Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2015., 13:38   #1121
Quote:
strumfeta333 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, i mene zanima da li ima prekvalifikacija za med sestru. Osim u Vž gdje košta 18000kn.
Nema je više niti u Varaždinu.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2015., 12:24   #1122
pozdrav,jel se netko javio za posao med.sestre u vinogradskoj!jel zna netko kakvo će bit testiranje!!
molly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 12:46   #1123
Quote:
molly11 kaže: Pogledaj post
pozdrav,jel se netko javio za posao med.sestre u vinogradskoj!jel zna netko kakvo će bit testiranje!!
Što se tiče struke, obično propitkuju o zdravstvenoj njezi, ali pitaju planiraš li van, zašto misliš da bi ti trebao/la dobit taj posao, a ne netko drugi, i tako...
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2015., 18:00   #1124
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Što se tiče struke, obično propitkuju o zdravstvenoj njezi, ali pitaju planiraš li van, zašto misliš da bi ti trebao/la dobit taj posao, a ne netko drugi, i tako...
hvala na informacijama
molly11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 23:48   #1125
Quote:
molly11 kaže: Pogledaj post
pozdrav,jel se netko javio za posao med.sestre u vinogradskoj!jel zna netko kakvo će bit testiranje!!
Ja dam danas isla u ob Sisak..
Izmorilo.me za iducih sto godina..
Svi pozvani,natjecajs dva:za odredjeno i ne odredjeno..
Nas su pitali pitanja u sklopu samog rada na odjelu na kojem jesmo..
Zadrzala sam se najduze..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 20:07   #1126
Zanima me koji odjeli su inače bolji po plaćama ,neznam pa eto želio bih znati ...nekakvi dodatci ili nešto ...ajmo pište ljudi :klap::klap:
badboy66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 22:51   #1127
Quote:
badboy66 kaže: Pogledaj post
Zanima me koji odjeli su inače bolji po plaćama ,neznam pa eto želio bih znati ...nekakvi dodatci ili nešto ...ajmo pište ljudi :klap::klap:
Jedinice intenzivnog liječenja, sale, transplantacija, hitna imaju malo bolje plaće, ali to sve varira ovisno o noćnima, vikendima, blagdanima...
Zagrebačkiplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 12:40   #1128
Quote:
Zagrebačkiplavi kaže: Pogledaj post
Jedinice intenzivnog liječenja, sale, transplantacija, hitna imaju malo bolje plaće, ali to sve varira ovisno o noćnima, vikendima, blagdanima...


hvalaa na odgovoru
badboy66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2015., 12:51   #1129
Pozz... Ima koja patronažna sestra da podjeli iskustva sa posla ili ako netko zna vise o tome? I konkretno me zanimaju kakvu edukaciju točno vrše osim one individualne u svojim prostorijama u jutranjim satima. Da li ima puno predavanja za pisat i da li moraju to obavezno svaka ili ako se ko javi? Zapravo kome predavaju osim možda na trudničkim tečajevima. Svaka info bi mi dobro došla.
__________________
💜🐾
Letticija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2015., 13:35   #1130
Fizioterapija ili sestrinstvo

