Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2013., 16:34   #3461
Quote:
missy_ kaže: Pogledaj post
Po njihovoj tablici mjera upadaš u M i L , ali ja bih na tvom mjestu ipak uzela L. Jedna moja frendica se uvijek vodi po tome da je kineski L naš S i rijetko kada fula veličinu. Ako ti bude preuska u grudima, rastegnut će se srce na leđima . S druge strane, ako ti bude prelabavo, uvijek možeš suzit za centimetar - dva. Haljina je preslatka, ali je malo zeznutog kroja za kupnju na slijepo.
Haljina je originalno s asosa (tamo se rasprodala dok sam je ja skužila), pa zato ne bih baš 2 broja veću uzela (iako prema mnogim dimenzijama i ja koja nosim M na ebayu većinom odgovaram kineslom L ili XL). Za konkretno ovu haljinu nisam sigurna da li je asosova ili neki kinezi štancaju kopije po toj slici i zato me pati veličina. Da sam sigurna da je asosova uzela bi M. Ali ovako ipak mislim da ću L, pa suzit ako bude trebalo. A upravo zbog srceta se dvoumim, jer će u krivoj veličini izgubit oblik (isto razmišljamo).


Quote:
gasolina kaže: Pogledaj post
ovog sellera već je nekoliko ljudi vrlo pohvalilo kada su fake ray banice u pitanju. zna li netko tko je od njega naručivao kojoj veličini odgovaraju ray banica otprilike odgovaraju, S, M ili L?
http://www.ebay.com/itm/300811072036...84.m1439.l2649
Quote:
walk_of_life kaže: Pogledaj post
Da li dolaze sa oznakama i za koliko vremena?
Quote:
walk_of_life kaže: Pogledaj post
Znaš li možda za ove sa ljubičastim lećama?
Ja sam naručila gun ash, silver i rose gold. Gun ash i rose gold su imale oznaku, silver nije. Za ljubičaste ne znam, nisam naručivala. Uvijek su jako brzo došle, za 7-10 dana. Čvrste jesu, jako su dobre, samo što je očiti fake jer ima samo taj "žig" na leći, nema ni na onom za nos, ni s unutrašnje strane... Na iofferu je frendica kupila za 45 kn, super kopija sa svim oznakama, dobije se i futrola...
Dimenzije.

btw prije nego je seller maknuo oznake sa slika samo se na rose gold i ljubičastima vidjela oznaka, na silver se vidjelo da nema, a gun ash je na krivu stranu bila okrenuta pa se nije vidjelo. Tako da ja vjerujem da ljubičasta ima oznaku. Imam staru sliku spremljenu na kompu.
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.

Zadnje uređivanje hepifejs : 11.06.2013. at 16:44.
hepifejs is offline  
Old 11.06.2013., 17:34   #3462
[QUOTE=lanazg88;45404798]zasto je ljudima vazno da stvari dolaze s ozmakama??
nisu zato manje fejk(a samo si mozes sloziti probleme na carini)

nemam ni ja ništa protiv fejkova, nikad ne bi nosila armani ili D&G majicu s natpisom jer mi je to bzvz. ali volim da mi košulje, sakoi i sl.stvari imaju etiketu zara, h&m, asos itd. prvensteno jer je materijal kvalitetniji..
Kokki is offline  
Old 11.06.2013., 17:41   #3463
jeste ikad naručivale tajice sa ebaya?
sunshine_07 is offline  
Old 11.06.2013., 18:34   #3464
Quote:
sunshine_07 kaže: Pogledaj post
jeste ikad naručivale tajice sa ebaya?
Da, reci...
polkagaist is offline  
Old 11.06.2013., 19:15   #3465
Quote:
polkagaist kaže: Pogledaj post
Da, reci...
jesu dobre, mislim jel se proziru i koliko dugo traju?
sunshine_07 is offline  
Old 11.06.2013., 19:33   #3466
Cure, kakva je to Parcelforce Global Value poštarina? Seller je iz Britanije i piše da je free, ali nisam dosad čula za to pa se bojim da me ne opeljuši neki dodatni trošak...
Bili cvitak1987 is offline  
Old 11.06.2013., 19:39   #3467
Da li je neko narucivao ove kosuljice/bluze i kakva je realnost velicina i kvalitet ?

http://www.ebay.com/itm/New-Lapel-Co...item27d3199b25

http://www.ebay.com/itm/2013-Lapel-C...item5656858693

http://www.ebay.com/itm/2013-Stand-C...item5656857b01
luceky is offline  
Old 11.06.2013., 20:06   #3468
Ja sam narucila ovu sa pticama od sellera happylife 20.5. i dobila TN, pise 31.5. Acceptance China, tako da pojma nemam kada ce doci.

