Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 21:45   #81
Ok, ajde da vidimo i to. Novinaru bi se ruka osušila da je dao link na tu direktivu...

https://www.vecernji.hr/auti/eu-tehn...mobili-1184085
Igloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:49   #82
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Kod kojih vi kretena idete na TP?
A što misliš zašto ja samo prvu registraciju na novom autu radim u Petrinji? Kad ti registracija auta koji je dan prije izvezen iz salona traje 1h15 min (samo pregled) i taj dio rade dva kontrolora od kojih jedan ima telefon i stalno se koordinira s CVH kako bi on to trebao pregledati, malo ti dosadi.
Ili kad ti na 2 godine starom auto (jebiga, morao pokušat) majstor krene pregledavati doslovno sve serijske i homologizacijske brojeve iz knjižice od plina, pa to opet ispadne seansa nakon koje ti treba psihijatar...

I onda odeš iduće godine u Siget i za pola sata gotova sva procedura, skup s papirima i osiguranjem.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:55   #83
pa i u petrinji sam proces pregleda (auto bez plina) traje cca 15tak minuta...al šta to vrijedi kad prvo čekam na šalteru da ona teta (koja uvijek sama radi) otvori radni nalog (cca 5-6-7-8 minuta) i onda u redu jedno 1,5 sata dok dođem na red za pregled...
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:56   #84
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
Bez problema i sa starijima.
Samo drugo pitanje je jesu li sigurne, to vjerojatno nisu.

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk
Kako ovaj na tehničkom može to utvrditi da li su sigurne ili ne?

Kada sam mu rekao na mi napiše pismeno da automobil nije prošao zbog DOT-a na gumama onda je zašutio i naravno automobil je prošao tehnički

Gume izgledaju kao nove, bez oštećenja i sa dubokom šarom jer se taj autić vozi možda sve zajedno 6.000km godišnje, a možda niti toliko.

Da li su plastične, e to je pitanje
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:56   #85
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
znači svake 2 godine nove guma...iako nije potrošeno i 1 mm ripne? da to gledaju na tehničkom na cesti bi bilo 40% manje vozila.
Ja ih mjenjam svake tri ako ih prije ne potrosim. istina ima po cesti puno starih guma ali to nasi pajkani ne kontroliraju. najlakse je uzet radar u ruke i jebat ekipu radi 10km/h prekoracenja.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:59   #86
U dućanima ima guma koje znaju biti na lageru i 3god. i šta sad kad netko to kupi i dođe na tehnički za dvije tri godine?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:02   #87
Sony, a temeljem kojeg propisa bi rušio nekoga na tehničkom sa starim gumama koje imaju dovoljno mesa?
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 11:47   #88
Quote:
Moonraker kaže: Pogledaj post
Iz prve ruke znam covjeka kojeg nisu pustili zbog matirane haube, oguljen mu bio lak.
Poceli su picajzlati do besvjesti
Quote:
Lucky-ZG kaže: Pogledaj post
Poceli su srat za hrdu uzasno, starom su na teretnom kombiju srali jer ima po haubi tragove od kamencica, al kao bio je milostiv pa ga je pustio. Kreten.
Mene prije par godina srušio neki klinac jer je bilo malo površinske hrđe odozdola i tip me srušio i kaže da je auto potpuno trul,da se raspadaju lajtungi i takve spike. Što je naravno bilo netočno. I kao bude napisao samo da ima korozije,kao lajtunge ne moram mijenjati jer je to veliki trošak.
Došla kod majstora ovaj se križa zbog čega me srušio,kaže auto ima mrvicu površinske hrđe niti je pod trul niti hrđav,pragovi kao novi,itd. Lajtungi bili čitavi i ok,još dan danas je to na autu .
Isto mi je prije 20 godina rekao jedan majstor da su amortizeri u raspadu i da treba mijenjati,eto tada je auto imao par godina i još dan danas je sve na mjestu.

