Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2012., 22:49   #2601
Quote:
Mjesečeva Kći kaže: Pogledaj post

Ona voli svog zaručnika, ali joj je i Sulejman na neki način pivlačan

I kakvo pravljenje nevinašca? Sjeti se u kojem se vremenu serija dešava, a ona je još k tome dama, plemkinja.
znaci, ne voli ga

pa dobro, a zar mora onda stalno cmizdriti i stenjati: "oooh Frederice, dodji spasi me" i stalno ponavljati kako je on njen zarucnik i kako ga voli? a u isto vrijeme bi rado bila sa sultanom...please, nek onda jednostavno kaze sto hoce i amen, nek se ne pravi nekom poboznom sveticom

pa meni ne izgleda bas damski, s onim silikonima nikako, vise me podsjeca na nesto drugo
seamisai is offline  
Old 25.10.2012., 23:03   #2602
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
znaci, ne voli ga

pa dobro, a zar mora onda stalno cmizdriti i stenjati: "oooh Frederice, dodji spasi me" i stalno ponavljati kako je on njen zarucnik i kako ga voli? a u isto vrijeme bi rado bila sa sultanom...please, nek onda jednostavno kaze sto hoce i amen, nek se ne pravi nekom poboznom sveticom

pa meni ne izgleda bas damski, s onim silikonima nikako, vise me podsjeca na nesto drugo
Zašto ona ne bi voljela svog zaručnika?
Vidiš da se želi vratiti kući, zato je i izvela ono s odlaskom u crkvu, da traži svećenika da javi njezinima da je živa.

Ona je odrasla u sasvim drugačijoj kulturi, a onda je silom odvedena u nepoznatu zemlju, gdje je sve drugačije nego u njezinom svijetu. I tamo je susrela njega - muškarca koji je po njenim kriterijima divljak, ali joj ipak na neki način pridaje pažnju. I njoj to na neki način godi, kao što svakoj ženi godi muška pažnja. I malo po malo, nešto joj se na njemu svidjelo...

A što se tiče njezinog izgleda, naravno da su ju prikazali kao ljepoticu, jer da nije takva, vjerojatno Sulejman ne bi bio za nju zainteresiran. Ovako je ona istinska prijetnja Hurem, jer je ljepša i atraktivnija od nje, pa se ova s pravom boji da bi se Sulejman mogao zaljubiti.
Mjesečeva Kći is offline  
Old 25.10.2012., 23:03   #2603
Quote:
Mjesečeva Kći kaže: Pogledaj post
Mene zanima što će biti sa zmijom.
Vjerojatno će je ubiti prije nego nekog ugrize.
Quote:
Firuze kaže: Pogledaj post
Dijetetu ce nesto biti, umrijet ce sigurno dok ce Hatidze onako vristati...........
Mislim da neće, nije tako onaj tip prorokovao.

Quote:
Mjesečeva Kći kaže: Pogledaj post
Pa nije zmija bila tri dana u kutiji. Stavili su je unutra i odmah nosili k Izabeli, a ova je valjda ubrzo otvorila kutiju i zmija je izašla van. A u kutiji je bilo zraka, nisu ju vakumirali.

Naravno da zapravo nije otrovnica, pa ne bi snimali sa otrovnom zmijom.

Nije mi jasno zašto obraćate pažnju na takve detalje. Kao da serija zbog toga gubi na kvaliteti... Pa to su takve sitnice.
Eto, ja volim detalje i takve mi stvari upadnu u oči i porilično mi smetaju nelogičnosti u priči.

Pa da je provela unutra i 20 minuta, ne bi puno izdržala, manje od toga sigurno nije.

Normalno da nije otrovnica ali mene zanima koja je zmija u pitanju.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 25.10.2012., 23:06   #2604
Quote:
Mjesečeva Kći kaže: Pogledaj post
Zašto ona ne bi voljela svog zaručnika?
zato jer se zaljubljuje u sultana

nije da me briga previse, al smeta mi licemjernost
seamisai is offline  
Old 25.10.2012., 23:09   #2605
Večeras je epizoda bila dobra..Hurem zbilja ima energije ..ali je i namjerno provociraju i izazivaju ..znajući koliko joj Suljo znači i kako reagira na to ...a za ne falit i zmija radi za nju..teško bi itko dokaza kako se zmija našla u lovačkoj vili...služi Hurku i sreća.

A Suljo... šta reć..može kroz njegov krevet proć žena i žena ali Hurka se njemu jednostavno uvukla pod kožu..a i inponira mu njena ljubomora...okice mu se smješe..(a to je velika stvar s obzirom da baš ne pokazuje emocije).