Za ovu bijelu sa duplom crno-bijelom kragnom ti mogu reci da je predivna, vidjala sam je kod nekih blogera i znam djevojku koja ju je kupila za 9.99 sa ahaishoppinga, kosulja je savrsenstvo, djeluje bas kvalitetno, ja se bojim da bi mi bila uza na grudima, pa ju nisam uzela. :/

A za ovu sa cvijecem... Bar jednom dnevno vidim nekog u njoj, ima je i po buticima (ja sam u BiH), meni je takodje uzivo predivna...
bucibuc is offline  
Old 11.06.2013., 20:06   #3469
mene zanima ako netko ima link s kojeg je naručivao ove košuljice a da su super
http://www.ebay.com/itm/Woman-Girl-s...item5d3e06e322

http://www.ebay.com/itm/2018-Womens-...item460ff9d04a

http://www.ebay.com/itm/Women-Vintag...item4173dd1fd2
Kokki is offline  
Old 11.06.2013., 20:27   #3470
Quote:
-Littlecat- kaže: Pogledaj post
Ja svoje rose gold cekam da dodju.
Možeš li ih recenzirati kad ti stignu? ako može i njihova slikica uživo

i ja bi ih kupila, pa bi ih htjela ipak prije vidjeti.
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Old 11.06.2013., 21:17   #3471
Quote:
Minnie11 kaže: Pogledaj post
Možeš li ih recenzirati kad ti stignu? ako može i njihova slikica uživo

i ja bi ih kupila, pa bi ih htjela ipak prije vidjeti.
Naravno.
-Littlecat- is offline  
Old 11.06.2013., 21:50   #3472

Ima li netko ovu haljinicu?
__________________
unknown&unfound
SisterBlister is offline  
Old 11.06.2013., 22:01   #3473
Quote:
hepifejs kaže: Pogledaj post
Haljina je originalno s asosa (tamo se rasprodala dok sam je ja skužila), pa zato ne bih baš 2 broja veću uzela (iako prema mnogim dimenzijama i ja koja nosim M na ebayu većinom odgovaram kineslom L ili XL). Za konkretno ovu haljinu nisam sigurna da li je asosova ili neki kinezi štancaju kopije po toj slici i zato me pati veličina. Da sam sigurna da je asosova uzela bi M. Ali ovako ipak mislim da ću L, pa suzit ako bude trebalo. A upravo zbog srceta se dvoumim, jer će u krivoj veličini izgubit oblik (isto razmišljamo).






Ja sam naručila gun ash, silver i rose gold. Gun ash i rose gold su imale oznaku, silver nije. Za ljubičaste ne znam, nisam naručivala. Uvijek su jako brzo došle, za 7-10 dana. Čvrste jesu, jako su dobre, samo što je očiti fake jer ima samo taj "žig" na leći, nema ni na onom za nos, ni s unutrašnje strane... Na iofferu je frendica kupila za 45 kn, super kopija sa svim oznakama, dobije se i futrola...
Dimenzije.

btw prije nego je seller maknuo oznake sa slika samo se na rose gold i ljubičastima vidjela oznaka, na silver se vidjelo da nema, a gun ash je na krivu stranu bila okrenuta pa se nije vidjelo. Tako da ja vjerujem da ljubičasta ima oznaku. Imam staru sliku spremljenu na kompu.
hm, jel bi to onda bio medium ray ban, njima odgovara otprilike?
gasolina is offline  
Old 11.06.2013., 22:06   #3474
ej curke!

zanima me ima li ikoja od vas iskustva s ovom suknjom?

http://www.ebay.com/itm/310648883532?var=610184201819

(ispričavam se ako je već netko o njoj pisao!)
chokolinas is offline  
Old 11.06.2013., 22:11   #3475
Quote:
Minnie11 kaže: Pogledaj post
Možeš li ih recenzirati kad ti stignu? ako može i njihova slikica uživo
i ja bi ih kupila, pa bi ih htjela ipak prije vidjeti.
Ja sam ih recenzirala nedavno, imaš i moje slike.
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.
hepifejs is offline  
Old 11.06.2013., 22:19   #3476
Quote:
hepifejs kaže: Pogledaj post
Ja sam ih recenzirala nedavno, imaš i moje slike.
Hvala ti! Promaknula mi je ta recenzija

-Littlecat- zanemari moju molbu
__________________
La la la la
Minnie11 is offline  
Old 11.06.2013., 22:20   #3477
cure koje naručujete s amazona..koliko vam cca treba stvarima da dođu? jel kao s ebaya ili ranije
__________________
U M F
daenerys92 is offline  
Old 11.06.2013., 23:44   #3478
Quote:
bucibuc kaže: Pogledaj post
Ja sam narucila ovu sa pticama od sellera happylife 20.5. i dobila TN, pise 31.5. Acceptance China, tako da pojma nemam kada ce doci.

Za ovu bijelu sa duplom crno-bijelom kragnom ti mogu reci da je predivna, vidjala sam je kod nekih blogera i znam djevojku koja ju je kupila za 9.99 sa ahaishoppinga, kosulja je savrsenstvo, djeluje bas kvalitetno, ja se bojim da bi mi bila uza na grudima, pa ju nisam uzela. :/

A za ovu sa cvijecem... Bar jednom dnevno vidim nekog u njoj, ima je i po buticima (ja sam u BiH), meni je takodje uzivo predivna...
I ja sam iz BiH ( Sarajevo ) pa gdje tacno ima ove cvijetne, kojim buticima, da malo obidjem
luceky is offline  
Old 11.06.2013., 23:53   #3479
Quote:
chokolinas kaže: Pogledaj post
ej curke!

zanima me ima li ikoja od vas iskustva s ovom suknjom?

http://www.ebay.com/itm/310648883532?var=610184201819

(ispričavam se ako je već netko o njoj pisao!)
ja sam naručila takvu suknju sam s drugog linka, al izgledaju identično na slikama sellera
evo ti recenzija -> link
a ovo je recenzija druge korisnice - ista suknje samo druge boje -> link 2
dire Dawn is offline  
Old 11.06.2013., 23:57   #3480
Ima li netko link za ovakav remen?


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
ninaLL is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.