Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 23:09   #1781
Quote:
ISB123 kaže: Pogledaj post
Ne dime svi samo oni ne održavani i cipirani.
Fali ti "pre" ili "loše mapirani" kod zadnje riječi..

Btw..imate loše filtere kabine
__________________
da?
hakkler is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:34   #1782
Quote:
hakkler kaže: Pogledaj post
Fali ti "pre" ili "loše mapirani" kod zadnje riječi..

Btw..imate loše filtere kabine
Filter kabine star oko godinu dana. Mozes imat kakav god filter hoces, al taj smrad ne moze isfiltrirat.
Lucky-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:46   #1783
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
Kaj si stao pomoć kad znaš da je 320d?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pisalo odozada, bio sam u skoli kad se ucilo citat.

Naravno da nisam stao, cinilo se da covjek zna sta radi.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:49   #1784
Činilo mi se malo vjerovatno da iz auta tako možeš vidit,pa sam pomislio da si stao

Ja nema šanse da bi vidio,a mislio sam da imam dobar vid


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:51   #1785
Imam "profesionalnu deformaciju" da takve stvari raspoznam na kilometar.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 07:39   #1786
Nema do tamića, kad vozis iza grize za oci
Meni se cini da ce tamici zauvjek biti na cestama, to sranje je neunistivo.
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 15:09   #1787
Jedino kad kršim zakon pa pretičem preko pune, kad riskiram puno više pred zavojem, obilazim kolone je upravo kad je ispred mene govno koje izbacuje lopatu otrova svake 3 sekunde.. najgore je kad kasno zatvorim recirkulaciju pa se gušim kako god okrenem
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:10   #1788
Ministarstvo zaštite okoliša i energetike kaže da već sad imaju osnove zabranti prometovanje dizelskim vozilma u Zagrebu. No vjerojatno od toga neće biti ništa u narednih par godina.
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:16   #1789
Quote:
Bozy kaže: Pogledaj post
Ministarstvo zaštite okoliša i energetike kaže da već sad imaju osnove zabranti prometovanje dizelskim vozilma u Zagrebu. No vjerojatno od toga neće biti ništa u narednih par godina.
Zanimljivo, od kud sada to? Imas kakav link?
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:25   #1790
Pročitao u auto magazinu auto motor i sport..
Bozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:30   #1791
A recimo Plomin1 nema filtere nego se dim "mješa" u onom visokom dimnjaku sa ispuhom Plomina2 pa nekako postigne parametre. Tu nema osnova za gašenje, jok, uopće, ma ni slučajno ....

Koji bijednici pa to nije za vjerovat ...
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:31   #1792
Quote:
Bozy kaže: Pogledaj post
Ministarstvo zaštite okoliša i energetike kaže da već sad imaju osnove zabranti prometovanje dizelskim vozilma u Zagrebu. No vjerojatno od toga neće biti ništa u narednih par godina.
Ma da, izgleda u Rvackoj su najveći problem zagađenje od dizel automobila

Ovdje je Bog rekao zbogom odavno
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 15:26   #1793
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:18   #1794
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
A recimo Plomin1 nema filtere nego se dim "mješa" u onom visokom dimnjaku sa ispuhom Plomina2 pa nekako postigne parametre. Tu nema osnova za gašenje, jok, uopće, ma ni slučajno ....

Koji bijednici pa to nije za vjerovat ...
Pa plomin 1 ne radi od 5. mjeseca, i vrlo je upitno da li ce ikad opet raditi. Dozvolu je upravo zbog ekologije imao do kraja 2018. I to je bio kraj price, ovako je vjerojatno zbog kvara i pozara zavrsio karijeru.

BTW. Ugljen je vrlo povoljan energent trenutno, cijena MWh energije iz Plomina je bila oko 20 eura. Nerijetko se cudim ljudima, svi bi jeftinu struju a nitko nebi nuklearku ili TE na ugljen. Zapravo kod nas nitko nece ni HE, jer eto i one mijenjaju ekoloske sustave na mikro razini.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 18:02   #1795
Je da, zato nam je 40% površine Lijepe naše zaštićena kroz ekološku mrežu, jer je sve tako zagađeno. A u miloj nam (sada) našoj EU nekih 7% površine. Koje smo mi budale. Prema onoj poslovici: Vidjela žaba da se konj potkiva, pa i ona digla nogu, naravno mi smo digli nogu još više od konja...
Toliko o umotvorinama iz Ministarstva okoliša. Fuj.
Još samo da saznamo koliko će ljudi uposliti u Ministarstvu i Agenciji da utvrde koliko vozila treba izbaciti iz prometa?
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 21:30   #1796
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Pa plomin 1 ne radi od 5. mjeseca, i vrlo je upitno da li ce ikad opet raditi. Dozvolu je upravo zbog ekologije imao do kraja 2018. I to je bio kraj price, ovako je vjerojatno zbog kvara i pozara zavrsio karijeru.