Hatidže se zdušno zalaže da bi Hurku napravile ljubomornom a jednu kalfu je izbacila iz palače da ne bi bila blizu Ibre...toliko o njenoj osjetljivoj prirodi.
Riva Taš Ev is offline  
Old 25.10.2012., 23:12   #2606
bilo mi tako žao bali bega, vec sam bila ljuta na ibricu zbog njega, ali izvukao se zadnji čas
na ovoj zmiji s vidi da nije otrovnica vec domaca zmija, no who cares

kako je debela histerizirala, spustila se na nikad niži nivo

meni izbelica tak tak po izgledu, ali ima cice;jeste vi ono pričale da vam je mahi stara i premrsava, gledam ju veceras ( malo su je vise zumirali) i ta zena je ono pre pre prelijepa, ubila bih za takve obrve, jagodice, kosu
amandablond is offline  
Old 25.10.2012., 23:16   #2607
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
Ne znam za vas al meni je Izabela dns bila baš lijepa, bas je nekak sjajila u onoj haljini :cerek
I meni je bila bas lijepa.
http://www.karadayi-izle.com/wp-cont...ek-yalova6.jpg

Quote:
bebiii kaže: Pogledaj post
jeste vidjele poslje serije, najavu serije za nedjelju? :eek :eek
uuu....bit ce gadno i zalosno....vidjela sam da Hatidze drzi svoje dijete ali nije izgledalo kao da je zivo?
:eek
Ma nije valjda!!! Kad je bila ta najava? Ja sam propustila.

Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
...
Hatidze mi je postala uzasna...nemam ja nis protiv zloce, dapace ali ne na ovaj nacin...ova je skroz opsjednuta Ibrom, vec sam mislila da ce udariti kalficu samo zato jer ga je lijecila...a ono na zabavi, ovo je totalna provokacija usmjerena na Hurem (koja joj nis nije skrivila, al buduci da je Hatidze luda kad je Ibro u pitanju...:kava), pa ja prva bi se osvetila svima njima da sam na njenom mjestu!
Uopce ne kuzim cemu uzbudjenje i bauk!
Zar nisu isto tako dovodile Mahicu pred Gulfem ili Hurem pred Mahicu?! Zasto onda ne bi smjele dovesti Bellu (ili bilo koju drugu) pred Hurku?!

Osveta zbog ovakve stvari, nove kokice u haremu?!
Ti si mi katkad bas nejasna, kontradiktorna ... Mahicu verbalno razapinjes non stop, a sad kazes da bi uradila isto - isla se svetiti jer te netko isprovocirao.

Uz to, cemu uzbudjenje na ovakav potez Valide i Hatice.. Hurka konstantno radi isto - spletkari i pravi smicalice ostalima, a za nju kazete da je to sasvim ok, cak stovise - pozeljno je - zena zna igru!
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Old 25.10.2012., 23:17   #2608
Quote:
Riva Taš Ev kaže: Pogledaj post
Večeras je epizoda bila dobra..Hurem zbilja ima energije ..ali je i namjerno provociraju i izazivaju ..znajući koliko joj Suljo znači i kako reagira na to ...a za ne falit i zmija radi za nju..teško bi itko dokaza kako se zmija našla u lovačkoj vili...služi Hurku i sreća.

A Suljo... šta reć..može kroz njegov krevet proć žena i žena ali Hurka se njemu jednostavno uvukla pod kožu..a i inponira mu njena ljubomora...okice mu se smješe..(a to je velika stvar s obzirom da baš ne pokazuje emocije).

Hatidže se zdušno zalaže da bi Hurku napravile ljubomornom a jednu kalfu je izbacila iz palače da ne bi bila blizu Ibre...toliko o njenoj osjetljivoj prirodi.
e tocno o tome sam i ja razmisljala...ona zna koliko Hurem to smeta i namjerno to radi, kao nek osjeti malo ljubomore, a ona sama je stoput ljubomornija i posesivnija, koja ironija...i otjera jednu obicnu kalficu zbog male masazice
tamo se smjeska, a ni ne zna da ce bas ona biti ta koju ce Ibro prevariti (prema onome kako smo vidjeli na najavama)


