Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 07:30   #1
Unhappy Kula od karata

Nisam nikad mislio da cu se javiti ovdje sa svojim problemom, no nakon slabo prospavane noci jednostavno moram to izbacit iz sebe, a nadam se i pokojem dobrom savjetu.

Dakle, prica ide ovako. Prije gotovo 2 mjeseca upoznao sam jednu curu. Sivdjela mi se fizicki, kao i njezine zivotne navike. Sto sam ju vise upoznavao, shvacao sam ga je gotovo savrsena za mene. Zaljubio sam se u nju. Kada je nebi vidio ni cuo osjecao sam se slabo, jadno, no njezina poruka, bez obzira na sadrzaj vracala me u zivot, jer sam znao da je tu negdje.
I ja sam se fizicki njoj svidio. No rekla je da ne zeli vezu dok me bolje ne upozna. Ja mislim da sam kvalitetna osoba. No ovo je teklo uzasno sporo. Pretpostavljam da su prijasnja ljubavna razocaranja ostavila traga na njoj, pa nije htjela ponovno pogrijesiti i upustiti se u nesto sto ne vrijedi...Kad bih ja pokusao pricati o osjecajima ili necem slicnom, ona se povlacila i govorila mi da ne pricam te filmske fore jer joj je zlo od toga. A sve sto sam rekao sam i mislio...
I sad dolazimo do problema. Godinama imam profil na jednom erotskom portalu. Ne koristim ga za dopisivanje, vec ponekad navratim pogledati koju sliku, filmic (musko sam, sto da kazem)...I jedan dan sam slucajno ugledao zenski profil za koji sam pomislio da bi mogao biti njezin. S obzirom da vecina koja tamo objavi sliku, to bude neka osobna erotska slika, ona je imala jednu neobicnu sliku prirode, slicnu kakvu ima i na fejsu. I nick koji je ta osoba imala odgovara necemu sto bi ona koristila, kao i dosta stvari napisanih u profilu. Doduse, dosta stvari nije odgovaralo...I ono sto me je najvise natjeralo na razmisljanje dal je to ona ili ne, je vrijeme spajanja na portal koje je odgovaralo vremenu kad bi se ona mogla spajati...
I tako smo se jucer sms-om dopisivali i krenulo je zafrkancijom u smjeru da joj decki na fejsu nedaju mira. Na to je rekla da nije tako. Ja sam rekao ok i pitao ju dal koristi jos koju drustvenu mrezu. Na to je ona rekla da pretjerujem, da ju ocito ne poznajem i pitala mene dal koristim koju drustvenu mrezu. Razum je nalagao da na to kazem da ju poznajem i da ni ja se ne dopisujem s nikim. No moja glupa potreba za iskrenoscu je prevladala i rekao sam joj da sam registriran na erotski portal koji ne koristim za dopisivanje, vec za gledanje i da sam tamo vidio profil koji bi mogao biti njezin. Na to je odgovorila da nema nigdje nikakav profil i da je jako razocarana, da sam ju izgubio, da je misla da sam ja drukciji, ok , da joj je bilo lijepo samnom, al da je ocito bila u krivu...Ispricavanja s moje strane nisu previse urodila plodom...
Jedino na sto je pristala je da se nademo danas u podne i da me saslusa, al bez filmskih fora...

Molim neki savjet, misljenje, izvrijedajte me, bilo sto...Znam samo da ju nezelim izgubiti, no u ovom trenutku neznam kako popraviti stvari...Sve sto sam postigao, u jednom trenutku se srusilo kao kula od karata...
__________________
"Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:NASTOJTE SVAKOME UGODITI!"
Herbert B. Swope
Linpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 07:46   #2
ja baš i nisam kompetentna za savjetovanje nekoga u takvoj situaciji, ali moram jednu stvar pitati...
ti se njoj ispričavaš... zbog čega točno?
zbog činjenice da imaš profil na erotskom portalu?
zato što si se usudio pomisliti da bi ga i ona mogla imati?
zato što si bio iskren?

meni niti jedno od ovog ne miriši na dobro...
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 07:56   #3
Kad je rijec o mojoj situaciji, nisam dovoljno pametan da razumno razmisljam...
Ispricavam se sto sam posumljao u nju...Iako sam sve lijepo pitao, bez ikakvih optuzbi...

