Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 15:20   #41
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Šaram, da, jer se počela tražiti dlaka u jajetu. Saurus lupa divljoj posljeratnoj gradnji, balkanizmu i po čemu sve ne a notrona je činjenica da je Volosko savršeno očuvan primorski gradić s kraja 19 i početka 20 stoljeća akvih na Mediteranu ima na stotine , pogtovo na europskoj obali mediterana.
Dlaka u jajetu? Mda.

Po ovakvim tvrdnjama mogu zaključiti da nisi baš putovao. Moj savjet ti je ako ikako možeš da to što prije napraviš pa onda donesi neke zaključke. Možeš do Italije. Regija Venezia-Friuli-Giulia sasvim dovoljna, dalje ne moraš ići. Pa ćeš vidjeti što su očuvani gradovi i gradići.

Volosko savršeno očuvan primorski gradić? Savršeno očuvani derutni primorski gradić bi bilo preciznije. Sve i jedan zapadnoeuropski gradić takvog tipa je u bar 2 kategorije boljem stanju. Pa kad platiš nekretninu tamo, znaš što si dobio za svoj novac. Ovdje platiš jednako ili čak više() i dobiješ rupu koju nazivaju stambenim prostorom. E srećom pa smo u EU i postoji internet pa se lijepo vidi usporedba što koliko vrijedi.

Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ok ajmo različiti Cres St Tropez, prvo Cres je otok St. Tropez nije otočni gradić, drugo, st. Tropez je turistička meka gotovo stotinu godina, treće, vjerujem da je Francuska u 20 stoljeću nekoliko puta pretumbala (obnovila i modernizirala) svoje katastre, gruntovnice itd). Iz te tri relacije pametan čovjek bi trebao moći isčitati sve ostalo
Pa jasno, Hrvatska se brani od silnih kupaca nekretnina i već je duže vremena među top najpoželjnijim mjestima za život i inveticije. Ali odozdo.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:25   #42
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Volosko savršeno očuvan primorski gradić? Savršeno očuvani derutni primorski gradić bi bilo preciznije. Sve i jedan zapadnoeuropski gradić takvog tipa je u bar 2 kategorije boljem stanju. Pa kad platiš nekretninu tamo, znaš što si dobio za svoj novac. Ovdje platiš jednako ili čak više() i dobiješ rupu koju nazivaju stambenim prostorom. E srećom pa smo u EU i postoji internet pa se lijepo vidi usporedba što koliko vrijedi.

Kao prvo, koliko si puta bio u Voloskom, da to odmah za pocetak rijesimo?

Kao drugo, sto znaci "zapusten", definiraj malo bolje...

Kao trece, cak i da je "zapusten", a nije uopce zapusten, po potencijalu taj gradic je ne samo u rangu vecine sa talijanske ili francuske obale nego i iznad mnogih. S time da moras uzeti u obzir da je Volosko imao period od 50 godina komunizma, dok su francuski i talijanski priobaljni gradovi zivjeli u kapitalizmu, investicijama, slobodnom trzistu i svemu ostalome sto pridonosi napretku nekog grada ili drzave.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:37   #43
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Mislim da podcjenjujemo nasu obalu, i to debelo. Odnosno barem neki na ovoj temi. Ove slike iz St. Tropeza te za usporedbu Cresa i Losinja koje je stavio kolega, da pokazes nekome tko nema pojma gdje je sto slikano, ne bi znao reci koja je od njih St. Tropez a koja je Mali Losinj. I nije samo Mali Losinj u pitanju, takvih mjesta na nasoj obali ima na stotine...Primosten, Trogir, Tribunj, Vodice, Pakostane, Rab, Hvar, Opatija...

JEDINA RAZLIKA izmedju St. Tropeza i ovih nasih mjesta jest da da smo mi jos "novi", da smo ih tek sada poceli uredjivati da na nesto liče, jer u vrijeme komunizma se nije nista radilo 50 godina (poglejdate mao Opatiju i fasade njezinih hotela koje su tek sada dobile pravi sjaj, za razliku od sivila u komunizmu), dok St. Tropez, Provansa i ostala poznata i razvikana mjesta imaju stoljetnu tradiciju turizma, ulaganja i truda da se od tog mjesta stvori raj za odmor. Mi smo jos novi, mi smo tek na pocetku procesa kojeg su svi ostali prosli jos prije 100 godina. Tek sada nasa mjesta dobivaju sjaj, obnavljaju se stari hoteli, stare vile iz 18. i 19. stoljeca postaju "in", obnavljaju se pročelja i fasade, uredjuju parkovi da to sve na nesto i liči... ali kada bio nekom Kinezu koji nikada nije vidio nista od toga pokazao sliku recimo Opatije i npr. Nice, ne bi znao reci koja je koja.

Tako da, ne podcjenjujmo ono malo sto vrijedi u ovoj drzavi. Ako ISTA VRIJEDI od onoga sto imamo, onda je to turizam i nasa prekrasna obala i mjesta na obali. Turizam je jedina grana gospodarstva koja funkcionira u ovoj drzavi. A tek smo na pocetku...drugi su ispred nas barem 50 godina...odnosno onoliko koliko smo mi bili u komunizmu a oni u demokraciji i kapitalizmu...
Ne podcjenjujem ja našu obalu. Nije prostor kriv što su ljudi u njemu za ništa drugo nego za strpat u stari brod i negdje potopit.

Da je situacija obrnuta, ovdje bi bio raj, a da naši upravljaju St. Tropezom za godinu dana bi bio kao Sahara. Tko je nama kriv što ne znamo ničim upravljati i što smo nesposobni lopovi uzduž i poprijeko? I Rijeka i Opatija i priobalje bili su nekada davno razvijena mjesta i za ono vrijeme biser, ali to je stalo kad su imali povijesnu nesreću da budu otrgnuti iz Europe.

St. Tropez i Provansa su cijelo vrijeme radili na sebi. Tko je nama kriv što mi nismo sve ove godine radili ništa? I sada bi tu zaostalu nakupinu dreka prodavali pod istom cijenom kao i oni svoj uređeni dio? E pa sretno ti s plasiranjem toga na tržište. Tržište neka odluči.

Jedno je pokazivati slike. Drugo je odvesti ga u Nicu i u Opatiju. Brzo bi mu bila jasna razlika. Između Rijeke i Trsta na slikama nema razlike, ali kad odeš tamo itekako se vidi i osjeti razlika.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:56   #44
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Ne podcjenjujem ja našu obalu. Nije prostor kriv što su ljudi u njemu za ništa drugo nego za strpat u stari brod i negdje potopit.

Da je situacija obrnuta, ovdje bi bio raj, a da naši upravljaju St. Tropezom za godinu dana bi bio kao Sahara. Tko je nama kriv što ne znamo ničim upravljati i što smo nesposobni lopovi uzduž i poprijeko? I Rijeka i Opatija i priobalje bili su nekada davno razvijena mjesta i za ono vrijeme biser, ali to je stalo kad su imali povijesnu nesreću da budu otrgnuti iz Europe.

St. Tropez i Provansa su cijelo vrijeme radili na sebi. Tko je nama kriv što mi nismo sve ove godine radili ništa? I sada bi tu zaostalu nakupinu dreka prodavali pod istom cijenom kao i oni svoj uređeni dio? E pa sretno ti s plasiranjem toga na tržište. Tržište neka odluči.

Jedno je pokazivati slike. Drugo je odvesti ga u Nicu i u Opatiju. Brzo bi mu bila jasna razlika. Između Rijeke i Trsta na slikama nema razlike, ali kad odeš tamo itekako se vidi i osjeti razlika.
Slazem se u vezi toga da smo mi sjebani u glavi i da nemamo mentalitet Francuza ili Nijemaca, Austrijanaca i slicnih. Medjutim, oni nisu imali komunizam, to je ta kljucna razlika radi koje smo mi nesposobni upravljati takvim biserom kakav nam je bogomdan na upravljanje. Ova zemlja bi mogla postati raj na zemlji, nikakvi Maldivi, Havaji, Provansa ili St. Tropez ne bi mogli stati ni u istu recenicu s nasom obalom, samo kad bi malo zasukali rukave i primili se posla. Ali vjerujem da ce to doci s vremenom, jednom kada upravljanje preuzme generacija rodjena u kapitalizmu, za razliku od generacije iz komunizma koja jos uvijek upravlja nasim turizmom.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:56   #45
za usporedbu:

ovdje se prodaju dvorci u Češkoj:
http://www.vipcastle.com/en/category/low-price-castle/
Najjeftiniji se prodaje za 21000 eura
http://www.vipcastle.com/en/92/
očito je derutan al da se dovede u uporabno stanje, računam 200 eura po m2 za radove što izađe oko 150 000 eura...

navodim primijer jer je netko spomenuo dodanu vrijednost glede one vile u Splitu.

dvorci nedvojbeno imaju povijesnu i spomeničku vrijednost a Češka, jest da nema mora, niti klimu, ali u pogledu kulture i načina života i mnogočega, mi smo potpuno zaostala pripizdina.
__________________
Ivan 8,44
TheQuill is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:00   #46
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Kao prvo, koliko si puta bio u Voloskom, da to odmah za pocetak rijesimo?

Kao drugo, sto znaci "zapusten", definiraj malo bolje...

Kao trece, cak i da je "zapusten", a nije uopce zapusten, po potencijalu taj gradic je ne samo u rangu vecine sa talijanske ili francuske obale nego i iznad mnogih. S time da moras uzeti u obzir da je Volosko imao period od 50 godina komunizma, dok su francuski i talijanski priobaljni gradovi zivjeli u kapitalizmu, investicijama, slobodnom trzistu i svemu ostalome sto pridonosi napretku nekog grada ili drzave.
Udaljen od istoga vrtoglavih 6 km.
Zapušten u svakom obliku. Od zapuštene infrastrukture, loše ceste, odvratne fasade i na onim kućama koje su adaptirane jer nisu adaptirane u stilu u kojemu su građene. Dakle na starinu nakalemljena neka bezvezna fasada koja ne ide na takav tip zgrade, većina zgrada/villa nisu vidjele nikakvu adaptaciju otkako su napravljene. Doslovno šupe. Nije samo Volosko tako. Čega sve ima po Rijeci i Opatiji smrkne ti se, pa i u sred Ičića imaš prekrasnu villu Munz koja trune tik do marine. Nekadašnji prekrasan vrt sada je leglo zmija i pitaj Boga čega još.

Kraj nje si prošao?

http://ineco.posluh.hr/pgz/opatija/muntz2v.jpg


http://www.novilist.hr/Vijesti/Regij...ma-u-Liburniji

U Italiji sam ljepše i uređenije kuće sam vidio i u totalnim provincijama tipa Manzana, Buttria, Visinala. Mjesta koja nisu niti na moru niti ćeš vjerojatno njima proći. Udine
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:00   #47
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ja brijem da nekome tko izkešira toliku lovu za kuću platiti rušenje. Ne kupuju svi kuće na hr način a pogotovo ne u Duborvniku.
Ona kuća sa linka bome ima ekskluzivnu poziciju i ako se proda prodati će je pozcija
je dobra pozicija most iznad glave i cesta u dvoristu, ako se bavis rilistejton bolje stop
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:06   #48
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Zbilja uspoređuješ holivudske kuće (aka montažne - polumontažne skalamerije) sa frtaljom terena sa secesijskom vilom s velikm parkom s (čini mi se dvije fontane) koji gledaju na ostatke palače rimskog cara stare dvije tisuće godina?

Ta "štala" ima toliko dodanih vrijendosti u usporedbi s američkim kućama da ti se zavrti u glavi.
I ja se slazem.
"Stala" ima potencijala do besvijesti, a tek kako bi mogao izgledati taj park....
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:08   #49
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Slazem se u vezi toga da smo mi sjebani u glavi i da nemamo mentalitet Francuza ili Nijemaca, Austrijanaca i slicnih. Medjutim, oni nisu imali komunizam, to je ta kljucna razlika radi koje smo mi nesposobni upravljati takvim biserom kakav nam je bogomdan na upravljanje. Ova zemlja bi mogla postati raj na zemlji, nikakvi Maldivi, Havaji, Provansa ili St. Tropez ne bi mogli stati ni u istu recenicu s nasom obalom, samo kad bi malo zasukali rukave i primili se posla. Ali vjerujem da ce to doci s vremenom, jednom kada upravljanje preuzme generacija rodjena u kapitalizmu, za razliku od generacije iz komunizma koja jos uvijek upravlja nasim turizmom.
Kad ovako nešto pročitam odmah mi ova pjesma dođe pred oči i slabo mi je.

https://www.youtube.com/watch?v=ZZ6TK93qAYg

Da je baba muško, zvala bi se Duško. Znanstvena fantastika je negdje niže.


Za reći o Maldivima, Havajima, Provansi i slično na ovaj način bi trebao malo posjetiti sve pa onda govoriti ovako. Inače ispadaš neozbiljan. Ja sam bio u Španjolskoj i klima im je za par redova veličine bolja nego naša. Za turizam. Španjolska je zaista prekrasna zemlja što i govori godišnje skoro 70 milijuna turista tokom cijele godine i 3. je zemlja svijeta po posjećenosti. Za mjeriti penis sa tako nekim, treba jako puno žganaca pojesti.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:12   #50
Quote:
dsvbo kaže: Pogledaj post
I ja se slazem.
"Stala" ima potencijala do besvijesti, a tek kako bi mogao izgledati taj park....
Dakle.

https://www.youtube.com/watch?v=ZZ6TK93qAYg
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:22   #51
Quote:
TheQuill kaže: Pogledaj post
za usporedbu:

ovdje se prodaju dvorci u Češkoj:
http://www.vipcastle.com/en/category/low-price-castle/
Najjeftiniji se prodaje za 21000 eura
http://www.vipcastle.com/en/92/
očito je derutan al da se dovede u uporabno stanje, računam 200 eura po m2 za radove što izađe oko 150 000 eura...

navodim primijer jer je netko spomenuo dodanu vrijednost glede one vile u Splitu.

dvorci nedvojbeno imaju povijesnu i spomeničku vrijednost a Češka, jest da nema mora, niti klimu, ali u pogledu kulture i načina života i mnogočega, mi smo potpuno zaostala pripizdina.
Nije ti baš primjer za usporedbu,jer ok dvorac, ali samo četiri zida i doslovce ništa više u šumi. Po meni to nije dvorac nego kurija ali ok.
Vla u Splitu je pod krovom s pogledom na spomenik pod zaštito m Unesco-a
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:26   #52
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
je dobra pozicija most iznad glave i cesta u dvoristu, ako se bavis rilistejton bolje stop

Dobar arhitekt može napraviti čudo
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:26   #53
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Vla u Splitu je pod krovom s pogledom na spomenik pod zaštito m Unesco-a
To ce jako puno znaciti elitnim Ruskim kurvama dok ih jebes. Gledati ce spomenik i diviti mu se te dozivjeti kozmicki orgazam, a tebi ce to boostati ego vise nego ista ikad prije jer ces valjda, omamljen od bijelog, misliti da si ti zasluzan za to. Ionako taj spomenik vidjas svakoga dana pa si se naucio na njega i ne primjecujes ga vise tako da nema tko i sto biti zasluzan za njihovu extazu osim tebe, jel.

Btj, sad ce na kraju i kamen na kojemu je Dioklecijan vezivao cipelu postati razlog da se raznim "vilama" cijene nabijaju u milijune. Nevjerojatno.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:29   #54
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Udaljen od istoga vrtoglavih 6 km.
Zapušten u svakom obliku. Od zapuštene infrastrukture, loše ceste, odvratne fasade i na onim kućama koje su adaptirane jer nisu adaptirane u stilu u kojemu su građene. Dakle na starinu nakalemljena neka bezvezna fasada koja ne ide na takav tip zgrade, većina zgrada/villa nisu vidjele nikakvu adaptaciju otkako su napravljene. Doslovno šupe. Nije samo Volosko tako. Čega sve ima po Rijeci i Opatiji smrkne ti se, pa i u sred Ičića imaš prekrasnu villu Munz koja trune tik do marine. Nekadašnji prekrasan vrt sada je leglo zmija i pitaj Boga čega još.

Kraj nje si prošao?

http://ineco.posluh.hr/pgz/opatija/muntz2v.jpg


http://www.novilist.hr/Vijesti/Regij...ma-u-Liburniji

U Italiji sam ljepše i uređenije kuće sam vidio i u totalnim provincijama tipa Manzana, Buttria, Visinala. Mjesta koja nisu niti na moru niti ćeš vjerojatno njima proći. Udine
Da, sve sam to vidio, Opatija, Volosko, Icici, Lovran, M. Draga...imam jako puno kilometara u nogama prolaskom kroz ta mjesta... tako da sam jako dobro upoznat sa stanjem...nije bas toliko lose koliko ti pricas, jer iz tvojih bi prica prosjecan covjek koji ne poznaje ta mjesta mogao zakljuciti da pricas o mjestima na albanskom primorju. Naravno da ima ovakvih vila poput ove koje su napustene i nenastanjene, ali nisu sve takve niti je vecina takvih. Napredak je ocit, poznajem taj kraj vec 25-30 godina i razlika izmedju stanja prije 20 godina i stanja danas je nebo i zemlja. A da ne govorim da je pred toliko vremena jos uvijek bio rat, izbjeglice po opatijskim hotelima i da smo tek izasli iz komunizma. Sto se tice prodaje kuca, Opatija ima jako visoke cijene, upoznat sam s time, medjutim vec sam rekao, uvijek trazis vise da bi dobio onoliko koliko stvarno zelis. Isto tako, Opatija ima jos jednu veliku prednost u odnosu na druga mjesta, a ta je da je relativno blizu i Talijanima i Austrijancima pa i Nijemcima. Za 5-6 sati si u Opatiji. A da ne govorim koliko je blizu postala Zagrepcanima.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:32   #55
Inace, da odgovorim na pitanje iz naslova tko kupuje kuce na moru od 2 i vise milijuna eura. Pa ocito ljudi kojima nije problem toliko dati, i koji imaju sastrane jos barem 1 milijun za adaptaciju i renovaciju. A to su najcesce stranci, ili pak nasi koji rade vani. Ima ih, da ih nema ne bi se takve kuce prodavale. Pogotovo su takve cijene u Opatiji i okolici. U Opatiji imate stanove, dakle ne kuce nego stanove, u novogradnjama, koji kostaju preko milijun eura. Dakle zamislite kupiti nekretninu na moru, dati za nju milijun eura, a jos nije niti kuca s lijepim vrtom i pogledom vec je stan. Ali eto, postoji i to.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:34   #56
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Kad ovako nešto pročitam odmah mi ova pjesma dođe pred oči i slabo mi je.

https://www.youtube.com/watch?v=ZZ6TK93qAYg

Da je baba muško, zvala bi se Duško. Znanstvena fantastika je negdje niže.


Za reći o Maldivima, Havajima, Provansi i slično na ovaj način bi trebao malo posjetiti sve pa onda govoriti ovako. Inače ispadaš neozbiljan. Ja sam bio u Španjolskoj i klima im je za par redova veličine bolja nego naša. Za turizam. Španjolska je zaista prekrasna zemlja što i govori godišnje skoro 70 milijuna turista tokom cijele godine i 3. je zemlja svijeta po posjećenosti. Za mjeriti penis sa tako nekim, treba jako puno žganaca pojesti.
Ti si običan trol, ja ne mgou ozbiljno shvaćati ozbiljno tvoje postove.Oprosti.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:35   #57
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
To ce jako puno znaciti elitnim Ruskim kurvama dok ih jebes. Gledati ce spomenik i diviti mu se te dozivjeti kozmicki orgazam, a tebi ce to boostati ego vise nego ista ikad prije jer ces valjda, omamljen od bijelog, misliti da si ti zasluzan za to. Ionako taj spomenik vidjas svakoga dana pa si se naucio na njega i ne primjecujes ga vise tako da nema tko i sto biti zasluzan za njihovu extazu osim tebe, jel.

Btj, sad ce na kraju i kamen na kojemu je Dioklecijan vezivao cipelu postati razlog da se raznim "vilama" cijene nabijaju u milijune. Nevjerojatno.
Čemu ovaj bijes i vrijeđanje? Daj mi jedan logički odgovor.
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:37   #58
opet rasprave o cijenama nekretnina kojima ne vidim smisao...izgleda mi kao da pokretaci teme zele na silu nesto kupiti na moru, al nemaju kinte, pa se ovdje prazne..cijene su sad takve kakve jesu..uzmi ili ostavi...i ja bi volio da sam prije 20 g. nesto uzeo na moru al nisam i ko mi sad kriv...da cekam da cijene drasticno padnu na razine prije 20 g. vjerojatno necu docekati...bio je prije 10 g. kao neki napuhani balon cijena nekretnina i ocekivao se pad biblijskih razmjera, a ja to bas nisam vidio ili nisam dobro gledao...osim ovdje u slavoniji koja izumire..tu se nekima srozalo i za 30%, ali i to je daleko od katastroficnih scenarija koje sam slusao, a za to nije kriva svjetska nego domaca kriza
ivanjan76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:46   #59
Quote:
ivanjan76 kaže: Pogledaj post
opet rasprave o cijenama nekretnina kojima ne vidim smisao...izgleda mi kao da pokretaci teme zele na silu nesto kupiti na moru, al nemaju kinte, pa se ovdje prazne..cijene su sad takve kakve jesu..uzmi ili ostavi...i ja bi volio da sam prije 20 g. nesto uzeo na moru al nisam i ko mi sad kriv...da cekam da cijene drasticno padnu na razine prije 20 g. vjerojatno necu docekati...bio je prije 10 g. kao neki napuhani balon cijena nekretnina i ocekivao se pad biblijskih razmjera, a ja to bas nisam vidio ili nisam dobro gledao...osim ovdje u slavoniji koja izumire..tu se nekima srozalo i za 30%, ali i to je daleko od katastroficnih scenarija koje sam slusao, a za to nije kriva svjetska nego domaca kriza
Istina, tko je tad nesto "ubo" ili mu je palo s neba u smislu da je naslijedio, kakvih ima puno, taj je zagrizao zlatnu zlicu. Danas nesto kupit radi investicije se ne isplati, jer je sve uzasno skupo, trebalo je tad prije 25 godina kada je bio rat...ali tko bi bio vidovit... tako vam je to decki...imate kuce za 50-60 000 eura, a imate i one od par milijuna...pa tko sta voli...stranci to kupuju jer im se svidja, a i blizu im je...sta je to nekom Svabi doc iz Munchena...za par sati je ovdje kod nas na moru...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:53   #60
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Čemu ovaj bijes i vrijeđanje? Daj mi jedan logički odgovor.
Kakav bijes i vrijedjanje? Nije upuceno tebi (ili je ako planiras iskesirati 5 MM ojrica da bi kupio ono samo radi nekog random kamena ) i ne znam zasto se tu prepoznajes.

Samo napominjem nevjerojatan apsurd radi "pogleda na spomenik" necemu sto je u gotovo pa rusevnom stanju nabijati toliku cijenu (a to zemljiste sasvim sigurno toliko ne vrijedi - because Hrvatska).
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.