Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2016., 18:06   #441
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Iknare, mislim da ne shvaćaš dotičnu što želi reći...

Znaš ono kad je govorio Matan: "Ovo što ja trabunjan, može uvatiti samo moj Šunje, đava ga lipi odnia".
neka ona bulaznis to god hoce ona neshvaca sto sam Ja

a i đavlu se da stati na kraj pogotovo ako sis tvoren kao vise bice od njega,a ja jako volim koristenje SILE izgleda

zaboli me sto bedakuse misle,dobro je da uopce znaju govoriti,misliti ionako neznaju
neka drobi sto hoce,ali bez razuma nece shvatiti
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 18:56   #442
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
posto nist ne kuzis sto sama pises a kamolis to ja psiem,mozda da uzmes rucice ,gurnes rucice u 2 utora u struju i dignes"windowse"

meni tebe zaoooooooo,tako covjecji a tako mislim onooooo
daj pitaj nekoga pametnijeg od sebe,u tvoj slucaju mozes bilo koga,imas izbora koliko hoces
tvoj Um je sramota za ljudski rod
Ali pa prikazuješ se pametnijim, zato sam te pitala što sam znala nećeš znati odgovoriti.

Čuj, vindofsima nemreš do spoznanja ali ali ako prstom u strujni krug ko zna more bit te struja dozove svjesti,
u realidadu izgleda ovak https://www.youtube.com/watch?v=HUZG928HJLU

Toliko o komi, jelte.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2016., 22:51   #443
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Ali pa prikazuješ se pametnijim, zato sam te pitala što sam znala nećeš znati odgovoriti.

Čuj, vindofsima nemreš do spoznanja ali ali ako prstom u strujni krug ko zna more bit te struja dozove svjesti,
u realidadu izgleda ovak https://www.youtube.com/watch?v=HUZG928HJLU

Toliko o komi, jelte.
ja bih ti rekao kako si ti pametna ali nemam mikroskop,nanoskop,za tebe treba ne onaj sa 9 nula nego sa 99 nula i onda jos i da bude bonaca
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 21:58   #444
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ja bih ti rekao kako si ti pametna ali nemam mikroskop,nanoskop,za tebe treba ne onaj sa 9 nula nego sa 99 nula i onda jos i da bude bonaca
A čuj, teško je shvatiti nekog ko se više desetljeća bavi duhovnim elementima, zamisli takav jedan o sebi ne misli pametan je ali zato uviđa da bi drugi htjeli biti pametni poput njega.

mikroskop ti tu ništ ne pomaže, sori znanstvene metode ne urode osobitim učinkom

(ono postavljeno pitanje ostavljam otvorenim, ko zna možda nekom prilikom tudi na temu dođe neko ko o tim stvarima stvarno zna)
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 03:17   #445
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
A čuj, teško je shvatiti nekog ko se više desetljeća bavi duhovnim elementima, zamisli takav jedan o sebi ne misli pametan je ali zato uviđa da bi drugi htjeli biti pametni poput njega.

mikroskop ti tu ništ ne pomaže, sori znanstvene metode ne urode osobitim učinkom

(ono postavljeno pitanje ostavljam otvorenim, ko zna možda nekom prilikom tudi na temu dođe neko ko o tim stvarima stvarno zna)
ajde covjece vec si dosadan svojim Umnim nebulozama,shvati gledam te pretezno kao neku zivotinju kada to o meni psias,a sa geldanja stvaranja raspon je i puno veci od navedenog,takod a bi bilo musdro da sutis,neces ispasti pametniji ali malo razumniji mozda
da bi bio na mojoj razini ocito je da nesmijes biti covjek da bi me shvatio,osim ako ima ljudi koji su toliko Mudri
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2016., 06:45   #446
hahahA omg
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 11:56   #447
Quote:
WIKY kaže: Pogledaj post
hahahA omg
Pa je, baš smo se dobro nasmijali, zdravog humora u ljudi ne fali, to je bitno, primjerice kad ego frik naiđe na duhovnu osobu a što se onda zbude mimo se drugi zapitaju ko tu kojim demonima raspolaže. ()