Da je netko drugi postavio ovakav post, rekao bih mu da ona sigurno ima taj profil i da je poludjela zbog toga sto sam ju otkrio...Al u ovom slucaju neznam sto da mislim niti sto da joj danas kazem...
__________________
"Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:NASTOJTE SVAKOME UGODITI!"
Herbert B. Swope
Linpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:01   #4
Ti lik bez stava koji si dopusta da drugi sa njim rade sto zele i pleses kak drugi sviraju a ona glumi dominu.

Reci joj sto si tu rekao i kraj price.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:08   #5
pobogu... ispričavati se nekome zato što si nešto pomislio...

ti zapravo želiš da ti netko savjetuje kako da s njom danas razgovaraš i što da joj kažeš da ti se ona smiluje i oprosti taj tvoj preveliki grijeh?
ajmo ovako... pozivam forumašice koje će odgovarati na ovu temu da ti kažu bi li se one naljutile na tebe da su na njezinom mjestu i da su stvari onakvima kakvima ih ti opisuješ... ja sigurno ne bih...
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:12   #6
Kratko i jasno, ovo je stvar povjerenja.
Ako ste dosad krenuli dobro ali još niste zapravo ni uronili u vezu, a ona se zbog te činjenice osjeća nepovjerljivom prema tebi - jer ćeš ju valjda varati ili i dalje "tražiti nekog" na portalu - onda i bolje da ni ne krećete dalje.
Povjerenje je jebena stvar, ali je jako važno u vezi.

Normalno da nisi bezgriješna djevica, imaš ti i život prije nje...ali ako ti ne vjeruje/ne bi vjerovala da ti se dovoljno sviđa i da ju dovoljno želiš da činjenica što imaš tamo profil ne znači više od te same činjenice... onda ta veza nema ni smisla.

Pa i ja imam profil na iskrici, npr, već 10 godina pa mi nikad dok sam bio u vezi nije ni padalo na pamet da ju uopće otvaram a kamoli nešto drugo.
No, kako rekoh, povjerenje je najvažnije.
A moralni čistunci su priča za sebe, oni obično imaju neke svoje probleme....
__________________
Bottom/top is the place where you change your mind only to find you were right before.
shef Sale is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:15   #7
Quote:
Sandy Cheeks kaže: Pogledaj post
ajmo ovako... pozivam forumašice koje će odgovarati na ovu temu da ti kažu bi li se one naljutile na tebe da su na njezinom mjestu
ja bih!

netko tko me zna da me poveze s nekim profilom na nekom erotskom portalu? jos kako bih se ljutila!

Quote:
shef Sale kaže: Pogledaj post
A moralni čistunci su priča za sebe, oni obično imaju neke svoje probleme....
naravno! ipak, meni su drazi cistunci, nego oni drugi.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:17   #8
Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
ja bih!

netko tko me zna da me poveze s nekim profilom na nekom erotskom portalu? jos kako bih se ljutila!
Ma daj ne budi i ti razmazena sad. Boze dragi, kazes nemam i pitas ga jel puno boravi na tom sajtu i ponudis mu se pomoc u zamjenu da vise ne posjecuje taj sajt. I problem rijesen.
Chr0n05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:20   #9
Quote:
Chr0n05 kaže: Pogledaj post
Ma daj ne budi i ti razmazena sad. Boze dragi, kazes nemam i pitas ga jel puno boravi na tom sajtu i ponudis mu se pomoc u zamjenu da vise ne posjecuje taj sajt. I problem rijesen.
da mi kaze da ima takav profil, za mene ... postaje nebitan!
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:21   #10
Quote:
Chr0n05 kaže: Pogledaj post
Ma daj ne budi i ti razmazena sad. Boze dragi, kazes nemam i pitas ga jel puno boravi na tom sajtu i ponudis mu se pomoc u zamjenu da vise ne posjecuje taj sajt. I problem rijesen.
ja mislim da se ona zeki peki

eh da... šef je lijepo to rekao u zadnjoj rečenici... i ja sam to htjela napisati.. samo nisam znala kako da to kažem na pristojan način... hvala šefe
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:23   #11
Quote:
Sandy Cheeks kaže: Pogledaj post
ja mislim da se ona zeki peki
ne. ona je ozbiljna. najozbiljnija.

ali, eto, pritom, nasmijana.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:24   #12
baš...
čemu ispričavanja pa nisi bio niti bezobrazan niti neugodan

ne znam kaj da ti velim osim da budeš iskren...

ako moraš misliti kaj ćeš reći pred njom i hoće li se ona uvrijediti, ne znam koliko ti to sve skupa ima smisla
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:27   #13
Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
ne. ona je ozbiljna. najozbiljnija.

ali, eto, pritom, nasmijana.
ups

okej... sad ja znatiželjna moram pitati.... zašto bi te to naljutilo?
ajd nam objasni... pa možda otvaraču teme bude lakše razumjeti... po tebi je sramota imati profil na erotskom sajtu?

