Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 23:57   #41
Valjda, na neki nacin sam zbog rutine, a i zbog nesigurnosti primjetio da mi neke socijalne vjestine padaju {sto je mozda i uzrok prorjedjenju pa i prekidu pojedinih druzenja}

Nekako je stvar i u tome da se na nekim istrosim, a u drugim poljima premalo ulazem sebe.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 00:01   #42
Da, to sve skupa u kombinaciji mora uzrokovati probleme u socijalizaciji. Koji čak ni ne moraju biti toliki kolikima ih ti vidiš. Ponekad zbog nesigurnosti čak i vidimo sebe gorima nego što jesmo.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 00:06   #43
A da, ma tragovi loseg razdoblja srednje skole su jos prisutni, tad sam imao bas manjak samopostovanja, a vrlo vjerokatno je bilo prisutno i samopodcijenjivanje uz veeeeliku kolicinu odgadjanja i jos vecu kolicinu naivnog optimizma uz nadu u bolje suuutra
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 00:16   #44
A koliko sad imas godina ako nije problem da kazes?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 07:06   #45
Sad imam 27
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 08:07   #46
Al onak, osjecam se znatno starije, a ponekad se i ponasam penzionerski, a i slusam muziku koja je onak, popularna medju penzicima, mozda i to tak, kaj sam rano se postarao djeluje malo atipicno , a zelio bih biti autentican, zelio bih pruzat bolje stvari u ovom zivotu.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:12   #47
Koja je to muzika popularna medju penzionerima?
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:20   #48
Stari slageri Robic, Serfezi, Dzo Maracic Maki i co.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:24   #49
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Dakle, sjecanje na staru ljubav ponovo bjese intezivnije, premda je proslo 15 mjeseci od prekida.
15 mjeseci je ništa. Pričekaj još neko vrijeme.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 09:45   #50
Ko zna, u pocetku mi dani, a narocito noci prolazile extremno sporo, kasnije je bilo postepeno bolje no periodicki se losi periodi vrate
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 10:37   #51
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Al onak, osjecam se znatno starije, a ponekad se i ponasam penzionerski, a i slusam muziku koja je onak, popularna medju penzicima, mozda i to tak, kaj sam rano se postarao djeluje malo atipicno , a zelio bih biti autentican, zelio bih pruzat bolje stvari u ovom zivotu.
Penzići obično ne koriste "onak"
Mlad si i jedna propala ljubavna priča treba biti samo jedna od i sjećanje kojeg ćeš se sjetiti kad doista budeš penzić
Ako ti šlageri pašu, slušaj šlagere, nema tu neke mudrosti. Budi kakav jesi, ali budi dosljedan i ljudi će to prihvatiti. Ili neće. A s onima koji neće, ionako nemaš šta raditi, jer si očito ne pašete

Ponekad se samo previše zamotamo u svoje misli i počnemo vrtiti u krug, a kad s tim kreneš, onda lagano toneš i tad moraš sam razbiti to hvatanje svog repa
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 10:57   #52
Da, kruzim ponekad previse u nekim mislima, kao da mi misli rade izrazito ucestalo, i onda se nedovoljno dobro pripremim na ono sto mi se i sto ce mi se dogadjati
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 11:00   #53
A kako se priprema za nešto što ne znaš hoće li se niti kako će se dogoditi?

Da me ne bi krivo shvatio, svakako se treba pripremiti za stvari na koje možeš utjecati, ali život je i čitav niz situacija na koje niti možeš utjecati niti možeš predvidjeti da će se dogoditi. A čak i kada ih predviđaš, pitanje je s kolikom točnošću ćeš predvidjeti sam tijek.

Hoću pitati, čini li ti se to kao previše posla predviđati bezbrojne situacije u glavi unaprijed?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:01   #54
A onak, tak sam se naviknuo da dosta tog planiram, a opet i dosta tog odgadjam, a i plamovi koji jesu prisutni su pocesto previse napola napravljeni, tako da i ideje i kreativnosti veoma cesto budu nejasno, pa se i ne osjecam slobodno. Dosta sam sklon sporijem ritmu zivota, jako volim spavati i puno razmisljati o snovima.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:05   #55
Lijepo je to sve, samo od toga nema neke produktivnosti ili rezultata Ili se onda zadovolji takvim životom ili mijenjaj nešto. Druge nema
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:08   #56
Može, ja sam napokon shvatio da više nisam zaljubljen u jednu curu, trebalo je 4 godine i 10 mjeseci, ali gotovo je, ako te tješi to Moguće je
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:23   #57
Maystor znas da su muskarci inace emotivnija bica od zena, dokazano znanstvenim istrazivanjima, samo zbog drustvenih normi se vecina drzi snaznima da nebi ispali pickice, a ustvari placu u svom kutu dok ih nitko ne vidi.

Zato pusti na volju, tuguj dok te ne prodje, osjetit ces kad je vrijeme da krenes naprijed.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:37   #58
Naravno da prođe, samo duljina preboljevanja zna biti različita...daj si vremena i odtuguj koliko god treba, puno je lakše kad se isplačeš i otpustiš tugu.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 12:56   #59
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Maystor znas da su muskarci inace emotivnija bica od zena, dokazano znanstvenim istrazivanjima, samo zbog drustvenih normi se vecina drzi snaznima da nebi ispali pickice, a ustvari placu u svom kutu dok ih nitko ne vidi.

Zato pusti na volju, tuguj dok te ne prodje, osjetit ces kad je vrijeme da krenes naprijed.
Jel ovo tvoj izvor tih istraživanja?
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 13:11   #60
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Jel ovo tvoj izvor tih istraživanja?
Da bas sam to gledao...a gle pokusavam malo Maystora na neki nacin podic...a i meni samom to treba pa se tjesim.

Inace tesko je to reci tko je emotivniji, ja bih rekao da ovisi od osobe do osobe, nebi to dijelio tako da usporedjujem muskarce i zene.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.