Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2008., 13:29   #1
Vjenčanice za trudnice

Halo!
Molim Vas ako ima koja iskustva sa vjencanjem u trudnoci,da mi pomogne.Trazim vjencanicu U Splitu a sve mi se cini,da cu ostati bez nje,jer nitko to nema,i ako ima koja neki savjet sto da obucem?
Zahvaljujem na pomoci. Alexeja
alexeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 13:35   #2
pa jesi li probala proguglati. Ja ti nažalost zaista ne znam što reći jer nisam bila u toj situaciji.

A čuj ako ne možeš stati i naći adekvatnu vjenčanicu, pa udaj se bez nje...nemoj se patiti i nemoj stiskati trbuh u onu koja ti nije komotna.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 13:42   #3
a koliko si trudna? Jesi probala u glamour spose, ja sam tamo sebi našla vjenčanicu bez problema, cure su super, nać će ti sigurno nešto!
Cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 13:42   #4
Quote:
alexeja kaže: Pogledaj post
Halo!
Molim Vas ako ima koja iskustva sa vjencanjem u trudnoci,da mi pomogne.Trazim vjencanicu U Splitu a sve mi se cini,da cu ostati bez nje,jer nitko to nema,i ako ima koja neki savjet sto da obucem?
Zahvaljujem na pomoci. Alexeja
jesi gledala u rk. dobri, jel se zove sposa dućan... uglavnom jedini dućan vjenčanica u rk Dobri...oni ih i iznajmljuju koliko znam, valjda imaju i trudničkih! A ako slučajno nema imaš tamo jedan dućan trudničke robe Mama Sara se zove, na istom su katu, drugom točnije...pa da pitaš ženu koja radi da te uputi, sigurno će znat!
a imaš i na e bayu toga ako si vješta u on-line shopingu...upiši wedding gown ili wedding dress u tražilicu...sretno
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 13:46   #5
Ja sam ti isto iz St-a i trebam se trudna udati! Al ja neću u vjenčanici, radije ću dati sašiti haljinu. Ako imaš dobru šalturicu, daj sašiti neku lijepu haljinu! Mislim da bi te došlo i jeftinije nego unajmljivanje vjenčanice! Evo ja npr. planiram ići po dućanima ukrasti par ideja i prolistat ću par časopisa! Već imam neke zamisli! Npr. jako mi se svidjela haljine od Jelene Veljače na onom story partyiju!
Tučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 13:56   #6
Ja sam ju trudna pronašla u salonu galić a neznan zašto ti je to problem, nije ih po splitu teško pronać, probavala sam jednu u la prela mislin da se zove to je tamo priko puta narodnih novina pa malo ispod, neznan kako objasniti. Vidiš meni su one u spose, robna kuća dobri bile strašno neljubazne, valjda san naletila na neljubaznu. Al su mi Galići super i znaju svoj posal šta je je.
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 14:43   #7
ja sam se udala u 6.mj trudnoce i bila sam stvarno huge

šivala sam vjenčanicu tu u zg u jednom salonu vjenčanica. jako sam zadovoljna šivanjem i cijenom, ako hoces javi se na pm tj posalji mail pa ti mailam koju sliku, mozda dobiješ ideju.

