Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2006., 01:30   #41
Quote:
puž kaže:
mir treba pronaći prvo u sebi...to je ono najteže.
drž se čapljo!
u pravu si puž, to je najteži dio. pa i moja tema se zove kako opet pronaci mir hvala na podrsi puz
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 01:38   #42
stvarno ti želim svu sreću ovog svijeta. samo htio bih da se usmjeriš i na druge stvari u životu, to i ja želim za sebe. i ak je onaj pravi vratit će se...
ja bih najradje dobru lobotomiju...
puž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 01:39   #43
Quote:
tince kaže:
Slusaj draga, ja mislim da je taj njegov brak gotova prica.....raspast ce se kad tad jer tu ljubavi nema...drzat brak bez ljubavi zbog djeteta nema smisla, to je najgora stvar koja se moze djetetu ucinit....i oni ce oboje to shvatiti prije ili kasnije..
U danasnje vrijeme razvoda , to je normalna stvar, a svaka godina braka dulje je produzenje njihove agonije..

Mozda ce se drzati skupa dok dijete malo ne poraste, i postane samostalnije, krene u skolu...
AKo se stvarno volite, ne pustaj ga, jer je to jedino sto stvarno vrijedi imati u zivotu..
Mislim nemoj ga sada forsirati, vrsiti pritisak na njega, samo budi prisutna... ako te fakat voli, ima imalo muda i siguran je u tvoju ljubav, on ce se razvest
za koju godinu, vjeruj mi....
Zelim ti iskreno sve najbolje, i sousjecam sa tobom duboko, znam kako patis...

Vjerujem da ce sve ispasti ok, a vjeruj i ti duboko u sebi i bit ce....
Osjetim iz tvog pisma da je to prava ljubav, a ne mladenacka zanesenost..
tinca jesi i ti patio kad znas kako patim? kak te prosla patnja?
nemrem ja cekati da njegovo dijete krene u skolu pa to je za 5 godina ali nekak sumnjam da tak mogu trajati 5 godina....nije on takav tip i previse ga zdere.....a ne bi ja forsala i vrsila pritisak nikad pa ni tad -nekak mi ponos i ego brane takvo ponasanje. ona brija ja sam velika cura i jaka i ne bum nikog nis ni molila ni zicala....takva sam, malkice zajebana....al je i on takav pa taj moj dio kuzi....
a mladenacka zanesenost ziher nije, oboje smo u ranim tridesetima....i prosle prve ljubavi, puberteti, divljanja hormona....
hvala na lijepim zeljama, nadam se da si u pravu
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 01:43   #44
Quote:
puž kaže:
stvarno ti želim svu sreću ovog svijeta. samo htio bih da se usmjeriš i na druge stvari u životu, to i ja želim za sebe. i ak je onaj pravi vratit će se...
ja bih najradje dobru lobotomiju...

kaze coelo u 11 minuta ako nekog stvarno volis, pusti ga da ode. ako se vrati sam od sebe, znaci da i on osjeca isto....i ja vjerujem da onaj pravi nece pobjeci....ako to nije on, molim pravog da naleti sto prije, umorili me i istrosili emocionalno ovi nepravi

i ja glasam za lobotomiju!!! kak bi nakon toga bilo lako okrenuti novu stranicu....
kaj je tebe natjeralo na to da zelis lobotoiju?
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 01:57   #45
Quote:
andreja999 kaže:
očito da je prava ljubav, i slažem se s tomom. ali kad malo razmisliš, zašto da ona čeka tako dugo nešto što nije niti sigurno da će dobiti? Samo bi patila to vrijeme čekajući čovjeka koji ju voli, ali nema hrabrosti ostaviti ženu s kojom je samo radi djeteta koje će kad-tad početi patit u tom trulom brakui. Da li je on toga stavrno dostojan?

To je pitanje na koje samo čaplja zna odgovor!!! Ako je ona stvarno spremna istrpiti to, onda joj svaka čast jer ja da se to meni dogodi psihički bi propala i više ne bih imala svoje ja, niit svoje dostojanstvo...

