Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2020., 22:21   #1
Prijatelj, ja i dvije cure koje smo upoznali

Bok svima!
Prije jedno mjesec dana, možda malo jače (malo prije nego što je počela ova pizdarija oko koronavirusa), ja i frend bili u bircu i upoznali dvije cure.
Uglavnom, ja se bazirao na jednu zato što sam vidio da me pogledavala i bila je u početku opuštenija od druge.

Uglavnom, nisam mogao naći neku zajedničku dužinu sa njom, ali zato jesam sa njenom prijateljicom. Baš se mogla osjetiti kemija.
Čak mi je ta što sam joj prvobitno prišao rekla kako joj ta prijateljica ne može da nađe dečka (ne znam da li je trebalo to nešta da znači).

Moj frend je pričao sa tom drugom (što sam ja procijenio kemiju s njom) i drag mi je frend, znamo se 100 godina, prošli smo sve živo zajedno, ali naprosto je smotan kad se radi o curama.
Uspio ju je otjerati Čuo sam krajem uha šta su pričali i bolje da ne pričam šta je pričao Nije bio ni bezobrazan niti nešto slično, ali je lik smotan za popizdit.

Uglavnom, on je njoj uspio uzeti i broj i javio joj se preko poruke(pokazivao mi je konverzacija i ja sam bio )
Edit: Ona je odgovorila ukupno sa par riječi i poslije toga ga je počela ignorirati


E sad moje pitanje je sljedeće. Pitao sam ga da meni dadne broj da se ja probam javiti toj curi. Mislim, malo mi je bed, ali baš mi se svidjela i lijepo smo pričali
Dao mi je broj, nije problem, ali malo sam ja sada nesiguran da li se javiti ili ne, pa me zanima šta vi mislite

Imamo po 21 i 22 godine
CarKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 22:46   #2
Ako ti je dadnuo broj, svakako se javi!
Tko ne riskira, ne profitira.

Ako te blokira, barem ćeš znati na čemu si.
zlica od opanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 23:30   #3
sweet baby jesus koja zbrka

kak si ti uspio pric prvoj, osjetit kemiju s drugom, skuzit da je frend zajebo s drugom i... trebo bi radit za ciau

da si frend pomogo bi mu. ne bi ga gledo sa strane kako se ukopava i onda ko hijena zgrabio broj od cure koja ti je bila drugi izbor.

razmisli malo o svemu tome
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 23:50   #4
"da si frend pomogo bi mu."
e, znaš kak se veli ? pretpostavka je majka zajeba
malo je frendova kao ja


a i ostali dio posta ti je bezveze
CarKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2020., 23:56   #5
naravno da je tebi bezveze jer ti ne idem niz dlaku.

izlozio si svoju situaciju budi spreman i na kritiku.

osim toga nije to nikakva pretpostavka. bivanje frendom ukljucuje empatiju. sta ti je bitnije, da frend postane bolji s curama ili da ti trpas?
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 00:04   #6
liče, napadaš me bez razloga, lupaš gluposti, govoriš mi da sam apatičan, da ne volim pomagati, da sam sebičan i tako dalje.
ništa od toga nije tačno
CarKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 00:08   #7
Javi joj se.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 00:13   #8
Prijatelji dolaze i odlaze, a tebi je vrijeme za ženidbu.
Nazovi ju, lijepo sam ti rekla.
zlica od opanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 00:19   #9
Kakvog prijatelja spominjete, prijatelj je otpao u prvoj rundi, ništa između njega i cure nije ni bilo jer se curi frend nije svidio i tu je kraj te priče a autor joj se možda svidi.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 00:22   #10
Quote:
zlica od opanka kaže: Pogledaj post
Prijatelji dolaze i odlaze, a tebi je vrijeme za ženidbu.
Nazovi ju, lijepo sam ti rekla.
Aj dobro, kad insistiraš
CarKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 00:26   #11
Quote:
CarKralj kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Prije jedno mjesec dana, možda malo jače (malo prije nego što je počela ova pizdarija oko koronavirusa), ja i frend bili u bircu i upoznali dvije cure.
Uglavnom, ja se bazirao na jednu zato što sam vidio da me pogledavala i bila je u početku opuštenija od druge.

Uglavnom, nisam mogao naći neku zajedničku dužinu sa njom, ali zato jesam sa njenom prijateljicom. Baš se mogla osjetiti kemija.
Čak mi je ta što sam joj prvobitno prišao rekla kako joj ta prijateljica ne može da nađe dečka (ne znam da li je trebalo to nešta da znači).

Moj frend je pričao sa tom drugom (što sam ja procijenio kemiju s njom) i drag mi je frend, znamo se 100 godina, prošli smo sve živo zajedno, ali naprosto je smotan kad se radi o curama.
Uspio ju je otjerati Čuo sam krajem uha šta su pričali i bolje da ne pričam šta je pričao Nije bio ni bezobrazan niti nešto slično, ali je lik smotan za popizdit.

