Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2012., 16:02   #181
Moja ljubav,moja sreća...on je poseban,moj 2. jorkšir u životu. Sve razumi,divan je,nikad mi u kući ništa izgrizao nije, nikad u kući nuždu obavio nije....ma ja sam preoduševljena s njim i nisam nikad vidila pasa ko njega. Ima nepuna 2 kg i 3ipo godine...
a razveseli se svako jutro kad se dignem,a da ne pričam kad dođem kući. Inače navikao je da je od 8-16 sam i tada spava i spava....vikendom ludujemo vani,al isto mu je draže kući. ne voli toliko ni travu,ni šljunak...jedino more. ljeto je njegovo godišnje doba.
__________________
album 2
oldskulbejbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 11:18   #182
Pozdrav ljudi,evo vidim da ste bili aktivni i stavljali puno slika pa neznam zasto ste prestali?
Voljela bih vam se pridruzit ako se nekome jos da pricati?

Evo ovo je moj Max...
YorkieMax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 11:26   #183
Zato što je u prvom postu navedeno da je tema rezervirana isključivo za konkretna pitanja, a za ostalo postoje teme Fotoalbum ljubimaca i Chat...

Šteta jer je po mom mišljenju zbog toga tema zamrla...

A Max ti je
imeiprezime is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 11:52   #184
Quote:
imeiprezime kaže: Pogledaj post
Zato što je u prvom postu navedeno da je tema rezervirana isključivo za konkretna pitanja, a za ostalo postoje teme Fotoalbum ljubimaca i Chat...

Šteta jer je po mom mišljenju zbog toga tema zamrla...

A Max ti je
Aha a nista onda,hvala ti na informaciji.
YorkieMax is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 14:28   #185
Vratite nam slike da tema opet živne

Cure, psići su vam preslatki
katija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2013., 16:02   #186
Curke a?
imeiprezime is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 14:22   #187
Već je pisano da ovo nije chat tema i da je isključivo tema za postavljana pitanja u vezi naših yorkia , tako da chat, slike i ostalo nisu dozvoljeni u ovom topicu . Za to imate posebne gore rubrike gdje možete predstaviti svoga psa.
Yorkshire is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 15:32   #188
Tražila sam po temi i ne mogu (još uvijek) nać, pa da pitam, ipak.

Gdje se može nać uzgajivač/nica jorkija koji nisu toliko minijaturni, jer većina danas ide na što manje, ali da li se još igdje može nać onaj malo veći jorki?

Divni su i jedni i drugi, naravno, ali upit je vezan za ovo drugo.

Ah, tek sad čitam da je standard do 3,17 kg, my bad.

Ja sam bila uvjerena da po standardu postoje veći i manji, ako griješim, ispravite me.

Zadnje uređivanje Alexa : 07.01.2014. at 15:40.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 20:09   #189
Ne postoje "mini" i "maxi" nego je jedan standard koji težinu propisuje između ca 2,5 i 3,5 kg... "Mini" fore prodaju neodgovorni "uzgajivači", a kupuju neinformirani (a time i nrodgovorni) budući vlasnici. Nije to slučaj samo sa yorkijima, nego i sa maltezerima i sl.
imeiprezime is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2014., 00:22   #190
Quote:
imeiprezime kaže: Pogledaj post
Ne postoje "mini" i "maxi" nego je jedan standard koji težinu propisuje između ca 2,5 i 3,5 kg... "Mini" fore prodaju neodgovorni "uzgajivači", a kupuju neinformirani (a time i nrodgovorni) budući vlasnici. Nije to slučaj samo sa yorkijima, nego i sa maltezerima i sl.
Da, jasno.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 20:45   #191
Jorkširski terijer II - bez chata, molim

Nakon skoro 23 godine druzenja s pekinezerima i bolnog rastanka od prije par tjedana, rekao sam da vise nikad necu uzeti novog psa....drzalo me punih tjedan dana dok nas sve nije osvojio mali Biewer

Malac je imao problema s usnim parazitima i zbog kapi je prilicno masnjikav za sto ocito danasnje kupanje nije bilo dovoljno ali evo dvije slicice Teddya starog tri mjeseca i teskog 800g.