Suljo se sam izjasnio da Hurem ima posebno mjesto za njega
seamisai is offline  
Old 25.10.2012., 23:18   #2609
no još gori od Hurem mi je vama simpatični Gulug aga, pa to je takvo g.... od lika, on radi loše stvari za "svoju sultaniju" samo za ono malo zlatnika, ne razmisljajuci o nicem osim o sebi, ne bi da će on kao rob u haremu moći za te zlatnike kupit si kuću ili pak slobodu, ženu...kako su potkupljivi, takve sitne duše, a čemu..u današnjem drustvu novac je mozda ekvivalentan slobodi...no tada?patetic
amandablond is offline  
Old 25.10.2012., 23:21   #2610
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
zato jer se zaljubljuje u sultana

nije da me briga previse, al smeta mi licemjernost
pa hurem je non stop licemjerna
amandablond is offline  
Old 25.10.2012., 23:23   #2611
Ljudi, ne treba praviti pretjeranu polemiku izmedju pojedinih likova. Sada trenutno, ja ne posmatram koji mi je lik omiljen a koji ne, jer niko tamo nije savrsen, ali je cinjenica da sada Hurem postupa kao sto je postupala Mahi, mozda milion puta gore, jer ako ovo sve bude stvarno u najavi, da ce se djetetu nesto desiti, Izabeli itd, ona je monstrum.

Ponavljam zena nema opravdanje, posebno ovo za Sulejmana, to su kao sto monimalu napisa prosle i Gulfem i Mahi. Mahidevran ste bukvalno razapeli na sve strane, za ono sto je radila, a Huremka je sada kao wooow, ma dajte, ne mogu da razumijem takva misljenja, a potpuno su iste, trenutno. Hurem ce biti gora, ako se nesto desi Izabeli i djetetu.
Firuze is offline  
Old 25.10.2012., 23:30   #2612
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Uopce ne kuzim cemu uzbudjenje i bauk!
Zar nisu isto tako dovodile Mahicu pred Gulfem ili Hurem pred Mahicu?! Zasto onda ne bi smjele dovesti Bellu (ili bilo koju drugu) pred Hurku?!

Osveta zbog ovakve stvari, nove kokice u haremu?!
Ti si mi katkad bas nejasna, kontradiktorna ... Mahicu verbalno razapinjes non stop, a sad kazes da bi uradila isto - isla se svetiti jer te netko isprovocirao.

Uz to, cemu uzbudjenje na ovakav potez Valide i Hatice.. Hurka konstantno radi isto - spletkari i pravi smicalice ostalima, a za nju kazete da je to sasvim ok, cak stovise - pozeljno je - zena zna igru!
ne kuzis poantu

da, ja bi se osvetila, al sigurno ne na Mahidevranin nacin
eto npr Mahidevran je zeljela prsten koji je sultan darovao Hurem, ona je doslovno postala psihopat i pokusala je ukrasti prsten vise puta...jedan obicni prsten! sto je time dobila? a imala je Ibru i Valide na svojoj strani i sa svime time nista nije dobila! da, i Hurem je zeljela onaj lancic, al nije se sluzila Mahicinim metodama, umjesto da se zamarala time, fokusirala se na uzrok a ne na posljedice i cilj joj je ukloniti Izabelu...da, zlocka je...i?

Hurem uvijek diraju pa mora uzvratiti, Hatidze je samo postala neuroticna jer joj je ova spomenula Ibrahima i njezina zloca mi uopce ne pristaje i doima se glupom...nek "igra igru", al onda nek ima i razlog i cilj
seamisai is offline  
Old 25.10.2012., 23:32   #2613
Quote:
amandablond kaže: Pogledaj post
pa hurem je non stop licemjerna
ne u smislu da se pravi nevinasce...Hurem stvarno voli Sulju, a ova princeza ne voli Frederika jer da voli, ne bi se zaljubljivala u sultana, a radi se nekom sveticom
seamisai is offline  
Old 25.10.2012., 23:33   #2614
Quote:
amandablond kaže: Pogledaj post
pa hurem je non stop licemjerna
Istina, ona je bas licemjerna...sve radi s nekom podmuklom namjerom
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 25.10.2012., 23:36   #2615
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
ne kuzis poantu

da, ja bi se osvetila, al sigurno ne na Mahidevranin nacin
eto npr Mahidevran je zeljela prsten koji je sultan darovao Hurem, ona je doslovno postala psihopat i pokusala je ukrasti prsten vise puta...jedan obicni prsten! sto je time dobila? a imala je Ibru i Valide na svojoj strani i sa svime time nista nije dobila! da, i Hurem je zeljela onaj lancic, al nije se sluzila Mahicinim metodama, umjesto da se zamarala time, fokusirala se na uzrok a ne na posljedice i cilj joj je ukloniti Izabelu...da, zlocka je...i?