ne brini, ja sam isto mislila da necu nac vjenčanicu, na kraju se svima svidjela, a bila je skroz jednostavna. i najbitnije - krojena po mjeri
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 16:02   #8
Ja sam sebi sila vjencanicu,tj.krojac je ,bila sam kraj 8og mjeseca trudnoce!I bila je roza,ma preljepa je bila!Nisam si mogla nac ovako nista a i uzasno je sve bilo skupo!A i ova je sivana po mjeri i bas je ljepo stajala!
Nemam niti jednu sliku na kompu da ti pokazem!Mozda bi ti se svidio kroj!?
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 16:34   #9
Meni su prekrasne dvije vjenčanice od pronoviasa za trudnice (ne nužno):
Nares
Heraldo - ova je iz nove kolekcije za 2009. pa ne znam dal ih već imaju....
kayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 16:36   #10
ja sam se udavala u 9.mjesecu trudnoce. kupila sam haljinu full jeftinu u peek & co,ne znam dali ima u St. Nije vjencanica ali joj jako slici.
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 17:09   #11
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
ja sam se udavala u 9.mjesecu trudnoce. kupila sam haljinu full jeftinu u peek & co,ne znam dali ima u St. Nije vjencanica ali joj jako slici.
U draga pa kolisna si ti bila onda u 9 tom mjesecu trudnoce?!Ja nisam nigdje mogla nac haljinu da mi moze i da je ljepa!Al ja sam bila ogromna!
A sivanje sam platila 800 kn
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 17:23   #12
meni je haljina bila 300 i nes kn imas ju na pp za koju min
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 19:28   #13
Quote:
lopticica kaže: Pogledaj post
meni je haljina bila 300 i nes kn imas ju na pp za koju min
Ljepa je haljinica i ti nisi ko tenk(ko ja sto sam bila)
Imas i ti moju na pp
Nemoj se prepast-to sam ja ,bila u 9tom mjesecu trudnoce

Sad kad sam gledala slike sam se podsjetila kolika sam ogromna bila!
Ko kit ili tuljan
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 19:47   #14
ja sam se udala trudna i šila sam haljinu , jednostavan kroj i lijepo mi je stomak sakrila, bila sam u 5 mj trudnoće ali tokom cijele trudnoće imam veeeliki stomak, natprosjećan i sitna sam...kažu da se jedva vidilo da sam trudna...ako hoćeš pošalji mi mail pa ću ti poslati slike
__________________
BUBIC
Baš kad odlučim spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
16.12. stigla Iva :)
BUBI* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:57   #15
...jao, pa bar danas ima prekrasnih "trudničkih" haljina...nose ih i žene koje nisu trudne...skoro u svakom salonu ili butiku ćeš pronaći neke lepršave haljine sječene ispod grudi, a dole se šire, svakakvih modela i materijala..i ne izgledaju uopće babski...a problem je još manji budući da ne mora bit bijela
__________________
trebam novo telo
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:55   #16
evo ti moje haljine u potpisu, moj nick ti je lozinka
__________________
BUBIC
Baš kad odlučim spojiti kraj s krajem, netko pomakne krajeve!
16.12. stigla Iva :)
BUBI* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 00:47   #17
Evo ja sam se udala početkom 6-tog mjeseca trudnoće...i imala sam istu haljinu koju sam kaparala prije trudnoće...tete u dućanu su odlučile da će mi ju proširiti koliko treba...nije široki model, al mislim da sam ipak ok izgledala....pogledaj malo po salonima, možda su ti voljni proširiti ako ne staneš u ono što ti se sviđaili sašij



da ne misliš, daleko sam ja od mršavice
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 11:42   #18
Quote:
BUBI* kaže: Pogledaj post
evo ti moje haljine u potpisu, moj nick ti je lozinka
BUBI* ljepa ti je haljina bas!
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 13:08   #19
Ovo sam ja krajem šestog mj.trudnoće.I nije mi trbuh bio mali već je kroj haljine bio dobar pa ga je vizualno smanjio. Haljina se veže duž cijelih leđa tako da sam si sama stegnula koliko mi je pasalo.



Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2008., 12:41   #20
Quote:
kayah kaže: Pogledaj post
Meni su prekrasne dvije vjenčanice od pronoviasa za trudnice (ne nužno):
Nares
Heraldo - ova je iz nove kolekcije za 2009. pa ne znam dal ih već imaju....
Curke, znam da je ovo već staro, ali za nove sure koje će se eventualno zanimati - Heraldo od Pronoviasa definitivno nije za trudnice - ona ima (čvrsti) korzet ispod! (mada se tako ne čini)
Nenuphar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.