Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Pogledaj rezultate ankete: Koju vrstu prehrane pasa vi dajete svom ljubimcu?
Kupovna suha ili konzervirana hrana 46 35.66%
Domaća hrana 6 4.65%
BARF prehrana 12 9.30%
Mješavina gotove hrane i svježe ili kuhane hrane 65 50.39%
Glasovatelji: 129. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2006., 11:14   #41
ja glasam za Hills
simonne is offline  
Old 16.05.2006., 16:08   #42
i ja sam po preporuci veta kupila Hills sa janjetinom i rižom za štence. jede ko lud smazao bi vreću u dva dana
kikibela is offline  
Old 16.05.2006., 18:59   #43
Bosch.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Old 20.05.2006., 00:18   #44
Barf.
DD7 is offline  
Old 22.05.2006., 14:13   #45
E sada, psa možeš hranit sa kuhanom hranom, sirovom ili kupovnom. Prvo moraš vidjeti koje su ti mogućnosti. Ako se odlučiš za kuhanu, onda pogledaj neke recepte, imaš ih na forumima o kućnim ljubimcima, ako se odlučiš za sirovu također posjeti te forume, a za kupovnu ti je najbolje da odeš u pet shop uzmeš par uzoraka i doneseš da pas proba, jer glupo je kupiti cijelu vreću neke hrane, a onda je tvoj pas neće jest!
Hana020 is offline  
Old 22.05.2006., 15:39   #46
ako mu dajes kuhanu hranu onda moras da se pobrines da dobije sve vitamine i minerale koji su mu potrebni te da se brines mnogo za njegove zube. jeste da je ta hrana "juicy" ali suha hrana sadrzi sve potrebne sastojke a i ne kvari zube tako lako. Ja koristim Royal Canine i mnogo smo zadovoljni. naravno, ponekad mu kupis nesto drugo da ga pocastis...
vesna is offline  
Old 22.05.2006., 16:13   #47
Hmm, o tome bi se moglo raspravljati, inaće ljudi koji kuhaju psima, također uz kuhanje im daju i kosti koje su jako dobre i zdrave za zube!
Hana020 is offline  
Old 22.05.2006., 17:25   #48
Quote:
Hana020 kaže:
Hmm, o tome bi se moglo raspravljati, inaće ljudi koji kuhaju psima, također uz kuhanje im daju i kosti koje su jako dobre i zdrave za zube!
da, ali moraš paziti sa kostima. Moj pasić je malo stariji i svaki put kad joj dam kost ima problema sa stolicom.
almarass is offline  
Old 22.05.2006., 17:31   #49
Pa ovisi koliko velikog psa i imaš i koliko je star, jer neki stariji psi ni ne mogu više gristi kosti.. a i psu treba dat da samo grize onu glavu od kosti, a ne tijelo i ne dati previše kosti da stolica ne bude pretvrda i nikako pileće kosti!
Hana020 is offline  
Old 22.05.2006., 17:38   #50
znam, znam. Pasić mi ima 9,5 godina i mješanka je kokera i ptičara. Dok je bila manja nije bilo problema, ali sada baš primjetim mučenje nakon kostiju. Inače, znam da griješim, ali dajem joj i čokoladu. Ne mogu odoliti molećivoj faci koja me dočeka kada izlazim iz dućana.
almarass is offline  
Old 22.05.2006., 17:47   #51
eh da i to bi mogao biti problem, jer stariji peseki ionako imaju problema sa svime i svačime, a da joj kupiš onu pseću ili recimo kada sebi kupiš tu čokoladu njoj npr. uzmeš paštetu (iako ni to nije zdravo, ali bolje to nego čokolada). A i ako joj već daješ onda joj daj samo malo.. Ja isto imam jednu stariju, par godina stariju od tvoje, ona ne jede kosti, njoj uz kuhanuo kasnije dobije i porciju granula koje joj učine stolicu tvrđom- na preporuku veta!
Hana020 is offline  
Old 24.05.2006., 21:39   #52
Quote:
Paw kaže:
Preporučam Hills, puppy mini do godinu dana.
Poslije adult mini do 6. godina.
Mi smo prezadovoljni

p.s. ja mojoj svaki dan dam i pola konzervice Cesara, kao mali dodatni obrok.
tak se i moj pes hrani, jedino kaj on dobije cijelu konzervu Cesara, sto se moze vidjet i po njegovoj kilazi
Anson is offline  
Old 24.05.2006., 21:47   #53
i ja isto kombiniram: Hills granule- ujutro (namocim ih u vrucoj vodi), Cesar(s rizom) ili kuhano - navecer

prozdrljivica jedna, od kad sam je sterilizirala, moze pojesti "Boga i Vraga" pa tako uz konzervu Cesara s rizom jos extra njupa granule Hillsa...a ima samo 6 kila!
Agirl is offline  
Old 01.06.2006., 21:15   #54
Quote:
Paw kaže:
Preporučam Hills, puppy mini do godinu dana.
Poslije adult mini do 6. godina.
Mi smo prezadovoljni

p.s. ja mojoj svaki dan dam i pola konzervice Cesara, kao mali dodatni obrok.
Hills, tako kak je Paw rekla. Samo, pol konzervice Cesara? Ijuuuu, moje svaka mrkne po dvije konzervice, kao dodatni obročić.
Admin is offline  
Old 03.06.2006., 10:15   #55
moj je pes popizdil.ne šljivi kekse ni 2%.nije bed,neće jesti cijeli dan,ali neće ni presmrditi kaksima.i kaj da radim.nemogu gledati da nije cijeli dan jeo i dam mu konzervito ili pašteticu.i sad sam napravila glupost jer sad stvarno ne šljivi kekse.kaže teta veterinarka da ga ostavim gladnog bez ičega pa kad guza ogladni jest će i kekse.ali mi ga je tako žao
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Old 03.06.2006., 15:56   #56
ogladnit će;

ne boj se psi mogu jako, jako dugo bez hrane
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 03.06.2006., 18:38   #57
Ljudi, jel zna netko koja je cijena Hill's-a, recimo janjetina/riža, za odraslog psa?
Moram ovom mome mijenjati hranu.
Simba-OS is offline  
Old 03.06.2006., 19:00   #58
http://www.ljubimac.hr/index.php?pag...pshop&Itemid=4

evo.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 03.06.2006., 20:01   #59
Puno hvala.
Simba-OS is offline  
Old 03.06.2006., 20:07   #60
nema na čemu; cijene su tu negdi po čitavoj zemlji.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.