Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2007., 13:47   #21
Everclean definitivno, svaka kuna se dugoročno isplati. Pijesak se vrhunski zgrušnjava, ne rasipa, neutralizira mirise...mi otkad ga koristima a ima tomu nekoliko godina nit ne znamo da imamo kutiju s pijeskom u stanu...milina doslovce. Ima dva odrasla mačka, kutija se čisti 2-3 puta dnevno, a pakovanje od 10kg nam potraje koji mjesec.
felis23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 10:52   #22
Everclean!!! Istina da dode preko 100 kn, ali isplati se! Ja koristim onaj sa zelenom trakom koji ima posebne plave granulice koje mu daju super miris!
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 21:15   #23
Gdje ima ovog pijeska za mačke?

dragi svi,

dal netko možda zna gdje ima za kupiti onaj silikonski pijesak za mace sa plavim i rozim zrnima??? vjerojatno znate na koji mislim, bio je fakat najbolji...bilo ga je prije u pet centru a sad ga već dugo nemaju...imaju neki drugi samo sa plavim zrncima ali nije tak dobar. dok ga tamo opet ne nabave, jel ga ima igdje drugdje??
__________________
Velik je tko mnogo razmišlja, a ne tko mnogo zna.
Mr LightBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 21:23   #24
otkuda si?
Šapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 21:33   #25
u zagrebu imas u pet centru u volitnom
__________________
Life is a sexually transmitted desease
The_Red_Dutchess is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 21:36   #26
ma daj, kaj su ga dobili konačno? ja sam za vikend gledala i nije bilo pa sam opet isprobala neki drugi koji naravno ne valja...
ak ga ima idem sutra kupit par sto kila
iz zg sam pa mi samo to dolazi u obzir
__________________
Velik je tko mnogo razmišlja, a ne tko mnogo zna.
Mr LightBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 21:58   #27
imaš i u DM-u od Hobi programa.
epolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 10:28   #28
Ja sam vidjela i u Billi da ga imaju, pa ak ti je koja blizu odi pogledat.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 19:28   #29
ok ljudovi, thanx na info bum obišla tih par mjesta!
__________________
Velik je tko mnogo razmišlja, a ne tko mnogo zna.
Mr LightBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 20:26   #30
Quote:
Mr LightBlue kaže: Pogledaj post
dragi svi,

dal netko možda zna gdje ima za kupiti onaj silikonski pijesak za mace sa plavim i rozim zrnima??? vjerojatno znate na koji mislim, bio je fakat najbolji...bilo ga je prije u pet centru a sad ga već dugo nemaju...imaju neki drugi samo sa plavim zrncima ali nije tak dobar. dok ga tamo opet ne nabave, jel ga ima igdje drugdje??
vidjela sam da sada imaju i u dm-u takav pjesak ali nisam 100% sigurna da ima i roza zrnca ali mislim da ima.ako ga ne nades kupi catsan,malo je skuplji ali je fantastican
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 18:14   #31
imaš u dm-u, dođe nekih 29 kuna

ja skeptična..jer piše da ga triba istrest cilu kesu u kutiju.. pa samo s grabljama vadit onečišćene dijelove

nemam grablje, bil mogla s ovim ko običnim stavit malo po dnu..pa bacit odma nakon

u svakom slučaju, javite dojmove, koja je razlika
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 20:45   #32
Ja koristim taj iz dm-a,dobar je ,odnosno maja Živka ga obožava,imam ga za svaki slučaj,kad se njoj neda ići van,sad mi je problem to što i kad je vani vraća se doma kako bi išla na WC.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2008., 13:45   #33
Quote:
malizia kaže: Pogledaj post
imaš u dm-u, dođe nekih 29 kuna

ja skeptična..jer piše da ga triba istrest cilu kesu u kutiju.. pa samo s grabljama vadit onečišćene dijelove

nemam grablje, bil mogla s ovim ko običnim stavit malo po dnu..pa bacit odma nakon