A s druge strane, za pravu ljubav koja traje cijeli život, godina, dvije ne znači ništa, ali da li je ona na to stvarno spremana?? e to valja odvagati!!!

ja se potpuno slazem sa tobom, i nisam ziher da vrijedi cekati....i zadnjih godinu dana pokusavam ne cekati, i trudim se zivjeti svoj zivot...i nisam od onih koji kukaju i sazaljevaju se, sjede doma i placu nad sudbinom....
i napravila sam par velikih stvari za sebe i svoju buducnost ove godine, i priustila si par lijepih putovanja (hvala bogu pa mogu) i upoznala neke divne ljude....al sve to ne pomaze maknuti tog lika iz glave....i deklarativno pokusavam ne cekati nikog i nista, ali mi mali demoni u mojoj glavi nedaju da krenem dalje.....to je valjda zajeb sa tim velikim ljubavima (a ovaj nije moja prva, ali najveca definitivno je)....ne biraju ni vrijeme ni mjesto, strefe te i kad ostanes bez njih sad ti nauci zivjeti bez tog....mislim da bi puno lakse podnijela da me on vise ne voli, da je nasao neku drugu, trecu....ok, ok patio bi ego ali bi s vremenom prihvatila da me prestao voljeti i rekla sama sebi ok a sad dosta gluposti i nadji nekog tko te voli....
kod njega mi je tesko sto mu nemam sto zamjeriti....pa se hvatam toga da je papak i nema tri ciste....jedan dio mene zna da bi bilo drugacije da nema te bebe i zbog tog ga ne mogu osudjivati....a drugi dio mene mu ipak zamjera sto ipak nije otisao.....jedino kaj me tjesi je to kaj znam da on jos uvijek osjeca sve sto je i nekad, i da se cijela prica nije desila samo u mojoj ludoj masti...nikad ne znamo kaj zivot nosi, i ak je on stvarno taj godina ili dvije stvarno ne cine razliku....ali s druge strane nitko od nas tu nije vjecno i steta je protratiti i godinu i dvije
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 01:58   #46
daj dodji na us chat!
puž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 02:01   #47
Quote:
puž kaže:
daj dodji na us chat!
ne znam kaj je to i kako doci tamo
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 02:06   #48
ma ovaj podforum usamljena srca- izjadajmo se jedni drugims, samo chat
puž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 02:11   #49
ne znam kak naci chat (sad ispadam glupa)
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 02:18   #50
forum hr- usamljena srca, e sad ne tvoja tema nego 1, 2 iznad, piše- izjadajmo se jedni drugima by dolores
puž is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 05:47   #51
Cool Nada umire zadnja a Nada je ku....!

Ma bježi od njega,nema tu kruha!
Već do sada si "potrošila" par godina ,pa da ga još i čekaš!
A vidim da se još uvjek negdje duboko u sebi nadaš da će možda prekinuti sa ženom,možda prestati biti papak,možda će žena prekinuti ,a "možda su u šumi"!

I iz mog iskustva ,dok god bude i najmanjeg možda, niti jedan sljedeći Grk neće imati šanse biti pravi.
Evo imaš šanse krenuti iz početka u 2007, poslušaj Bassanca-makni sve što te
podsjeća na njega i do 2008 si spremna za novog, inače ode još jedna godina.

Znam da je to lakše reći nego napraviti, jer sam i ja odgađanjem prolio par godina!

