Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2008., 20:39   #101
Ne gail, vec geil. Znam ja,imam strica u nemačku
__________________
Ship ahoy!
Swedish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 21:11   #102
Quote:
Swedish kaže: Pogledaj post
Ne gail, vec geil. Znam ja,imam strica u nemačku
...ma sve je to isti racku...gail,geil ili GAJL...
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 18:59   #103
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
e ljudi,tema je bas GAIL...

e sad sam se bas sjetio...skupimo se mi drustvo,i ovi moji gastici kod njih u stanu...prije odlaska u disko (bilo prije pet godina cca.)...e da bili i njihovi neki prijatelji,isto iz dojclanda...na stolu bilo haribo bonbona ko u prici...a ekipa iz dojclanda pjeva neke pjesmice tipa "bruder martina" ,pa bila onda aktualna ona pjesma "deset malih jegermajstera"...jebate bas je bilo GAIL...a mi ostale domace seljacine zinule...kaj mi znamo kaj je Evropa...

...e da...a u auto uvijek furaju one Bravo CD-je...

Hebate bas je GAIL kad se sjetim tih dana
da BRAVO cd-ji....za umrit od smija....mogu zamislit izblajhani ili orig. plavi, zalizani u rapperskim hlačama i pjevaju.....
__________________
Semper in excrementum, sole profundum qui variat.
jukyO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 20:38   #104
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
e ljudi,tema je bas GAIL...

e sad sam se bas sjetio...skupimo se mi drustvo,i ovi moji gastici kod njih u stanu...prije odlaska u disko (bilo prije pet godina cca.)...e da bili i njihovi neki prijatelji,isto iz dojclanda...na stolu bilo haribo bonbona ko u prici...a ekipa iz dojclanda pjeva neke pjesmice tipa "bruder martina" ,pa bila onda aktualna ona pjesma "deset malih jegermajstera"...jebate bas je bilo GAIL...a mi ostale domace seljacine zinule...kaj mi znamo kaj je Evropa...

...e da...a u auto uvijek furaju one Bravo CD-je...

Hebate bas je GAIL kad se sjetim tih dana
ak su jegermajsteri bili aktualni (i mislim da ih je 12, a ne 10 ) onda je to bilo prije dosta više od 5 godina. ja bih rekao prije 10. i pjevaju ih Die TOten Hosen koji su ubertreš

a tek Bravo cd-i
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:12   #105
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ak su jegermajsteri bili aktualni (i mislim da ih je 12, a ne 10 ) onda je to bilo prije dosta više od 5 godina. ja bih rekao prije 10. i pjevaju ih Die TOten Hosen koji su ubertreš

a tek Bravo cd-i
..sta mislite...da se odrzi natjecanje u potezanju novcanika iz dzepa(mislim ono ko ce platit rundu,veceru ili sli.) i to izmedju gastica i nas domacih...sta mislite ko bi pobijedio
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:13   #106
Ja sam dobivao Bravo CD-e
Tko mi je bio ravan kad sam imao Macarenu na kazeti
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:15   #107
nego, nije se na temi javio još niti jedan revlotirani gastač. valjda smo prerealni i ne kenjamo previše
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:18   #108
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
nego, nije se na temi javio još niti jedan revlotirani gastač. valjda smo prerealni i ne kenjamo previše
Ma čitaju to oni, ali se ne žele spustiti na naš balkanski nivo
piacere_dfn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:22   #109
...a ono kad dodju gastici doma...pa dofuraju svoje prijatelje (ali prave svabe)...pa im malo pokazuju nasu selendru...pa malo se jelde spuste i do centra grada ,sjednu na terasu,naruce pice...pa onda na sav glas pocnu razgovarat sa svabama na njemackom...tako da ih cjeli kafic a i prolaznici cuju...samo koji je to trash njemacki...ono tipa "is bin"...dodje mi da od smijeha
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2008., 22:26   #110
Quote:
piacere_dfn kaže: Pogledaj post
Ma čitaju to oni, ali se ne žele spustiti na naš balkanski nivo
...ma sta oni znaju sta je laptop ili internet ili...pitaj ih radije koji broj Bravo cd je izaso ili kako uredit audi cabrio (200000 km) zvucnicima,sportskim sjedalom i sportsim volanom...bas gail
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 02:13   #111
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
...a ono kad dodju gastici doma...pa dofuraju svoje prijatelje (ali prave svabe)...pa im malo pokazuju nasu selendru...pa malo se jelde spuste i do centra grada ,sjednu na terasu,naruce pice...pa onda na sav glas pocnu razgovarat sa svabama na njemackom...tako da ih cjeli kafic a i prolaznici cuju...samo koji je to trash njemacki...ono tipa "is bin"...dodje mi da od smijeha
DA DA DA DA DA TOOOOOOOOOO!!!!!!!



ajme kako se toga nitko nije sjetio!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 07:45   #112
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
samo koji je to trash njemacki...ono tipa "is bin"...dodje mi da od smijeha
ja,klaaaaa..genau..

