Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2003., 00:10   #1
Masna kosa

upotrebljava to netko od vas????pony tails,falls..ja da kadkada,imam par repova..obicno za izlazak,kad vise neznam kaj bi sa sobom..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 01:16   #2
Re: UMETCI/hairpieces

Quote:
AFRODITA69 kaže:
upotrebljava to netko od vas????pony tails,falls..ja da kadkada,imam par repova..obicno za izlazak,kad vise neznam kaj bi sa sobom..

Pa ženska glavo, to se upotrebljavalo u antici, sad je moderno doba


"Roman women often dyed their hair, usually golden-red. They used false hairpieces to make their hair thicker or longer. "
__________________

Open your mind
freedom's a state
GothicA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 01:32   #3
moze biti ali ovde kod mene to je in vec godinama samo kaj se do sada tajilo...pa je izgledalo kako sve estradne zvjezde imaju bogom danu kosu...a ono-umetci!ja nisam misla na umetke koji se ljepe nego sa kopcom ko clip,koji metnes i skines kad se sjetis...nebi si nikad lemila nis po kosi...sto u tvom svjetu -modernom-upotrebljavaju oni koji iz kratke rjetke kose hoceju za izlazak imati nesto duze????
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 02:04   #4
ti si ženo totalno neki smiješni lik
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 04:26   #5
a zasto???ako se smije pitati...zbog toga jer ti ne ides za modom ili
mislis na avatar???taj sam izabrala jer odlicno reprezentira mene,samo animirano.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 05:55   #6
To zene i u Londonu masovno furaju, al se meni to ne svidja jer cesto bude ocajno napravljeno i iz aviona se vidi da su umeci.
Ekstenzije su mi isto ocajne.
Pogledajte samo Victoriu Beckham....
Ona zivi u zabludi da izgleda raskosno s tom kosom, meni pak ne izlazi iz glave da je to necija osisana kosa na njoj.
Sinteticka kosa isto katastrofalno izgleda. Kako god okrenes meni se ne svidja.
Al uza sve to, da imam tanku kosu i ja bi ih stavila.
Pamela Anderson ima ekstenzije i umetke i stavrno joj kosa izgleda bujnije.
(prirodno ima prilicno tanku i rijetku kosu).
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 11:11   #7
Talking

Ja bi htjela imat periku, tak da kad mi se ne da radit frizuru da sam stavim nju i da imam savrsenu zurku za ni 5 minuta.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 15:22   #8
Re: UMETCI/hairpieces

Quote:
AFRODITA69 kaže:
upotrebljava to netko od vas????pony tails,falls..ja da kadkada,imam par repova..obicno za izlazak,kad vise neznam kaj bi sa sobom..
Ja ih imam - repice; pletenicicee i sl... al uglavnom za blesiranje za po doma i tak... Imam i periku plavu (paz flizura) iz doba dok sam imala kratku; kratku kosu...

Simpa stvari; ali za zeku...

Btw. Kiki je rekla nesto o kvaliteti - ima raznih - ja imam jedan repic koji izgleda jako; jako prirodno (ali je i kostao jako; jako puno)... Naravno da ih ima i katastrofalnih (npr. moja plava perika je nesto losije kvalitete i lako se skuzi da je perika)...