I sve što sam gore napisao ti to i sama znaš, ali ono možda ,ono je najjebenije...
mamuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 09:01   #52
Pročitala sam sa zanimanjem sve.
Interesantni su savjeti koju kažu makni se, zaboravi, vrijeme liječi sve.
Nisam primijetila da je to tako.
I sama sam imala takva razmišljanja.
I sama sam osuđivala žene koje se spetljaju s oženjenim mukarcem, nije mi bilo jasno kako se netko može toliko poniziti da u životu igra u rezervnoj momčadi.
I sva moja razmišljanja po tom pitanju bila su moralna i ispravna... dok mi se nije dogodilo isto što i tebi.
Zato, držim se sada one nikad ne reci nikad.
I da, muče me isti problemi kao i tebe.
Ne ide iz glave, pa ne ide, koliko god se ja trudila.
A možda ono što me najviše izjeda je taj mali tračak nade koji čuči duboko u meni da je jednom doći... i ostati zauvijek.
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:08   #53
Quote:
caplja kaže:
tinca jesi i ti patio kad znas kako patim? kak te prosla patnja?
nemrem ja cekati da njegovo dijete krene u skolu pa to je za 5 godina ali nekak sumnjam da tak mogu trajati 5 godina....nije on takav tip i previse ga zdere.....a ne bi ja forsala i vrsila pritisak nikad pa ni tad -nekak mi ponos i ego brane takvo ponasanje. ona brija ja sam velika cura i jaka i ne bum nikog nis ni molila ni zicala....takva sam, malkice zajebana....al je i on takav pa taj moj dio kuzi....
a mladenacka zanesenost ziher nije, oboje smo u ranim tridesetima....i prosle prve ljubavi, puberteti, divljanja hormona....
hvala na lijepim zeljama, nadam se da si u pravu

Ja sam zensko ko i ti....otprilike znam kako ti je imala sam slicnu situaciju davnih dana...ali moj je slucaj bio drukciji od tvog da sad ne pricam i tu nije moglo biti kruha....
Taj tvoj bi ispao zadnji papak da sad ostavi zenu sa malim djetetom toga si i sama svjesna...prema tome i da ne zavredjuje tvoju ljubav..
Ti najbolje znas kako stvari stoje sa tvoje i njegove strane....ipak mozda bi jedan otvoreni razgovor mogao pomoci...
medjutim, da sebe sacuvas nemoj vise spavati sa njim bit ce ti lakse....zadrzi nekakav kontakt, ali bez sexa...pa ces vidjeti..
za koju godinicu ako je to to..... bit cete skupa garantiram...
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:29   #54
Quote:
tince kaže:
Ja sam zensko ko i ti....otprilike znam kako ti je imala sam slicnu situaciju davnih dana...ali moj je slucaj bio drukciji od tvog da sad ne pricam i tu nije moglo biti kruha....
Taj tvoj bi ispao zadnji papak da sad ostavi zenu sa malim djetetom toga si i sama svjesna...prema tome i da ne zavredjuje tvoju ljubav..
Ti najbolje znas kako stvari stoje sa tvoje i njegove strane....ipak mozda bi jedan otvoreni razgovor mogao pomoci...
medjutim, da sebe sacuvas nemoj vise spavati sa njim bit ce ti lakse....zadrzi nekakav kontakt, ali bez sexa...pa ces vidjeti..
za koju godinicu ako je to to..... bit cete skupa garantiram...
sori kaj sam te prekrstila u musko, moje isprike....znam jednog frajera sa tim nadimkom pa sam automatski pretpostavila....sori
ovaj savjet da ne spavam s njim primjenjujem vec jaaako dugo....proslo nedavno i godinu dana kako ne konzumiramo to.....
a razgovor....nije pomogao......
jucer se oprastao od postojece firme i castio kolege...i ja naravno bila tamo, jer bi svima bilo cudno i neprirodno da nisam dosla reci doviđenja (ipak cijela firma zna da smo bili dobri "frendovi" - u njihovim ocima) i bilo bi im cudno da se nisam pojavila.....
i nakon sto smo otisli od tamo zove on da se nadjemo na pola sata....poceo je sa onim da iako ide, on je uvijek tu za mene ako mi bilo kada u zivotu bilo sto zatreba....i da me zna dovoljno da zna da je on zadnja osoba koju bi ja zamolila za pomoc ako ju zatrebam, ali da ipak zeli da znam da je on tu...i par recenica simo-tamo kaze on meni da mi vec dugo ne prica o sebi i da mu je zivot kaos....i da je na rubu razvoda vec duze vrijeme, i da su i on i ona vec par puta odlazili iz zajednickog stana....i da mu je dijete i dalje najbitnije na svijetu, ali da je i sam svjestan toga da los odnos roditelja djetetu cini vise stete nego dobra....i da nema pojma dal ce se razvesti ili nece, i ne zeli da to shvatim krivo, kao neku njegovu najavu ili obecanje ne dao bog...i da zna ako se ikada razvede mora neko vrijeme biti sam....i pocistiti sve lose stvari i ocistiti sam sebe od sranja i kaosa u kojima zivi....jer zna da prije nego to napravi ne moze nikom ponuditi nista kvalitetno od sebe...i jos kaze da sam mu i dalje jednako posebna.....
tek me sad zbunio, ne kuzim vise nista....i tek sad sam u situaciji korak naprijed, nazad dva......
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:30   #55
Quote:
mamuza kaže:
Ma bježi od njega,nema tu kruha!
Već do sada si "potrošila" par godina ,pa da ga još i čekaš!
A vidim da se još uvjek negdje duboko u sebi nadaš da će možda prekinuti sa ženom,možda prestati biti papak,možda će žena prekinuti ,a "možda su u šumi"!

