Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2007., 13:42   #81
Quote:
Zum-zum kaže: Pogledaj post


Stvarno, svaka čast i bravo.

Nadam se da će te i iz UK dolazit na forum HR
pa naaaaravno i na ljubimce.forum, tamo smo neko vrijeme bili i sad zastajkujemo jer nema novih slika. a štaš.

hej, jel kaja dobro sada? vidjela sam da je bila pod nož....Tasha je isto bila al prije, negdje početkom 3 mjeseca, i sad pred kojih mjesec dana počela krvarit. al nemaju pojma šta je, kažu vjerojatno upala maternice bila, možda se nikad više ne ponovi, al ona je sad zdrava, to i ja vidim. pa oće-neće operirat, nije ni to sigurno...kao, može biti i fatalno tako da ćemo sad čekat i vidit dok je još ovdje oće li se ponovit...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 15:36   #82
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post
pa naaaaravno i na ljubimce.forum, tamo smo neko vrijeme bili i sad zastajkujemo jer nema novih slika. a štaš.
Daj slike! Nešto, bilo šta.

Moja mala je super. jutros smo skinuli šavove i barba doktor je rekao da je super sve zaraslo. Mladi pas pa se brzo oporavlja

Držim čarobne forumaške fige za Tashu da sve bude ok.
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 15:41   #83
ala budem budemmm stavila malo slika od prije...
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 21:26   #84
Quote:
Golden Drop kaže: Pogledaj post
a ljubice draga

Riječi, napisano se teško razumiju i u većini slučajeva pogrešno protumače... Ništa drugo.

jedinog.

zdravo drage pasoljubice, nije me bilo dosta dugo na forumu pa sam tek sad vidjela ove vase odgovore... uglavnom, nisam ja ni mislila da je to drugacije, i pretpostavila sam da su one rijeci koje su me zasmetale samo nespretno slozene rijeci

pozdrav vama i vasim pasetinama,
ps. zum-zum kajin blog je, kao sto vec znas, SUPER! (mozda ga cak jednog dana mozes izdati kao knjigu)
__________________
Kuda koracam hoću da bacam tragove zlatne svjetlosti.
CrNa LunjA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 22:36   #85
Quote:
kitty b kaže: Pogledaj post
i tako veselje kratko traje....bit će problema s transportom, jer nema drugih ovlaštenih kompanija osim onih koje putuju iz pule, odn. dubrovnika u točno određenim periodima u godini, a to je onda tek iduće ljeto...grrrrrrr.... i to je pitanje ako će poletit jer nisu redovne linije. ma mislim....

a iz ljubljane il italije nemožemo jer ako putuje iz zemlje EU onda mora biti unutar EU bar 6 mjeseci prije puta u UK. ako ko to kuži, nek se javi jer meni je teško shvatit...
Cekaj a Lufthansa i te kompanije??? I kak to, sta ako presjedas? Znam ljude koji su furali psine u Australiju, oraju presjedati... Jedino sto provedu vrjeme u zapecacenom boxu. A da vi polako krenete - autom?
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 18:48   #86
dobio sam dobru ponudu da prodam papire od mog cucka. treba liku za nekog sličnog bez. jel neko ima iskustava s tim?
__________________
fidbek
tj1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 19:05   #87
ajme....predivan topic...predivni psi...
svaka čast svima vama koji ste otvorili srce napuštenim i mješancima..

marta 76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 19:35   #88
Quote:
tj1 kaže: Pogledaj post
dobio sam dobru ponudu da prodam papire od mog cucka. treba liku za nekog sličnog bez. jel neko ima iskustava s tim?

ja mu ne bi prodala
aiax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 11:53   #89
Quote:
tj1 kaže: Pogledaj post
dobio sam dobru ponudu da prodam papire od mog cucka. treba liku za nekog sličnog bez. jel neko ima iskustava s tim?
Ja bih nazvala HKS da dobijem takvu ponudu..
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 13:35   #90
Quote:
marta 76 kaže: Pogledaj post
ajme....predivan topic...predivni psi...
svaka čast svima vama koji ste otvorili srce napuštenim i mješancima..

moje mješanke nisu (bile) napuštene ...obije su iz poznatog legla, poznate majke, poznatih vlasnika ... ali nepoznatog oca

kod prve sam imala priliku biti prisutna pri porodu i posječivati je svaki dan dok nije konačno postala moja, a kod sadašnje - cijeli tok događaja pratila sam ovdje na forumu ; i kladionicu prije poroda i napredovanje malih Lunića sve do posvojenja
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:15   #91
Ja ću baš baš ono, seljački, kak se veli - ko iz neba pa u rebra, uletiti s pitanjem! Kaj je labradudl???? Jel to pol labrador a pol pudl??? Iliiiii?????
I eto; ovak nekaj ne zna osoba kojoj je veterina struka; i bolje da ne znam.....fala lepa; jer kaj to može dobrog ispasti iz labradudla isuseibožemili!!!
Više mi se sviđa kinologija kakva je nekad bila; i ne smeta mi kaj sam malo manje informirana - tj, ne trudim se informirati previše; previše svega škodi a ljudi su i tako danas , ah malo je reć, čudni pa čuda delaju!
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:18   #92
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Ja ću baš baš ono, seljački, kak se veli - ko iz neba pa u rebra, uletiti s pitanjem! Kaj je labradudl???? Jel to pol labrador a pol pudl??? Iliiiii?????
I eto; ovak nekaj ne zna osoba kojoj je veterina struka; i bolje da ne znam.....fala lepa; jer kaj to može dobrog ispasti iz labradudla isuseibožemili!!!
Više mi se sviđa kinologija kakva je nekad bila; i ne smeta mi kaj sam malo manje informirana - tj, ne trudim se informirati previše; previše svega škodi a ljudi su i tako danas , ah malo je reć, čudni pa čuda delaju!
http://en.wikipedia.org/wiki/Labradoodle