Btw. najbolje stvari tog tipa sam vidjela u Parizu ali su kostale (cca. 500 Eura za repic) - nema sanse da netko skuzi da je umjetni.
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 16:49   #9
Imam ja jednu periku koja je kostala £70, ali jebes kad ja znam da je perika.
To je OK za ludiranje i blesiranje, al definitvno ne za svaki dan.
Da je ne znam kako dobra kvaliteta, ja uvijek skuzim da je perika ili umetak.
Pa pogledajte samo onu sonjavu Victoriu...sigurna sam da ona ne kupuje znj kvalitetu, a opet joj se iz aviona vidi da to nije njena kosa.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2003., 23:52   #10
da ima ih ocajnih,kaj zbilja djeluju jeftino...ali ima ih i ok tj ko prava kosa.neznam zakaj ali perike mi se nikak ne dopadaju-to ,em ti je vruce za glavu,em izgleda umjetno...ali rep,ili nesto manje gdje se ipak vidi i voja kosa mi je cisto ok.ali ja ipak najvise volim braids!!!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2003., 05:13   #11
A ti braids ekstenizras po cijeloj glavi ili ih samo dodas repicu ili kaj?
Ja i umetke uvijek kuzim.
Cak i ako su dobri. Vjeruj mi. Znam ja.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2003., 06:28   #12
Tu jako puno crnkinja ima one dugacke pletenice,koje se upletu u njihovu kratku kosu,i izgledaju totalno prirodno.Barem meni.gotovo sve glumice i pjevacice ih koristei jako cesto se uopce ne kuzi.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2003., 14:06   #13
Je Kiki ima pravo,na Victoriji B. se stvarno vidi...
Nekako joj kosa stoji ,ne leprsa kao prirodna.
A i imala je slabu kosu kad bi je vidila na fotografijama...
Inace,na nekim se i ne primjeti.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2003., 16:27   #14
Sorry, al kako to na crnikinjama moze izgledat prirodno.
Pa SVE crnkinje imaju afro kosu koja raste prema gore i jako je wiry.
Cim vidis crnkinju s dugom kosom (bilo da su pletenice, bilo da je ravna kosa ili nesto drugo), odmah znas da su ekstenzije jer njihova prirodna kosa jednostavno nije takva.
Druga stvar je to kaj one stvarno puno polazu u izgled svoje kose i frizure i gotovo sve (ja bi rekla 99%) imaju ekstenzije.
Zato nam se valjda i cini prirodno na njima.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2003., 22:56   #15
za kiki-evo rita ti je odgovorila za kak se spleteju pletenice...mozes imati
jako kratku kosu i onda uzmes ekstenciju kolko dugu oces i to cvrsto upletes sa svojom kosom i ne kuzi se nis..jednostavno se ne vidi..medutim svi mi znamo da crnkinje nemaj duge kose pa znas da je umjetno ali ako imas dugu kosu-bjelacku-ne kuzi se...ma je kuzi sa rep ili slicno ali bit je u tome da je to danas tako popularno da nema veze dal se kuzi..znaju svi da se to fura...nekad je to bilo samo za celavce...pa si znal-e,vis ova je celava zato fura umjetnu kosu...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 19:33   #16
kronicno masna kosa

ej...

imam jako jako masnu kosu koja ne moze izdrzat ni 24h normalna...perem ju svaki drugi dan zato jer nije zdravo prat ju svaki dan...

koristim garnier fructis za normalnu kosu koja se brzo masti...

i ak itko ima kakav savjet (za shampon il sta ja znam sta) pliz...jer me stvarno zivcira ovako masna.....

HELP!!!
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 20:51   #17
probaj u ljekarni( ako si isprobala ponudu po duckasim)

kae s niveom?si probala,,meni ti je ona recimo super pomogla-onaj za peruth

imas u ljekarnama veliki asortiman,,ja se ful i to ne sam one neke sklepane biljne kajjaznam kakve u staklenim bocicama,,snimi dal aven ima (nisam sigurna vise)
loler is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2004., 21:16   #18
tenjks....

nisam probala niveu.. (za perut sam koristila head and shoulders i dok sam ga koristila nestala je peruth pa....)

da...razmisljala sam o ljekarni..al zivim u manjem gradu i samim tim u slabije opremljenoj ljekarni...al budem probala...

anyone else??? with some clever advice??
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 03:24   #19
Quote:
Hedonism_Girl kaže:
tenjks....

nisam probala niveu.. (za perut sam koristila head and shoulders i dok sam ga koristila nestala je peruth pa....)

da...razmisljala sam o ljekarni..al zivim u manjem gradu i samim tim u slabije opremljenoj ljekarni...al budem probala...

anyone else??? with some clever advice??
I ja imam problem sa masnom kosom (moram svaki dan prat). Meni pomaže (malo) kad operem glavu u hladnoj vodi.

To je sve kaj ti mogu preporučit. Nažalost.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2004., 22:25   #20
tenjks...

ne znam...ludim vec....a kako god smanjujem period izmedju dva pranja tako se smanjuje i period njene normale odnosno bezmasnosti....
__________________
it's not like you're gonna track me down, right?
Hedonism_Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.