I iz mog iskustva ,dok god bude i najmanjeg možda, niti jedan sljedeći Grk neće imati šanse biti pravi.
Evo imaš šanse krenuti iz početka u 2007, poslušaj Bassanca-makni sve što te
podsjeća na njega i do 2008 si spremna za novog, inače ode još jedna godina.

Znam da je to lakše reći nego napraviti, jer sam i ja odgađanjem prolio par godina!

I sve što sam gore napisao ti to i sama znaš, ali ono možda ,ono je najjebenije...
apsolutno potpisujem da je mozda to sto je najjebenije
lakse je kad ti kazu ne volim te, ne zelim te
onda se malo mucis, pa prihvatis pa znas da nema nazad
i nada vjerojatno je kurva.....
ali taj mozda jos veca.....
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 17:34   #56
Quote:
ljubav-je-bol kaže:
Pročitala sam sa zanimanjem sve.
Interesantni su savjeti koju kažu makni se, zaboravi, vrijeme liječi sve.
Nisam primijetila da je to tako.
I sama sam imala takva razmišljanja.
I sama sam osuđivala žene koje se spetljaju s oženjenim mukarcem, nije mi bilo jasno kako se netko može toliko poniziti da u životu igra u rezervnoj momčadi.
I sva moja razmišljanja po tom pitanju bila su moralna i ispravna... dok mi se nije dogodilo isto što i tebi.
Zato, držim se sada one nikad ne reci nikad.
I da, muče me isti problemi kao i tebe.
Ne ide iz glave, pa ne ide, koliko god se ja trudila.
A možda ono što me najviše izjeda je taj mali tračak nade koji čuči duboko u meni da je jednom doći... i ostati zauvijek.
meni je nikad ne reci nikad postalo zivotna deviza
i najlakse je osudjivati....ali nitko od nas ne moze sam za sebe garantirati kako ce odreagirati u nekoj situaciji, dok mu zivot ne servira upravo takva...
a ta nada da ce mozda jednom doci i ostati zauvijek je jaaaaako sklizak teren- da ne bi prosao zivot u cekanju...
nadam se da se to nece desiti ni tebi, a ni meni
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 18:25   #57
Quote:
caplja kaže:
sori kaj sam te prekrstila u musko, moje isprike....znam jednog frajera sa tim nadimkom pa sam automatski pretpostavila....sori
ovaj savjet da ne spavam s njim primjenjujem vec jaaako dugo....proslo nedavno i godinu dana kako ne konzumiramo to.....
a razgovor....nije pomogao......
jucer se oprastao od postojece firme i castio kolege...i ja naravno bila tamo, jer bi svima bilo cudno i neprirodno da nisam dosla reci doviđenja (ipak cijela firma zna da smo bili dobri "frendovi" - u njihovim ocima) i bilo bi im cudno da se nisam pojavila.....
i nakon sto smo otisli od tamo zove on da se nadjemo na pola sata....poceo je sa onim da iako ide, on je uvijek tu za mene ako mi bilo kada u zivotu bilo sto zatreba....i da me zna dovoljno da zna da je on zadnja osoba koju bi ja zamolila za pomoc ako ju zatrebam, ali da ipak zeli da znam da je on tu...i par recenica simo-tamo kaze on meni da mi vec dugo ne prica o sebi i da mu je zivot kaos....i da je na rubu razvoda vec duze vrijeme, i da su i on i ona vec par puta odlazili iz zajednickog stana....i da mu je dijete i dalje najbitnije na svijetu, ali da je i sam svjestan toga da los odnos roditelja djetetu cini vise stete nego dobra....i da nema pojma dal ce se razvesti ili nece, i ne zeli da to shvatim krivo, kao neku njegovu najavu ili obecanje ne dao bog...i da zna ako se ikada razvede mora neko vrijeme biti sam....i pocistiti sve lose stvari i ocistiti sam sebe od sranja i kaosa u kojima zivi....jer zna da prije nego to napravi ne moze nikom ponuditi nista kvalitetno od sebe...i jos kaze da sam mu i dalje jednako posebna.....
tek me sad zbunio, ne kuzim vise nista....i tek sad sam u situaciji korak naprijed, nazad dva......


