Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 16:13   #561
Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post
Trodnevna brada na nogama.


Bolesno. Ako je to zbog empatije prema masažerima, a kaj su ti ljudi mislili kad su studirali masažu()? Da će svi redom masirati manekenke i Marca Asensia, a ne u 80% slučajeva starije ljude? Podsjeća me na ginekologe. Ova maserska izlika za depilaciju je potpuna pederana.

Nogomet muškarcima, sviranje klavira depilatorima.
Johnny Quid is offline  
Old 15.09.2017., 16:15   #562
Quote:
Sonics07 kaže: Pogledaj post
I meni bi bilo smiješno da navijam za neki mizerni mali klubić koji je u cijeloj svojoj povijesti postigao 7 golova manje u ligi prvaka od samo jednog igrača velikog, kraljevskog kluba

Smijeh pomaže u liječenju od depresije, a za indijance je to poprilično sramotna i depresivna činjenica

Možete se smijati kada barem dostignete Cristiana, ako ga ikad dostignete da budem precizniji
smijeh je lijek


a mi ionako brojimo samo golove koje nismo primili za razliku onih koje smo zabili
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 15.09.2017., 16:32   #563
Dovoljno je da brojite samo golove Sergia Ramosa protiv vas pa da vas uhvate kompleksi. Uz duzno postovanje.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 15.09.2017., 20:27   #564
Neko se hvata za trofeje, a neko za dlake.
lik_vž is offline  
Old 15.09.2017., 20:58   #565
molin moda da ovo brijanje nogu prebaci na ZK
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 15.09.2017., 23:39   #566
Pazi ovo, on je dzankoza a Flo je diler

U biti slazem se, droga su neprekidno desetgodisnje samaranje i recentni porazi u svakoj iole bitnijoj tekmi. Istina, Flo mu dobavlja vrhunsku robu
ZinedineZidane is offline  
Old 16.09.2017., 00:41   #567
Quote:
Slobodan kaže: Pogledaj post
Dovoljno je da brojite samo golove Sergia Ramosa protiv vas pa da vas uhvate kompleksi. Uz duzno postovanje.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
poštivam te Slobodane, dobar si čovijek, ali ne misliš li da malo pretjerivaš sada?

pa to neuko govedo na čije se brojke sad pozivaš nije regularnog zgoditka Cholovoj čeličnoj obrambenoj diviziji dalo nikad, samo uz pogurance i kršenja pravila je uspijevao nekako ubacivati te krumpire i tako si izgraditi ime u futbolu

Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Pazi ovo, on je dzankoza a Flo je diler

U biti slazem se, droga su neprekidno desetgodisnje samaranje i recentni porazi u svakoj iole bitnijoj tekmi. Istina, Flo mu dobavlja vrhunsku robu
u Milanu i Lisabonu su Kuipers i Klatemburg donijeli robu



i sram vas bilo
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 16.09.2017., 01:07   #568
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
molin moda da ovo brijanje nogu prebaci na ZK
Ne mogu, ali mogu zamoliti da se prekine idiotska rasprava. Hvala.
mitch is offline  
Old 16.09.2017., 01:10   #569
kakva idiotska rasprava? Zajebajemo se malo (loše) na temu dogadžaja s kojim se i treba zajebavati, i održavamo time u neku ruku topic na životu, sačemo prestati i nikom ništa


take an american chill pill ono
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 16.09.2017., 01:32   #570
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
kakva idiotska rasprava? Zajebajemo se malo (loše) na temu dogadžaja s kojim se i treba zajebavati, i održavamo time u neku ruku topic na životu, sačemo prestati i nikom ništa


take an american chill pill ono
Prika, to je trolanje, a za to, kako nam je poznato, služi topik Primere, već kontaminiran takvim lošim forama.