kao što i wiki kaže-hibrid. ja bi te idiote koji rade maskarade od kinologije i uzgoja stavila u top!
e da stvoreni su kao da se spoji divna osobnost laba i nelinjanje pudle (??)
__________________
MRZIM djecu, obožavam živine ;)
belatrix112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:26   #93
LJak, bljak, fuj, plju!!! Pardon na nepristojnosti! Užasno sam protiv takvih debilana, užasno! Hvala na pojašnjenju; rekla sam, bolje mi je kad sam neinformirana! Pozdrav
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:28   #94
Quote:
belatrix112 kaže: Pogledaj post
http://en.wikipedia.org/wiki/Labradoodle

kao što i wiki kaže-hibrid. ja bi te idiote koji rade maskarade od kinologije i uzgoja stavila u top!
e da stvoreni su kao da se spoji divna osobnost laba i nelinjanje pudle (??)
Labradoodle je pasmina u procesu priznavanja kad smo već kod toga. Da, ima jako puno ljudi koji pare te dve pasmine iz fore, no postoje i legitimne uzgajivačnice (ne kod nas) koje pažljivo selektiraju i rade na priznavanju pasmine. Sve pasmine su nastale križanjem, pa tako i ova nova.
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:30   #95
labradudl je mješanac
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:31   #96
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
LJak, bljak, fuj, plju!!! Pardon na nepristojnosti! Užasno sam protiv takvih debilana, užasno! Hvala na pojašnjenju; rekla sam, bolje mi je kad sam neinformirana! Pozdrav
imaš takvih hibrida kolko hoćeš! nastaju za potrebe mode i služe kao accessories svojim fashionable vlasnicima. djelim tvoje mišljenje..
evo ti lista takvih:http://www.dogbreedinfo.com/hybriddogs.htm
__________________
MRZIM djecu, obožavam živine ;)
belatrix112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:48   #97
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Labradoodle je pasmina u procesu priznavanja kad smo već kod toga. Da, ima jako puno ljudi koji pare te dve pasmine iz fore, no postoje i legitimne uzgajivačnice (ne kod nas) koje pažljivo selektiraju i rade na priznavanju pasmine. Sve pasmine su nastale križanjem, pa tako i ova nova.
Huraaaa post s kojim se slažem
mislim zašto uz kontolirani uzgoj, pažljivo selektiranje i sve ostalo nebi nastale nove pasmine. Mislim i labrador je morao nastati iz više vrsta kao i sve pasmine, nemre se sam tak stvorit. I zahvaljujući svim tim pasminama sad imamo predivne pse
Možda će labradoodle, bullador i ostali za 10-ak godina biti popularni baš kao labradori i druge pasmine. Također i zdravi, bez većih zdrastvenih problema (svaka pasmina ima neki problem koji je kod njih češći nego kod drugih pasmina,ne postoji pasmina bez tog)
nela5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:53   #98
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
Labradoodle je pasmina u procesu priznavanja kad smo već kod toga. Da, ima jako puno ljudi koji pare te dve pasmine iz fore, no postoje i legitimne uzgajivačnice (ne kod nas) koje pažljivo selektiraju i rade na priznavanju pasmine. Sve pasmine su nastale križanjem, pa tako i ova nova.
Ček, u procesu priznavanja za AKC ili i za FCI?
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 19:54   #99
gle ne smeta meni to šta oni rade nove pasmine, al me smeta šta su pri tome u obzir najćešće i najviše uzete samo karakteristike izgleda budućih hibrida i ajde karakter, a ne uzima se u obzir fiziologija i kompetentnost za mješanje, genetska obilježja i sl. to je ko ono idem skuhat juhu od onog šta imam doma pa da vidimo šta će ispast.
__________________
MRZIM djecu, obožavam živine ;)
belatrix112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 20:06   #100
Quote:
nela5 kaže: Pogledaj post
Huraaaa post s kojim se slažem
mislim zašto uz kontolirani uzgoj, pažljivo selektiranje i sve ostalo nebi nastale nove pasmine. Mislim i labrador je morao nastati iz više vrsta kao i sve pasmine, nemre se sam tak stvorit. I zahvaljujući svim tim pasminama sad imamo predivne pse
Možda će labradoodle, bullador i ostali za 10-ak godina biti popularni baš kao labradori i druge pasmine. Također i zdravi, bez većih zdrastvenih problema (svaka pasmina ima neki problem koji je kod njih češći nego kod drugih pasmina,ne postoji pasmina bez tog)
zato što već sada ima pasmina koje su naoko vrlo slične i samim time 'nepotrebne'

retriver, labrador retriver
pekinezer i ono nekaj sličnoga
malamuti i haskiji
njemački, bosanski, finski gonič i harrier

da ga jebeš, meni je to sve isto

s jedne strane rade ovakve pse namjerno, a s druge je tisuće mješanaca po azilima ali nisu dobri zato jer nisu nečija prćija
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.