Kako ce za par tjedana medu pse, zanima me sto koristite protiv buha/krpelja kod ovako malih pasa ?
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 21:02   #192
jao, jao! premedeni!

herba max sprej. ne drži dugo, treba ponoviti špricanje svakih par dana.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2014., 21:23   #193
Zahvaljujem, isprobamo

Evo jedne okupane:
http://img.tapatalk.com/d/14/02/28/avura8em.jpg

Zadnje uređivanje fermina-daza : 28.02.2014. at 01:10. Reason: prevelika fotografija - pogledati pravila
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 01:00   #194
Postovani,
Ja bih takodjer trebala Vas savjet. Naime, imam yorkshire terijera od 2,5mjeseca. Dosao je kod mene prije tjedan dana. Sve polako otkrivamo, znatizeljni smo i veseli. Medjutim, danas popodne kad sam ga izvela van-jos ucimo obavljati nuzdu vani, ispred zgrade se odjednom stvorio susjedov pas s kojim se i inace igra-cijepljen je i sve i susjedov pas ga je odjednom napao. Ugrizao ga je za uho, bilo mi je prestrasno to sve. Uglavnom, morao je veceras ostati kod veterinara, da mu zaustave krvarenje i da ga smire, iako nije imao temperaturu-sto znaci da se nije sokirao.
Zanima me kako da nastavim odgoj? Krenuli smo sa socijalizacijom koja je u ovom slucaju lose zavrsila, a ja iskreno mislim da sam se vise uplasila nego on... Da li mi mozete pomoci? Kako da se postavim, strah me same pomisli sto se moglo dogoditi i toga da bih ga sutra izvela van...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jelenabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 12:29   #195
Nastavi dalje kao da ništa nije bilo. Moj je s 4 mj. završio u raljama staforda s razderanim abdomenom, jedva smo ga spasili. Međutim nikakve posljedice nisu ostale u smislu nekih psihičkih traumi koje bi se manifestirale u odnosu prema drugim psima, ljudima...
imeiprezime is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 22:53   #196
Ajme... Jadnicak mali... Mi smo danas dosli kuci, veseli i razigrani, bio je i vani, ali samo uz mene, ne mice se od mene... Nadam se da ce uskoro skuziti da moze slobodno trckarati hvala na savjetu. Pokusat cu iako sam i ja totalno sokirana jos, pa mozda vise meni treba hrabrosti nego njemu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jelenabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 22:55   #197
evo da se upoznamo


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jelenabb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 18:49   #198
Bok, u 6. mjesec dolazi mala yorkica pa pokusavam saznati sto vise mogu o brizi za njih...Koliko cesto ih kupati? Kako odrzavati dlaku? Dali da joj drzim kratku frizuricu ili da joj pustim da bude malo duza? Gdje mi je u Zagrebu najbolje voditi ju na sisanje? Cula sam da je kod njih jako vazna higijena zubi, pa ako mi moze netko reci malo vise i o tome? U stvari zelim znati sve sto mi je potrebno kako bi se mogla sto bolje brinuti o njoj kad dode
Hvala
KlaraP is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 19:57   #199
Ovdje sam na jednom mjestu pronasao sve sto me zanimalo:
http://www.yorkieinfocenter.com/Yorkies.html
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 18:01   #200
Dobar dan ,imam jedno pitanje . Nabavili smo malog prekrasnog Yorkia curicu. sad je stara 16 tjedana kod nas je evo 4 tjedan. Jela je Royal canin yunior kod gospodina tako mi je savjetovao da nastavim . Ali stolica joj nije tvrđa nego je mekša , moram ju obrista posle svake velike nužde . Cjepljena je 2 puta , i očiščena protiv parazita i mi smo joj dali još jednom 1/4 tabletice koju nam je ostavio gospodin. Dali joj hrana ne odgovara , dali da pređemo na Hils.
eneeli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.