Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2013., 03:12   #3641
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
@Kiss: Otišao sam, prije tjedan dana smo potpisali novi ugovor na određeno do 31.3., pa sad prikupljam dokumentaciju za naknadu.
Zašto si potpisao novi ugovor na određeno?

Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Probat ću ovdje.....

U radnom sam odnosu od 10.9 i bit ću do 22.4. (rad u školi)

S obzirom na to da će mi isteknuti ugovor o radu, imam pravo na isplatu go.

Znam da imam pravo na razmjerni dio go za razdoblje od 1.1 do 22.4, ali me zanima imam li pravo na go za onaj dio od 10.9 do 31.12.


Računa li se go na decimalu ili se zaokružuje? Kako će se računati s obzirom na to da radim do 22.4, a ne do zadnjeg dana u mjesecu?
Imaš pravo i na određeni broj dana godišnjeg i od prošle godine. Ako sam dobro izračunala, imala si pravo i koristiti već ovaj mjesec.
Ako dobro pamtim, ukoliko je prošlo više od pola mjeseca, onda ti se računa kao cijeli mjesec
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 13:53   #3642
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Thnx. Taj obrazac u kojem mi stoji prosjek 3 plaće kupim u narodnim novinama ili donesem 3 posljednje isplatne liste u hzz?
To je potvrda iz kadrovske ili racunovodstva tvrtke koja mora biti ovjerena. Ne kupujes obrazac i ne dobivas ga u HZZ vec u tvrtki.

Druga stvar, jasno je da ti treba ugovor kako bi vidjela da otkaz nije sporazumni ili da ga nisi dao. Logicno, nemas pravo na naknadu ako das otkaz ili potpises sporazumni, sta ne?! Po tom bi sve cuclali drzavu.
Tinnkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 16:02   #3643
Prazan obrazac se moze dobiti na HZZ ako mu u firmi nemaju sprancu.

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 17:51   #3644
Quote:
Tinnkica kaže: Pogledaj post
To je potvrda iz kadrovske ili racunovodstva tvrtke koja mora biti ovjerena. Ne kupujes obrazac i ne dobivas ga u HZZ vec u tvrtki.

Druga stvar, jasno je da ti treba ugovor kako bi vidjela da otkaz nije sporazumni ili da ga nisi dao. Logicno, nemas pravo na naknadu ako das otkaz ili potpises sporazumni, sta ne?! Po tom bi sve cuclali drzavu.
Pod ugovor misliš na ugovor o radu na određeno vrijeme?

Pitanje, tj. primjer, poslodavac ti da ugovor o radu na određeno vrijeme u trajanju 12 mjeseci, recimo od 31.3.2012. pa istekne 31.3.2013.

29.3.2013. ti dođe poslodavac s novim ugovorom na 12 mjeseci, plaća je ista, recimo 10.622,27kn brutto (7000kn netto). Ti mu kažeš "7k kn mi je malo, ako mi ponudiš 10k netto, potpisat ću novi ugovor, taj s 7k kn neću potpisati". On kaže da ti to ne može ponuditi i u skladu s tim ne potpišete novi ugovor, a stari istekne 31.3.2013.

Da li imaš pravo na naknadu za nezaposlene?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 18:09   #3645
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Da li imaš pravo na naknadu za nezaposlene?
Imaš. Samo tebi je jasno da će ti prva 3 mjeseca naknada biti 70% plaće, a onda ideš na 35% iste?

Nisi mi odogovorio - zašto si ponovo potpisao na određeno, kad si zakonski bio već na neodređeno?
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 22:50   #3646
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Imaš. Samo tebi je jasno da će ti prva 3 mjeseca naknada biti 70% plaće, a onda ideš na 35% iste?

