Alieni u koje on vjeruje su ustvari pali anđeli, koji surađuju sa onim rogonjom. Orion nema veze s time. Oni su zarobljeni ovdje skupa s nama, ne mogu ići ni vrit ni mimo, već moraju biti tu, do konačnog obračuna, koji će ih maknuti s lica Zemlje i nas osloboditi.
klokanovac is offline  
Old 09.05.2017., 02:20   #9993
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Sasvim sam siguran da je naša mala planetica samo jedna u nizu za osvajače s Oriona.
Pa vidiš , nisam ja to samo tek tako izmislio , ima mnogo dokaza za to , mnogo sam o tome napisao na temi vanzemaljci manipulatori , a uvjeren sam u to , ne iz razloga što ja samo vjerujem u to , već što ja znam da je sve to istina o čemu pričam na ovom forumu , a to znanje je mnogo dublje od bilo kakvog vjerovanja , jer vjerovanja možeš i mijenjati.... samo ću ukratko , Orionci su vanzemaljski osvajači , osvajaju pojedine planete , slično što je Đingis Kan pojedine zemlje osvajao , a razlozi su minerali , rude , zlato im je trebalo da omotaju Nibiru dok putuje galaksijom i naravno razlog je i sami gušt osvajanja.

I onda se ti zapitaš , ako oni zaista postoje i tako su tehnološki napredni i prema nama superiorni , kako nas to već nisu otvoreno porobili ili istrijebili , npr. nuklearnim ratom , a odgovor je da oni mogu doći do ostvarivanja svojih ciljeva samo lukavstvom , jer im pozitivni vanzemaljci kojih trenutno ima mnogo oko Zemlje , ne dopuštaju ništa što nije prihvačeno od kolektivne svijesti ljudi , jer su ovi pozitivni vanzemaljci sa Siriusa , Plejada , Arcturusa(čiji nick nosiš) mnogo superiorniji tehnološki od Orionaca , pa se ovi Orionci ne mogu ni pomaknuti bez dopuštenja kolektiva ljudi i zato neprestano govorim da je sve ovo mračna igra mračnih Orionaca na Zemlji-Iluminata/Elite , jer na sve načine pokušavaju uvjeriti ljude da je 3. svjetski rat neizbježan , jer samo sa zelenim svijetlom od ljudskog kolektiva oni mogu krenuti u akciju , a pošto se dosta ljudi probudilo iz hipnoze , kao što si se ti probudila , čim se ovoliko kužiš u ove stvari , onda ovi probuđeni djeluju na kolektivnu svijest ljudi na raznorazne načine i Orioncima je kraj zagarantiran.
Jel tebi ovo ima ikakvog smisla o čemu pišeš tu? Logika ti je urnebesna.
klokanovac is offline  
Old 09.05.2017., 10:45   #9994
tema se približila broju 10000 postova, pa se zatvara. ovdje
je nova tema.
gargamišamel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:27.