Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2006., 20:29   #1
Idealno vjenčanje

da imate novaca ko u priči kako bi izgledalo vaše vjenčanje?
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 20:35   #2
hm..mislim da i da imam novaca ko u prici da se nikad ne bi razbacivala...al vjerojatno mi ne bi tesko padalo dati nekoliko tisuca kuna za cvijece ili tako nesto...lakse bi mi padali troskovi. ali definitivno se razbacivala ne bi. dakle mislim da se ne bi puno razlikovalo od ovog kojeg imam u subotu! imam super vjencanicu, super haljinu, super cvijece...sve sto sam htjela. jedino da imam novaca ko u prici ne bi morala radit tjedan prije svadbe pa bi bila bolje volje...
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 21:23   #3
mislim da bi se vjerojatno vjencala u vili sa bazenom iznad mora, bilo bi puno vise svijeca i cvijeca i jazz band bi bio postavljen na prozirnoj pozornici povrh tog bazena.....takvo sam vjencanje vidjela u americi i fakat je bilo nesto nezaboravno! te bi unajmila jonathana canlasa da mi radi fotke...naravno, puno bi vise paznje posvetila posebnoj rasvjeti. ovako mi je frend light designer pomogao, ali nije bilo spektakularno koliko je moglo biti....no bilo je sve u svemu fino
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 00:02   #4
u biti, inicijalno mi je velika zelja bila udati se na krovu nekog starog skladiosta, a onda u nekom loftu na manhattanu npr. napraviti tulum)
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 00:11   #5
izgledalo bi isto.. vjencanje na plazi u zalazak sunca, vecera s roditeljima i kumovima, mjesec dana nakon festa sa svim prijateljima do jutra, sve najjednostavnije... dobar DJ i ples do jutra
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 00:30   #6
Sve nekako kako si i sad polako planiram.. osim sto bih si dofurala Stinga da mi pjeva.. a vjerojatno i Natali Dizdar
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:01   #7
Da imam novaca, organizirala bih svadbu na otvorenom..onak u suton..kada sunce vec zalazi..okolo baklje gore..ja u bijeloj leprsavoj haljinici, on isto onak u leprsavim hlacama i kosulji..svira svadbeni mars..mene tata vodi do oltara..okolo nas nama dragi ljudi bez suvisnih rodjaka i poznanika..kasniji pir bi bio stvarno nesto special.uredila bih sator ili sto vec u morskim tonovima..plavo bijelo bi sve bilo..svirali bi nam jole, klapa i tamburasi..i znam da bih se osjecala kao princeza
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:01   #8
hm...ja bi napravila feštu na plaži uz gradele, i janjetinu, razne salatice, i casual atmosferu...voljela bi da mi svira neki band koji svira sve i svasta od jazza, bluesa, rocka, sambe, cha cha, funka itd....i da smo svi ugodno odijeveni, pijemo neke koktele, i plesemo, smijemo se, i zabavljamo najmanje 2 dana
Doduse to i je bila ideja za svadbu pošto imam kuću na moru, ali glavni razlog je vrijeme....jer ne mozes predvidjeti kakvo ce vrijeme biti...
DiscoKoogla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:21   #9
Quote:
frenchkiss kaže:
da imate novaca ko u priči kako bi izgledalo vaše vjenčanje?
Kakvo je i bilo, ali na plazi na vlastitom otoku negdje u Pacifiku ili u vlastitoj dvorskoj kapelici...
Nisam jos odlucila.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 12:41   #10
Quote:
molly* kaže:
hm..mislim da i da imam novaca ko u prici da se nikad ne bi razbacivala...al vjerojatno mi ne bi tesko padalo dati nekoliko tisuca kuna za cvijece ili tako nesto...lakse bi mi padali troskovi. ali definitivno se razbacivala ne bi. dakle mislim da se ne bi puno razlikovalo od ovog kojeg imam u subotu! imam super vjencanicu, super haljinu, super cvijece...sve sto sam htjela. jedino da imam novaca ko u prici ne bi morala radit tjedan prije svadbe pa bi bila bolje volje...
ovo potpisujem samo sto se ne udajem sad u subotu i sto jos nisam sve organizirala al se slazem..
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2006., 14:36   #11
Iste osobe, isti dogadjaj, u crkvi, a sve ostalo su sitnice!!
Ja sam presretna sa svojim vjencanjem
Oboje smo
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 21:50   #12
ludi tutlum na pješćanoj plaži, svira Gibonni, ja u lepršavoj ljetnoj haljinici i bosa, cvijeće posvuda i to je iglavnom to...ah, da, možda 50 ljudi, to je dovoljno, a kad nam dosade, bijeg u prvu bračnu noć u avionu prema nekom pacifičkom otočiću..
ah, snovi
dolcezza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 13:23   #13
Evo nešto ovako:
Plaža ili obala jezera, najuži krug rodbine i naj prijatelja (to bu i bilo cc ljudi 50)
Svadba u kasno popodne na obali sa pogledom na vodu. Prvi ples u zalasku sunca. Sve na otvorenom bez šatora samo bijeli okrugli stolovi i stolice, bijelo cvijeće, svijeće i baklje kao jedina rasvjeta osim mjeseca... neka lagana muzika za zagrijavanje i onda tulum do jutra!
Pred jutro kad izlazi sunce kupanje (u moru ili jezeru) a onda Dubai ili neko egzotično mjesto sa puno bijelog pjeska i kristalno čiste vode, palmicama, i samo dragi i ja...:
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 16:55   #14
ja bih imala sve isto jer sam sve zelje implementirala u organizaciju vjencanja i sve ce bit prema nasim zeljama.