Nisi mi odogovorio - zašto si ponovo potpisao na određeno, kad si zakonski bio već na neodređeno?
Hm, da, biti ce ti 70% place, no za osnovicu se uzima prosjek place u tom sektoru. Dakle, ako je prosjek place u Hr za taj sektor u kojem radis 5000, a tvoja placa je 7000, ti ces dobiti 70% od drzavnog prosjeka, ne svoje place. I to 3 mj, ostatak je 30% od iste osnovice. Been there, done that. A broj mjeseci primanja naknade ovisi o stazu.
Tinnkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 15:53   #3647
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
...
Imaš pravo i na određeni broj dana godišnjeg i od prošle godine. Ako sam dobro izračunala, imala si pravo i koristiti već ovaj mjesec.
Ako dobro pamtim, ukoliko je prošlo više od pola mjeseca, onda ti se računa kao cijeli mjesec
Tako je.
Računa se 1/12 ukupnog go za po mjesecu staža. Decimale se zaokružuju na više, dakle, 7,5 dana je 8 dana. Također, pola mjeseca i računa se kao puni mjesec.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 15:55   #3648
Quote:
Tinnkica kaže: Pogledaj post
Hm, da, biti ce ti 70% place, no za osnovicu se uzima prosjek place u tom sektoru. Dakle, ako je prosjek place u Hr za taj sektor u kojem radis 5000, a tvoja placa je 7000, ti ces dobiti 70% od drzavnog prosjeka, ne svoje place. I to 3 mj, ostatak je 30% od iste osnovice. Been there, done that. A broj mjeseci primanja naknade ovisi o stazu.
Ne. Za osnovicu se uzima tvoja plaća, osim ako prelazi prosječnu za prošlu godinu u RH, a to je nešto više od 5400 kn. Onda se računa kao osnovica t, prosječna u RH. Nikakvi sektori se ne računaju.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2013., 22:53   #3649
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Tako je.
Računa se 1/12 ukupnog go za po mjesecu staža. Decimale se zaokružuju na više, dakle, 7,5 dana je 8 dana. Također, pola mjeseca i računa se kao puni mjesec.
Meni onda ispada 2,16666 dana po mjesecu staža.

Zbrajam mjesece od rujna do travnja, uključujući i travanj.
Onda je to 8 puta 2,16, tj. 17,28. Računa li se onda to kao 17 dana ili 18 dana?

Zanima me jer ja ne mogu koristiti GO, nego će mi isplatiti dane GO.
Taj jedan dan mi je 8 sati rada. Više love.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 10:20   #3650
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Meni onda ispada 2,16666 dana po mjesecu staža.

Zbrajam mjesece od rujna do travnja, uključujući i travanj.
Onda je to 8 puta 2,16, tj. 17,28. Računa li se onda to kao 17 dana ili 18 dana?

Zanima me jer ja ne mogu koristiti GO, nego će mi isplatiti dane GO.
Taj jedan dan mi je 8 sati rada. Više love.
To se računa kao 17 dana.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:02   #3651
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
To se računa kao 17 dana.
Danas sam saznala da nemam pravo na GO za 9.,10.,11. i 12 mjesec jer sam to trebala koristiti tijekom zimskih praznika.

Ali ja to nisam koristila i sad mi ode 8 dana GO u vjetar.
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 12:33   #3652
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Danas sam saznala da nemam pravo na GO za 9.,10.,11. i 12 mjesec jer sam to trebala koristiti tijekom zimskih praznika.

Ali ja to nisam koristila i sad mi ode 8 dana GO u vjetar.
Netočno.

Veslaju te.

Po ZOR-u neiskorišteni go imaš pravo koristiti do 30.06. iduće godine.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 15:05   #3653
Upravo to - pokušavaju te izlevatit da ti ne plate.
Ako slučajno stvarno ne plate - na inspekciju sa platnom listom, pa nek onda to njima objašnjavanju.
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 16:31   #3654
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Upravo to - pokušavaju te izlevatit da ti ne plate.
Ako slučajno stvarno ne plate - na inspekciju sa platnom listom, pa nek onda to njima objašnjavanju.
Vele mi iz mzos-a da sam trebala to koristiti za vrijeme zimskih praznika, ali ravnatelj moze potvrditi da to nije bilo moguce jer sam informaticar i imala sam radionice i popravljala sam kompove i svasta nešto i da zato nisam koristila go tada. Koju tocno inspekciju trebam zvati da im natuknem to kad cu ih zvati?
__________________
Jedino što se mora je - umrijeti.
dejjja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 21:27   #3655
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Nisi mi odogovorio - zašto si ponovo potpisao na određeno, kad si zakonski bio već na neodređeno?
Potpisao sam jer nisam htio iskoristiti taj propust poslodavca s obzirom da smo u dobrim odnosima.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 00:00   #3656
Quote:
dejjja kaže: Pogledaj post
Vele mi iz mzos-a da sam trebala to koristiti za vrijeme zimskih praznika, ali ravnatelj moze potvrditi da to nije bilo moguce jer sam informaticar i imala sam radionice i popravljala sam kompove i svasta nešto i da zato nisam koristila go tada. Koju tocno inspekciju trebam zvati da im natuknem to kad cu ih zvati?
S obzirom da je u pitanju Zakon o radu, onda kreneš od inspekcije rada, a oni ćete uputiti šta dalje.