BTW. Ugljen je vrlo povoljan energent trenutno, cijena MWh energije iz Plomina je bila oko 20 eura. Nerijetko se cudim ljudima, svi bi jeftinu struju a nitko nebi nuklearku ili TE na ugljen. Zapravo kod nas nitko nece ni HE, jer eto i one mijenjaju ekoloske sustave na mikro razini.
A kako komentirati Mira Bulja i njegovu svitu s protivljenjem plinskoj termoelektrani na Peruči...
Troskot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 21:48   #1797
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
A kako komentirati Mira Bulja i njegovu svitu s protivljenjem plinskoj termoelektrani na Peruči...
Što će im to tamo? Da troši plin koji su doveli do Dalmacije, pa sada nitko nije zainteresiran za priključak, odnosno plinovod im je promašena investicija?
Mislim da bi atomska centrala imala najmanji utjecaj , jedno tri izgraditi uz Jadran i to je to. Ionako trošimo uvoznu struju proizvedenu u atomskim centralama.
mack1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:06   #1798
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
A kako komentirati Mira Bulja i njegovu svitu s protivljenjem plinskoj termoelektrani na Peruči...
Apsolutno podržavam, iako je zagađenje tek vrh ledenog brijega razloga zašto je izgradnja TE Peruča promašaj.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 13:44   #1799
Quote:
Troskot kaže: Pogledaj post
A kako komentirati Mira Bulja i njegovu svitu s protivljenjem plinskoj termoelektrani na Peruči...
Iskreno, znam premalo o tom projektu da bih komentirao. Ovako na prvu mi se cini cudno da netko zeli graditi plinsku TE usred nicega. Nema mi neke logike. Plin je skup energent, i da bi imao smisla pozeljan je nekakav oblik kogeneracije. Tamo nemaju gdje potrosii tu ''odpadnu'' toplinu, osim da je vrate u jezero. Koliko sam procitao danas na Indexu, nema ni plinovoda, treba i to graditi, tako da sam poprilicno sklon tome da je ponovno rijec o nekakvoj muchci.

Bez obzira na sve, ako je rijec u privatnoj investiciji, di ne traze nikakve poticaje niti unaprijed otkupljenu proizvodnju i ulazu svoj novac, nema problema, samo naprijed. Ako studija o utjecaju na okolis kaze da je sve OK, i nitko je ne pobije. Zasto ne, treba im izaci u susret i dati sve potrebne dozvole, zasto ne.

Ako traze da im se ustupi zemlja za dzabe, izgradi dalekovod, plinovod, i dogovori otkup energije u sljedecih 20 godina treba ih sterat u kurac, jer postoji jedno 179 lokacija koje su prikladnije za novu TE.

kako zivimo u hrvatskoj, ovo drugo je vjerojatniji slucaj, i ne treba sumnjati da ce do realizacije projekta i doci.
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:12   #1800
Quote:
Rijecanin kaže: Pogledaj post
Pa plomin 1 ne radi od 5. mjeseca, i vrlo je upitno da li ce ikad opet raditi. Dozvolu je upravo zbog ekologije imao do kraja 2018. I to je bio kraj price, ovako je vjerojatno zbog kvara i pozara zavrsio karijeru.

BTW. Ugljen je vrlo povoljan energent trenutno, cijena MWh energije iz Plomina je bila oko 20 eura. Nerijetko se cudim ljudima, svi bi jeftinu struju a nitko nebi nuklearku ili TE na ugljen. Zapravo kod nas nitko nece ni HE, jer eto i one mijenjaju ekoloske sustave na mikro razini.
Ja ti kažem kako se u HR rješavaju "problemi" - nemoj da počnem o vodama na kojekakvim ispustima i ČINJENICI da jebena Indija ima moderniji sustav nadzora.

I onda mi se nađe netko iz tog sustava koji je iznjedrio tako sramotan način monitoringa paušalno metiljat o dieselima. Nek se napuše kurca i krenu rješavat velike probleme a ne srat po trenutno najzahvalniju metu - dizlo automobile (fala VW-u na dizlo-gate-u).
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.