Pozdrav svima!Zamolila bih sve koji rade u zdravstvu ili koji imaju veze s njim,da mi pomognu.Nakon zavrsene gimnazije,htjela sam upisati fizioterapiju ili radiologiju u Splitu,no nisam upala pa sam bila prisiljena upisati sestrinstvo.Sad se mislim bili ponovno izasla na maturu i pisala fiziku,te ponovno probala upisati fizioterapiju.Od radiologije sam odustala,jer sam upoznata s mnogim losim stvarima koje mogu ostavit na organizam.
Ono sto me zanima je-je li bolje zavrsiti sestrinstvo pet godina pa biti mag.med.techn ili da se prebacim na fizioterapiju?Sto mi vi mislite?
Molim sve koji mogu da pomognu
mia034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 13:25   #1131
mislim da se sa sestrinstvom lakše zaposliti, tj veći je izbor poslova. a sad ako ti se smuči na samu pomisao da to upisuješ, radije nemoj. ipak ćeš to raditi puuuuno godina
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 14:59   #1132
Pozdrav! Zna netko kakva je procedura sa zaposljavanjem sestara (SSS, VŠS) u Italiji i talijanskom dijelu Svicarske? Kako je najbolje traziti posao i gdje se javiti se za priznavanje isprava iz hrv.?
BYurek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2016., 13:42   #1133
Može li medicinska sestra / tehničar (završena srednja medicinska i viša medicinska) nakon obrane završnog rada uputiti u Njemačku ili bilo koju drugu zemlju EU i tamo započeti stažiranje ili je stažiranje moguće saaamo u Hrvatskoj tj zemlji u kojoj živi?
newbie2901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 21:04   #1134
Quote:
newbie2901 kaže: Pogledaj post
Može li medicinska sestra / tehničar (završena srednja medicinska i viša medicinska) nakon obrane završnog rada uputiti u Njemačku ili bilo koju drugu zemlju EU i tamo započeti stažiranje ili je stažiranje moguće saaamo u Hrvatskoj tj zemlji u kojoj živi?
Kolko ja znam moraš imat naš državni ispit tj licencu a za nju ti treba staž.... jedino ak je 5 god školovanje za SSS
Rilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 20:19   #1135
Quote:
Letticija kaže: Pogledaj post
Pozz... Ima koja patronažna sestra da podjeli iskustva sa posla ili ako netko zna vise o tome? I konkretno me zanimaju kakvu edukaciju točno vrše osim one individualne u svojim prostorijama u jutranjim satima. Da li ima puno predavanja za pisat i da li moraju to obavezno svaka ili ako se ko javi? Zapravo kome predavaju osim možda na trudničkim tečajevima. Svaka info bi mi dobro došla.

I mene bi ovo zanimalo
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 11:52   #1136
placa sestre u državnoj bolnici na psih?
bonbon88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 15:59   #1137
Pozdrav! Završio sam srednju medicinsku školu 2002. god. Tada nisam išao na pripravnički već sam završio na ZVU za Prvostupnika radne terapije. 2007. sam se zaposlio u sustavu socijale, a 2008. položio stručni ispit te dobio odobrenje za samostalni rad za radnog terapeuta. Zanima me kako dobiti licencu za med sestru, polažem samo razliku državnog ispita ili moram odrađivali cijeli pripravnički (bez obzira na 9 god staza u radnoj terapiji)? Hvala
Amon Ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 18:36   #1138
Exclamation Posao iz snova

Posao nije u obećanu zemlju...
Već mnogo bliže...

Dakle, sve koje ste bez posla ili želite bolji posao, otvara Vam se mogućnost.

Jer je još ovaj tjedan natječaj za posa medicinske sestre.

Koliko vidim posa se radi 5 puta na tjedan, od ponedjelja do petka samo jutro.

Triba znati šprehat engleski, to manje više svi znaju hehehe...

A plaća zaboli glava. 23.500 čuna

Šteta ća me pape nije pisa u medicinare

Link - https://zagreb.usembassy.gov/job_opportunities.html

Imate za skinut anketu pa je možete i slat preko e-pošte, koliko vidim a sve vam piše.... Sretno
Matemate is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 15:18   #1139
SALARY :

Ordinarily Resident (OR): FSN-9 HRK 283,431 p.a.
Not-Ordinarily Resident (NOR): FP-05* USD 51,560 p.a.
*Final grade/step for NORs will be determined by Washington.



Šta to znači?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 11:46   #1140
To znači da je godišnja plaća za hrvatske državljane 283,431 kune, bez poreza, mislim da je tako
ostalo neznam
Do danas ti je još natječaj.
Matemate is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.