Hurem uvijek diraju pa mora uzvratiti, Hatidze je samo postala neuroticna jer joj je ova spomenula Ibrahima i njezina zloca mi uopce ne pristaje i doima se glupom...nek "igra igru", al onda nek ima i razlog i cilj
Da je mogla, Hurem bi joj istrgnula lančić. Ali nije mogla, jer zna da je veeeeelika mogućnost da Sulejman za to sazna kad vidi Izabelu. A možeš mislit kako bi Suki reagirao da sazna da je Hurem otišla k Izabeli i napala ju, prijetila joj i još joj je uzela poklon koji joj je on darovao.... Morala bi bit stvarno glupača da joj uzme lančić, iako se na njoj vidjelo da bi ga najradije uzela, jer je od početka očekivala da će ga ona dobiti.

I nije Hurem nikakva zloćka, nego zlobna gadura koja je spremna gaziti preko svih za svoju dobrobit.
Mjesečeva Kći is offline  
Old 25.10.2012., 23:37   #2616
Quote:
Mjesečeva Kći kaže: Pogledaj post
Da je mogla, Hurem bi joj istrgnula lančić. Ali nije mogla, jer zna da je veeeeelika mogućnost da Sulejman za to sazna kad vidi Izabelu. Morala bi bit stvarno glupača da joj uzme lančić, iako se na njoj vidjelo da bi ga najradije uzela, jer je od početka očekivala da će ga ona dobiti.
eivaaa...znaci zeljela je, ali nije i to je ta razlika, Mahi stalno radi nepromisljene poteze, a ova je ipak razmislila i shvatila da joj to ne bi trebalo



Quote:
Mjesečeva Kći kaže: Pogledaj post
I nije Hurem nikakva zloćka, nego zlobna gadura koja je spremna gaziti preko svih za svoju dobrobit.
a kao nitko tamo nije? lol...nabroji mi jednu osobu osim Matrakcija i Gulfem
svi imaju svoje skrivene motive, cak i mali eunusi, a kamoli ovi na visoj poziciji!

Zadnje uređivanje seamisai : 25.10.2012. at 23:44.
seamisai is offline  
Old 25.10.2012., 23:42   #2617
Quote:
seamisai kaže: Pogledaj post
eivaaa...znaci zeljela je, ali nije i to je ta razlika, Mahi stalno radi nepromisljene poteze, a ova je ipak razmislila i shvatila da joj to ne bi trebalo
A zašto nije? Zato jer se boji za vlastitu rit. Zato jer zna da bi Sulejman saznao da je napala Izabelu i ukrala joj lančić, koji joj je on osobno poklonio. I zato jer zna da se iz tog ne bi izvukla tako lako, samo da dođe Sulejmanu za stol i sjedne mu u krilo...
Mjesečeva Kći is offline  
Old 25.10.2012., 23:46   #2618
Quote:
Mjesečeva Kći kaže: Pogledaj post
A zašto nije? Zato jer se boji za vlastitu rit. Zato jer zna da bi Sulejman saznao da je napala Izabelu i ukrala joj lančić, koji joj je on osobno poklonio. I zato jer zna da se iz tog ne bi izvukla tako lako, samo da dođe Sulejmanu za stol i sjedne mu u krilo...
pa to je i dokaz da se sluzi mozgom, zna da joj ne bi odgovaralo i nije to napravila, koliko god zeljela...
evo, Mahi je znala da ce je ono s prstenom dovesti u neprilike, al nije razmisljala o posljedicama, bila je zasljepljena prstenom!
seamisai is offline  
Old 25.10.2012., 23:46   #2619
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post

Ma nije valjda!!! Kad je bila ta najava? Ja sam propustila.
odmah cim je serija zavrsila, prikazali su najavu za nedjelju..

I da slazem se sa tobom za Hurrem, znaci ona moze svakoga bockati i svakome corluciti, a njoj niko ne smije. Ja sam veceras uzivala kad je Izabela unisla na zabavu i kad je sjedila kod njih, tacnije ispred Hurrem, hihi....volim Hurrem, ali nekada pretjera.

I da, Nigar Kalfa me pocela nervirati stvarno, prije mi je bila simpa, ali sada jok. Ona bi da sjedi na dvije stolice, ili budi uz hurrem ili ibrahima, uff
__________________
* postojis...u svakom trenutku mog zivota...bez tebe...ne bih ja...bila ja... *
bebiii is offline  
Old 25.10.2012., 23:53   #2620
jedna je stvar bockati i provocirati s nekom namjerom, a druga iz dosade...ja nemam nis protiv bockanja, al je jadno da ju je bockala i pokusala praviti ljubomornom upravo Hatidze koja je olicenje ljubomore
prvo nek spasi svoj brak pa nek onda bocka okolo
seamisai is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.