Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2015., 22:51   #4261
Makla sam onaj McAfee s računala što se dobije s windowsima i javilo mi je da mi je stanje računala rizično te mi se automatki uključio windows defender.. jel to ok i dovoljno? ne želim sad neke antiviruse od kojih nikakve koristi, samo štete...
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 23:10   #4262
Ako mene pitaš, ne!
__________________
Klik!
Teufel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2015., 23:27   #4263
Sto preporucas?
Objasni mi zasto ne?
__________________
Ljudi zahtijevaju slobodu govora kao zamjenu za slobodu misli koju odbijaju koristiti.
Masha19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 01:38   #4264
Quote:
JKD01 kaže: Pogledaj post
Emsisoft Online Armor

meni svi ti malo usporavaju internet vezu , pa i taj online armor, kao što sam na prethodnoj stranici već pisao o tome, isprobao sam ih sve, pc tools firewall mi se sviđa sučelje, jednostavnost, slično kao zone alarm, ali jedan i drugi mi usporavaju, evo maloprije maknuo zone alarm firewall i stranice mi lete ... sjećam se jako davno da ZA firewall nije usporavao ... a onaj comodo sve živo pita, znam da se to može posediti, ali ja se ipak vratio na windows firewall opet, a mogao bi možda staviti ponovno outpost free firewall, njega sam imao jako dugo na xp-u uz aviru ,odličan mi je bio lagan, ništa ne usporava, a tad sam imao najslabiju konfu ikad

ali dovoljno mi je i ovako avira + windows firewall + pametno surfanje + paziti što se skida i odakle se skida.

ne sjećam se kad sam zadnji put imao trojanca .. sestra je znala nekad posuđene usb stickove stavljati, ali avira sve to blokira ako bude nešto.

avira radi odlično u kombinaciji sa windows firewallom , ali ako želite uz aviru neki drugi firewall onda odite u control panel - programs, odaberete avira antivirus - change - modify i tamo maknete kvaćicu sa windows firewall pa next, zato jer kad instalirate neki drugi firewall onda će vam kad uđete u aviru biti stalno ono upozorenje da je firewall od windowsa isključen i da ga uključite, a to je zato jer će te imati drugi firewall instaliran .. a nema potrebe da su 2 uključena.

Zadnje uređivanje Stranger FX : 20.01.2015. at 01:50.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 12:46   #4265
Preko amisa sam dobio licencu za njihov sigurnosni sustav (F-secure), jel se isplati to staviti? Dosada sam imao free avast.
__________________
Izvrću istinu, ruše naše vrijednosti, napadaju naše svetinje, pa tako i pojam pravDE prisvajaju za svoju nepravdu... 11.1.2015. - Hrvati nemojte opet pogriješiti.
"U diplomaciji sam propao, što će biti s politikom - vidjet ćemo" - Zoran Milanović, predsjednik vlade Republike Hrvatske.
1.12.2013. ZA!
beli631 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 19:42   #4266
A koji je antivirus najbolji bez obzira na cijenu? Trebam na poslu staviti novi, cijena nije bitna. Po svim ljestvicama koje gledam za 2015 bitdefender je najbolji. Sto osobno ne mogu da vjerujem, imao sam ga, interfejs je katastrofa. Ne znam sta da kupimo.
dzoni dzins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 23:04   #4267
ESET NOD32. Provereno je bolji od dole navedenih (bez obzira da li su u free ili non-free):

Avira
Avast
AVG
F-Secure
Bitdefender

Zadnje uređivanje uart : 17.02.2015. at 23:16.
uart is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 23:42   #4268
Ne znam meni ESET prije kad sam god skenirao računalo i kad je pronasao zaraženi file nikad ga nije mogao izbrisat. Tak da sam ga deinstalirao, vec godinama koristim avast free sa kombinacijom Malwarebytes i nema nikakvih problema.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 23:09   #4269
Upomoć Imam očajnih problema sa kojekakvim skriptama? kako ih se riješiti?
Imam adcleaner i avg
Sadie Maywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2015., 23:52   #4270
Pa jel si pokrenuo adwcleaner?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 10:55   #4271
jesam, valjda mislilm da jesam? nisam toliko smotana ?
Sadie Maywood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 14:55   #4272
Pa jel si kliknula na scan? pa nakon toga na clean?
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 20:52   #4273
Zna li tko koliko je potrebno karma pointsa za gratis jednogodišnju licencu Avast Internet Securityja?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2015., 17:51   #4274
Može pomoć,možel mi neko dat ling za free avast i jos sta bi bilo najbolje u kombinaciji s njim.I pitanje sta je ovaj CCleaaner dal mi to treba?
Hodor Hodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 16:46   #4275
Quote:
Hodor Hodor kaže: Pogledaj post
Može pomoć,možel mi neko dat ling za free avast i jos sta bi bilo najbolje u kombinaciji s njim.I pitanje sta je ovaj CCleaaner dal mi to treba?
Samo odi na free download https://www.avast.com/en-eu/index#compare-home

Ja koristim Malware Bytes za scan, Avast za real time protection i ScriptSafe u Chromeu za blokiranje svega što mi ne paše. Svaki scan 0.

A ne znam jel ti treba CCleaner, meni ne treba trenutno. To ti je za čišćenje kompjutera od smeća koje se nakupi s vremenom.
Stabalce is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2015., 17:43   #4276
Quote:
Hodor Hodor kaže: Pogledaj post
Može pomoć,možel mi neko dat ling za free avast i jos sta bi bilo najbolje u kombinaciji s njim.I pitanje sta je ovaj CCleaaner dal mi to treba?
CCleaner je obavezan besplatan alat, i to za čiščenje i klasično pospremanje Windowsa od raznog smeča.Eto ti dolnji link, pa skini paket Portabilnih programa u kojem se nalazi i CCleaner.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=40796323&postcount=4
tirox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 00:05   #4277
ESET mi je blokiran

''maximum protection may not be ensured''

kaj da radim? idem ga nadogradit i piše da je nadograđen
to mi je neki drugi user blokirao piše

ne znam dal imam i virusa sad, a čišćenje nema smisla jer ne radi
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 14:18   #4278
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ESET mi je blokiran

''maximum protection may not be ensured''

kaj da radim? idem ga nadogradit i piše da je nadograđen
to mi je neki drugi user blokirao piše

ne znam dal imam i virusa sad, a čišćenje nema smisla jer ne radi
upozorenje može značiti da eset nije aktiviran, neispravan username i password, Real-time file system protection je na disable, isključen firewall

pošalji sliku da pogledam
dobrota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 13:24   #4279
Quote:
dobrota kaže: Pogledaj post
upozorenje može značiti da eset nije aktiviran, neispravan username i password, Real-time file system protection je na disable, isključen firewall

pošalji sliku da pogledam
nemrem sliku nikak uploadat, kaže da mi je prevelika, a smanjila sam ju maksimalno

uglavnom, piše Operating system is not up to date, please install the missing updates

problem je kaj kad odem na to neće instalirat, tj. kaže da je već instalirano, inače mi se to automatski instalira samo, no sad iskače onaj crveni oblačić stalno sa x, a ne successfully updated
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 13:52   #4280
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
nemrem sliku nikak uploadat, kaže da mi je prevelika, a smanjila sam ju maksimalno

uglavnom, piše Operating system is not up to date, please install the missing updates

problem je kaj kad odem na to neće instalirat, tj. kaže da je već instalirano, inače mi se to automatski instalira samo, no sad iskače onaj crveni oblačić stalno sa x, a ne successfully updated
probaj preko ove stranice uploadat sliku
http://www.pohrani.com/
dobrota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.