Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2012., 20:06   #81
Ima iskustva tko sa Zoo Clean pjeskom za mačke?Samo da ne smrdi.Inače koristim Natusan pjesak ali mokraća se ne zgruda nego se zaljepi za wc ,dole.I nakon par dana (dva) pranje vc i stavljane novoga,znači barem dve vrećice na tjedan ako želim da mi kuća ne smrdi po mokraći.Vrećica dođe 33 kn ,a na vrećici piše 5 litara i posipat sa 5 cm debljine.Vrećica mi je dostatna za dva puta,a dečko čisti svaki put kad se mali seronja posere.Kuća mi je puna oni mirisnih sranja koje se gurnu u utičnicu i sad je ok ali to sve košta.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 23:41   #82
Quote:
Tanita14 kaže: Pogledaj post
Pliz,koliko imaš mačaka,wc-a i koliko ti traje jedno punjenje?
Kao,trebalo bi trajati mjesec dana...izdrži toliko ?
http://www.pet-centar.hr/detalji_pro...-za-macke.aspx
Ovo da traju mjesec dana je pogresna informacija, zaista prvi put cujem. A silikat koristimo godinama. Recimo meni 15 litara ode na jedno punjenje i mijenjam cesce od tri puta mjesecno jer silikat ipak ima ograniceni kapaictet upijanja tekucine.
Imam dvije mice, koriste isti wc.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 16:12   #83
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ovo da traju mjesec dana je pogresna informacija, zaista prvi put cujem.
Piše tako na vrećici,da je 3,8L za 1 mjesec

I još samo pitanje je li tko koristio CatSan? i kakva su iskustva? Hvala


http://www.pet-centar.hr/detalji_pro...giene-20l.aspx
Tanita14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2012., 18:03   #84
Quote:
Tanita14 kaže: Pogledaj post
Multiple cat Ever clean-ne smrdi,raznosi se manje. Nedostatak-cijena.

Jer ako mi traje mjesec dana,isplati se svake kune. Ako traje kraće...skupo,jako skupo.
Faild.
3 tjedna izdržao ( i nije bio jedini) Ili moje puno pišaju,ili ja puno bacam tog pijeska. Danas stavila opet Cast's Best stelju,pa ćemo vidjeti...
Ubija me taj pijesak.
Tanita14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2012., 15:32   #85
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ima iskustva tko sa Zoo Clean pjeskom za mačke?Samo da ne smrdi.Inače koristim Natusan pjesak ali mokraća se ne zgruda nego se zaljepi za wc ,dole.I nakon par dana (dva) pranje vc i stavljane novoga,znači barem dve vrećice na tjedan ako želim da mi kuća ne smrdi po mokraći.Vrećica dođe 33 kn ,a na vrećici piše 5 litara i posipat sa 5 cm debljine.Vrećica mi je dostatna za dva puta,a dečko čisti svaki put kad se mali seronja posere.Kuća mi je puna oni mirisnih sranja koje se gurnu u utičnicu i sad je ok ali to sve košta.
Zoo Clean koristim (plavi, s mirisom mora) i sasvim je ok za tu cijenu. Napominjem da wc čistim redovito (čim ga maca "upotrijebi") i neugodan miris se dosta dobro neutralizira.

Nego, kad sam ga kupovala, prodavačica u pet shopu mi je preporučila i Power Clean - navodno je kopija EverCleana, samo je jeftiniji od njega iz nekog već razloga i navodno ga se stavlja manje u wc.