u svakom slučaju, javite dojmove, koja je razlika
razlika je u tome da samo vadiš kakice, a urin se upije u ta zrnca i to ne vadiš, samo promiješaš pijesak da se ravnomjerno rasporedi. kad zrnca tj pijesak počne smrditi, vrijeme je za kupnju nove vrećice pijeska...
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:05   #34
moj 6mj macak je dvaput usao u svoj zatvoreni wc u kojem sam mu stavila taj rozoplavi fensi-smensi pijesak i pri zakopavanju svoje.. hm.. poceo se gusiti oba dva puta! ne znam dal je iz znatizelje isao pojest' te sarene komadice ili ima alergiju na neki od saastojaka, ali NIKAD VISE!
A inace vidila sam ga svugdje, od DM-a, Bille, Mercatora..

p.s.Tomy pijesak rulez
__________________
私が学ばなければならなかった私のレッスンだった
私はあなたが燃やさなければならなかったあなたの要塞だった..
reckless_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 18:04   #35
vitakraftov pijesak (ima ga u mercatoru) mi je definitivno najbolji. skroz je sitan, nema mirisa i brzo izvuce vlagu iz kakice. jedno ga vrijeme nije bilo za kupit, pa sam probala druge.. al sad ga opet ima, pa sam se vratila na njega. vidim da i macama pase.
Yava is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 20:05   #36
Čini se da koliko su god izbirljive u hrani takve su i sa pjeskom,Tomy pjesak je meni ok za održavanje ,ali ona ga ne voli,ne želi u WC kad je taj pjesak u njemu,samo onda kad je velika frka.
Rudolfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 02:54   #37
Quote:
reckless_girl kaže: Pogledaj post
p.s.Tomy pijesak rulez
a koji je to, kakav-koliko dođe?

ja koristim oni dein bestes iz dm-a, 6kg, ruke otpadnu .. sve za ljubav

kad ima manje granulice, duže mi traje
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 14:36   #38
Tomi pijesak mi je od svih koje smo probali naj, jer se stvarno lako čisti i neugodni mirisi su svedeni na minimum + mačak ga voli

Problem je što ga je tu u Puli teško pronać.. imaju ga pet-shopovi, ali čim dođe je raprodan i onda par mjeseci opet niš.. cijena mu je oko 35kn (za 5kg).. inače postoji varijanta sitnog i krupnijeg, pa kako ti više odgovara
__________________
私が学ばなければならなかった私のレッスンだった
私はあなたが燃やさなければならなかったあなたの要塞だった..
reckless_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 15:15   #39
Gdje ima ovog pijeska za mačke?

Quote:
reckless_girl kaže: Pogledaj post
Tomi pijesak mi je od svih koje smo probali naj, jer se stvarno lako čisti i neugodni mirisi su svedeni na minimum + mačak ga voli

Problem je što ga je tu u Puli teško pronać.. imaju ga pet-shopovi, ali čim dođe je raprodan i onda par mjeseci opet niš.. cijena mu je oko 35kn (za 5kg).. inače postoji varijanta sitnog i krupnijeg, pa kako ti više odgovara
Ja isto koristim Tomijev pijesak. Dobra mi je i Belamy ultra od mislim 10 kg, taj sam kupila u Ippercopovom ducanu u King Crossu.

Ne sjecam se da sam vidjela i jedan pijesak koji ima vise bojne kuglice, eventualno je bilo plavih sa ili bez mirisa i to je sve. Pregledala sam prijeskove i u Pet Centrima po Zagrebu, ista stvar i tamo.
koraljno_more is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2008., 17:22   #40
Mi smo bili oduševljeni s takvim pijeskom. Naše mace baš i ne. Zamijenile su svoj wc s našim krevetom. Sad smo opet na običnom pijesku, a kreveti su nam suhi i miriše po omekšivaču, a ne mačjoj pišalini.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:17.