Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Star Trek Fan Club

Star Trek Fan Club Resistance is futile.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2003., 14:06   #1
7 of 9

E ovako.Budući da imamo svoj vlastiti star trek forum mislim da je red da počnemo otvarati i slične teme.
Pa evo jedno pitanje za sve ljubitelje Voyagera i Sedme.
nabrojite tri neseksualna(ovo je jako bitno) razloga zašto vam se sedma sviđa, ako takvi razlozi postoje?

Pitam ovo iz razloga što sam se ja samo uspio sjetiti jednog razloga, a to su sve serije Voyagera kojima je glavna radnja usmjerena na doktora i sedmu.

Zatim sam se upitao što da je neka druga glumica dobila njezinu ulogu.
Meni je teško zamisliti nekog drugog u ulozi Sedme.
Zamislite da je to bio neko gabor, nekakva totalno "nezanimljiva"(čitaj ne liči na ništa,) ženska?
Voyager jednostavno ne bi bio isti.

I posljednje pitanje tko vam je bolji, Sedma ili ova nova vulkanka na novom Enterprisu?
Creeping Death is offline  
Old 03.11.2003., 14:15   #2
Vulkanka na novom Enterpriseu
__________________
Kako oblikovati potpise
Shroom Fairy is offline  
Old 03.11.2003., 15:18   #3
Evo vam ga sad na!

Tu su negdje obadvije, ali ako moram birati, T'Pol.
BillGatesMustDie is offline  
Old 03.11.2003., 16:22   #4
Sedma od devet...

How do I love thee, let me count the ways...
Seven, eight, nine...
Glupinickname is offline  
Old 03.11.2003., 19:03   #5
Re: Sedma od devet...

Quote:
glupinickname kaže:
Seven, eight, nine...
Sedmica pojede devetku?

Ajde vi meni navedite što je moguće više ženskih likova Star Treka koji su vam išli na živca OSIM Trojke, mame joj i one frizure od Đejnevice.
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 03.11.2003., 19:50   #6
Red face

ja obozavam zene, da ne bi bilo kakvih aluzija jel...
ali meni stvarno 7of9 nije nista posebno i nije mi bas jasno zasto se ljudi toliko pale na nju.
JA nju volim zbog njene pameti i svestranosti, a jebi ga sad me nitko nece ozbiljno shvatiti
Vespazijan is offline  
Old 03.11.2003., 20:05   #7
Quote:
Vespazijan kaže:

JA nju volim zbog njene pameti i svestranosti, a jebi ga sad me nitko nece ozbiljno shvatiti
lakisaki is offline  
Old 03.11.2003., 22:31   #8
Re: Re: Sedma od devet...

Quote:
Blackadder kaže:
Sedmica pojede devetku?

Ajde vi meni navedite što je moguće više ženskih likova Star Treka koji su vam išli na živca OSIM Trojke, mame joj i one frizure od Đejnevice.

Sve zenske iz Origjigji epizoda? mislim, tolko telecih pogleda i meketanja nisam cuo ni vidio od stocnog sajma u donjoj Stubici. Taj sexizam iz '60ih je blago receno iritantan.
Glupinickname is offline  
Old 03.11.2003., 22:56   #9
da se nadovežemo na temu: jel tko zna naziv filma kojeg se može kod nas nabaviti ili uopće koje su snimili glumci i ST-a a da su u njima u sexy ulogama? npr. od likova iz ST-a..recimo...7od9 i Troica

vidio sam insert nekog filma s Troicom (Marinom Sirtis) u kojem je bila u nekoj crnoj majčici bez rukava, pripijenoj uz tijelo AAHHHHhhh..
lakisaki is offline  
Old 05.11.2003., 22:46   #10
neznam kaj ekipa vidi na toj 7, mislim sisata je na najobičniji veliko-sisati način barbike. faca me ne inspirira. i hoda u onim štikljama do neba, to joj u kolektivu nebi dopustili.