Eto vidis i sama...Strpi se strpi se...jos malo..bit cete skupa, juhu!

Cuj ja bi volila da javis na forumu kad se to dogodi ili mi posalji PM....eto bit ce mi zbilja drago....da znam.
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 18:28   #58
Quote:
tince kaže:
Eto vidis i sama...Strpi se strpi se...jos malo..bit cete skupa, juhu!

Cuj ja bi volila da javis na forumu kad se to dogodi ili mi posalji PM....eto bit ce mi zbilja drago....da znam.
ti si puno veci optimist od mene....ja se ne zelim nadati tome, da se ne razocaram valjda.....
ako se ikada to desi obecajem da cu pisati
ali poznavajuci sporost kojom on to rjesava to ce biti (ako bude) tamo negdje kad hrvatska udje u EU
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 18:51   #59
Cool Dosta smo cile-mile!

stete nego dobra....i da nema pojma dal ce se razvesti ili nece, i ne zeli da to shvatim krivo, kao neku njegovu najavu ili obecanje ne dao bog...i da zna ako se ikada razvede mora neko vrijeme biti sam....i pocistiti sve lose stvari i ocistiti sam sebe od sranja i kaosa u kojima zivi....jer zna da prije nego to napravi ne moze nikom ponuditi nista kvalitetno od sebe...i jos kaze da sam mu i dalje jednako posebna.....


Sere ko foka!
Sad mi ga je pun ku...:
1.Tip ili valja bureke ili je kronična papčina!!!! (prije ovo prvo)
On bi sada najradije da nema ni žene ,ni djeteta, pa da može svoj život nastaviti sa tobom (možda,jer nemamo njegovo mišljenje ,a tvoje zaljubljeno se ne računa) bez problema ,po nekom njegovom zamišljenom redu.
Aloooooo! Poslije jebanja nema kajanja!

Ja da sam zaljubljen u neku curu, (a nisam već duže vrijeme) i da je ta ljubav uzvraćena, sva sranja bi samim tim bi postala minorna.
Npr. da te sad on nazove i da ti kaže da se rastaje i da želi ponovno probati sa tobom (sorry kaj te rajcam), ti bi otrčala sretna ko malo dijete, nebi se razmišljala: o rati kredita,šta će starci reći, nebi se razmišljala da ćeš se brinuti i o njegovom prvom djetetu kada dodje u posjetu ili da će nekad i na more sa vama (jer mu je ono ipak najvažnije).
Ma sere mi se od njega!
On tebe ne voli (ako) ko ti njega i to ti je fakat!!!!!!
Drži te u rezervi pa ako se pizdeku sve posloži u životu ,"onda bi se mogao posvetiti tebi punim srcem i dušom".
I to je kao savršeni muškarac!?(Zaboravih kako čovjek idealizira kad je zaljubljen)

Nazovi ga i reci da ga više ne želiš ni čuti ni vidjeti jer moraš nastaviti sa svojim životom.
Znam da to nije lako i da treba imati muda za to.(a imaš ih ziher više nego on)
mamuza is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 19:12   #60
Quote:
mamuza kaže:
stete nego dobra....i da nema pojma dal ce se razvesti ili nece, i ne zeli da to shvatim krivo, kao neku njegovu najavu ili obecanje ne dao bog...i da zna ako se ikada razvede mora neko vrijeme biti sam....i pocistiti sve lose stvari i ocistiti sam sebe od sranja i kaosa u kojima zivi....jer zna da prije nego to napravi ne moze nikom ponuditi nista kvalitetno od sebe...i jos kaze da sam mu i dalje jednako posebna.....