Od toga pada uvijek obavezno prije registracije sve prefarbam odozdola tako da mi nemogu ništa prigovoriti.
Jučer bila na tehničkom i nema prigovora nikakvog ,kaže dobar je auto,nemam nikakvu vezu za razliku od drugih koje sam tamo vidjela da se svi poznaju i da imaju svoje ljude, ja nemam nikog i auto star 27 godina prolazi tehnički bez problema.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:42   #89
Quote:
ex conn kaže: Pogledaj post
pa i u petrinji sam proces pregleda (auto bez plina) traje cca 15tak minuta...al šta to vrijedi kad prvo čekam na šalteru da ona teta (koja uvijek sama radi) otvori radni nalog (cca 5-6-7-8 minuta) i onda u redu jedno 1,5 sata dok dođem na red za pregled...
Ti si naletio na nekog brzića? Dođi kad je onaj som iz Mokrice i ima da te razj.. ko beba zvećku
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:47   #90
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
A što misliš zašto ja samo prvu registraciju na novom autu radim u Petrinji? Kad ti registracija auta koji je dan prije izvezen iz salona traje 1h15 min (samo pregled) i taj dio rade dva kontrolora od kojih jedan ima telefon i stalno se koordinira s CVH kako bi on to trebao pregledati, malo ti dosadi.
Ili kad ti na 2 godine starom auto (jebiga, morao pokušat) majstor krene pregledavati doslovno sve serijske i homologizacijske brojeve iz knjižice od plina, pa to opet ispadne seansa nakon koje ti treba psihijatar...

I onda odeš iduće godine u Siget i za pola sata gotova sva procedura, skup s papirima i osiguranjem.
Pa za nepovjerovat, da vidiš što sve prolazi u Zaprešiću ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:50   #91
CDRW prek veze i znam prek koga sve. to bi ja sve sjebao i svi bi oni bili na burzi. dodes sa 100 ili 200kn i auto ti netreba nit kocnice imat. mene samo zanima kak se ne boje da ce taj auto sudjelovati u nekom teskom sudaru.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:43   #92
ne misle oni o tome, ne boj se...
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:10   #93
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Pa za nepovjerovat, da vidiš što sve prolazi u Zaprešiću ....
Ma drlozi prolaze i ovdje. Jebu nas sa normalnijim autima, novima i sl.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:37   #94
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Pa za nepovjerovat, da vidiš što sve prolazi u Zaprešiću ....
Da ako te ne krene jebat seronja zbog 21% razlike kočenja ručne.
I sruši me uz objašnjenje da je to ipak brz auto...
Igloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:54   #95
Ohohoho...

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u...ve/996188.aspx

Zanimljivo!

Ukida se nulti tehnički pregled (fala kurcu).

I obratite pozornost na dio koji će biti relevantan za ove koji prolaze tehnički s 200 kn u prometnoj.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:06   #96
Opet kretenizam "mladog vozača" do 24 godine. Dakle onaj ko položi sa 75 može odma u Lamborđinija. Aferim.

Pa onda još malo papira "koje morate imati kod sebe" iako štambilj u prometnoj NEMOŽEŠ dobit bez toga. Aferim.

Pa onda opet postrožavanje "bodovnja" ...kako je ono bilo prije neki dan? Pijan, u neregistriranom autu, sa pločicama drugog auta, bez dozvole koju nikad nije stekao .... daaa, baš će NJEGA prestrašit da kad izgubi dozvolu neće moći polagati 2 godine. I btw ovo će opet pasti na Ustavnom.

Biciklisti. A da probate postić da po noći imaju BAR JEDNO SVIJETLO!!!! Bando uhljebljena, neradnička, brzino-drkačka.

Alkohol. Kad vidim SUSTAVNE kontrole pored poznatih birtija - ONDA ćete me uvjerit da vas makar najmanje boli kurac za alkohol za volanom. Naglasak je na SUSTAVNE. Bando uhljebljena, neradnička, brzino-drkačka.

Ukratko - nešto pametnije nisam ni očekivao od ovakve skupine "mudraca".

Čekamo Marušića s komentarom.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:50   #97
A gle, s obzirom da je tema tehnički pregled, raspravu bi ogrančio na taj dio dok ovo ostalo možemo na nekoj temi o vožnji, tipa 22 godine iskustva.

Da izbjegnemo banove zbog offtopičarenja.
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:54   #98
I štonse s te strane promjenilo.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 14:59   #99
Ako i nemaš vezu, samo kažeš svojem agentu osiguranja da to sredi, oni ih ionako sve znaju. Samo zovneš agenta kada dolaziš, on kaže ovima što treba i to je to. Njima je u interesu da ti se osiguraš, on dobije proviziju i to je to.
klingonac_worf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 12:20   #100
Jel mogu rusiti na tehničkom zbog toga sto je jedna maglenka crkla?
__________________
My Zippo is my life
Memes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.