Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2013., 12:02   #341
SPLIT


Teta čuvalica i kujica domaćin nemaju nikakvih predrasuda prema vrsti, veličini, spolu ili starosti

Psi koji se slažu s kujicama su dobrodošli


Kujica domaćin (moja sedmogodišnja A. ) je izrazito prijateljski nastojena prema novima i guštamo u druženju.

Da ne dramimo pas ima što i A.- ljubav, duge šetnje, druženje s drugim psima i ..ako se ušulja u krevet neće biti potjeran

Moje forum teme mogu reći s koliko smo se pasa sreli, družili,udomili...pa...
mi volimo pse ako treba voljeti malo i vašega : 091 532 8182
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
M.L.F. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 18:17   #342
ZAGREB (blizina Savskog nasipa)

Pozdrav svim pasoljupcima,
imam socijalizirano žensko štene koje redovito šećem po nasipu i uokolo pa ako nekome treba prošetati psa povoljno u ovo hladno vrijeme, slobodno pošaljite poruku u inbox ,) Hvala.
nawya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:48   #343
Šetam,čuvam,mazim, pazim Vaše kućne ljubimce. Bavim se šetanjem i čuvanjem pasa oko 5 godina, čuvala i mace i zečeke. Vlasnica udomljene biglice Tise.
[email protected]
00385 98 130 6587

https://www.facebook.com/tisa.bucko

http://cuvanjepeseka.blogspot.com/

TISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 23:27   #344
Pozdrav svima,

nadamo se da ste svi dobro. Što su praznici bliže kod nas je veselije i zanimljivije
Uredili smo još dodatna nova prostora.
Da ne duljimo, pogledajte:

http://www.house4dogs.eu/

Želimo Vama i Vašim ljubimcima sve najbolje u Novoj godini,

House4dogs tim
Fridaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 12:18   #345
RIJEKA

Prošvrljala sam po topiku, ali voljela bih, ako je to moguće (može i u inbox, ako nije po pravilima tu, ako je i ok, može i tu) da mi netko tko je ekšli ostavljao pesonju u nekom od psećih hotela/teta čuvalica u Rijeci (znači ne vlasnik hotela, nego gost) da mi da svoj pozitivan feedback/recenziju i preporuku.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 14:07   #346
https://www.facebook.com/pages/%C4%8...59008614137176

čuvanje i šetanje peseka u Zagrebu i okolici, mogućnost čuvanja u kući s velikim dvorištem (pas je preko noći u stanu, nikakvi boxevi) ili u stanu
mops is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 09:17   #347
Čuvanje i šetanje pasa

Čuvam ili šećem pse na području Zagreba...Veliki sam ljubitelj pasa te imam preko 20 godina iskustva s njima. Još k tome imam vrlo dobročudnog i umiljatog lesija kojemu bi dobro došlo društvo. Živim u centru grada, u dijelu gdje ima puno zelenila pa se pesek ima gdje istrčavati.

Više informacija na PP. Hvala i pozdrav...
chiarra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2014., 23:51   #348
HOUSE4DOGS

Lijepi pozdrav svima,

zbog velikog interesa i upita u tijeku su rezervacije za Uskršnje praznike.
Obzirom da ne primamo veliki broj pasa limitirani smo kapacitetom te Vas molimo da smještaj za vašeg najdražeg ljubimca rezervirate na vrijeme.

Isto tako, zbog mnogobrojnih upita napominjemo da ne primamo mačke niti ostale kućne ljubimce.

Za više informacija:

http://www.house4dogs.eu/


Puno pozdrava Vama i Vašim ljubimcima

House4dogs tim
Fridaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2014., 22:56   #349
Trebalo bi mi čuvanje psa na 16 dana od 13-30.4. Radi se o ženki čivave staroj godinu i pol. Molio bih da mi na pp pošaljete neku preporuku ukoliko znate nekog poznatog kome se zbilja može vjerovati, kod koga ste vi ostavili svog psa i sve je prošlo u redu. Zagreb. Hvala
Ivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 08:57   #350
Moram komentirati post od Ivana........evo, ja bi skoro pa uzela godišnji da čuvam čivavicuuuu
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2014., 17:02   #351
Trebam nekoga da mi danas (ako stigne) i sutra (sigurno) te petak (vjerojatno) izdivlja osmomjesečnu tinejdžericu

