Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2007., 14:34   #261
afrodita, kako izgledaju treninzi, ni cemi ici van vjerojatno negdje.
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 18:05   #262
tada-neznam kak je sad-ili je bila promocija nekog novog prozivoda neke firme,kada bi glavni representatives ili cak vlasnik firme promovirao taj novi proizvod..i naravno demonstrirao upotrebu..ili recimo fashion events,make up events...dosta glamurozno.a i naucis puno novih trikova koje prije nisi znao od proa.vrlo interesantno.mislim da i sada to rade jer sam bas bila u jednoj sephori gdje su curke pricale o nekomfashion eventu na koji moraju ici,bila je nova promocija..a znala sam i naletiti na promocije novih proizvoda nedavno,bas su u mojoj susjednoj sephori bili vlasnici benefit-branda...i onda je obicno puno rulje,free makeovers.i sta je najvaznije,kad god novi prozvod stigne,ili bilo koja promo..uvjek dobis badave kozmetiku,tj stvar koja je promovirana.fun u svakom slucaju.
a jel tako po muelleru ili limoniju? daj mi malo input u hrvatske kozmeticke ducane!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 22:24   #263
to se cini stvarno glamurozno, mi konkretno na drogeriji nemamo nikakve treninge sto je stvarno zalosno, tako da se uopce ne cudim kad citam po forumu da prodavacice nemaju pojma sta prodaju. ja ti uzmem sama pa malo potrazim na netu i informiram se za razliku od mojih kolegica koje nemaju pojma. to su uglavnom one starije. ove na parfumeriji sta rade na selektivi imaju svako malo treninge, recimo kad izade neki novi parfem imaju predavanje na kojem dobiju na poklon isti, ili recimo linija krema i sl. ali vjerujem ni priblizno principu rada limonija, jer sam cula da cure moraju dosta znat tamo.
erna12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2007., 23:01   #264
Jos vise ce valjda znati u Sephori?! To bi im bila odlicna konkurentska prednost.
Loulou is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 16:36   #265
Znači, ta Sephora bi mogla biti ostvarenje svih mojih snova? Ono - uđeš u parfumeriju, razgledavaš, nitko te ne gnjavi, ne slijedi, smiješ lijepo sve pogledati, isprobati testere i na kraju izabereš i smiješ SAM uzeti proizvod, prodavačice ti ne trebaju? I samo odeš do blagajne? Pa zar takav san postoji, je li to moguće?
Jesu li sve Sephore takve, ili postoje iznimke? Ako postoje, nadam se da naša Sephora neće biti među njima...
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 16:47   #266
mislim da mozes sve osim ovoga zadnjega tj.da sam uzmes proizvod( to se tice sminke i krema samo nekih ,ne svih).zato postoje testeri,vidis,probas i onda pitas prodavaca da ti to da..kada bi svi tako uzimali mislim da bi nastao kaos..a i opet moras robu zastititi od kradje..
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 16:58   #267
Quote:
Sugarplum Fairy kaže: Pogledaj post
Znači, ta Sephora bi mogla biti ostvarenje svih mojih snova? Ono - uđeš u parfumeriju, razgledavaš, nitko te ne gnjavi, ne slijedi, smiješ lijepo sve pogledati, isprobati testere i na kraju izabereš i smiješ SAM uzeti proizvod, prodavačice ti ne trebaju? I samo odeš do blagajne? Pa zar takav san postoji, je li to moguće?
Jesu li sve Sephore takve, ili postoje iznimke? Ako postoje, nadam se da naša Sephora neće biti među njima...
u usa je tocno tako.a nadam se da ce tako biti i u zg.u usa nema iznimaka..imas ti cure koje stoje okolo ako zatrebas njihovu pmoc ili te pitaju tu pa tam kako da ti pomognu ali ne napastuju te i ne sljede.e sad..mozda ce u zagrebu biti drugacije..sve ovisi o mentalitetu ljudi.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 17:02   #268
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
mislim da mozes sve osim ovoga zadnjega tj.da sam uzmes proizvod( to se tice sminke i krema samo nekih ,ne svih).zato postoje testeri,vidis,probas i onda pitas prodavaca da ti to da..kada bi svi tako uzimali mislim da bi nastao kaos..a i opet moras robu zastititi od kradje..

