Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2015., 20:53   #221
Tužno, jako tužno.
Njegovoj bližoj, široj obitelji želim puno snage da prebrode ovaj teški i bolni rastanak.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 20:55   #222
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
25x kliknula za poslat komentar u tu knjigu.

ako je bio njegov izbor, ok. lastan stajl.
al ako je izbor u njegovo ime, nula, sjedi.
antilles is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:05   #223
Ne poznajem Lastana osobno, ali ostao mi je upečatljiv po plavim slovima. Izuzetno mi je žao i teško. Lastane....počivaj u miru..."za let si dušo stvorena"...
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:13   #224
Rijetko pišem, godinama svakodnevno čitam iz prikrajka i osjećam kao da vas sve znam.

Lastane, tuga pregolema
Želim ti mir, voljela bih da u drugom životu imaš sve što u ovom nisi.
Tvoja plava boja će mi i dalje biti pred očima kad budem čitala Forum.
Hvala ti na svemu.
__________________
No espere más. Aquí están. En mi corazón.

llegó 40+4
Alhambra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:13   #225
Ja sam doslovno odrasla čitajući forumske postove, iako sam tek nedavno napravila nick i ne koristim ga baš. Lastan je bio legenda ovog foruma od mog prvog posjeta. Zvalo ga se upomoć kad je trebalo uobličiti hrpu argumenata u obranu stava, i kad nitko nije znao odgovor na pitanje. Bio je doslovno najpametnija osoba za koju ja znam. Ja valjda još imam puno toga ispred sebe, ali mislim da nikad neću zaboraviti neke njegove ideje, kao ni ostali. Obrazovao nas je, doslovno, i iza sebe je ostavio ljude koji će živjeti njegove stavove, iskreno se nadam.
KiaraodManche is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:15   #226
B., naš opus je bio dugi niz godina isprepleten na raznim online mjestima, pa čak i u politici. Tvoj intelekt je bio poseban, a jezik britak. Jedan si od rijetkih koje nisam uspio zatrolati, a nije da nisam pokušavao. Teško mi je reći nešto pametno jer još uvijek nemam osjećaj da te nema. Falit ćeš, ali vjerujem da si otišao popraviti "gore" neke stvari. "Ovdje" sigurno jesi...
Sretan Ti put u vječnost.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:16   #227
Jutros kad sam pročitala naslov, prva mi je pomisao bila: "nije valjda opet neki neslani trol, nemoguće da je to istina"...
Kao neki koji tu nisu često, i ja sam više prisutna kao čitatelj, manje kao redoviti forumaš. Lastana ne pamtim toliko po plavim slovima koliko po komentarima. Iako mi je ponekad znao ići na živce, mislim da je bio osoba velikih kapacaiteta inteligencije. Jedan od onih od kojih se stvarno nešto moglo naučiti. Osim vidjeti kako netko britkošću i pameću pošalje majstorski odgovor iza ekrana. Nadam se da je sada na miru i na nekom lijepom mjestu :-)
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:17   #228
Počivaj u miru Lastane, legendo...
__________________
Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !

Zadnje uređivanje Amelie : 09.03.2015. at 22:42.
Uširo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:23   #229
Lastane počivaj u miru.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:26   #230
Pretužno. Forum neće biti isti bez njega.

RIP Lastane...
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:32   #231
RIP
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:46   #232
RIP
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:51   #233
Lastane, počivaj u miru.

Uvijek te je bilo zanimljivo za čitati. Gubitak za ovu virtualnu zajednicu je nenadoknadiv.

Iskrena sućut obitelji i prijateljima.

Nadam se da si na nekom boljem i ljepšem mjestu.

Rip
__________________
Svaki vrijedni HDZovac će širiti glas da je glasao za Možemo i da je razočaran by Prime Radiant.

Zadnje uređivanje esqella : 09.03.2015. at 22:03.
esqella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:59   #234
S obzirom na to da ne sudjelujem aktivno na forumu, moj post je suvišan. Svejedno osjećam potrebu da ti zahvalim. Tvoje plahte su me naučile više nego mnogi moji profesori. Guglajući pojmove o kojima si pisao saznala sam brdo toga. Zbog tebe kritički razmišljam.

Neizrecivo veliko hvala mudri čovječe sa interneta.
Počivao u miru dragi Lastane.
debellatrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:59   #235
Vodio sam s njim davno par žustrih rasprava (a zapravo oko bedastih tema), gdje me naživcirao toliko da sam ga poželio prebiti.

No, kako sam ga s vremenom više čitao shvatio sam da imamo jako puno zajedničkih stavova. I eto, na zadnjem tulumu forumaša ukazala mi se ta čast da sam ga imao prilike i upoznati. Doista simpatičan momak za kojeg sam pretpostavljao samo svjetlu budućnost.

Jedan od zaštitnih znakova ovog foruma, vjerovao sam i kako će ga nadživjeti, te pripovijedati kako je to bilo u ranim danima internet debata, nekim novim generacijama.

Ali čini se da stalna samo mijena jest...

Forum, a i svi mi smo izgubili puno s njegovim odlaskom.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:10   #236
Počivaj u miru Lastane.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:12   #237
Nisam ga poznavala osobno,ali sam ga rado znala čitati i diviti se koliko arogancije i pameti,stanuje u tako mladom čovjeku,od kojega se moglo puno naučiti.

Počivao u miru,Lastane

Teško je kada se ugasi mladi život...teško...
__________________
Čovjek vlada svojim riječima dok ih ne izgovori. Onda postaje njihov rob.
Fi Fi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:19   #238
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post

imam se potrebu javiti svima do kojih mi je stalo, a još su živi, da im kažem koliko mi znače. jer bude prekasno.
Tako nekako...išla sam guglati okolo da provjerim info jer sam mislila da se ljudi sa DZ zezaju na neki ludi način; da je popio ban, otputovao konačno van iz ove zemlje ili nešto slično a ne ovo, upoznali smo se na jednom manjem okupljanju ali budući da nismo bili bliski nisam ni znala da je bolestan, grozno kao i uvijek kad se desi konačni kraj a čovjek je tek kročio u zreli život kad treba najviše dati, nadam se da će prijateljima i familiji ipak nešto značiti kad vide da je mnogima bio bitan (na ovaj ili onaj način)...čudno i tužno...i pusto...pazi na sve nas i na sve svoje sa tog drugog (i nadajmo se ljepšeg) mjesta...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:53   #239
Quote:
Eurifesa kaže: Pogledaj post
Hvala Eurifesa.
__________________
Zaboraviti ne znaci:brisati iz sjecanja.Zaboraviti znaci: sjecati se bez bola.
Sorrow69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:56   #240
Može jedan prijedlog? Da se u uvodni uvodni post stave oni Anderlonovi linkovi sa svim Lastanovim postovima, da sve bude na jednom mjestu.
__________________
DeviantArt | FanFiction | MyAnimeList | Tumblr | YouTube
Marril is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:41.