Ima li tko iskustva s njim?
F. Costanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 17:12   #86
Everclean je stvarno super pijesak, stavila sam ga u jedan wc a u drugom je od dm-a i neusporedivo brže se dm-ov usmrdi . Imam 2 mace i te 2 posude su u različitim prostorijama ali podjednako idu u oba i baš primjetim razliku. Jedino šteta da je everclean tako skup, jeste li isprobali možda onaj gimpetov pijesak biokat? Isto je prilično visoka cijena al opet povoljnije od evercleana?
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 17:24   #87
ja sam dobila sada besplatno sa hranom taj gimpetov pijesak pa ću ga isprobati čim zamjenim ovaj everclean koji trenutno imam. tamo krajem mjeseca joj mislim pomijeniti pa javim onda dojmove! pisalo je da je vrhunski pijesak, ja sam prvo mislila da je jeftinjava neka dok su mi ga poklonili ali sam onda vidjela da i oni koštaju oko 80kn tako da vjerujem da nije posve loš.
ali da, everclean se meni do sada niti jednom nije ni malo osjetio, teško da će ga ikoji drugi smjeniti s trona.
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 17:34   #88
Quote:
lilith.. kaže: Pogledaj post
ja sam dobila sada besplatno sa hranom taj gimpetov pijesak pa ću ga isprobati čim zamjenim ovaj everclean koji trenutno imam. tamo krajem mjeseca joj mislim pomijeniti pa javim onda dojmove! pisalo je da je vrhunski pijesak, ja sam prvo mislila da je jeftinjava neka dok su mi ga poklonili ali sam onda vidjela da i oni koštaju oko 80kn tako da vjerujem da nije posve loš.
ali da, everclean se meni do sada niti jednom nije ni malo osjetio, teško da će ga ikoji drugi smjeniti s trona.
Ajde super, baš javi dojmove .Gdje si dobila gimpet pijesak na poklon,s kojom hranom?
Ma ja sam dugo bila zadovoljna s dm pijeskom ali u zadnje vrijeme ne funkcionira tako dobro, pogotovo kad kupila Everclean skužila . Inače posuda s evercleanom mi je u dnevnom jer ponekad kad me nema duže doma još odvajam mačke jer mali tek pred 2 tjedna stigao pa je tu sve spremno i ja sam preoduševljena,nikakav miris se ne osjeti kao da ga nema u prostoriji.
Zanimaju me i dojmovi za lindo cat ako je netko isprobao, cijena isto oko 70-80kn/10kg?
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 18:05   #89
U Osijeku u jednom malom privatnom pet shopu je bilo uz dvije kile Royal Canina Kitten poklon 10kg tog gimpetovog pijeska, i još su imali 20% off pa sam za 100kn super prošla i riješila mici hranu i pijesak za mjesec dana!
a pročitala sam i prije da je ntko spomenuo je dobio pijesak uz RC, samo ne znam točno koji. vjerojatno isti, pa eto, isplati se provjeriti te manje pet shopove jer mislim da nikad takvu akciju nisam vidjela u pet centru.

sad kad sam frendici pomagala opremiti sve za novu micu smo njoj uzeli taj dmov pijesak pa je ona rekla da joj je za sada okej ali da se raspadaju grudice. a moja mica se jednom igrala sa evercleanovom grudicom po cijelom hodniku i nije se ništa rasulo mislim da je to najbolja reklama
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2012., 19:01   #90
Quote:
lilith.. kaže: Pogledaj post
U Osijeku u jednom malom privatnom pet shopu je bilo uz dvije kile Royal Canina Kitten poklon 10kg tog gimpetovog pijeska, i još su imali 20% off pa sam za 100kn super prošla i riješila mici hranu i pijesak za mjesec dana!
a pročitala sam i prije da je ntko spomenuo je dobio pijesak uz RC, samo ne znam točno koji. vjerojatno isti, pa eto, isplati se provjeriti te manje pet shopove jer mislim da nikad takvu akciju nisam vidjela u pet centru.

sad kad sam frendici pomagala opremiti sve za novu micu smo njoj uzeli taj dmov pijesak pa je ona rekla da joj je za sada okej ali da se raspadaju grudice. a moja mica se jednom igrala sa evercleanovom grudicom po cijelom hodniku i nije se ništa rasulo mislim da je to najbolja reklama
O pa to si stvarno super prošla . Daa,to je najbolja reklama definitivno
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2012., 20:43   #91
I ja sam dobila gimpetov pijesak uz royal canin kitten 2kg za koji još imala 30 posto popusta tako da sam super prošla.Javim i ja dojmove sa tim pijeskom
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 00:33   #92
pfff....ti si još i bolje prošla! javi kakav je ako ga probaš prije mene!
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 08:14   #93
Quote:
F. Costanza kaže: Pogledaj post
Nego, kad sam ga kupovala, prodavačica u pet shopu mi je preporučila i Power Clean - navodno je kopija EverCleana, samo je jeftiniji od njega iz nekog već razloga i navodno ga se stavlja manje u wc.

Ima li tko iskustva s njim?
Nažalost ne,čak nisam ni čula za njega. Gdje toga ima?
Tanita14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2012., 11:03   #94
Quote:
Tanita14 kaže: Pogledaj post
Nažalost ne,čak nisam ni čula za njega. Gdje toga ima?
Prodaju ga u Zoo Viliju.

Radi se o ovome:
http://www.crocitrading.com/index.ph...a=5&id_an=7418
F. Costanza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2012., 13:45   #95
Quote:
F. Costanza kaže: Pogledaj post
Zoo Clean koristim (plavi, s mirisom mora) i sasvim je ok za tu cijenu. Napominjem da wc čistim redovito (čim ga maca "upotrijebi") i neugodan miris se dosta dobro neutralizira.

