Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2008., 17:34   #1
Koliko mb trosi CoD 1 po satu igranja online?

Mene bi eto to zanimalo, pa ako netko ima izracun koliko bi to bilo bio bih mu zahvalan da mi kaze. Sretna Nova Godina!!!
belaj boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2008., 18:23   #2
cod2 nekih 20-30 dakle ovo valjda nes manje od toga
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 15:43   #3
Quote:
belaj boy kaže: Pogledaj post
Mene bi eto to zanimalo, pa ako netko ima izracun koliko bi to bilo bio bih mu zahvalan da mi kaze. Sretna Nova Godina!!!
isto trose i cod 1 i cod 2 nema tu neke razlike
najvise ti ovisi o tome koliko igraca igra na serveru
ako ih ima vise onda trosi vise
a ako ih ima manje onda manje
__________________
'The art of war is simple enough. Find out where your enemy is. Get at him as soon as you can. Strike him as hard as you can, and keep moving.'
crozoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 15:50   #4
ovisi ti i na kojim detaljima igras jer ako igras na max kao ja trosi visse jer ima vise sranja za prikazati svake sekunde a tu je i broj igraca a i kolicina detalja na mapama .... ali ja se ne brinem jer imam flat
Xorantu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 23:05   #5
Quote:
Xorantu kaže: Pogledaj post
ovisi ti i na kojim detaljima igras jer ako igras na max kao ja trosi visse jer ima vise sranja za prikazati svake sekunde a tu je i broj igraca a i kolicina detalja na mapama .... ali ja se ne brinem jer imam flat
de lol
kakve veze ima potrosnja mb preko dsl-a sa rezolucijom i detaljima u igrici
ovo prvi put cujem
potrosnja ti ovisi najvise o tome koliko igraca igra,jer stalno primas podatke gdje se koji igrac nalazi na mapi i tko je ubio koga,statistiku itd...
potrosnja nema veze nikakve sa detaljima
__________________
'The art of war is simple enough. Find out where your enemy is. Get at him as soon as you can. Strike him as hard as you can, and keep moving.'
crozoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 23:19   #6
dobro, ja sam radio pokus i izracuno da otprilike trosi 15-20 mb/h, a sad me zanima jel ko drugi racuno pa koliko je njemu bilo?
belaj boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2008., 12:02   #7
Quote:
belaj boy kaže: Pogledaj post
dobro, ja sam radio pokus i izracuno da otprilike trosi 15-20 mb/h, a sad me zanima jel ko drugi racuno pa koliko je njemu bilo?
to je to, nejde preko 25 mb/h.
off topic: ak ti treba orginal cd-key rado ti prodam
rune88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 14:33   #8
Quote:
crozoki kaže: Pogledaj post
isto trose i cod 1 i cod 2 nema tu neke razlike
najvise ti ovisi o tome koliko igraca igra na serveru
ako ih ima vise onda trosi vise
a ako ih ima manje onda manje
a ak nema uopće igrača uopće ne troši.
dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 21:02   #9
crozoki , nemoj da te netko cuje , igram i igrao sam mnostvo igara online tako da mi se ne trebas javljat , znam o cemu govorim jer mislim da znam malo vise o kompovima od tebe jer nisam jucer prvi put sjeo za njega , ti imas svoju tezu ja svoju
Xorantu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 14:54   #10
Quote:
Xorantu kaže: Pogledaj post
crozoki , nemoj da te netko cuje , igram i igrao sam mnostvo igara online tako da mi se ne trebas javljat , znam o cemu govorim jer mislim da znam malo vise o kompovima od tebe jer nisam jucer prvi put sjeo za njega , ti imas svoju tezu ja svoju
de lol kakvi sve noobovi postaju na ovome forumu
to bi znacilo da ako dovoljno visoko dignes detaljeu igrici da ne bi mogao igrati preko neta jer bi potrosnja bila veca nego sto ti je brzina na net-u
lol lol lol lol lol i rofl
a to bi znacilo da sve novije trose vise jer imaju bolju grafiku
i da cod 4 trosi vise od cod 2 a to uopce nije slucaj jer trose podjednako
potrosnja mb preko interneta na ovisi o detaljima na tvom kompu
kakve to ima veze sa serverom pa ne salje tebi server grafiku nego tvoja graficka i ne obradjuje tebi server podatke nego tvoj cpu
potrosnja ovisi najvise o broju igraca
mapa je jedan koordinatni sustav sa 3 osi i ti primas podatke na kojim se koordinatama nalazi pojedini igrac u pojedinom vremenu i to je to
kakvi detalji nemoj vise nikome pricati o tome
__________________
'The art of war is simple enough. Find out where your enemy is. Get at him as soon as you can. Strike him as hard as you can, and keep moving.'
crozoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 16:25   #11
19mb,950kb,75bajtova,5bitova
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.