I nemoj se dati preveslati - pročitaj si ZOR i vidjet ćeš da po zakonu imaš pravo godišnji od prošle godini iskoristiti kako ti je već Smotani napisao, do 30.06. tekuće godine.
A šta bi bilo da si ti u to vrijeme bila na bolovanju?

Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Potpisao sam jer nisam htio iskoristiti taj propust poslodavca s obzirom da smo u dobrim odnosima.
A dobro, to je na kraju tvoja stvar.
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:06   #3657
Pozdrav,

Majka mi je dobila otkaz, te se bori za svoje papire, koje dobiva na cudne nacine i jasno nikad nisu potpuni.

Naime, radila je 6 godina tamo(manji privatni ducan) te u sklopu fiskalizacije su zatvorili jer su muljali s dohotkom, prijavljivali 700kn prometa a zaradljivali i po 5 puta vise.

Taj ducan je bio d.o.o i sad oni da izbjegnu isplacivanje otpremnine oni su taj prostor prenamjenili...

E sad, mene zanima da li je to zbilja moguce da ce moja majka ostat bez novcica isplate.

Razlog zatvaranja trgovine jer prestaje s radom. Tako bas pise kao razlog.

Ima li moja majka ikakvih prava i molio bih da napisete kakva.. ovo je po meni sve suludo...

Muljaju je za papire i jos uvijek nisu potpuni i sutra je zadnji rok da se predaju papiri za burzu da dobije naknadu...
__________________
ovako bi SVI trebali parkirati
thumb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:52   #3658
Odrađujem otkazni rok, i trenutno prema pisanom odobrenju poslodavca koristim slobodne dane (umjesto neplaćenih prekovremenih).
Zanima me da li dok koristim slobodne dane u otkaznom roku, otkazni rok "miruje" kao i kod korištenja bolovanja ili godišnjeg odmora?
Zecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 08:43   #3659
Quote:
thumb kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Majka mi je dobila otkaz, te se bori za svoje papire, koje dobiva na cudne nacine i jasno nikad nisu potpuni.

Naime, radila je 6 godina tamo(manji privatni ducan) te u sklopu fiskalizacije su zatvorili jer su muljali s dohotkom, prijavljivali 700kn prometa a zaradljivali i po 5 puta vise.

Taj ducan je bio d.o.o i sad oni da izbjegnu isplacivanje otpremnine oni su taj prostor prenamjenili...

E sad, mene zanima da li je to zbilja moguce da ce moja majka ostat bez novcica isplate.

Razlog zatvaranja trgovine jer prestaje s radom. Tako bas pise kao razlog.

Ima li moja majka ikakvih prava i molio bih da napisete kakva.. ovo je po meni sve suludo...

Muljaju je za papire i jos uvijek nisu potpuni i sutra je zadnji rok da se predaju papiri za burzu da dobije naknadu...
ZOR, članak 118:

1) Radnik koji je stranka ugovora o radu sklopljenoga na neodređeno vrijeme, a kojem poslodavac otkazuje nakon dvije godine neprekidnoga rada, osim ako se otkazuje iz razloga uvjetovanih ponašanjem radnika, ima pravo na otpremninu u iznosu koji se određuje s obzirom na dužinu prethodnoga neprekidnoga trajanja radnog odnosa s tim poslodavcem.

(2) Otpremnina se ne smije ugovoriti, odnosno odrediti u iznosu manjem od jedne trećine prosječne mjesečne plaće, koju je radnik ostvario u tri mjeseca prije prestanka ugovora o radu, za svaku navršenu godinu rada kod toga poslodavca.

(3) Ako zakonom, kolektivnim ugovorom, pravilnikom o radu ili ugovorom o radu nije određeno drukčije ukupan iznos otpremnine iz stavka 2. ovoga članka ne može biti veći od šest prosječnih mjesečnih plaća koje je radnik ostvario u tri mjeseca prije prestanka ugovora o radu.


Što se tiče muljanja sa papirima; što ste čekali tako dugo?

Meni je danas zadnji dan otkaznog roka, i danas dobijam papire.

Trebali ste dati prijavu DI...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2013., 12:30   #3660
aneks ugovora

kad poslodavac da aneks ugovora o radu na neodredjeno...kolki je rok da se potpise?
u slucaju da radnik ne zeli potpisati, pretpostavljam, ide otkaz?
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.