__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:31   #14
Da, ovo je stvar povjerenja. Nije da ga nisam imao prema njoj, al eto situacija je ispala takva. Naravno da je ona sad razocarana sto ja uopce imam tamo profil i najvise zbog toga sto imam takvo misljenje o njoj da bi ona mogla tamo imati profil i nesto traziti...

Vidim po vasim komentarima da neki smatrate da to sto se dogodilo nije neka velika stvar, dok drugi, npr. valnea nebi nikad prosli preko toga...
Iako da mi je rekla da sad vise nikad nece imati povjerenja u mene, to bi mogao razumjeti, al ne razumijem to sto sad sve pozitivne i dobre stvari koje je misla o meni, sad najednom vise ne postoje...

I ne boravim puno na tom portalu, u pravilo ga posjetim jednom-dvaput mjesecno, i kad sam u vezi ne koristim ga, isto tako tamo se ne druzim s nikim niti me takav nacin zanima...Al ocito, krivo vrijeme, krivo mjesto...

I sto da joj danas kazem? Kako da vratim povjerenje koje i ovako jos nije uspjela skroz steci?
__________________
"Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:NASTOJTE SVAKOME UGODITI!"
Herbert B. Swope
Linpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:38   #15
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
baš...
čemu ispričavanja pa nisi bio niti bezobrazan niti neugodan

ne znam kaj da ti velim osim da budeš iskren...

ako moraš misliti kaj ćeš reći pred njom i hoće li se ona uvrijediti, ne znam koliko ti to sve skupa ima smisla
Iskrenost me i dovela do problema...Inace sam iskren i cijenim iskrenost i zato sam i rekao...Zato mi i ovakva reakcija nije razumljiva. Shvatio bi da je ona otkrila da imam tamo profil, al ovako...

Ne zelim razmisljati o tome sto govorim, jer onda to nisam ja. Uvijek cu reci sto mislim i osjecam...
__________________
"Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:NASTOJTE SVAKOME UGODITI!"
Herbert B. Swope
Linpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:44   #16
ja i dalje ne kužim... big deal... imat profil tamo..
jebemu... pa nisi član terorističke organizacije... meni je to toliko banalna stvar da se vjerojatno ne bih ni sjetila to spomenuti...
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:46   #17
Quote:
Sandy Cheeks kaže: Pogledaj post
ups

okej... sad ja znatiželjna moram pitati.... zašto bi te to naljutilo?
ajd nam objasni... pa možda otvaraču teme bude lakše razumjeti... po tebi je sramota imati profil na erotskom sajtu?

da, ups, ima nas i malo razlicitih.

netko tko me zna, znao bi da moje videnje svijeta i moj nacin na koji zivim ne mogu ukljucivati profil na takvom portalu. e, sad, bih li bas bila ljuta ili razocarana, dalo bi se raspravljati...

da, po *meni* je sramota imati profil na takvom sajtu.
valnea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:47   #18
reagirala je tako jer je to zapravo njen profil,a ti si ju skužio,pa joj neugodno
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:55   #19
Quote:
valnea kaže: Pogledaj post
da, ups, ima nas i malo razlicitih.

netko tko me zna, znao bi da moje videnje svijeta i moj nacin na koji zivim ne mogu ukljucivati profil na takvom portalu. e, sad, bih li bas bila ljuta ili razocarana, dalo bi se raspravljati...

da, po *meni* je sramota imati profil na takvom sajtu.
okej... naj se ljutit.. kip on smajling
ovo boldano mi nije jasno... koliko god da nas netko pozna, ne može znati neke naše... recimo najmračnije želje, tajne...
ovo što si napisala bi se temeljilo na pretpostavci... ilitiga majci svih zajeba... vidiš da se to i kod limpusa pokazalo problematičnim...
plus takva njezina reakcija na njegovu iskrenost...
po meni, on je veći čistunac od nje
__________________
I'm Scottish. Fuck is a verb. Prick is a term of endearment.

B.B.
Sandy Cheeks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 08:56   #20
Quote:
ari21 kaže: Pogledaj post
reagirala je tako jer je to zapravo njen profil,a ti si ju skužio,pa joj neugodno
I meni se čini i sad je napad najbolja obrana.
jocajocic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.