Jedino da imam jaaako puno nofaca organizirala bih svake godine reprizu vjencanja za godisnjicu ,ali bih mozda uvijek imala nesto drugacije
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 18:51   #15
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Evo nešto ovako:
Plaža ili obala jezera, najuži krug rodbine i naj prijatelja (to bu i bilo cc ljudi 50)
Svadba u kasno popodne na obali sa pogledom na vodu. Prvi ples u zalasku sunca. Sve na otvorenom bez šatora samo bijeli okrugli stolovi i stolice, bijelo cvijeće, svijeće i baklje kao jedina rasvjeta osim mjeseca... neka lagana muzika za zagrijavanje i onda tulum do jutra!
Pred jutro kad izlazi sunce kupanje (u moru ili jezeru) a onda Dubai ili neko egzotično mjesto sa puno bijelog pjeska i kristalno čiste vode, palmicama, i samo dragi i ja...:
Ovo mi se sviđa i vidim bilo je davno napisano,pa me zanima jel se curama njihova želja ispunila?!
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 18:53   #16
anino vjenčanje još očekujemo, a kako se čini, nije daleko od toga :klap:
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 19:00   #17
btw.

ja bih da imam toliko love iznajmila dio jednog engleskog parka u kojem smo bili, s rječicom, mostićima i divnim srednjovjekovnim dvorcem u pozadini masu spomenika uokolo...prekrasno mjesto.
sve bi bilo prepuno cvijeća...svih vrsta. onako, malo divlje. sa stabala bi visili bijeli lampioni, svjećice...vjenčali bi se pod improviziranim oltarom...uz vlastite zavjete. imali bi apocalypticu da nam svira u početku i neki dobar bend kasnije...
hrana bi se spremala na licu mjesta ali u obliku malih zalogaja, onako ko nabodeno na koktel štapiće...svaki gost dobio bi jednokratnu kameru i mali poklon za uspomenu. na ulazu bi bio veliki natpis "once upon a time..." a na izlazu "and they lived happily ever after."
pili bi šampanjac, dobra vina i za one koji ne piju, razni kokteli od friškog voća. voće bi bilo i u veliki širokim vazama, puno šumskog voća....labudovi dođu uz rječicu...
bend bi svirao evergreene....what a wonderful world.

uglavnom, bajkovito...jer je i naša priča, ponekad mi se čini, takva.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 22:57   #18
a ja bi zajedno sa svojima njih 100 tinjak otišla u Rim i svi bi bili u istom hotelu i vjenčali bi se u crkvi Sv.Marka i ja bi bila jako sretna.
Ovako ću se vinčati u dalmatinskoj zagori i mislim kako ću biti jako sritna.
__________________
bez živciranja molim
ardnas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 11:17   #19
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
Ovo mi se sviđa i vidim bilo je davno napisano,pa me zanima jel se curama njihova želja ispunila?!
Pa ako dragi Bog da lijepo vrijeme taj dan i par dana prije onda će se moja želja skoro 100% ostvariti. Jedino sam dodala sjenice da ljudima ne tuče sunce u glavu i da ne hodaju sa finim cipelama po travi. Ako prognoza bude loša ili sumnjiva onda ništa od mog sna. Ali nadam se prvom. Javim kad prođe.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 10:29   #20
Evo drage moje samo da kažem da je moje vjenčanje iz snova bilo i prošlo...nebi ništa mijenjala osim nekih ljudi koje sam angažirala oko određenih stvari na svadbi pa su zabušavali ali na kraju je sve bilo kao iz bajke. Čak je i moj dragi koji je bio uopće protiv svadbe na kraju rekao da mu je drago što smo imali svadbu jer su ljudi bili oduševljeni svime...počevši od krajolika i predivne prirode, jezera, sjenica, atmosfere kad su se upalile baklje i svjeće i one okrugle papirnate lopte, klope... stvarno je bilo nešto posebno.
Hvala dragom Bogu na lijepom - preljepom - vremenu tako da se moj san ostvario.
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.