Lokacija - Špansko

Plaćam pošteno


EDIT: riješeno hvala

Zadnje uređivanje atlantis : 26.02.2014. at 17:54.
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 09:19   #352
Quote:
Ivan kaže: Pogledaj post
Trebalo bi mi čuvanje psa na 16 dana od 13-30.4. Radi se o ženki čivave staroj godinu i pol. Molio bih da mi na pp pošaljete neku preporuku ukoliko znate nekog poznatog kome se zbilja može vjerovati, kod koga ste vi ostavili svog psa i sve je prošlo u redu. Zagreb. Hvala
jedini kojima vjerujem su ovi: http://www.house4dogs.eu/

prije dva tjedna smo bili muz i ja na putu, gospodin pas je opet spavao u hotelu boljem nego mi i jeo bolje nego mi

o tome da je teta čuvalica istrčala psa, da joj se pas veseli ko da je njegova, da ulazi s njom u auto ko da je njegov...o tome je suvisno pricati. ma niti jedan prijatelj mi se ne bi tak brinuo o psu ko ovi ljudi! kapa dolje i fakat preporuka od srca (od paranoicne vlasnice svog jedinog i nezamjenjivog kucnog ljubimca).
varijabilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 14:27   #353
čuvanje mace - Split

Ima li netko za čuvanje mlade mace (u svom prostoru) u Splitu.., od sutra, 10.03. do četvrtka 13.03....
Iskrsnulo je nešto hitno...naravno, uz plaćanje
__________________
"The greatest thing you'll ever learn is how to love and be loved in return..."
aurora_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 11:20   #354
Cuvanje samojeda- Savica ili Trnje Zagreb

Pozdrav svima!!

Trazim osobu koja bi cuvala zenskog samojeda, godinu i pol star, za vrijeme dok sam ja na poslu. To bi bilo od 8,00 - 17,30, podrucje Savica ili Trnje u Zagrebu.

Cijena po dogovoru.

Ili netko zna neki vrtic za pse u blizini?

Ponude molim u inbox.

Hvala
dubko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 23:06   #355
ima li tko iskustva sa www.doghil.com? ne mogu nigdje nista pronaci o njima (osim te stranice)...
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 18:30   #356
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ima li tko iskustva sa www.doghil.com? ne mogu nigdje nista pronaci o njima (osim te stranice)...
nitko se nije javio, no, mi smo se svejedno za njih odlucili

ukratko - odusevljeni smo! ljudi znaju sa psima, simpa su, cuvaju maksimalno 2-3 psa (imaju dvije ne kucice, vec kuce za pse od cca 5 kvadrata sa 10tak kvadrata dvorista, a manje pse primaju i na cuvanje u svojoj kuci) i iako smo se bojali kako ce proci jer je to bilo prvi put da ostavljamo naseg psica nepoznatim osobama, sve je proslo izvrsno. big lajk!
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2014., 09:15   #357
Pseći vrtić "Bruno"

Dnevno čuvanje pasa u kućnim uvjetima – kuća s vrtom, uz redovite dnevne šetnje. Obvezatno prethodno upoznavanje s psom i popunjavanje upitnika.

Zapadni dio Zagreba, javite se u inbox ili na mail [email protected], radno vrijeme od 7 do 18, od ponedjeljka do petka. Ostalo po dogovoru.

Broj stalnih mjesta ograničen.
pseći-vrtić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 12:53   #358
Cuvanje psa

Postoji li u Zadru osoba koja cuva pse dok su vlasnici na putu….?
Dana2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 09:31   #359
Pisem mozda pre kasno, makar imam opciju cuvanju u hotelu ali bi rade da mi pse netko cuva od mene doma.
Ugl trebam cuvanje za pse od sutra ujutro od 9 sati do subite popodne tocno vrijeme ne znam, ako ima tko neka mi se javi u privatne poruke hvala!
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 11:09   #360
čuvanje psa - Koprivnica

Pozdrav svima, treba mi čuvanje psa, mješanac u tipu labradora, star godinu dana. Imamo svadbu 10.5., pa čuvanje trebamo 9., 10. i 11.5. Molim vas ako znate nekog s ovog područja za preporuku.
~anchy21~ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.