__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 09:24   #113
a jos se nitko nije sjedio kinda iberašunga?to sam dobivala u paketu po 3
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 10:08   #114
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
...a ono kad dodju gastici doma...pa dofuraju svoje prijatelje (ali prave svabe)...pa im malo pokazuju nasu selendru...pa malo se jelde spuste i do centra grada ,sjednu na terasu,naruce pice...pa onda na sav glas pocnu razgovarat sa svabama na njemackom...tako da ih cjeli kafic a i prolaznici cuju...samo koji je to trash njemacki...ono tipa "is bin"...dodje mi da od smijeha
mojoj rodici je na svadbu dosao neki "poslovni kolega" od mladozenje, ono seljacka svadba, pegla sargija i violina i kojekakve babetine narucuju pjesme malo malo za ovaj cosak satora malo malo za onaj cosak. a car je svabo, ne kuzi nis ni rjeci al se brale napio rakije i plesao okolo ko nenormalan. njemu je to valjda bio najjaci tulum u zivotu EVER. jedva se dobio nakon dva dana mamurluka. nema tog u ojropa, jok brale
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 11:43   #115
najjaci su mi ovi Svabe sta otkidaju na Misu Kovača
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 12:48   #116
ma u stvari znas sta....

bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 17:02   #117
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
a jos se nitko nije sjedio kinda iberašunga?to sam dobivala u paketu po 3
...ja sam samo vidio da moji gastici jedu nesto sta se zove "pille"...to im je numer einc...pa sam onda i ja to probo pa mi je bilo bas Gail onda
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2008., 17:13   #118
Quote:
bata_konj_harmonikas kaže: Pogledaj post
ma u stvari znas sta....

...hm...sta si s time htio rec...sad da moram birat izmedu nasih gastica i ovih pivopija....hebiga ovu plavu bi prvu maznia (mada mi vise lici na poljakinju)
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 17:50   #119
Svaka čast na temi i pravom mistu za nju
Imam krcato rodbine vani i skoro sve mogu potpisati , nevjerojatno, čitajući ovo, doživljavam katarzu

Ne znam šta bih izdvojila, osim toga da svaka rečenica započinje : U Jameriki/ u Njemačkoj nema toga, ti moraš radit, nema ...pa lupe neku pizdariju koja je u nas funkcionirala prije 200 god kad su oni napustili svoje pleme...

Najjače je šta toliko drže do tog rodijaštva, dolaze praktički bez najave, u obitelji braće i sestara očekuju da ih počastiš i ugostiš (drugim riječima-uzmeš slobodno i iskesaš se) a onda, na odlasku počnu priču kako nije tako u njih-u njih se radi, a u Hrvatskoj se ne radi i jede se pršut svaki dan...(ne ponovilo mi se više).
Jako mi je kako se hvale svojim obrazovanjem "završila akademiju-za manikuru..."
Smiješno mi je kad čujem kako blate i omalovažavaju Turke ili čak Bosance (ako nisu sami), kao da su tamo domaći


Nekidan me je jedan roditelj, gastić u Njemačkoj presjekao u po rečenice da školstvo tamo, to je nešto skroz drukčije, učitelji ne tuku djecu , oni uče i o psihologiji, kako da ih djeca zavole, ma skroz nešto drugo...(nema veze šta je on zidar, a ja završila Filozofski, nema šanse uvjerit ga da ni kod nas učiteljice ne šibaju djecu, gle čuda ).

Onda ono famozno kako im "dica oče svadbu ka u Rvacku, oče oni sve ka u starom kraju, oni bi se odma vratili, da su na čistom zraku, da im baba pravi sapun ..."
(a ne vraćaju se, zašto, nemam pojma, valjda radi Udbe )

A često dobijen i lekcije iz domoljublja "Ne dajte naše, ne glasajte komunjare" O Bože....samo da lito prođe...
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2008., 18:26   #120
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Nekidan me je jedan roditelj, gastić u Njemačkoj presjekao u po rečenice da školstvo tamo, to je nešto skroz drukčije, učitelji ne tuku djecu , oni uče i o psihologiji, kako da ih djeca zavole, ma skroz nešto drugo...(nema veze šta je on zidar, a ja završila Filozofski, nema šanse uvjerit ga da ni kod nas učiteljice ne šibaju djecu, gle čuda ).
Ajme, vjerujem da si popizdila. Preblesavo.
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.