Sere ko foka!
Sad mi ga je pun ku...:
1.Tip ili valja bureke ili je kronična papčina!!!! (prije ovo prvo)
On bi sada najradije da nema ni žene ,ni djeteta, pa da može svoj život nastaviti sa tobom (možda,jer nemamo njegovo mišljenje ,a tvoje zaljubljeno se ne računa) bez problema ,po nekom njegovom zamišljenom redu.
Aloooooo! Poslije jebanja nema kajanja!

Ja da sam zaljubljen u neku curu, (a nisam već duže vrijeme) i da je ta ljubav uzvraćena, sva sranja bi samim tim bi postala minorna.
Npr. da te sad on nazove i da ti kaže da se rastaje i da želi ponovno probati sa tobom (sorry kaj te rajcam), ti bi otrčala sretna ko malo dijete, nebi se razmišljala: o rati kredita,šta će starci reći, nebi se razmišljala da ćeš se brinuti i o njegovom prvom djetetu kada dodje u posjetu ili da će nekad i na more sa vama (jer mu je ono ipak najvažnije).
Ma sere mi se od njega!
On tebe ne voli (ako) ko ti njega i to ti je fakat!!!!!!
Drži te u rezervi pa ako se pizdeku sve posloži u životu ,"onda bi se mogao posvetiti tebi punim srcem i dušom".
I to je kao savršeni muškarac!?(Zaboravih kako čovjek idealizira kad je zaljubljen)
Nazovi ga i reci da ga više ne želiš ni čuti ni vidjeti jer moraš nastaviti sa svojim životom.
Znam da to nije lako i da treba imati muda za to.(a imaš ih ziher više nego on)

nasmijao si me sa ovim sere ko foka a i s ovim da ili valja bureke ili je papak....i ja ne znam koja od tih opcija je tocna, vrijeme ce pokazati

ovaj dio da bi sva sretna otrcala njemu bi ja prevela kao da, dala bi mu priliku da probamo "za pravo"
jer u tajnim vezama ostaje puno prostora za mastanje i idealiziranje, a tek real life nam moze pokazati koliko smo sa nekim kompatibilni
ovo da ne bi brinula za ratu kredita si u pravu (imam ju sa njim i bez njega i hvala bogu na tome da imam od kud i otplacivati svoj stan jer ne trazim muskarca koji ce mi rjesiti stambeno pitanje, platiti racune ili osigurati egzistenciju)
i da me boli briga sto bi rekli starci, familija, susjedi ili ljudi koji nemaju posla nego ulaziti u tudje zivote si isto u pravu. ja imam samo jedan zivot i jedina osoba kojoj polazem racune sam ja sama. drugi me mogu podrzati, biti ravnodusni ili me osuditi-njihov izbor i njihov zivot
a njegovo dijete- da to si u pravu...vjerojatno je to najzajebaniji dio....ali kad nekog volis, valjda je logicno voljeti i to dijete koje je dio njega....da takav odnos moze biti zajeban moze (imaju mi neke frendice takve price i trose puno energije na tu djecu) ali jbg that's life....s normalnim ljudima u prici se to sve da poslagati.... ako neko ne sere ko foka i ne valja bureke....ak ih valja, onda njegovo dijete i ja ne bumo morali raditi na odnosu anyway

btw nije savrsen i ima svojih mana, neke od njih znam....i imam vise muda od njega, u tom se cak i on slagao sa mnom....
ali mislim da je zaljubljenost ona faza u kojoj idealiziras objekt svojih zudnji.....kad volis nekog sa svim njegovim manama mislim da je to thing called love
caplja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.