definitvno bolje t'pol, bilo bi fora nju vidjet ko borga.
__________________
civilizacija je kad dva majmuna prebiju trećega zato što se majmuniše.
dabrovo_mlado is offline  
Old 05.11.2003., 22:50   #11
Vidim ja da si se prisjetio i drugih, svima dragih nam star trek likova
Xebarax is offline  
Old 08.11.2003., 23:48   #12
I moj galas za preslatku Vulkanku, BTW-kak se zove ta glumica.

doduše nije ni 7 od 9 za bacit (ustvari je, za bacit pod jaja ), a nikad mi nije jasno (serem-jasno mi je, jer to je ipak jedna "obiteljska zabava") zašto ju onaj kreten Hary nije bubnuo kad mu se otovreno nabacivala???

On kao brije na ljubav-bah. I ja brijem na ljubav ali bi Sedmu bubnuo i s tim i bez toga, ali kaj bi na to rekla djećica, koje će i onako otići na malo dobrog starog bubanja nakon kaj odgledaju ST
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 08.11.2003., 23:53   #13
U ovo doba će te svakojekih gluposti od mene čuti.
Kao-npr. moš si mislit kak 7. nebi već cijela, od nejebice izudjela posada non-stop opsjedala sa nekim lascivnim i perverznim ponudama. čak joj niti njena furka na super učinkovitu, ne zanima me zabava i ugoda, opaku trebicu nebi pomogla.

A u drugu ruku možda su Holodeckovi zanimljiviji
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 09.11.2003., 14:35   #14
P mom mišljenu najveći gabor koji se ikad pojavio u svjetu star treka je doktorica Bewerly iz NG - pa di su nju našli - koda je ispala vragu iz torbe
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Old 09.11.2003., 19:50   #15
Oprosti molim te. Ona doktorka koja ju je zamjenila jednu sezonu je fakat bila totalno u banani

Bewerly je vjerovatno bila sasvim dobar komad kao malo mlađa
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 09.11.2003., 22:35   #16
Quote:
Legion kaže:
Bewerly je vjerovatno bila sasvim dobar komad kao malo mlađa
Eh, da je pedeset godina mlađa... Gdje bi joj bio kraj...
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Old 10.11.2003., 00:41   #17
Quote:
Legion kaže:
I moj galas za preslatku Vulkanku, BTW-kak se zove ta glumica.
Da cito, ...

A evo i za one koji zele znati vise:

http://www.leh.net/~jolene/images.htm
Okinawa is offline  
Old 10.11.2003., 09:00   #18
Fala na linku.

Viš ti vraga. Ko Romulanka fakat izgleda odlićno , al u ostalim izdanjima, hm-blago razočaranje. Ono, Trupćina (sa velikim T) joj je gotovo pa savršena, ali faca, ruku na srce i nije baš neka teže i opaka ljepota.

Trupćina čista 10., faca-ajd recimo negdje oko 7.
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 10.11.2003., 09:25   #19
Quote:
Legion kaže:
Fala na linku.

Viš ti vraga. Ko Romulanka fakat izgleda odlićno , al u ostalim izdanjima, hm-blago razočaranje. Ono, Trupćina (sa velikim T) joj je gotovo pa savršena, ali faca, ruku na srce i nije baš neka teže i opaka ljepota.

Trupćina čista 10., faca-ajd recimo negdje oko 7.
"Da mi pridje u stvarnosti mozda bi ju *ebo, al sam ako si stavi papirnatu vrecicu na glavu."

Kaj se tice linka, moja reakcija je bila:



....



Urk



....



....




sejvessejvessejvessejvessejvessejvessejvessejves
Glupinickname is offline  
Old 10.11.2003., 12:49   #20
Quote:
glupinickname kaže:
sejvessejvessejvessejvessejvessejvessejvessejves
Jel to razlog zašto surfanje internetom nalikuje onom španjolskom plesu (flamenko?)?
klik, klik, klik, klik, klikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikkl ikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklik klikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikklikkl ikklikklik

(ili je to klak?)



ufff - ispade ko reklma za časopis, nenamjerno
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:59.