ne,tester je prvi,prozivodi su poredani za njim.i uzmes sve sam.od najeftinijih-10$ do najskupljega-200$..ali opet kazem tako je u usa.no nadajmo se da ce tako biti i u hr.pa niste vidle sliku od sephore iz nutra...sve to sam uzimas,mazes se..imas na svakom cosku vatice za ciscenje,alkohol,make up remover,za ruz nanasati kefice,za oci one aplikatore..za maskaru aplikatore...(Ono-jedna uporaba pa bacis)...spigle..namazes se ako oces cjela i ne kupis nista ako neces...i namirises...niko ti ne bira osim ako ne trazis..ili ako ne vidis proizvod iza testera onda pitras da l ima..al ja ni to..ja si sama otprem ladicu dole i prekopam.super je..odavno vam to tuvim u glavu da je steta da zg nema sephoru-to je fakat najbolji kozm. ducan.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 17:05   #269
evo mali dio sa prep kozm.
http://images.google.com/imgres?imgu...US209%26sa%3DN
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 17:07   #270
ili
http://www.geocities.com/morganr_200...ora-inside.jpg

sve ovo iz su kaj kupis,sam uzmes i stavis u kosaricu..a samo jedan ruz recimo napred je tester.

http://www.flickr.com/photos/kathlee...ent/437084114/

sam odaberes cetkicu i stavis u kosaru

http://www.flickr.com/photos/kathlee...ent/437087233/
lijepo vidljivi tester(urban decay usput receno)..isto zapakirano-iza njih!

http://www.flickr.com/photos/kathlee...ent/437081016/
bourjois dept

sugar
http://www.flickr.com/photos/kathlee...ent/437085893/

http://www.flickr.com/photos/kathlee...ent/437082072/
bare essent brand-sve za isporbavanje i iza za kosaricu!

evo i ovo je moja sephora,odma do mog posla u kojoj sam svaki dan-dva kata
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 17:46   #271
Po mojem skromnom mišljenju Zagreb ima jako dobrih parfumerija, a i sasvim solidnog osoblja koje ti zna pojasnit neke stvari (naravno ima cura koje blage veze nemaju i koje bi ja mogla puno toga podučiti samo na osnovu onog kaj sam pročitala na internetu i sl. - ali, da ne bude zabune, takvih možeš naći i u Parizu i svagdje širom svijeta)...
I u svijetu ima razlika od Sephore do Sephore, vidjet ćemo kakva će biti naša...

Obišla sam mnoge Sephore u Francuskoj, ne samo u Parizu nego i u ostalim gradovima...Ona u Parizu na Champs Elyseesu (glavna, najveća) je, po mojem mišljenju, zadnjih godina dosta propala (prvi put sam u njoj bila 95., a zadnji put sad za Božić)....postala je ko magazin, dosta 'hektična', jer svi turisti ko ludi kupuju u njoj, stalno je užasna gužva i sve je raskupusano... Osoblje zna biti dosta dosadno, što prije 5-6 ili 10 godina nije bio slučaj, sve je bilo urednije i nekako puno dostojanstvenije....

U Parizu ima Sephora koje su totalno bez veze, osoblje će te doduše ostavit na miru, ali su slabi s testerima, proizvodima, a ako nešto i pitaš skužiš da cura koja tam radi nema blage veze, kao da je pala s Marsa... Sad mi je najdraža Sephora tamo na Rue Rivoli, mislim da je to i jedna od najnovijih...relativno velika, ali ne prevelika...Osoblje prilično OK i ljubazno, ali nenametljivo...Još uvijek je sve uredno i ne izgleda ko magazin...Tiho je, ima više prostora i nije takva gužva i ludilo ko na Champs Elyseesu...

U Strasbourgu, kad sam prije nekoliko god., na jednom služb. putu ugledala Sephoru, uletila sam sva sretna u nju, kao "vauuu, evo i tu Sephore!", a ono - katastrofa...svaka zagrebačka parfumerija je bolja od nje...U Strasbourgu je to živi magazin, sve natrpano, za gomilu parfema izašlih prije više od godinu dana ženske nisu ni čule (nevjerojatno, ali istinito), uski prostor, guraš se, a davi te cura koja ti nikak ne može pomoć, samo ja njoj mogu pomoć...i onda vidite da naše cure po parfumerijama u Zagrebu uopće nisu loše...