Uglavnom, on je njoj uspio uzeti i broj i javio joj se preko poruke(pokazivao mi je konverzacija i ja sam bio )
Edit: Ona je odgovorila ukupno sa par riječi i poslije toga ga je počela ignorirati


E sad moje pitanje je sljedeće. Pitao sam ga da meni dadne broj da se ja probam javiti toj curi. Mislim, malo mi je bed, ali baš mi se svidjela i lijepo smo pričali
Dao mi je broj, nije problem, ali malo sam ja sada nesiguran da li se javiti ili ne, pa me zanima šta vi mislite

Imamo po 21 i 22 godine
Jbg prika lose si ocjenija..
olujno more is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 01:49   #12
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Kakvog prijatelja spominjete, prijatelj je otpao u prvoj rundi, ništa između njega i cure nije ni bilo jer se curi frend nije svidio i tu je kraj te priče a autor joj se možda svidi.
a frend ce im bit kum na vjencanju
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 11:52   #13
Quote:
CarKralj kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Prije jedno mjesec dana, možda malo jače (malo prije nego što je počela ova pizdarija oko koronavirusa), ja i frend bili u bircu i upoznali dvije cure.
Uglavnom, ja se bazirao na jednu zato što sam vidio da me pogledavala i bila je u početku opuštenija od druge.

Uglavnom, nisam mogao naći neku zajedničku dužinu sa njom, ali zato jesam sa njenom prijateljicom. Baš se mogla osjetiti kemija.
Čak mi je ta što sam joj prvobitno prišao rekla kako joj ta prijateljica ne može da nađe dečka (ne znam da li je trebalo to nešta da znači).

Moj frend je pričao sa tom drugom (što sam ja procijenio kemiju s njom) i drag mi je frend, znamo se 100 godina, prošli smo sve živo zajedno, ali naprosto je smotan kad se radi o curama.
Uspio ju je otjerati Čuo sam krajem uha šta su pričali i bolje da ne pričam šta je pričao Nije bio ni bezobrazan niti nešto slično, ali je lik smotan za popizdit.

Uglavnom, on je njoj uspio uzeti i broj i javio joj se preko poruke(pokazivao mi je konverzacija i ja sam bio )
Edit: Ona je odgovorila ukupno sa par riječi i poslije toga ga je počela ignorirati


E sad moje pitanje je sljedeće. Pitao sam ga da meni dadne broj da se ja probam javiti toj curi. Mislim, malo mi je bed, ali baš mi se svidjela i lijepo smo pričali
Dao mi je broj, nije problem, ali malo sam ja sada nesiguran da li se javiti ili ne, pa me zanima šta vi mislite

Imamo po 21 i 22 godine
Tako se to radi
Swithin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 12:23   #14
Šta je bilo ?
Eksiloner is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2020., 13:37   #15
Ja kažem da ti frend da broj.

Činjenice si izložio, oni su pričali i nisu kliknuli sada neki drugi ima pravo upasti. Taj si nekim slučajem baš ti, prijatelj kojeg zna 100 godina pa što onda!!!

Dakle, traži broj i djeluj jer ipak si ti bolji s njom!

On će u početku biti malo sebičan po prirodi jer želi biti glavni pjetao u kokošinjcu ali zapravo on ne zna što bi sa silnim kokama. Nek bude darežljiv i otvorene ruke!
pinklion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2020., 11:26   #16
ako on nema nista protiv da joj se javis i ako ona s njim ne zeli nista....

sta mozes izgubiti ako se ne javis?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2020., 16:20   #17
Ako ti je dobar prijatelj, nemoj se javiti, ako nije , javi se. Jer necete imati isti odnos vise nikad. Razmisli realno dobro.


Ja svom najboljem prijatelju ili grupi koja spada u to nikad to ne bih napravio, to je ludost, opce ne shvacam tu situaciji, zivim, imam 29g, bio sam svugdje, nikad mi se ovo nije dogodilo.

Ethan je sve rekao, biti prijatelj je empatija i ljubav isto, velika ljubav, ne mozes nekome koga volis to raditi ,ako ste samo frendovi jer eto slucajno se znate i iz dosade se druzite, onda udri, ali niste prijatelji, pausalno to prica narod. Prijatelj je velika stvar, imam 2 najbolja prijatelja koja znam 20g, to je ogromna ljubav. Do neba. Kako bi to napravio, to je nemoguce. To nije moguce.

To je jednako kao da bratu to napravis

Politika je tu jasna realno, frend proba s nekom curom, ne ide, nece nitko od nas drugih probati s njom, niti ce biti dio naseg drustva i nasih zivota, to je tako. Nepisana pravila prijateljstva. S bivsom od frenda ne mozes nikad biti, ne mozes ni ostati frend, s onom koju on pikira ali mu ne ide, neces je ti otici bariti itd. To je jednostavno tako, to su ono pravila za prijatelje prave(toga imas par u zivotu) poznanici su druga stvar, ovo je razina brata covjece, valjda ti znas odrediti sto ste.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2020., 13:34   #18
Quote:
Eksiloner kaže: Pogledaj post
Šta je bilo ?
ništa, ja se javio i hladan tuš
jebi ga
CarKralj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2020., 14:16   #19
Probaj se javit, ali jedino i isključivo da opravdaš frenda.
Reci joj da je smotan, založi se za njega da mu da poštenu šansu.
A ti oko svoje ili sa nekom drugom.

Nju u svakom slučaju prekriži bez obzira uspio frend oko nje ili ne.
Hixo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2020., 14:31   #20
Važno je i prijateljstvo, ali koliko vidim frend se ne protivi? Pa ionako je ima šansu, nema se što ljutit. Šibni poruku, nemaš što izgubiti...
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger