Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2013., 16:49   #161
dobila odgovor, pa ako nekog zanima, da može se s vašeg specijalističkog upisati postdiplomski kriminalističko istraživanje u rijeci, a predavanja se održavaju na policijskoj akademiji.
danna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 09:43   #162
bok ljudi, da li je netko upisivao specijalistički studij logistiku?
foi90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 13:06   #163
IS 2 godine?

Ej bok ljudovi


jel itko ima ikakve informacije kaj se dešava sa studijem IS-a? Jel bude na kraju išta od ove dvije godine koje se obećavaju ili ne, pošto dobivamo nove prostorije i nove mogućnosti?

Ili postoji ikakva stranica na webu di možemo provjeriti stanje odluke ministarstva o odobravanju 2 godine studija ???
Kocka13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 11:37   #164
Quote:
Kocka13 kaže: Pogledaj post
Ej bok ljudovi


jel itko ima ikakve informacije kaj se dešava sa studijem IS-a? Jel bude na kraju išta od ove dvije godine koje se obećavaju ili ne, pošto dobivamo nove prostorije i nove mogućnosti?

Ili postoji ikakva stranica na webu di možemo provjeriti stanje odluke ministarstva o odobravanju 2 godine studija ???
Znaš koliko i ostali pretpostavljam.
Predan je zahtjev, dokumentacija vjerovatno skuplja prašinu na nekom stolu u ministarstvu gubljenja vremena čekajući da dosadašnji djelatnik ili umre od srčanog od silnih kava koje popije ili dobije otkaz i na njegovo radno mjesto dođe ipak netko sposobniji...
Nekako sam skeptik da će to bit ove godine... no reći ću si i ovo... dao bog da nisam u pravu...
grba123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 08:20   #165
Ja sam predala papire za prijelaz na ORS, kolika je sansa da priznaju ispite?
I gdje se tamo može parkirati a da se ne mora plaćati???
Bamby is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2013., 16:01   #166
OMV

Pozdrav svima.

Puno vas postavlja pitanja, a malo dolazi do odgovora.

Ukratko: Student sam Održavanja motornih vozila. Na trećoj godini sam.
Nema filozofije - Mora se učiti za prolaz!
Tko je pametan, sve može iskoristiti za svoju korist.

Na prvoj godini su većinom po dva kolokvija. Ovisi o profesoru, no postoji mogućnost pisanja ispravka kolokvija, ali većinom se svi popravci riješavaju na usmenom ispitu. Kada padnete na kolokviju, ukoliko ste dobro organizirani, pa nekolicina vas zapiše pitanja koja ste imali u svom testu, nećete imati problema na usmenom ispitu. Isto vrijedi i za ispitne rokove. Jedan predmet sam polagao 4 puta. Na 4. tom izlasku sam ga položio, jer sam naprosto znao sve, sva moguća pitanja koja su prolazila, ja sam znao, i tu nema puno filozofije - doslovce naučis cijelu skriptu i pokažeš to na usmenom.
S termodinamikom ćete se ozbiljno zezat, iako je slabija nego na drugim fakultetima, vi koji se s ovime prvi puta susrećete, zaboravite na sve privatne aktivnosti cijelu godinu, ako to želite položit, morate spavat s knjigom. Mehanika, Čvrstoča, Elementi konstrukcija, to su sve predmeti koju su teži za položiti, no kažem, s dobrom organizacijom, vidjet ćete da je to samo mali djelić toga što se uči recimo, na strojarstvu.

Motori, hidraulika, automatsko upravljanje, vojna vozila će vas ubijat s količinom vremena koje morate uložit da bi položili, no i to će proći. Zadnja godinina je krstarenje, par predmeta bez imalo stresa, pripremili su vas kroz predhodne dvije godine na to.

Postoji nekolicina zeznutih profesora. O imenima nebih. Oni vam otežavaju prolazak kroz studij. Žvaču vas, ubijaju vas s izrazima, detaljima, vraćaju radove, te vam ne dozvoljavaju izlazak na ispit "zbog tog i tog". No sve se to kasnije položi, makar i kad ponovo upišete taj predmet.

Uglavnom, kako za koga, studij nije mačiji kašalj, no nije bogme ni nešto nemoguće za zavšit. Sve što vam treba je ambicija i dobra volja, i uspjet ćete, ne samo na ovom studiju, nego na bilo kojem drugom.

Nadam se da sam sada malo pokrenuo ovu temu, ako koga nešto zanima o ovom studiju - veleučilištu, neka slobodno pita.

Pozz
cicolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 20:56   #167
Bok evo 4. sam godina STS Fausta Vrancica smjer tehnicar za vozila i vozna sredstva... zanima me Odrzavanje motornih vozila .. upis? dali je potrebana matura jer nemogu nac na njihovoj str. ako je koji predmeti.. e sad s ovim ECTS bodovima sta je to to se prenosi na druge semestre ?
manjo1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2013., 10:47   #168
pa zar nije za sve potrebno matura???
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 17:08   #169
Veleučilište Velika Gorica- Odrzavanje motornih vozila

Zanimalo bi me jel neko bio na tom studiju odrzavanja motornih vozila, kakva su iskustva,kako se nalazi posao nakon zavrsenog studija, kao sta se uopce mozes zaposlit i kakva je prizatost studija?
Hvala

Ps.svaka informacija pomaze
001122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 11:29   #170
Netko?
001122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2013., 17:57   #171
Spec. krizni menadžment

Molila bi nekog tko zna da mi odgovori.
Imam 180 ECTS stručni studij ekonomija.
Da li mogu upisati 1 godinu spec. krizni menadžment?
I da li završetkom te 1 godine mogu raditi u zaštiti na radu?
Da li krizni menadžment u VVG ide pod tehnički smjer?
__________________
Jujuica :-)
suncee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 20:36   #172
jel ima ikog sa kriznog menadžmenta?
naime, imam predmet na faksu ''upravljanje krizama'' i knjigu od tih predavača na tom smjeru, te me zanima kako je koncipiran studij i što se zapravo sve može sa titulom kriznog menadžera? zaintrigiralo me to područje jer iskreno nisam znala da takvo što postoji
te kako ide sa priznavanjem ispita? jel priznaju još određene ispite vezane uz nacionalnu sigurnost?
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 13:08   #173
ima sve jako dobro objašnjeno na stranici vvg.hr
RoyalFlush07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 17:44   #174
mene zanima kakva je povezanost sa zagrebom, jer koliko sam skužio u Gorici nema ni jedan restoran gdje se može jesti preko xice, tako da bi bilo bolje biti na stanu negdje na savi i putovati na predavanja? jesam u pravu?
kanta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 16:48   #175
Quote:
kanta kaže: Pogledaj post
mene zanima kakva je povezanost sa zagrebom, jer koliko sam skužio u Gorici nema ni jedan restoran gdje se može jesti preko xice, tako da bi bilo bolje biti na stanu negdje na savi i putovati na predavanja? jesam u pravu?
netkoo
kanta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 07:34   #176
Quote:
kanta kaže: Pogledaj post
netkoo
http://www.zet.hr/autobus/dnevni.aspx


268 ZAGREB (GLAVNI KOLODVOR) - VELIKA GORICA

330 ZAGREB (GLAVNI KOLODVOR) - VELIKA GORICA (BRZA LINIJA)

U blizini imaš aerodrom no nažalost još nismo usvojili zapadna tehnološka dostignuća i posijali par heliodroma po najvišim zgradama u zgb-u tako da ćeš se ipak morati snać sa bus-em...
Prosječno vijeme vožnje je cca 40-tak minuta
knedlaugrlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 07:51   #177
Quote:
knedlaugrlu kaže: Pogledaj post
http://www.zet.hr/autobus/dnevni.aspx


268 ZAGREB (GLAVNI KOLODVOR) - VELIKA GORICA

330 ZAGREB (GLAVNI KOLODVOR) - VELIKA GORICA (BRZA LINIJA)

U blizini imaš aerodrom no nažalost još nismo usvojili zapadna tehnološka dostignuća i posijali par heliodroma po najvišim zgradama u zgb-u tako da ćeš se ipak morati snać sa bus-em...
Prosječno vijeme vožnje je cca 40-tak minuta
kvragu, ja baš mislio helikopterom
kanta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:35   #178
Pozdrav ljudovi, imam jedno pitanjce pa bi molio ako netko zna kako to funkcionira da mi lijepo objasni...sve ispite sam dao u roku, ostao mi je jos diplomski rad za napravit...kako zbog svojih neki osobnih problema, a i financijskih, zbog kojih sam morao poceti raditi, upisao sam prvi put apsolventsku godinu ko redovni student, ta je godina prosla i moja se situacija nije bas nesto popravila tako da sam opet upisao apsolventsku godinu, ali sada kao izvanredni student. Naime ja bi trebao taj diplomski napisat do 30.9.2014, znaci jos 4 mjeseca imam...ali izgleda kakvo je stanje da to i necu biti u mogucnosti izvrsiti...sad mene zanima ako ja to nedam u ovom roku, kakva je procedura? da li oni mene mogu izbaciti s faksa nakon sto taj rok prode ili sto? kolko godina ja mogu odgadat taj diplomski, kako to ide...da li postoji neki rok u kojem se to mora zavrsiti...ili opet mogu upisat apsolventsku?...dajte neki savjet sto napraviti i kakve su mi mogucnosti..hvala unaprijed.

Zadnje uređivanje rokikoki : 29.05.2014. at 19:42.
rokikoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 23:12   #179
možeš zamrznuti godinu, koji si smjer? o čemu se radi u diplomskom?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 23:22   #180
ja sam ga razvlačio ali kad sam krenuo samo mi je nebo bilo granica. Uostalom ja sam radio uz cijeli studij. samo hrabro.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.