Zovem to 5minutni školski odmor, sad će da se vratimo natrag na nastavni program, profesori kasne al šta se tu može, na filozofskom fakultetu teško naletiš na bar jednog koji priča bistro.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 18:59   #448
Iknar? Bare to si ti? kako sam to skužio. Opet se drogiraš, a?
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:04   #449
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Iknar? Bare to si ti? kako sam to skužio. Opet se drogiraš, a?
ja se ne drogiram udalo nikada,to rade idioti poput tebe mozda

a vidjeti ces uskoro samo ce ti biti lakse ili teze ovisi na kojoj sis trani,samo zapamti kada istekne vrijeme nema mijenjanja strana vise
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 20:07   #450
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
Pa je, baš smo se dobro nasmijali, zdravog humora u ljudi ne fali, to je bitno, primjerice kad ego frik naiđe na duhovnu osobu a što se onda zbude mimo se drugi zapitaju ko tu kojim demonima raspolaže. ()

Zovem to 5minutni školski odmor, sad će da se vratimo natrag na nastavni program, profesori kasne al šta se tu može, na filozofskom fakultetu teško naletiš na bar jednog koji priča bistro.
a sto da tebi kazem,niti razuma niti mudrosti,nicega skoro
dakle mozda nemas niti muskosti/zenstvenosti koja god strana da jesi,ali je cinjenica da si asimiliran u danasnje trulo vrijeme,sto Umom,sto "razumom"

inace za te iz fiilozofskpog govore da su idioti,ja cisto sumljam da bi proptiv mene ikoji takav covjek imao velike sanse u debati u slov+bodnom govoru o nekoj temi

sto se mene tice mozete svi ud ebatu protiv mene,ali ne da svi govorite u siti glas nego jedan pa ja,pa drugi pa ja, pa do milijun itd
nazalsot vasi umovi su preprimitivni za "svađu " samnomcast iznimkama ali na ovome forumu nisam naisao na nekoga sa vecom mudrosti,razumom,a kamoli moralom itd
kako bih ja rekao pretezno sve"instantice"
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 21:19   #451
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
inace za te iz fiilozofskpog govore da su idioti,ja cisto sumljam da bi proptiv mene ikoji takav covjek imao velike sanse u debati u slov+bodnom govoru o nekoj temi

sto se mene tice mozete svi ud ebatu protiv mene
U debatu kontra tebe, lol štani gajbri.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 13:52   #452
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
U debatu kontra tebe, lol štani gajbri.
omate previse primitivne Umove za debatu protiv mene i to mogu svi ako hoce u grupama,cinjenica je da gomila idiota nemoze pobijediti razum i mudrost

dakle na tome jos radim

a ti nemozes u debatu niti protiv idiota a kamoli neznam sto
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 18:35   #453
Iknare, ka'te pomnožim s dva, kol'ko će te bit'?
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2016., 22:06   #454
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
omate previse primitivne Umove za debatu protiv mene i to mogu svi ako hoce u grupama,cinjenica je da gomila idiota nemoze pobijediti razum i mudrost

dakle na tome jos radim

a ti nemozes u debatu niti protiv idiota a kamoli neznam sto
A šta da debatiramo s tobom koji veliš 'svi ste vi protiv mene'.

(tolko o nečijoj primitivnosti, jelte)

Gle uviđavnosti poradi što ti je tudi u biti na stvari: dokazni materijal da unas nema demona.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 18:34   #455
Quote:
Šabović Adis kaže: Pogledaj post
Iknare, ka'te pomnožim s dva, kol'ko će te bit'?
nemozes ja sam Jedinstven,dakle si skuzio?
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 18:36   #456
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
A šta da debatiramo s tobom koji veliš 'svi ste vi protiv mene'.

(tolko o nečijoj primitivnosti, jelte)

Gle uviđavnosti poradi što ti je tudi u biti na stvari: dokazni materijal da unas nema demona.
ti da imas malo soli ,trebalo bi ti sve solane u HRvatskoj da rade prekovremeno

citajuci tvoje psotove cak i kada skuzim da sam bedast nekada a zna se dogoditi,tvoji postovi mi govore da........
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 20:25   #457
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ti da imas malo soli ,trebalo bi ti sve solane u HRvatskoj da rade prekovremeno

citajuci tvoje psotove cak i kada skuzim da sam bedast nekada a zna se dogoditi,tvoji postovi mi govore da........
solana je u mom vlasništvu, stoga kolega ništ se ne brini

Nego, bio si nešto pripovedao o dostizanju mudrosti ali pozabio na mudru izreku "ne čitaj ono zbog čeg glava boli".

Nadam se nećeš se ljutiti kad ti velim da ja tvoje postove u principu opće ni ne čitam, moguće se sad pitaš kako onda na njih odgovaram, pa eto čim ti vidim prve tri uvodne odma mi jasno kojim vodama grabiš.

Za konec štorije: moderna znanost ne prihvaća postojanje demona, iliti izraz je preoblikovan u nešto deseto, a za pojašnjenje o čemu se radi pogledaj dokumentarac "Defense Against the Psychopath" (na yt).

Pozdrav.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 09:31   #458
Prije nego što krenem čitati ovaj topic, koji me je malo zainteresirao, da prvo prenesem riječi jednog kolege.

Njegova prijateljica je bila naglo obolila od neke psihičke bolesti, moguće šizofrenija, izgledala je vidno izbezumljeno.....pričala mu je što ju plaši i što viđa. Dakle viđala je demone koju ju prate, bilo je to i preko dana, čak i kada je u društvu prijatelja ili prijateljice, odjednom bi se prestravila i gubila razum kako bi vidjela nekoga od njih. Znam da mi je rekao za nju da ona sigurno nije osoba koja bi tako nešto izmišljala......otišla je po stručnu pomoć, počela piti lijekove, i kako joj je naglo došlo tako joj je i prošlo, nakon nekih otprilike godinu dana traumi. Pričat ću ovih dana još s njime na ovu temu pa možda prenesem još koji zanimljiv detalj.

Inače to je područje o kojem je dosta pisao Emanuel Swedenborg....mi smo svi okruženi dobrim i zlim bićima, koje mi ne vidimo, a ne vide ni oni nas, ali zato osjećaju naše vibracije i energiju koju odašiljemo. Tako ove zle demone privlače pojedinci koji odašilju strah, mržnju itd.

Ja nemam uvjerenja, niti sam fanatik za nešto, ali sam prilično otvorenog uma, jer zašto ne vjerovati da je nešto ipak moguće, samo se ne opterećivati ničime.
azino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 22:04   #459
Teoretski zar ti demoni nisu duśe negativnih pojedinaca, koji su nekada żivjeli i na silu ulaze u nećije zemaljsko tijelo?

Smatrano pod kutem teorije, a i religije, da je duśa vjećna.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 02:06   #460
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Teoretski zar ti demoni nisu duśe negativnih pojedinaca, koji su nekada żivjeli i na silu ulaze u nećije zemaljsko tijelo?

Smatrano pod kutem teorije, a i religije, da je duśa vjećna.
To se i ja upravo pitam. Glede vlastite majke i dalje nekako živim u uvjerenju da je njome vladao neki strani entitet, da recimo ono što sam vidio i proživljavao, nije ustvari bila ona, već netko drugi. Ta je osoba očito bila negativna, samo se to nije u početku vidjelo kod nje. Ja bih recimo, trebao prema vlastitoj naravi i karakteru biti sličniji majci, nego ocu, a ispalo je da smo ja i ona potpuni stranci ustvari. Nisam vidio ništa zajedničko sa mnom u njoj. A biološka mi je majka bila. Nešto uvijek imaš zajedničko s takvom osobom, naginjao ti više ocu ili majci.

Kao da je taj njezin pravi entitet ostao zarobljen negdje, a došao neki drugi, koji je napravio kaos u obitelji. Osjećala se i ta negativna energija kod nje. Postala je prilično gruba osoba. Tu grubost je pokazivala više prema meni, nego prema drugima, kao što sam i napisao prije. Pred drugima se pravila fina i draga dok je prema meni pokazivala svoje pravo lice.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.