Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2014., 10:35   #1
Ljenivci

Pozdrav.

Jel se ikako igdje u EU moze nabaviti ljenivac kao kucni ljubimac? jel ima neki zakon koji zabranjuje drzanje takve zivotinje?

prejaki su, al pari sa mravojedima
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 10:50   #2
Quote:
Ashkabad kaže: Pogledaj post
Pozdrav.

Jel se ikako igdje u EU moze nabaviti ljenivac kao kucni ljubimac? jel ima neki zakon koji zabranjuje drzanje takve zivotinje?

prejaki su, al pari sa mravojedima
Koliko znam za takvog ljubimca moras imat posebe dozvole i cisto sumljam da ces uspjet u tome... to je egzoticna zivotinja i tesko da ces jos uspjet stvorit idealne uvijete (zivot u krosnji) + prehranu. Znas li uopce koliko vrsta ljenjivca ima?
I ne kuzim cemu takav ljubimac? - za hvaljenje da imas jedini takvog ljubimca ili?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 11:17   #3
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Koliko znam za takvog ljubimca moras imat posebe dozvole i cisto sumljam da ces uspjet u tome... to je egzoticna zivotinja i tesko da ces jos uspjet stvorit idealne uvijete (zivot u krosnji) + prehranu. Znas li uopce koliko vrsta ljenjivca ima?
I ne kuzim cemu takav ljubimac? - za hvaljenje da imas jedini takvog ljubimca ili?
ne kuzis, kaj da ti ja radim ak ne kuzis. super mi je zivotinja i volio bih ju imati. sigurno ne za hvalisanje i takve optuzbe odbacuje s gnušanjem

i znam da ima hrpa vrsti ljenivaca, pitao sam opcenito, get off your high horse
Ashkabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 10:13   #4
To nije za kućnog ljubimca, osim ako imaš uvjete za držanje a rijteko tko ima.

Ali ako ti je do druženja s njima, preporučam Budimpeštanski zoo. Naime, tamo su u potpunoj interakciji s ljudima, dođeš igraš se sa njima i slažem se u potpunosti da su totalno cool!
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 08:18   #5
Quote:
_Mystical_ kaže: Pogledaj post
To nije za kućnog ljubimca, osim ako imaš uvjete za držanje a rijteko tko ima.

Ali ako ti je do druženja s njima, preporučam Budimpeštanski zoo. Naime, tamo su u potpunoj interakciji s ljudima, dođeš igraš se sa njima i slažem se u potpunosti da su totalno cool!
Složio bih se s Mysticalom, to nije za kućnog ljubimca. Nisam ni ja znao da ih ima u Budimpešti i jednom ću ih sigurno obići kad budem išao tamo jer i meni su prekul
Walter17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 10:57   #6
Ništa ti ne shvaćaš.
Cilj je ubaciti krupnog biljojeda koji bi popunio još jednu stepenicu. Boškarin je "primitivna" pasmina koja je savršeno sposobna preživjeti uz minimalnu pomoć u prirodi ili čak i bez nje ako se osiguraju optimalni uvjeti. Goveda u tipu boškarina su dosta dugo na ovim prostorima, tako da to nije neobično.
__________________
Unlock the key of your success by 400-101 latest braindumps and testking.By using our CISCO and examsheets The University of Tokyostudy material, you Bethune-Cookman Universityeasily pass selftestengine Corban University
tufail123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 13:39   #7
Quote:
tufail123 kaže: Pogledaj post
Ništa ti ne shvaćaš.
Cilj je ubaciti krupnog biljojeda koji bi popunio još jednu stepenicu. Boškarin je "primitivna" pasmina koja je savršeno sposobna preživjeti uz minimalnu pomoć u prirodi ili čak i bez nje ako se osiguraju optimalni uvjeti. Goveda u tipu boškarina su dosta dugo na ovim prostorima, tako da to nije neobično.
Gazda,

https://www.forum.hr/showthread.php?t=822827
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.