Nego, kad sam ga kupovala, prodavačica u pet shopu mi je preporučila i Power Clean - navodno je kopija EverCleana, samo je jeftiniji od njega iz nekog već razloga i navodno ga se stavlja manje u wc.

Ima li tko iskustva s njim?
mi isto koristimo Zoo Clean plavi s mirisom mora i jako dobro se gruda, isto se neugodan miris dobro neutralizira. Mi čistimo odmah ako smo doma,a ako nas nema, opet nije strašno.
jedino nismo isprobali drugi pijesak da bi znala usporediti.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 13:48   #96
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ima iskustva tko sa Zoo Clean pjeskom za mačke?Samo da ne smrdi.Inače koristim Natusan pjesak ali mokraća se ne zgruda nego se zaljepi za wc ,dole.I nakon par dana (dva) pranje vc i stavljane novoga,znači barem dve vrećice na tjedan ako želim da mi kuća ne smrdi po mokraći.Vrećica dođe 33 kn ,a na vrećici piše 5 litara i posipat sa 5 cm debljine.Vrećica mi je dostatna za dva puta,a dečko čisti svaki put kad se mali seronja posere.Kuća mi je puna oni mirisnih sranja koje se gurnu u utičnicu i sad je ok ali to sve košta.
Meni je najbolji iz dm-a i ne bih riskirala sa nijednim vise, ovaj iz dm-a je super, dobro se gruda, i nikakav smrad se uopce ne osjeti.
CATSareCool is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 21:46   #97
Evo ja jutros promijenila pijesak i stavila taj Gimpetov pa ćemo vidjeti! ali meni se na prvu ne sviđa
dosta je krupan i ima puno prašine, i ima neke nečistoće unutra, kao male komadiće gume
uglavnom, vidjet ćemo kako će se ponašat, ali izgleda da se ni mici ne sviđa baš jer od kada sam promijenila nije još ništa išla obaviti u njega
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2012., 23:07   #98
Quote:
lilith.. kaže: Pogledaj post
Evo ja jutros promijenila pijesak i stavila taj Gimpetov pa ćemo vidjeti! ali meni se na prvu ne sviđa
dosta je krupan i ima puno prašine, i ima neke nečistoće unutra, kao male komadiće gume
uglavnom, vidjet ćemo kako će se ponašat, ali izgleda da se ni mici ne sviđa baš jer od kada sam promijenila nije još ništa išla obaviti u njega
Hehehe i ja ga jučer stavila ali se nisam htjela javljati jer je još rano za dojmove . Ali da, ni meni se ne sviđa ne prvu jer je tako krupan pa me bilo strah da mačke neće htjeti na njega ali nema frke. Dobro se gruda i manje ga je uokolo jer je krupan,ali za drugo ću pričekati makar tjedan.
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2012., 12:09   #99
nakon što skoro 24 sata je mica odbijala ići na taj gimpetov pijesak ipak se slomila i danas obavila sve u njemu. i moram priznati da se pokazao bolji nego sam mislila. urin se baš zabetonira u kuglice, puuuuuuno čvršće mi se čini to nego everclean. baš beton! kakica je isto bila relativno obložena i čvrsta. super jednostavno čišćenje. jedino sam morala sada otići kupiti novu lopaticu jer je puno krupniji pijesak pa mi ova koji koristim s evercleanom nije bila efikasna.
moram vidjeti još kako će se ponašati što se tiče mirisa nakon nekoliko dana/ tjedana ali za sada prolazna ocjena.
ali mica nije preoduševljena, nije uopće htjela ići, pa je onda ga čudno šnjofkala i počela i jesti! malo je krupan i težak, pa joj je teže kopati, mislim da joj se to nije svidjelo.
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 11:10   #100
Evo nije loš taj gimpetov pijesak, super mi je šta ga uopće nema oko posude za pijesak, i lijepe grude radi . No isprobavam u drugom wc-u nekakav talijanski pijesak kojeg ima za kupiti samo u Brodokomercu u Ri, po maminoj preporuci hehe. Taj pijesak je skroz sitan,čak malo sitniji od evercleana i dmovog, kupila bijelu varijantu i predobar je pijesak, super grudice i šta je najbolje ima neki blagi miris po bebi puderu. No tog sitnog pijeska ima po svuda,pa me zanima kakve tepihiće stavite ispred wc, baš one iz pet centra ili bi i neka druga podloga poslužila? Ja sada svako malo mijenjam vrste pijeska, svaki wc dobije drugu tako da mogu birati,ali njima sveedno, svaki im dobar, tu sam ja problem hehehe.
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.