!Gracias por escucharme, buen hombre!
mitch is offline  
Old 16.09.2017., 02:04   #571
okej, ako baš insistiraš Pušimera neka ostane utočište za nas neshvačene ali molim vas onda da nam ne dolazite tamo s vašom kontruktivom i argumentiranim analizama
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 16.09.2017., 08:40   #572
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
poštivam te Slobodane, dobar si čovijek, ali ne misliš li da malo pretjerivaš sada?
pa to neuko govedo na čije se brojke sad pozivaš nije regularnog zgoditka Cholovoj čeličnoj obrambenoj diviziji dalo nikad, samo uz pogurance i kršenja pravila je uspijevao nekako ubacivati te krumpire i tako si izgraditi ime u futbolu
Takodje, amigo.
Mislim da ne. I sam znas da Ramos dao vise golova nego neki napadaci. Od tebe makar ocekujem realnost. Stoji da Ramos igra grubo ali kao i vecina odbrambenih. Nije ni Godin cvece, ne zezaj. Da si rekao za srecu, to da... Atletico je odlicna ekipa ciju defanzivnu liniju izuzetno respeto ali ako ne dodje odbegli ker Diego Costa tesko ce se izboriti i za UEFA Champions League. Pogotovo jer Griezmann ide u Utd sledece sezone 90%. Ali je cinjenica da nije Reala da biste imali vec 2 titule Evropskog prvaka i da verovatno vecina navijaca Atletica ima kompleks od Reala. Simeone je sjajan trener koji unosi krv i strast ali kad dodje do Reala jednostavno se saplete. Poslednjih godina Madridski klubovi igraju najbolje Champions League.

Inace, mislim da je rasprava o dlakama i depiliranju bas dubokoumna. Uz razgovor i sirinu te teme ovde neko od nas moze izbeci neprijatnost povrede koju je imao Asensio.
Sent from my LG V20 using Tapatalk
Slobodan is offline  
Old 16.09.2017., 08:57   #573
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
smijeh je lijek


a mi ionako brojimo samo golove koje nismo primili za razliku onih koje smo zabili
ZinedineZidane is offline  
Old 16.09.2017., 09:33   #574
Quote:
albundyy kaže: Pogledaj post
Da,ali onda već narastu dlake. Trodnevna brada na nogama.
Ohohouhuhu
Mister Yellow is offline  
Old 26.09.2017., 14:39   #575
Danas prva faza jednog dosadnog natjecanja.

Popratit će se BVB - Real, standardni el clasicco posljednjih godina. Real bi mogao konačno razbiti jinx Westfallena, djeluju mi kao da će ove godine igrati na kolosjeku LP ako ih u Primeri ne bu išlo.
Od ostalih predviđam mučenje Seville protiv Violica, Liverpoolove kikseve protiv Spartaka i kiks Tottača. Leipzig će se isto popratiti.
Galijun1 is offline  
Old 26.09.2017., 14:42   #576
Treba city probat over 5.5

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Old 26.09.2017., 14:50   #577
Borussia-Madrid će biti jako zanimljiva utakmica. Madridov napad je van forme, Varane je par utakmica jako loše odigrao, Keylor često kiksa, Carvajal nije na standardnoj razini, a lijevi bek je tek treća opcija - Nacho. Od svih aduta, jedino vezni red igra na kakvoj-takvoj razini. U drugu ruku, unatoč guženja od strane Tottehnama, Borussia je dobar klub u odličnoj formi i mislim kako bi mogli napraviti puno problema. Naravno, ne znači da se ne može potrefiti dan prosvjetljenja u Madridu i da ih zakucaju sa 5-6 komada, ali mislim kako je veća šansa da se Madrid bori za ikakve bodove. Kako god, zanimljivo kolo sa velikim derbijem danas u Njemačkoj i sutra u Francuskoj.

Man to watch: Bale. Odmorio je za vikend, a ako je nastavio trend sa podizanjem forme mogao bi iznenaditi ljude koji su ga navikli gledati ozlijeđenog ili van svake forme.
Drugi je Cristiano - uhvatio je ritam utakmica nakon suspenzije i stvarno je vrijeme da ga krene u realizaciji (doprinos van očajne realizacije je i do sada jako lijep). Nadam se kako je ovo ta utakmica.
motangens is offline  
Old 26.09.2017., 16:26   #578
Samo jedna od ovih večerašnjih utakmica je repriza finala Lige Prvaka. I to će naravno da se gleda.
Nur Gatrhan is offline  
Old 26.09.2017., 16:33   #579
Mislio sam da sam iz prve krivo vidio, ali čini se da je zaista fakt. Spartak koji se nalazi dvije zone iza srednjeeuropskog vremena će odigrati utakmicu u isto vrijeme kad i ostali. Dosada je bilo da uglavnom ruske momčadi igraju oko 18h.
Imran is offline  
Old 26.09.2017., 17:07   #580
Jesu, kad dođu kasnija kola u jesen/zimu i temperature padnu ispod nule. Sad je još ok u Rusiji.
Cinque is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.