Inače sam dosta putovala (a ja nisam baš više curka ko većina vas tu na forumu, tako da imam više iskustva i godinica iza sebe), i mogu vam reći samo da je prije desetak godina otići van i ući u neku parfumeriju, recimo u Parizu, za mene bilo "vauuu"...bilo je svega čega tu ni slučajno nije bilo (tada ovdje nije bilo ni testera za parfeme, koliko se sjećam)...izbor robe, blještavilo, obilje...ali sad to više nije tako...sada mi ovdje imamo dosta toga, osoblje je sasvim solidno, ne zavaravajte se da je vani puno bolje (nedavno sam bila u Berlinu, i u boljim parfumerijama u cetru grada su prodavačice bile IZUZETNO neobaviještene, tu negdje pet puta ispod ranga zagrebačkih prodavačica)...

I na kraju - zaključak: teško da više "padam u nesvjest" kad ulazim u Sephoru u Parizu....
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:03   #272
joj samo da ekipa se ne ponasa kao u dm-u..prste gura u prave proizvode,ignorira testere...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:14   #273
ja neznam za sephore u evropi..u ni jednoj nisam bila..ali americke su jako lijepe,velike vecinom i ni malo raskupusane...a prosla sam ih od calif do ny i izmedu. jest da u gradu u kome ih ima vise,postoje vece i manje.sa vise ljudi i sa manje ljudi...ova moja sa slike,je lijepa...nije najljepsa u koj sam bila ali je velika i pod nosom mi...limoni je prema svakoj u kojoj sam bila majusan zapravo...ili martimex..malecki malecki...ali kao prostor su lijepi,ne mogu reci da ne.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:16   #274
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
joj samo da ekipa se ne ponasa kao u dm-u..prste gura u prave proizvode,ignorira testere...
a jebiga,zato rekoh to je nas mentalitet!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:49   #275
Pa nitko te niti ne dira u Mulleru u City Center One. Sama gledam, isprobavam, uzmem i odem do blagajne. San snova.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 18:53   #276
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Pa nitko te niti ne dira u Mulleru u City Center One. Sama gledam, isprobavam, uzmem i odem do blagajne. San snova.
Točno.
__________________
faraway paradise
Tiare Flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:34   #277
upravo se vratih iz moje sephore(sa slikice),lepo sam se namazala...tj bila sam namazana ali sam boju ruza promjenila...i dodala jos malo tamno zelenog sjenila i neki brozner za tjelo probala...koji tak super mirisi po kokosu(od too faced)malo prosvrljala okolo da vidim kaj ima novoga..i bila sam nutra oko 15 min..dvoje mi je prislo samo-jedan me pitao dali imam pitanja u vezi tog bronzera i jedna zenska mi je samo rekla da imam' amazing eye make up na sebi'..nije me cak ni pitala jel trebam pomoc...samo je otisla dalje..a ja sam se muljala sa tamno zelenom koju cu sada staviti na listu.super je kaj mozes probati sve i onda odluciti...niko te ne sputava
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 19:48   #278
neznam...mene su pomalo maltretirali u limoniju,al i u muelleru-ta stara koju sam opisala.sta koza ima nositi stvari na mjesto ako ih ja namjeravam kupiti..pa sam ih stavila na momenat na policu do sebe da isprobam bronzer???i onda me sa cudenjem gleda kad ju pitam zasto mi je odnesla stvari..umjesto da pita prvo dal je to moje...koja koza stara.fala bogu da je vise nema.i ne samo to..nego se ponudila za pomoc,pa onda sam ju zagnjavila da mi otvori ladicu par puta jer je bilo 5 bronzera koje sam htjela probati..pa vec zdihavlje,kao..kolko cu jos dugo odlucivati..ma zajebi to.
samo...spustim ja to odma na zemlju.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 20:03   #279
Pariška Sephora na Champs Elyseesu.

http://i170.photobucket.com/albums/u...fc702b5c_o.jpg
http://i170.photobucket.com/albums/u...7d09657e_b.jpg

ovo je zbilja ogromno, ja bi se tu pogubila

Barcelona

http://i170.photobucket.com/albums/u.../barcelona.jpg
http://i170.photobucket.com/albums/u...99b1ec1a_b.jpg

ne izgleda ništa manja od Pariza
riminare is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2007., 22:38   #280
Quote:
riminare kaže: Pogledaj post
ova moja na 34 ul je tak ko pariska na slici samo jos ima L i na dva kata,kaj bi tek tamo?



mislim da je ta najveca u ny..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.